Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 188

Wątek: Legia - Lechia Gdańsk [3. kol. Ekstraklasy 2018/19, 04.08.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    samego siebie ? i powiedziałby "jeden z kolegów..." ?
    Autoironoa... Powiedział wyraźnie,ze chłopakom ciężko się grało jeżeli jeden z kolegów obudził się po 30 min.

A swoją drogą. Nie mam nic przeciwko aby piłkarz jebnal sobie piwko czy zjadł pizze ale jeżeli Carlitos będzie tak się stołowal a potem tak grał jak dziś to kariery tu nie zrobi.
    Ostatnio edytowane przez Benek ; 04-08-2018 o 21:53
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

ten hejt na Cartlitosa jest za to, że próbuje biegać bez piłki i wychodzić na pozycje, przez co stojanov reszty wygląda żałośniej niż zwykle, czy o co chodzi?

Legionista Awatar Jasper121
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    ten hejt na Cartlitosa jest za to, że próbuje biegać bez piłki i wychodzić na pozycje, przez co stojanov reszty wygląda żałośniej niż zwykle, czy o co chodzi?
    Chodzi o to, że zarabia ok. 550-600k euro za sezon, a zagrał tylko rok dobrze w Wiśle i pewnym panom w kadrze to niezbyt pasuje.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Chodzi o to, że zarabia ok. 550-600k euro za sezon, a zagrał tylko rok dobrze w Wiśle i pewnym panom w kadrze to niezbyt pasuje.
    To niech ci panowie zagrają choć jedną rundę tak jak Carlitos i dopiero wtedy zaczną otwierać swoje pizdki
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Adin
    Vuko w liga+ mówił,że kuchy o sobie wspominał.

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Benek
    Vuco potwierdza, że Kuchy również w szatni przepraszal kolegów za swoją grę. A Wy tu dalej szukajcie afery i syfu
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    samego siebie ? i powiedziałby "jeden z kolegów..." ?
    Dokładnie tak "gdy jeden z kolegów dojeżdża na mecz w 30 minucie". Zresztą, to właśnie King był najwiekszym zawodnikiem widmo orzez pierwsze pół godziny, dopiero potem miał dwa fajne zrywy (2xŻK dla Lechistów). Jestem tego całkowicie pewny.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Antares
    Jeśli Kuchy mówił to o Carlitosie to naprawdę debilna wypowiedź, nawet jak na niego. W pierwszej połowie wszyscy grali katastrofalnie, Kante chyba udanego zagrania nie miał. A ten wyjeżdża o Carlitosie?

Tym bardziej, że jeśli o kimś można było powiedzieć, że szarpie i widać, że mu zależy na początku tego sezonu to o Hiszpanie.

Niedługo tutaj dojdzie do takiej sytuacji, że trzeba będzie pytać panów Radovica i Kucharczyka przed transferem jakiegoś zawodnika czy szatnia go przyjmie i jakie maksymalnie zarobki może dostać, żeby nie było to źle odbierane.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

a co innego miał Vuko powiedzieć? Jedyna opcja by na konf wyjść z twarzą.

A jeśli im przeszkadza pensja Lopeza to niech przynajmniej zaczną się w końcu ruszać na boisku, a nie maniana jak przy stole do piłkarzyków...

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Stanowskiego to pojebało? Teraz Carlitosa zaczął śledzić? Piesek Leśnego, który swoje pierdoły może wygadywać w radyjku za pieniądze Legii z LM. Nie mam wątpliwości, że do całej atmosfery pan Bogusław, wielki Legionista swoje 5 groszy też dokłada.
    Pierdolnij się w łeb.

Jeśli Kuchy mówił to o Carlitosie to naprawdę debilna wypowiedź, nawet jak na niego. W pierwszej połowie wszyscy grali katastrofalnie, Kante chyba udanego zagrania nie miał. A ten wyjeżdża o Carlitosie?

Tym bardziej, że jeśli o kimś można było powiedzieć, że szarpie i widać, że mu zależy na początku tego sezonu to o Hiszpanie.

Niedługo tutaj dojdzie do takiej sytuacji, że trzeba będzie pytać panów Radovica i Kucharczyka przed transferem jakiegoś zawodnika czy szatnia go przyjmie i jakie maksymalnie zarobki może dostać, żeby nie było to źle odbierane.
    Rado miał dobre relacje z ostatnimi trenerami Legii bo sobie pomagali i Dolarek dostawał wyjściówki za pierwszy skład, które nie były małe. W zamian trenerzy mieli spokój w szatni dopóki dopóty Mirkowi zaczęło coś bardziej nie przeszkadzać...

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Vuco potwierdza, że Kuchy również w szatni przepraszal kolegów za swoją grę. A Wy tu dalej szukajcie afery i syfu
    A co miał Vuko powiedzieć innego?
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Benek
    A co miał Vuko powiedzieć innego?
    A żyj Ty sobie dalej w świecie wielkiej afery. Ja tam Cię do niczego przekonywał nie będę.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar brachu
    Kuchy zagral cale 90min fatalnie ,ale i tak jest cacy bo przynajmniej w przerwie przeprosil ze nie dojechal na mecz Litosci . Dopuki Kuchy ,Rado , Jedza i Maczynski beda rzadzic szatnia to nie oczekuje jakiegos wiekszego progresu.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Tyle, że oceniając przebieg pierwszej połowy to ta wypowiedź pasowała tylko do Kucharczyka, bo to on się ocknął w końcówce i rywale wyłapali na nim 2 kartki. Brak 2 żółtej dla Nalepy to jest niezły kabaret.
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 04-08-2018 o 22:12

Legionista Awatar Paramonow
    Tak dla statystyki - Carlitos dziś 1/10 pojedynków wygranych. Fakt, nieczęsto dostawał dobre piłki, ale jednak słabo. Kuchy zagrał 3-4 akcje, Kante chaos, Szymi - sporo strat, Mąka na stojąco... Z czego mają być te gole ja się pytam?

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A żyj Ty sobie dalej w świecie wielkiej afery. Ja tam Cię do niczego przekonywał nie będę.
    przeciez on nie powiedzial : nie dojechalem na mecz tylko : JEDEN Z KOLEGOW NIE DOJECHAL NAMECZ ! na omnibusa Kuchy nie wyglada ,ale raczej to nie bylo samo krytyka ;-)
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Pierdolnij się w łeb.
    Ty się pierdolnij. Jeśli myślisz, że Boguś jako wielki kibic grzecznie z Wandzlem na współę wzięli 40 mln zł i się usunęli w cień kibicując działaniom Mioduskiego to chyba musisz się bardzo mocno pierdolnąć. Stanowski też z przypadku ruszył po przejęciu władzy przez Mioduskiego na Legię i piszą tam miliony artykułów wyciągając najgłupszą wypowiedź?

Nie mam wątpliwości, że do całej atmosfery pan Bogusław, wielki Legionista swoje 5 groszy też dokłada.
    Jakie masz na to dowody?
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Jakie masz na to dowody?
    Artykuły i prasa niestety największego medium w Polsce Weszło po objęciu władzy przez Mioduskiego.

Nagły wysyp szczególnie wysyp gości z żółtym tłem na temat tego co złe w Legii.

W radiu audycje które są zero-jedynkowe.

Nawet Leśny cofa Wandzla i Stanowskiego czasami po tym co piszą na temat Legii na twitterze.
    Ostatnio edytowane przez Jasper121 ; 04-08-2018 o 22:12

Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Tak dla statystyki - Carlitos dziś 1/10 pojedynków wygranych.
    Wliczając "dzidy na ścianę"?

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    przeciez on nie powiedzial : nie dojechalem na mecz tylko : JEDEN Z KOLEGOW NIE DOJECHAL NAMECZ ! na omnibusa Kuchy nie wyglada ,ale raczej to nie bylo samo krytyka ;-)
    Wdg mnie była. Eot
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Artykuły i prasa niestety największego medium w Polsce Weszło po objęciu władzy przez Mioduskiego.
    Sugerujesz, że odpowiada za to poprzedni prezes? Mi się wydaje, że raczej sami cały czas dajemy powody do krytyki. Nie za bardzo chce mi się wierzyć w takie teorie spiskowe.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Lillo
    Ty się pierdolnij. Jeśli myślisz, że Boguś jako wielki kibic grzecznie z Wandzlem na współę wzięli 40 mln zł i się usunęli w cień kibicując działaniom Mioduskiego to chyba musisz się bardzo mocno pierdolnąć. Stanowski też z przypadku ruszył po przejęciu władzy przez Mioduskiego na Legię i piszą tam miliony artykułów wyciągając najgłupszą wypowiedź?
    Tasuj się pod Mioducha dalej

Legionista
    Kucharczyk to co chwila ma jakiś problem.

