Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 148

Wątek: Piast Gliwice - Legia [4. kol. Ekstraklasy 2018/19, 12.08.2018, godz. 15:30]

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Możesz tryumfować.
    Który to już raz?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Który to już raz?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Celebracja gola z całą drużyną jasno pokazuje,że dudulange to nie wypadek przy pracy.
    Uprzedileś mnie. O tym samym pomyślałem.

Legionista
    Celebracja gola z całą drużyną jasno pokazuje,że dudulange to nie wypadek przy pracy.
    Też na to zwróciłem uwagę.

Natomiast to raczej doszukiwanie się spisku. Jak grali ujowo tak grają.

Jajca to będą jak wygramy 2:0, a drugiego gola zdobędzie Radović
    #MioduskiWON

Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Też na to zwróciłem uwagę.

Natomiast to raczej doszukiwanie się spisku. Jak grali ujowo tak grają.
    Dziś przynajmniej biegają

Cytat Zamieszczone przez Suicide squad Zobacz posta
    Jajca to będą jak wygramy 2:0, a drugiego gola zdobędzie Radović
    Rado to na razie sabotaż uprawia. 4 spalone i same straty. Gramy bez napastnika.

Kucharczyk to ma dzisiaj te zagrania i strzały

ps: gdzie jest VAR?

Legionista Awatar alfa
    Dawno nie oglądałem meczu z komentarzem, ale widzę, że wg komentatorów największym problemem jest przygotowanie fizyczne. Najpierw ustawienie, później przygotowanie, albo właściciel. Nigdy wkłady

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Po pierwszej połowie prowadzimy z PROFESJONALNYM zespołem no i to nie My dostajemy czerwoną kartkę

Legionista Awatar Budyń_70
    Czyli nadzieja na odrobienie strat jeszcze się iskrzy

Złotek kurva bysmy jeszcze bramke stracili
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista Awatar alfa
    A Piast mierzy się z tym, co my zazwyczaj. Gol z dupy, murowanie i kontry. I wtedy już kompletnie nie wiedzą jak grać

Cytat Zamieszczone przez piterek Zobacz posta
    Kucharczyk to ma dzisiaj te zagrania i strzały

ps: gdzie jest VAR?
    Spoko......jeszcze Kuchy zaskoczy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    To Jedza zagrał na nosie Mioduchowi.
    Jędza się zaczął spłacać

Legionista Awatar Abrams
    Cytat Zamieszczone przez Pigeon Zobacz posta
    Rado to na razie sabotaż uprawia. 4 spalone i same straty. Gramy bez napastnika.
    to nie sabotaż, on gra na nosie Mioduskiemu
    jak by chciał to by strzelił jak Jędza ...

Z wyciąganiem wniosków po celebracji gola bym się nie rozpędzał. Był jakiś czas poza drużyną, robiono z niego szkodnika, który rzekomo przy legalnie podpisanym kontrakcie (sic!) finansowo rujnuje klub. Kto rzeczywiście finansowo rujnuje ten klub wszyscy wiemy. Na pewno nie Jędza. Strzelił bramkę i udowodnił, że szczególnie przy stałych fragmentach drużyna nadal może na niego liczyć. Nie dziwię się podbiegnięciu do ławki i radości. To naturalna sprawa.

W tym momencie jeszcze bardziej wychodzi jak głupi był ruch Mioduskiego z Jędrzejczykiem. Szczególnie w kontekście składów i doświadczenia w meczach z Luksemburczykami. Kontrakt podpisał poprzedni prezes, ale każdy następny ma obowiązek go respektować. I już, nie ma kurva żadnego "ale". Manifestacja z poniewieraniem Jędrzejczykiem (jakiejkolwiek byłby formie - nieważne) zaszkodziła Legii. Przydałby się jakikolwiek Jędrzejczyk (jako obrońca) zamiast cyrków, które miały miejsce w obronie w ostatnich meczach pucharowych. Możemy z powodu tej głupiej afery słono za to zapłacić.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 12-08-2018 o 16:41

Legionista Awatar Marcino
    Rado niewidoczny, Kuchy praktycznie też. Robić zmiany i dobić ich raz a porządnie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Ćwirek
    Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Z wyciąganiem wniosków po celebracji gola bym się nie rozpędzał. Był jakiś czas poza drużyną, robiono z niego szkodnika, który rzekomo przy legalnie podpisanym kontrakcie (sic!) finansowo rujnuje klub. Kto rzeczywiście finansowo rujnuje ten klub wszyscy wiemy. Na pewno nie Jędza. Strzelił bramkę i udowodnił, że szczególnie przy stałych fragmentach drużyna nadal może na niego liczyć. Nie dziwię się podbiegnięciu do ławki i radości. To naturalna sprawa.

W tym momencie jeszcze bardziej wychodzi jak głupi był ruch Mioduskiego z Jędrzejczykiem. Kontrakt podpisał poprzedni prezes, ale każdy następny ma obowiązek go respektować. Manifestacja z poniewieraniem Jędrzejczykiem ( nieważne w jakiejkolwiek byłby formie). Przydałby się jakikolwiek Jędrzejczyk jako obrońca cyrków, które miały miejsce w obronie w ostatnich meczach pucharowych. Możemy z powodu tej głupiej afery za to słono zapłacić.
    a bieg tyłem do trybuny gdzie siedzi Mioduch zauważyłeś czy to czysty przypadeczek??

Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    a bieg tyłem do trybuny gdzie siedzi Mioduch zauważyłeś czy to czysty przypadeczek??
    No i ****. Po tym jak go przeczołgano mógł to zrobić. Nie on jest winny, że ma taki kontrakt. Jeśli ktoś, to Leśnodorski. Mioducha psim obowiązkiem jest respektować umowy, a nie mieszać z błotem zawodnika.

edit: a Kucharczyk żenujący dzisiaj
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 12-08-2018 o 16:35

Antolić i Rado do zmiany i będzie dobrze

Nagy, Radovic i Kucharczyk - dzisiejsze ofensywne trio... DNO. Wyglądają jak zbieranina z orlika. To jest wstyd.
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Vuko, teraz pokaż jaja i nie cofaj drużyny, tylko za Rado wpuszczaj szybkiego Carlitosa i jedziemy po drugiego gola i zamknięcie meczu.

Legionista Awatar mski
    Czyli dowodzi to temu, że i tak zdrowo nie jest. Ale trudno jest jak jest i trzeba z tym żyć. Bardziej mnie wkurwia to że chyba od Urbana każdy sezon trzeba zaczynać z zaapasem Neo Persenu Fotre bo inaczej nie da sie na to patrzeć.

Nie siej propagandy.
    Artur poleciał przybić pione z wszystkimi ludzmi na rezerwie.

Piast gra z przewagą 1 zawodnika? Bo tak to wygląda.

Te zmiany powinny nastąpić od początku drugiej połowy.

Piast z jednym zawodnikiem mniej ma przewagę . Są wyraźnie lepiej przygotowani fizycznie do sezonu.

Legionista
    Czekali aż stracą... zamiast narzucić inicjatywę, brak słów.

Legionista Awatar Raffels
    Oni się ośmieszają. W każdym elemencie, amatorska drużyna.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Antares
    Na chvja on czekał z tymi zmianami? Na stratę bramki? To się doczekał. Radović za dzisiejszy mecz od razu powinien zostać zesłany do rezerw.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów