Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 2. kolejka (11.08.2018 - 12.08.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,373

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2018 - 2. kolejka (11.08.2018 - 12.08.2018)

    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, LOL3K - księciuniu (0-0-2, 7-13)
    Grupa 1, Tom Kruz - nil (1-0-1, 13-14)
    Grupa 1, Walter - Antares

    Grupa 2, trzeci - Efcia
    Grupa 2, Seba.Kolos - Rulkoś (0-0-1, 3-5)
    Grupa 2, emil83 - Mar.Cin

    Grupa 3, Meazza - St.Maro (5-0-3, 51-40)
    Grupa 3, Krawczol - Martino1989
    Grupa 3, OLIUSTKA - SirKruszon (0-1-1, 5-6)

    Grupa 4, (L)ookasch - Net (2-0-0, 15-11)
    Grupa 4, leh71 - Ciechu
    Grupa 4, Mrugs - Runi

    Grupa 5, Bary89 - rey (0-0-5, 34-47)
    Grupa 5, Mu(L)timaster - Majkisek
    Grupa 5, Szawar - Zygo (2-1-1, 27-25)

  2. #2
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,373
    Zygo
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-1
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 1-1
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 1-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-1
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1

    Walter
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-0
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 0-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 0-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 0-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 0-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 0-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 0-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 0-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-0

  3. #3
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,575
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 3-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 3-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 0-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    800
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-3
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 3-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 3-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-2
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 0-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2

  5. #5
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,233
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-3
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  6. #6
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,143
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-2
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2

  7. #7
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,407
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-1
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 3-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 1-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 0-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0

  8. #8
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-0
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 4-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-2
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 0-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-2
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 3-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0

  9. #9
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,377
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-1
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 3-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 0-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Mokotów
    Posty
    822
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1

  11. #11
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,108
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-1
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-0

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    11.2009
    Skąd
    Mińsk Maz.
    Posty
    7,153
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-1
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 2-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1

  13. #13
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,899
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-2
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1

  14. #14
    Legionista Awatar Net
    Dołączył
    03.2007
    Skąd
    Targówek
    Posty
    1,520
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 1-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1

  15. #15
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    3,895
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  16. #16
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    979
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 2-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  17. #17
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    3,932
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 1-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-0

  18. #18
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,739
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 2-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  19. #19
    Legionista Awatar Bary89
    Dołączył
    08.2010
    Skąd
    KLC
    Posty
    1,612
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

  20. #20
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    15,741
    11.08 13:30 SCO, Hearts – Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar – Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda – Ruzomberok 2-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce – Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg – Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina – Trencin 1-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor – Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  21. #21
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,235
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 0-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 0-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-1

  22. #22
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,373
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-0

  23. #23
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,280
    11.08 13:30 SCO, Hearts – Celtic 0-3
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar – Vorskla 2-1
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda – Ruzomberok 0-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce – Bursaspor 3-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg – Nordsjaelland 2-2
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 0-2
    12.08 17:30 SVK, Zilina – Trencin 0-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor – Gorica 3-1
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 3-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  24. #24
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,336
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-2
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-1
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 0-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 1-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 2-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-2
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 0-2
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  25. #25
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,457
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-1
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 3-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-0
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  26. #26
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,231
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 1-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 3-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-0
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 0-0
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0

  27. #27
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-3
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 3-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 1-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 0-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-1
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 2-1

  28. #28
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    5,685
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 1-2
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń 2-0
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 2-0
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 0-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 1-0
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 2-0
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 1-0
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  29. #29
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    656
    11.08 13:30 SCO, Hearts - Celtic 0-3
    11.08 17:00 AUT, Salzburg - Austria Wiedeń1-1
    11.08 18:30 UKR, Szachtar - Vorskla 3-1
    11.08 19:00 SVK, Dun. Streda - Ruzomberok 0-1
    11.08 20:45 TUR, Fenerbahce - Bursaspor 2-1
    12.08 14:00 DEN, Aalborg - Nordsjaelland 2-1
    12.08 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    12.08 17:30 SVK, Zilina - Trencin 1-1
    12.08 18:15 SLO, Maribor - Gorica 2-1
    12.08 21:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •