Zobacz wyniki ankiety: Czy i na kogo?

Głosujących
125. Ankieta zamknięta
  • Patryk Jaki

100 80.00%
  • Jan Śpiewak, syn Pawła

2 1.60%
  • Rafał Roch Trzaskowski

8 6.40%
  • Jakiś palant z PSL-u

0 0%
  • jakiś frajerzyna z SLD

1 0.80%
  • nie pójdę na wybory/oddam głos nieważny.

14 11.20%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 221

Wątek: Sondaż wyborczy (Warszawa)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Legionista Awatar Jaco

Sondaż wyborczy (Warszawa)

Czas na chwilę kibolskiej prawdy.
    Pytanie brzmi: Jak zagłosujesz w nadchodzących wyborach na Prezydenta Warszawy?
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Jaco
    Hop!
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar midzi
    Jaco na Prezydenta... Obwodu Nowogrodzkiego

Legionista Awatar TNTP
    Midzi Twoja mania prześladowcza objawiająca się tym, że w osobach które się z Tobą nie zgadzają w kwestiach politycznych (co jak widać w załączonym sondażu jest na tym forum powszechne) widzisz - posłów PiS, alternatywnie mieszkańców bunkra na Nowogrodzkiej, jest w obecnej formie do wyleczenia...albo przynajmniej wyciszenia, także zastanów się nad tym
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar midzi
    Oj aż tak zaślepiony już nie jestem, żeby widzieć w Jaco pisowskiego posła, czy inny burżuazyjny element struktury społecznej

Legionista Awatar Jaco
    Do zakończenia ankiety pozostało 10 dni.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Ludzie to polityka, patrzcie na to trochę z przymrużeniem oka, Nowacka z poprańcami to Jaki musi pozyskać kogoś z lewej strony, to naprawdę proste, nie róbmy gówno burzy o nic.
    Zapomniałeś dodać "to polityka w ustroju demokratycznym", gdzie cwane hieny bazują na głupich owieczkach, robiąc z nich debili za pomocą różnorakich mediów i spin-doktorów/socjologów partyjnych. Kto chce może się w to bawić dalej, ale później nie narzekać jakby co. Ja jednak wolę kiedy to kandydat przekonuje lud do swego programu, a nie dostosowuje się do niego aby pozyskać elektorat środka.

Kto będzie wice to się okaże po wygranych wyborach a na razie trzeba je wygrać.
    Co masz na myśli pisząc "trzeba je wygrać"? Czy na serio sądzisz że jedyną alternatywą dla PO jest PiS i odwrotnie? Zwłaszcza w wyborach na włodarza miasta, gdzie przede wszystkim oddaje się głos na człowieka z racjonalnym programem a nie szyldy partyjne, natomiast wedle logiki "miłościwie" panującej nam partii rządzącej, samorządy potrzebne są im do budowy tzw. spójnego programu dla Polski rodem z pięciolatki PRLu.

Osobiście mam nadzieję że w drugiej turze zamelduje się ktoś z dwójki Jakubiak-Korwin.

Legionista
    Tak, zdecydowanie hit dnia. Ciekawe co jutro

internauci nie mają litości:

#Rafałtubył #TaśmaRafała #RobotaRafała

Legionista Awatar Raffels

Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Jaco
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
    http://jaki.pl/wizja-warszawy/

Inna sprawa, że mnie się ta wizja nie podoba, bo jest to wizja socjalistyczna, a stolica kraju powinna być ostoją kapitalizmu.
    Zdziwiłbyś się. Stolice świata zachodniego funkcjonują głównie z biurokracji, wszak sama terminologia "stołeczność" jest synonimem wszystkiego co z biurokracją związane. Doskonałym tego przykładem jest Waszyngton, w którym to mieście śp. Reagan dostał nie więcej jak 25% głosów, gdzie w skali całego kraju wygrał z rekordowym poparciem 75%. Oczywiście w przypadku Warszawy podobnie jak Londynu pozostaje jeszcze ten czynnik korporacyjny (outsourcing??? czy jakoś tak), praktycznie dzięki któremu miasto wypracowuje nadwyżkę w budżecie, która to z kolei idzie na... biurokrację oraz janosikowe (oczywiście niesprawiedliwe), natomiast samo miasto jest bezproduktywne zarówno w sferze przemysłowej jak hi-tech/IT, pozostając w tyle za Krakowem czy GOPem. Nie mówimy tu o wielkich państwowych molochach a start upach.

Kolejnym tematem pozostaje kwestia duetu Trzaskowski&Jaki tak bezczelnie promowanych w szeroko zakrojonych masmediach (oczywiście przeciwstawnego nurtu), natomiast sama publiczna (utrzymywana z podatków) robiąc kampanię jednemu kandydatowi, praktycznie bije wszelkie normy przyzwoitości. Pomijam już kwestie "niJakości" obydwu kandydatów, to praktycznie nikt z dwójki panów nie proponuje konkretnego programu wyborczego, lecz przerzuca się obietnicami. Oczywiście można się śmiać z dwójki innych kandydatów JKM&Jakubiak, ale to z kolei jedyni kandydaci którzy poruszają zasadnicze sprawy, takie jak rozwiązanie kwestii reprywatyzacyjnych, poprzez zmianę statusu lokali najemnych na własnościowe, oszczędności w budżecie miasta, likwidacje zbędnej biurokracji w ratuszu i spółkach miejskich, czy w końcu miasto przyjazne kierowcom. Natomiast sam kandydat Jaki być może robi wrażenie merytorycznego swoją ekspresyjną mową, lecz to po prostu zwykły bełkot nie poparty uprzednią analizą budżetową, natomiast osobiście jest przeciwnikiem reprywatyzacji jako takiej.

Legionista Awatar Jaco
    Ankieta jest aktywna do czwartku, do godz. 9.19.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

GieKaeSiak
    Ja jeszcze rozumiem, że Trzaskowski to taśmą kleił. Zaskoczyła go sytuacja i nie pomyślał, stało się. Ale jak ziomek z jego sztabu to wrzuca do neta to oni się tam chyba z ch..em na łby pozamieniali.

Legionista Awatar Jaco
    Ja jeszcze rozumiem, że Trzaskowski to taśmą kleił. Zaskoczyła go sytuacja i nie pomyślał, stało się. Ale jak ziomek z jego sztabu to wrzuca do neta to oni się tam chyba z ch..em na łby pozamieniali.
    Jak to zwykle bywa, nastąpił nasz ulubiony ciąg dalszy:
    https://twitter.com/stanczykmaciej/status/1032177549655330816

"
    Janusz Waluś - czekaMY!

lepiej kleić taśmą, niż pokazać na filmiku promującego młodego opolanina czeską Pragę zamiast warszawskiej dzielnicy.
    Pompka, śmichy itd ale obie główne kandydatury i ich agitka w stolicy to śmiech na sali.

Jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie nim nasze "elity" polityczne dojrzeją by być dla ludzi, nie da siebie.

-----------
    Moje ad vocem przed wyborami:

Poziom życia zawdzięczamy działaniom centralnym: praca (bezrobocie), wynagrodzenia (wzrost płacy minimalnej), podatki (obniżki i uproszczenia), służba zdrowia (lekarze), edukacja (program kształcenia).

Tu PiS ma koniunkturę i daje ogromny socjal. W portfelach ludzie mają lepiej.

Komfort życia zawdzięczamy z kolei samorządom: komunikacja (transport publiczny, drogi lokalne), oświata (dostęp do szkół, przedszkoli i żłobków), zdrowie (szpitale, przychodnie).

To wszystko są inwestycje które PiSowi idą jak krew z nosa, więc nie mam przekonania że dadzą radę zrobić cokolwiek dla poprawy komfortu.
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 22-08-2018 o 10:29

Legionista

Idzie do typiary z kodu na ustawkę i myśli że to fajnie wyjdzie? poziom intelektualny "młodych" z PO to poziom jakiegoś dziecka z 6 klasy podstawowej a i tak nie wiem czy nie zawyżyłem.

I do tego na forum Legii 7 osobników jest w stanie oddać na niego głos.

Legionista Awatar Szawar
    Idzie do typiary z kodu na ustawkę i myśli że to fajnie wyjdzie? poziom intelektualny "młodych" z PO to poziom jakiegoś dziecka z 6 klasy podstawowej a i tak nie wiem czy nie zawyżyłem.

A jak skomentujesz ustawkę Jakiego z kibicem Legii na przystanku tramwajowym ? Poziom chyba podobny.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    A jak skomentujesz ustawkę Jakiego z kibicem Legii na przystanku tramwajowym ? Poziom chyba podobny.
    ??
    I w związku z powyższym, to co by się nie działo na tym przystanku to poziom na bank nie był podobny
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Szawar
    Poziom śmieszności podobny.

Legionista Awatar b.
    Taa

Ciekawe co Czaskoski chciał osiągnąć z tą szybą? Pokazać, że jest zaradny? Przecież podkleić taśmą potrafiłoby 10 letnie dziecko.

Są tu na forum kobiety - może niech one się wypowiedzą, czy chciałyby mieć w domu meża/chłopaka, który taką szybę "naprawiłby" taśmą klejącą

A jeśli ktoś uważa, że wyszło na szybko i nie było innego wyjścia - zwyczajnie trzeba było tę szybę wyciągnąć i odłożyć na bok, zabiezpieczyć.

Przecież po takim podklejeniu, przy przeciągu, otwieraniu czy zamykaniu ta szyba pierdolnie i w najlepszym wypadku potłucze się na podłodze, a przy odrobinie pecha rozetnie komuś rękę

Nie wierzę, że to było ustawione, no nawet PRowcy PO nie mogą być aż takimi kretynami

Poważnie? Oba te filmy bawią Cię tak samo?

Legionista
    Wrzuć, nie widziałem tego.

Legionista Awatar Szawar
    http://telewizjarepublika.pl/pan-bie...awa,68568.html

Legionista Awatar TNTP
    POziom mega podobny, tak podobny, że filmik z RT jest obśmiewany przez tysiące ludzi, a tego Jakiego to oprócz Szawara nikt nie kojarzy

O mówisz i masz...i teraz proszę Cię o jakikolwiek dowód, że gościu jest związany ze sztabem PJakiego-PiSem...obstawiam, że będę musiał poczekać na te dowody trochę dłużej
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; 22-08-2018 o 12:26
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar b.
    poziom intelektualny "młodych" z PO to poziom jakiegoś dziecka z 6 klasy podstawowej a i tak nie wiem czy nie zawyżyłem.
    Ano właśnie. I nie tylko młodych.

Impotencja umysłowa platfusów wychodzi, gdy dane osoby idą na świecznik. Przykład Komorowskiego - był szefem MON, marszałkiem sejmu i dla osób postronnych, które nie siedzą non stop w polityce, wydawał się ogarniętym typem. Od czasu do czasu się wypowiedział, wszystkie media po swojej stronie, więc nie było trudnych pytań i generalnie wydawał się niegłupim typem. Ale jak przyszło co do czego, to wyszło, że to kompletny kretyyn.

Podobnie z Czaskoskim - mnie też się wydawał że w tej PO to jeden z bardziej ogarniętych. Oczywiście za samą przynależność do tej partii złodziei **** mu w dupę, ale były nawet pomysły, żeby oddac mu przewodnictwo w partii. No i typ trafia na świecznik i znów wychodzi, że to kompletny bałwan.

Już nie mówię o wpadkach, bo te zdarzą się każdemu - podczas kampanii oni są non stop przed kamerami i nie ma osoby, która by nie zaliczyła jakiejś gafy. Ale tu nei o to chodzi - wystarczy go posłuchać i typ nie ma pojęcia w zasadzie o niczym. Taki przykład młodego, postępowego, który całe życie był ciągnięty za uszy.

I przykład takiego PJK - jakby ci wszyscy nienawidzący PiS odłożyli na chwilę na bok tę nienawiść i obiektywnie spojrzeli na wywiady z nim (nie na same poglądy, bo mogą mieć inne, ale generalnie na wiedzę) i porównali to z liderem drugiego obozu, Schetyną, to jest między nimi PRZEPAŚĆ INTELEKTUALNA.

Tak samo z panią Wassermann - mamy przykład na komisji, gdzie ten smiec Brejza jest też prawnikiem, w podobnym wieku, ale pani Wassermann mógłby czyścić buty co najwyżej. Merytorycznie go zjada i wypluwa.

I mógłbym tak wymieniać i porownywac w kółko.

Podejście do PO mam mniej więcej takie jak w avatarze Jaca, ale jescze do niedawna myślałem, że mimo, że się z nimi w niczym nei zgadzam, to jednak są tam osoby inteligente, ogarnięte czy merytorycznie przygotowane. Teraz nie mam wątpliwości - oprócz tego, że to partia złodziei, to jest to partia stada baranów.

Legionista
    Nie no Szwar co ty porównujesz? Goguś poszedł na ubitą ziemię i wyszło tragicznie bo on sam jest tragiczny, co śmiesznego jest w filmie z Jakim? że to niby ustawka? szczerze, nie wydaję mi się. W plenerze może zdarzyć się wszystko, tutaj akurat trafił na zwolennika i wyszło ok jak dla mnie.

Legionista Awatar b.
    Jaro pod siedzibą sztabu Czaskoskiego

A tak w ogóle to uwaga na korki w centrum - na Nowogrodzką zjeżdżają TIRY z szampanem

Legionista Awatar Jaco
    Hop! Jeszcze tylko 7 dni do zakończenia ankiety.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Dlaczego nie ma Janusza w ankiecie?

Legionista Awatar Jaco
    Po pijaku zakładałem i nie uwzględniłem murowanego faworyta.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów