Zobacz wyniki ankiety: Czy i na kogo?

Głosujących
125. Ankieta zamknięta
  • Patryk Jaki

100 80.00%
  • Jan Śpiewak, syn Pawła

2 1.60%
  • Rafał Roch Trzaskowski

8 6.40%
  • Jakiś palant z PSL-u

0 0%
  • jakiś frajerzyna z SLD

1 0.80%
  • nie pójdę na wybory/oddam głos nieważny.

14 11.20%
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 221

Wątek: Sondaż wyborczy (Warszawa)

Gintleman Awatar księciuniu
    A tęcza w połowie biało-czerwona, a w połowie tęczowa ?
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Ludzie to polityka, patrzcie na to trochę z przymrużeniem oka, Nowacka z poprańcami to Jaki musi pozyskać kogoś z lewej strony, to naprawdę proste, nie róbmy gówno burzy o nic. Kto będzie wice to się okaże po wygranych wyborach a na razie trzeba je wygrać.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Ludzie to polityka, patrzcie na to trochę z przymrużeniem oka, Nowacka z poprańcami to Jaki musi pozyskać kogoś z lewej strony, to naprawdę proste, nie róbmy gówno burzy o nic.
    Zapomniałeś dodać "to polityka w ustroju demokratycznym", gdzie cwane hieny bazują na głupich owieczkach, robiąc z nich debili za pomocą różnorakich mediów i spin-doktorów/socjologów partyjnych. Kto chce może się w to bawić dalej, ale później nie narzekać jakby co. Ja jednak wolę kiedy to kandydat przekonuje lud do swego programu, a nie dostosowuje się do niego aby pozyskać elektorat środka.

Kto będzie wice to się okaże po wygranych wyborach a na razie trzeba je wygrać.
    Co masz na myśli pisząc "trzeba je wygrać"? Czy na serio sądzisz że jedyną alternatywą dla PO jest PiS i odwrotnie? Zwłaszcza w wyborach na włodarza miasta, gdzie przede wszystkim oddaje się głos na człowieka z racjonalnym programem a nie szyldy partyjne, natomiast wedle logiki "miłościwie" panującej nam partii rządzącej, samorządy potrzebne są im do budowy tzw. spójnego programu dla Polski rodem z pięciolatki PRLu.

Osobiście mam nadzieję że w drugiej turze zamelduje się ktoś z dwójki Jakubiak-Korwin.

Ludzie to polityka, patrzcie na to trochę z przymrużeniem oka, Nowacka z poprańcami to Jaki musi pozyskać kogoś z lewej strony, to naprawdę proste, nie róbmy gówno burzy o nic. Kto będzie wice to się okaże po wygranych wyborach a na razie trzeba je wygrać.
    Czyli mogą Ci nawinąć na uszy co tylko chcą - i tak zagłosujesz.

Piotr Guział zrezygnował z kandydowania i poparł Jakiego. "Będzie moim wiceprezydentem"

Jaki skomentował też poparcie Guziała na swoim Twitterze. "Dołącza do nas lewica. Widzicie w otoczeniu mojego konkurenta kogoś z prawicy? Chcę stolicy dla wszystkich" - napisał.

Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; 17-09-2018 o 08:38

Legionista Awatar Foxx
    Jak na kogoś próbującego krytykować PiS z pozycji PO i Nowoczesnej kropki dość interesująca linia stawianych zarzutów

A ja to skomentuję inaczej. Do planów związanych z miejską komunikacją, czy zagospodarowaniem terenu niepotrzebna mi wiedza o czyichś poglądach na temat in-vitro, czy ogólnie - obyczajówki. Liczy się odsunięcie mafii od władzy i realizacja zapowiadanych działań.

A że to czysta polityczna kalkulacja w "demokratycznej" polityce - oczywista oczywistość.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Legionista
    OO mordo, który to ty na tym drugim zdjęciu?

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Jak na kogoś próbującego krytykować PiS z pozycji PO i Nowoczesnej kropki dość interesująca linia stawianych zarzutów

A ja to skomentuję inaczej. Do planów związanych z miejską komunikacją, czy zagospodarowaniem terenu niepotrzebna mi wiedza o czyichś poglądach na temat in-vitro, czy ogólnie - obyczajówki. Liczy się odsunięcie mafii od władzy i realizacja zapowiadanych działań.

A że to czysta polityczna kalkulacja w "demokratycznej" polityce - oczywista oczywistość.
    Tylko problemem jest granica takiego zachowania, bo obstawiam, że ponad 50% wyborców PO wychodzi dokładnie z takiego samego założenia...
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Tylko problemem jest granica takiego zachowania, bo obstawiam, że ponad 50% wyborców PO wychodzi dokładnie z takiego samego założenia...
    I to dużym problemem. M. zd. tym żałosnym ruchem Jaki głęboko zniesmaczyl wielu zwolenników, a pedalstwa i tak nie pozyska.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Tzn. zakładasz, że oni naprawdę wychodzą z jakichś założeń, np. "nie zauważając", że PO w Polsce odcina się od rzeczy za którymi głosuje w PE?

Serio zaś - masz rację, nawet gadaliśmy o tym w kilka osób wczoraj w Źródle. Moje zdanie jest takie, że:

1. Zaplecze PiS w Warszawie jest tego typu, że w przypadku prób działań, powiedzmy, wątpliwych sobie poradzi

2. Jest pewien pozapolityczny wątek pozwalający na zastosowanie "zasady ograniczonego zaufania" zamiast zwyczajowego w przypadku lewaków kopa w odwłok.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Elektorat Guziała to nie tylko tęczowe organizacje. Ze strony Jakiego to ruch czysto kampanijny, bo jestem przekonany, że gdy już wygra nie pozwoli na panoszenie się dewiantom w Mieście.
    Bardziej interesujące jest, ile realnie jest w stanie na tym zyskać, biorąc pod uwagę, że komitet Guziała poparł Wojciechowicza.

Legionista Awatar midzi
    Realnie zyska tyle, że w zapleczu jeszcze dojdzie kilku socjalistów, ale tym razem laickich

Zabieg wyborczy dobry, ale to bardziej kontra na Nowacką niż ruch wyprzedzający.

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Realnie zyska tyle, że w zapleczu jeszcze dojdzie kilku socjalistów, ale tym razem laickich
    Prawie trafiłeś Wielokrotnie pisałem, że pracuję w otoczeniu najgorętszych wyznawców Antypisa. Sami o sobie mówią, że są liberałami (w europejskim znaczeniu). Część z nich w ramach kontestacji alternatywy w postaci PO w ostatnich parlamentarnych głosowała na różne dziwadła w rodzaju Zandberga, byle w ogóle pójść do urny, bo najwyraźniej mają taką potrzebę. Teraz, jeszcze przed ruchem z Guziałem pojawiły się uniarkowanie, ale pozytywne głosy o Jakim, ale właśnie z konserwatywną obyczajówką jako problemem. Sztab Jakiego najwyraźniej takie zjawisko sczaił, bo od jakichś dwóch tygodni opowiada, że chce prowadzić w mieście politykę aideologiczną (w odróżnieniu od Trzaskowskiego).

Dodam, że generalnie są to ludzie na przełomie wieków będący w różnych subkulturach, którzy porobili kariery w szeroko pojetych multimediach. PO w ich oczach stała się tym, przeciwko czemu za małolata się buntowali, a "paniczyk" jako kandydat na prezydenta Warszawy to wrażenie potęguje. Nie bez znaczenia jest też zachowanie HGW w sprawie "reprywatyzacji" i obecność ludzi zamieszanych w proceder na warszawskich listach PO.

Genialna "trategia" totalsów najzwyczajniej zmęczyła też wielu przeciwników PiS, którzy chcą mieć po prostu spokój, a widzą że "zaprzyjaźnione media" przegrzewają. Ani taki ruch, ani sytuacja nie miałyby sensu w skali ogólnopolskiej, W lokalnej mają.

Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Zabieg wyborczy dobry, ale to bardziej kontra na Nowacką niż ruch wyprzedzający.
    A moim zdaniem wspomniana wyżej nowa "pozbawiona ideologii" narracja była podprowadzeniem pod motyw z Guziałem. Bez związku z Nowacką.
    Ostatnio edytowane przez Foxx ; 17-09-2018 o 11:14

Legionista
    Foxx, mam nadzieję, że PiS dobrze się policzyło i ten elektorat wokół którego się ocierasz, będzie większy od elektoratu PiS, który przy tych wyborach sobie odpocznie. Są granice których się nie przekracza i środowiska z którymi się nie kolaboruję. Koniec - kropka.
    Guział to czerwony pająk, klasyczne resortowe, komusze dziecię. Następny, który dzieciństwo spędził w Moskwie, bo tata szkolił się w radzieckiej uczelni na "dyplomatę". W nagrodę jako już poprawnie wyszkolony trafił do Berlina, gdzie Guział kontynuował swoją edukację w szkole średniej i na studiach.
    To nie tak ma wyglądać. PiS miało zagwarantować, że nie będzie więcej tęcz pod kościołami i odpoczniemy od tej homopropagandy.
    Nie zapominajmy, że do tego zestawu dołączył też ten dzban Ikonowicz, a w przyszłym tygodniu dołączy Śpiewak. Mam nadzieję, że bez tatusia, chociaż ręki nie dam uciąć.
    Myślałem, że oddanie warszawskich sądów w ręce platformersko-kodowskie to wypadek przy pracy (wiesz pewnie Foxx o co chodzi). Myliłem się jednak. To działanie świadome i celowe.
    Ja, jako wierny wyborca PiS od zawsze, w tym roku z rodziną i znajomymi sobie odpocznę.
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
    Foxx, mam nadzieję, że PiS dobrze się policzyło i ten elektorat wokół którego się ocierasz, będzie większy od elektoratu PiS, który przy tych wyborach sobie odpocznie.
    Nie wiem, czy się policzył, uważam jednak za prawdopodobne, że suma tradycyjnego elektoratu PiS, prawicowców nie widzących alternatywy oraz takich "wolnych elektronów" będzie większa, niż byłaby przy prowadzeniu kampanii z konserwatywną ideologią na sztandarach.

To nie tak ma wyglądać. PiS miało zagwarantować, że nie będzie więcej tęcz pod kościołami i odpoczniemy od tej homopropagandy.
    Tzn. mam rozumieć, że Twoim zdaniem logiczne jest założenie, że tęcze się pojawią, gdy w Warszawie wygra PiS, Jaki będzie prezydentem z Guziałem w składzie... a się nie pojawią, gdy wygra Trzaskowski?

Naprawdę myślisz, że radni z warszawskiego PiS by na coś takiego poszli?

Nie zapominajmy, że do tego zestawu dołączył też ten dzban Ikonowicz, a w przyszłym tygodniu dołączy Śpiewak. Mam nadzieję, że bez tatusia, chociaż ręki nie dam uciąć.
    To dobre, źródła poproszę.

Myślałem, że oddanie warszawskich sądów w ręce platformersko-kodowskie to wypadek przy pracy (wiesz pewnie Foxx o co chodzi). Myliłem się jednak. To działanie świadome i celowe.
    No właśnie nie wiem. Prośba o oszczegóły.

Legionista
    Nie wiem, czy się policzył, uważam jednak za prawdopodobne, że suma tradycyjnego elektoratu PiS, prawicowców nie widzących alternatywy oraz takich "wolnych elektronów" będzie większa, niż byłaby przy prowadzeniu kampanii z konserwatywną ideologią na sztandarach.
    Oczywiście masz rację, PiS ma wygraną w kieszeni. Nie zmienia to jednak mojej oceny, że macanie się z ludźmi typu Guział, tak po ludzki nie przystoi. To jak dać w twarz sporej grupie swego elektoratu. Ponadto jakie głosy ma wnieść Guział? Facet w sondażach w okolicach błędu statystycznego a te niedobitki co przy nim ostały, zapowiedziały że nigdy na PiS nie zagłosują. Co on niby ma wnieść? Trochę więcej wniosła by Monika Jaruzelska. Niech jeszcze ją rozważy w ramach poszerzenia elektoratu.

Tzn. mam rozumieć, że Twoim zdaniem logiczne jest założenie, że tęcze się pojawią, gdy w Warszawie wygra PiS, Jaki będzie prezydentem z Guziałem w składzie... a się nie pojawią, gdy wygra Trzaskowski?
    Istnieję duże prawdopodobieństwo, że niezależnie od tego kto wygra, tak właśnie będzie. " Piotr Guział będzie wiceprezydentem odpowiedzialnym m.in. za organizację największych imprez w Warszawie, w tym np. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie odpowiedzialny za kwestie związane z kulturą, za współpracę z przedsiębiorcami i szeroko pojęte sprawy społeczne - powiedział kandydat na prezydenta stolicy."
    http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2...zonej-prawicy/

Naprawdę myślisz, że radni z warszawskiego PiS by na coś takiego poszli?
    Jeśli zależałoby to od radnych, to nie. Cały problem polega na tym, że przez arytmetykę w Sejmie Ziobro i towarzystwo mogą robić co im się rzewnie podoba. Dostarczają skutecznie komisjami i in. punktów procentowych i wszyscy na górze zadowoleni. Na dole niestety wkrada się nerwowość i będzie się nakręcać.

To dobre, źródła poproszę.

Najlepsze źródła z okolic pewnej ulicy. W mediach bardzo delikatne urabianie publiki, co by szokiem za wielkim nie było.
    Np tu; "Na jego zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele trzech komitetów. Lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej Piotr Ikonowicz, kandydat niezależny Piotr Guział oraz Jan Popławski ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Po około pół godzinnej rozmowie za zamkniętymi drzwiami w "Jaki Cafe", Ikonowicz powiedział, że spotkanie było "bardzo owocne". Jak dodał, w jego trakcie ustalono, że przed pierwszą turą odbędzie się "otwarta, szeroka i transmitowana" debata, podczas której zostaną poruszone cztery teamy. "Będziemy debatowali o mieszkalnictwie, o korupcji, reprywatyzacji, polityce społecznej w Warszawie oraz o zagrożeniach i sytuacji ekologicznej w mieście. Takie cztery tematy zostały uzgodnione" - oświadczył.

"Cieszę się z debaty na temat przyszłości Warszawy" - podkreślił z kolei Jaki. Zapewnił, że nadal podtrzymuje swoją propozycje utworzenia wspólnej rady programowej oraz "wspólnego pójścia do wyborów".

Nie wiem do końca, czy to autorski pomysł Jakiego, czy uzgodniony z górą? Bardzo bym chciał wierzyć, że to jego działanie na własną rękę. Wszystko wskazuje jednak, że nie i to mi się bardzo nie podoba.
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Legionista Awatar Foxx
    Oczywiście masz rację, PiS ma wygraną w kieszeni. Nie zmienia to jednak mojej oceny, że macanie się z ludźmi typu Guział, tak po ludzki nie przystoi. To jak dać w twarz sporej grupie swego elektoratu. Ponadto jakie głosy ma wnieść Guział? Facet w sondażach w okolicach błędu statystycznego a te niedobitki co przy nim ostały, zapowiedziały że nigdy na PiS nie zagłosują. Co on niby ma wnieść? Trochę więcej wniosła by Monika Jaruzelska. Niech jeszcze ją rozważy w ramach poszerzenia elektoratu.
    No właśnie nie. Jaruzelska obudziła by stary podział. Antykomuniści bezwzględnie by odrzucili taki projekt - w tym ja, a czerwoni uznaliby jej voltę za zdradę i PiS zostałoby jak Himilsbach z angielskim. Guziała pokolenie urodzone w latach '80 kojarzy jakoś ogólnie z "nową" obyczajową lewicą, a o jego życiorysie wie promil nawet mniej-więcej śledzących życie polityczne.

Istnieję duże prawdopodobieństwo, że niezależnie od tego kto wygra, tak właśnie będzie. " Piotr Guział będzie wiceprezydentem odpowiedzialnym m.in. za organizację największych imprez w Warszawie, w tym np. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie odpowiedzialny za kwestie związane z kulturą, za współpracę z przedsiębiorcami i szeroko pojęte sprawy społeczne - powiedział kandydat na prezydenta stolicy."
    http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2...zonej-prawicy/
    Przyglądając się warszawskiemu PiS-owi z półdystansu oceniam takie prawdopodobieństwo jako bardzo małe. Do wymienionych wyżej cech Guziała należy dodać brak kręgosłupa. Obstawiam, że zapadły konkretne ustalenia, które w przypadku przesadnego rumakowania zostałyby wyegzekwowane lub "rozliczone negatywnie" dymisją. Tyle, że wtedy Warszawą rządziłoby już PiS.

Jeśli zależałoby to od radnych, to nie. Cały problem polega na tym, że przez arytmetykę w Sejmie Ziobro i towarzystwo mogą robić co im się rzewnie podoba. Dostarczają skutecznie komisjami i in. punktów procentowych i wszyscy na górze zadowoleni. Na dole niestety wkrada się nerwowość i będzie się nakręcać.
    Ale to już było. Np. po wetach Dudy.

Najlepsze źródła z okolic pewnej ulicy. W mediach bardzo delikatne urabianie publiki, co by szokiem za wielkim nie było.
    Np tu; "Na jego zaproszenie odpowiedzieli przedstawiciele trzech komitetów. Lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej Piotr Ikonowicz, kandydat niezależny Piotr Guział oraz Jan Popławski ze stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.

Po około pół godzinnej rozmowie za zamkniętymi drzwiami w "Jaki Cafe", Ikonowicz powiedział, że spotkanie było "bardzo owocne". Jak dodał, w jego trakcie ustalono, że przed pierwszą turą odbędzie się "otwarta, szeroka i transmitowana" debata, podczas której zostaną poruszone cztery teamy. "Będziemy debatowali o mieszkalnictwie, o korupcji, reprywatyzacji, polityce społecznej w Warszawie oraz o zagrożeniach i sytuacji ekologicznej w mieście. Takie cztery tematy zostały uzgodnione" - oświadczył.

"Cieszę się z debaty na temat przyszłości Warszawy" - podkreślił z kolei Jaki. Zapewnił, że nadal podtrzymuje swoją propozycje utworzenia wspólnej rady programowej oraz "wspólnego pójścia do wyborów".
    Na podstawie omówienia zagrywki odwrócenia motywu "(prawie) wszyscy przeciw PiS" na "(prawie) wszyscy przeciw Trzaskowskiemu" w takim mieście jak nasze wyciągasz wniosek o przyszłej współpracy?

Nie wiem do końca, czy to autorski pomysł Jakiego, czy uzgodniony z górą? Bardzo bym chciał wierzyć, że to jego działanie na własną rękę. Wszystko wskazuje jednak, że nie i to mi się bardzo nie podoba.
    Najprawdopodobniej pomysł jest "mieszany". Guział od lat jest ułożony z ludźmi, którzy z warszawskiego PiS-u poszli wyżej, w tym i z takimi, którym Kaczyński mógł zaufać. Co do Ziobry, jestem niemal pewien, że był przeciw.

Legionista
    Kwestia wyborów jest raczej przesądzona, chociaż wspominając Aaaadama i zakonnice.... ") Nie no, raczej nie możliwe.
    Pewnie, że 90% wyborców nie analizuje i kojarzy faktów nie mniej, macając się za mocno z czerwonymi i w ich głowach lampka się zapali. Łatwo jest popełnić błąd np. SLD, które za mocno weszło w tęczowe lewactwo i się nie podniosło. Przykład może trochę z dupy, ale pewnie wiesz o co mi chodzi. Żeby za dużo nie napisać, dyskusję zakończę stwierdzeniem, że zostaję przy swoim. Jestem na nie.
    Piotr Tymochowicz

Przyglądając się warszawskiemu PiS-owi z półdystansu oceniam takie prawdopodobieństwo jako bardzo małe. Do wymienionych wyżej cech Guziała należy dodać brak kręgosłupa. Obstawiam, że zapadły konkretne ustalenia, które w przypadku przesadnego rumakowania zostałyby wyegzekwowane lub "rozliczone negatywnie" dymisją. Tyle, że wtedy Warszawą rządziłoby już PiS.
    Piotr Guział, jako wiceprezydent u Jakiego miałby jednak zajmować się m.in. imprezami masowymi, takimi jako WOŚP. On sam na antenie TVN 24 zadeklarował: - Symbole Warszawy jak Parada Równości, jak invitro, jak wolna kultura, jak WOŚP będą utrzymane, będą rozszerzone, a ja jestem tego gwarantem

- Będzie najbardziej okazała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Już dziś zapraszam na 27. finał - zapewniał Guział.
    Symbole Warszawy

O jo jo joj.

Nie sądziłem, że to aż taki p*jeb.