Tu trzeba jeden sezon poświęcić i spisać na straty, by wyczyścić tą stajnię Augiasza. Dobry trener, dać mu rok na posprzątanie tego burdelu, bez wymagań co do wyników, tak by spokojnie mógł sobie poukładać zespół od podstaw. Innego wyjścia nie ma, piłkarze wiedzą że jest presja na trenera i chyba tego używają do swoich celów gdy im coś się nie spodoba. Musi być jasny sygnał od Mioduskiego, że przychodzi nowy trener i w szatni jest panem i władcą, a jeśli komuś się nie będzie to podobało wyleci z szatni do rezerw albo z klubu.

Legionista Awatar Paramonow
    Cytat Zamieszczone przez thorstein Zobacz posta
    Wliczając "dzidy na ścianę"?
    wliczając, dlatego też patrz dalszą część wypowiedzi...

Legionista Awatar Raffels
    Szacunek dla NS-ów za oprawę. Znowu miazga...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Sugerujesz, że odpowiada za to poprzedni prezes? Mi się wydaje, że raczej sami cały czas dajemy powody do krytyki.
    Oczywiście, że zarząd daje, ale tutaj najmniejszy błąd jest grillowany kilkoma artykułami, myślisz, że dlaczego tak to wyygląda po przejęciu władzy w klubie i w zainwestowaniu w radio Weszło Leśnego.

Leśny był zajebistym prezesem, miał dryga do tego, ale nie miał pieniędzy. Wziął Wandzla myślał że to pociągnie wg. swojej wizji. A że Maciek się pokłócił z Darkiem i nie chieli ze sobą współpracować to nie miał wyjścia i musiał odejść, Wandziel chodziło tylko o hajs i mu dobrze wytłumaczył, że na czujce daleko nie zajedzie w końcu się wypierdzieli spektakularnie na zakręci, a że Darek podszedł do projektu ambucjonalnie, niezbyt umiejętnościami to i Leśny zadowolony i Wadzel też. Leśnemu dalej leży w głowie, że nie zrobił tego co chciał i za pomocą znajomy, jak Stanowski chce obrzydzić kibicom Legię i zmusić go do sprzedarzy, żeby on mógł sobie spokojnie wrócić do zabawy i adrenaliny która go rajcowała.

Wg. mnie Leśny&Wandzel mają dużo za uszami, a Darek mimo najlepszych chęci, jest zbyt słaby, że samodzielnie prowadzić klub.

Legionista
    Nasz ukochany klub sięga dna, najlepsze w Polsce forum razem z nim. Odkąd Mioduski przejął stery ciągłe wojenki, epitety pod adresem braci po szalu itp.
    Szatnia się rozbestwiła, a niektórzy tego nie widzą. Jak długo będziecie ślepi? Kucharczyk, którego do dziś uwielbiałem został dla mnie ćwokiem roku po dzisiejszym wywiadzie. W życiu nie uwierzę w jego samokryrykę. Przypomnijcie sobie "sam jesteś fatalny" i odpowiedzcie sobie sami czy to do niego pasuje. Radovic zrył mu beret i powstało towarzystwo wzajemnej adoracji. Im szybciej zostanie wyrwany chwast Radovic, tym zdrowiej dla klubu. Wystarczy połączyć fakty - kiedyś Sa, dziś Carlitos. Piłkarz ma zapierdalać na treningu, jeszcze więcej w meczu i jechać do domu. Tyle. Od decyzji i oceniania jest trener, a nie Radovic czy Kucharczyk.
    Obrońcy tego pierwszego jak długo pozwolicie sobie pluc w twarz jako kibice Legii?!

Uprawnienia umieszczania postów