Legionista Awatar BlackAdder
    Nie po"eb, tylko pożyteczny idiota. Pedalstwo niewątpliwie zgłupiało
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista
    Ja kiedyś zablokowałem tych muppetów. Błąd, to świetna zabawa

Legionista Awatar Piwosz1916
    Super! To może w końcu ktoś napisze Panu Jakiem co z ładem przestrzennym w jego wizji Warszawy. Bo na razie nadal tam pusto. Chyba, że ta jego wizja to też takie polityczne know-how i nie należy przywiązywać do tego uwagi.

Ludzie to polityka, patrzcie na to trochę z przymrużeniem oka,
    Oki, ja już patrzę na Jakiego z przymrużeniem oka.

Cytat Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
    Elektorat Guziała to nie tylko tęczowe organizacje.
    A jak Bolek poprze Jakiego to już nie będzie Bolkiem

Cytat Zamieszczone przez piejo kury piejo Zobacz posta

Osobiście mam nadzieję że w drugiej turze zamelduje się ktoś z dwójki Jakubiak-Korwin.
    Nie zamelduje. Cały mainstream (zarówno proPO jak i proPiS) dba o to aby nikt inny się na scenie nie pojawił i nie zaistniał. Lepiej mierzyć się z Jakim\Trzaskowskim niż z kimś kto chociaż zna dzielnice Warszawy.

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Piwosz1916 Zobacz posta
    Cały mainstream (zarówno proPO jak i proPiS) dba o to aby nikt inny się na scenie nie pojawił i nie zaistniał. Lepiej mierzyć się z Jakim\Trzaskowskim niż z kimś kto chociaż zna dzielnice Warszawy.
    Marek Jakubiak też dba?:
    https://www.tvp.info/39063900/jakubi...nie-odpowiadam
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar bloniaq
    Rozumiem, że jak Jaki robi ukłon w stronę lewactwa "Guziałem" to jest to szczwany ruch i wcale nie będzie żadnych tęcz - chodzi tylko o odebranie części głosów platfusom, a jak Jakubiak robi ukłon w stronę wyborców PiSu, to nie jest to szczwane wcale, i traktujemy to dosłownie jako częściowe popieranie Jakiego, tak?

Złośliwy powiedziałby, że WSI wspiera PiS.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 19-09-2018 o 07:51
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar midzi
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Złośliwy powiedziałby, że WSI wspiera PiS.
    Nie tylko złośliwy, bo faktycznie Jakubiak to WSI

Widzę że TVPiS robi wszystko by nie pokazać konwencji K'15, teraz wymyślili sobię transmisję ze "Mszy Wdzięczności dla Wsi".

Legionista Awatar Foxx
    Termin "dożynek, których współgospodarzem byłby Morawiecki" był znany co najmniej od miesiąca. Każdy wybiera sobie dzień własnej konwencji, kiedy chce.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Rozumiem, że jak Jaki robi ukłon w stronę lewactwa "Guziałem" to jest to szczwany ruch i wcale nie będzie żadnych tęcz - chodzi tylko o odebranie części głosów platfusom, a jak Jakubiak robi ukłon w stronę wyborców PiSu, to nie jest to szczwane wcale, i traktujemy to dosłownie jako częściowe popieranie Jakiego, tak?
    A jakie stanowisko w ewentualnej ekipie Jakiego w mieście dostał Jakubiak i gdzie był na wczorajszej konwencji PiS, oglądałem całą uważnie i nie zauważyłem

Ukłon to ukłon, a taktyka przedwyborcza sztabu Jakiego - taktyką.

Legionista Awatar bloniaq
    Nie bardzo rozumiem gdzie napisałem cokolwiek o jakimś stanowisku dla Jakubiaka, albo o obecności na konwencji PiS. To jakoś wynika z mojego posta?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Termin "dożynek, których współgospodarzem byłby Morawiecki" był znany co najmniej od miesiąca. Każdy wybiera sobie dzień własnej konwencji, kiedy chce.

A jakie stanowisko w ewentualnej ekipie Jakiego w mieście dostał Jakubiak i gdzie był na wczorajszej konwencji PiS, oglądałem całą uważnie i nie zauważyłem

Ukłon to ukłon, a taktyka przedwyborcza sztabu Jakiego - taktyką.
    Zobaczymy tą taktykę GDYBY jednak Jaki wziął Warszawę. Czy będzie Guzial? I jeśli wygra Jaki to jak długo będzie prezydentem.

Legionista Awatar Jaco
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Uprawnienia umieszczania postów