Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 121

Wątek: Korona Kielce - Legia [2. kol. Ekstraklasy 2018/19, 28.07.2018, godz. 20:30]

C'mon Legia

Legionista
    http://twitter.com/TCzernich/status/...2FBJ6ror9Vm%2F

Czy ja jako szary zjadacz chleba nie ogarniam czegoś takiego? Mam nadzieję że to bujda bo mi się w głowie nie mieści jak profesjonalny piłkarz po wakacjach ma pobiegać na środku obrony godzinę i brak mu świeżości?

Legionista
    Temat zamknęli czy jak?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Antares
    Różnica pomiędzy obydwoma połowami jest taka, że w środku w końcu jest ruch i doskok do rywala. Nie stoją i nie przyglądają się co rywal zrobi. Nagle i w obronie się przestało palić. Sporo ożywienia wprowadził Kante, ale nadal tych sytuacji w ofensywie brakuje. 2 akcje były, jedna wpadła + strzał z dystansu Mączyńskiego. No, ale od czegoś trzeba zacząć, żeby to w końcu ruszyło do przodu.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Jedynie wynik cieszy bo gra znowu beznadziejna...

Legionista Awatar Chmielo
    Najważniejsze 3 punkty. Stylu nie ma co komentować. Przyjemnie jest obejrzeć 3 wychowanków w jedenastce od pierwszej minuty, choć dla Michalaka to jeszcze za wysokie progi. Teraz najważniejsze, żeby zrewanżować się Spartakowi we wtorek. Mecz sezonu, musimy to odrobić!
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Puchary w sezonie 2019/2020 uciekają :/ ...
    No jeszcze tli się jakaś resztka nadziei .

Może to zwycięstwo poprawi morale i chociaż trochę grę w następnych meczach. Teraz zagrać 1-4-5-1 z Trnavą w najmocniejszym obecnie składzie, usiąść na nich od początku. Przy tym ustawieniu tyły są lepiej zabezpieczone od kontrataków. Dać z siebie wszystko. Zobaczymy na ile czasu starczy nam sił.

Legionista Awatar Raffels
    Zaskakująco dobrze wygląda Żyro w defensywie, czego zupełnie nie zapowiadały sparingi.
    Nie wiem czy nie warto spróbować Nagy'a na prawej obronie. Widać u niego walkę i dobrą formę biegową, a w ofensywie jest mało produktywny.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Może to zwycięstwo poprawi morale i chociaż trochę grę.Teraz zagrać 1-4-5-1 z Trnavą w najmocniejszym obecnie składzie, usiąść na nich od początku. Przy tym ustawieniu lepiej zabezpieczone są tyły od kontrataków. Dać z siebie wszystko. Zobaczymy na ile czasu starczy nam sił.
    Raczej 4-4-2 tak jak w drugiej połowie. Kante najbardziej wysunięty, Carlitos trochę cofnięty. Może Kucharczyk będzie gotowy to wtedy dawać go na lewe skrzydło, Veso na prawo i cisnąć pressingiem. W pomocy za Antolica Cafu, który potrafi się znaleźć pod bramką rywala.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Dobrze że wygrali, atmosfera może się poprawi przed meczem w Trnawie.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 28-07-2018 o 22:18
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Szawar
    Ciesza punkty, po koncowym gwizdku, mozna było odetchnąć z ulgą, że to dowieźli do końca. Formy i stylu brak.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    Strzelamy gola a u naszych kopaczy (oprócz Carlitosa) nikt się nie cieszy...
    Z czego tu się cieszyć? Strzał fartowny - po prostu wpadło. Legia nadal jest w dupie. Jedyny pozytyw to ewentualne morale które musiały wzrosnąć. Jeśli Legia szybko wbije coś na 0:1 to jest szansa.

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Raczej 4-4-2 tak jak w drugiej połowie. Kante najbardziej wysunięty, Carlitos trochę cofnięty. Może Kucharczyk będzie gotowy to wtedy dawać go na lewe skrzydło, Veso na prawo i cisnąć pressingiem. W pomocy za Antolica Cafu, który potrafi się znaleźć pod bramką rywala.
    Kto na prawej obronie? I kto wg Ciebie powinien wejść na zmiany?

Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    Z czego tu się cieszyć? Strzał fartowny - po prostu wpadło. Legia nadal jest w dupie. Jedyny pozytyw to ewentualne morale które musiały wzrosnąć. Jeśli Legia szybko wbije coś na 0:1 to jest szansa.
    Żeby być sprawiedliwym to już 3 takie bramki w tym sezonie strzeliliśmy. Dobrze, że chociaż strzały z dystansu trenowali przed sezonem

E: swoją drogą to tylko współczuć drużynom, które pojadą na to kartoflisku w listopadzie czy grudniu....
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 28-07-2018 o 21:44

Kto na prawej obronie?
    Jak to kto? Reprezentant Polski, czołowy gracz ligi rosyjskiej - Artuuuur Jędrzejczyk!!!
    Nawałka z Legii won!

Kto na prawej obronie? I kto wg Ciebie powinien wejść na zmiany?
    Tak jak dzisiaj Wieteska. Nie wiem kto będzie do zmiany, żeby ci powiedzieć jakie ma zmiany robić. Jeśli chodzi o skrzydła to zawsze można Szymańskiego czy Rado tam wpuścić. Nagy dzisiaj w drugiej połowie też obiecująco wypadł.

Malarz - Wieteska Astiz Pazdan Hlousek - Vesović Mąćzyński Cafu Kucharczyk - Carlitos Kante
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 28-07-2018 o 21:48

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Zaskakująco dobrze wygląda Żyro w defensywie, czego zupełnie nie zapowiadały sparingi.
    Nie wiem czy nie warto spróbować Nagy'a na prawej obronie. Widać u niego walkę i dobrą formę biegową, a w ofensywie jest mało produktywny.
    może nie zagrał porywającego meczu ale też oglądając pomyślałem że skoro ma 19 lat, gorzej niż Jędza nie gra, to całkiem niegłupio byłoby dawanie mu tam szans

Legionista Awatar Jestem
    Pazdan niestety bez formy, Michalak chyba właśnie przegrał miejsce na ławie, Hama byle jaki - to główne minusy.
    Z plusów, Żyro i Wieteska potwierdzają aspiracje do pierwszego składu na stałe, pewnie że mogli zagrać lepiej i będą grać z pewnością lepiej jeszcze w tym roku. Dominik wraca do życia, w drugiej połowie to już przeszedł samego siebie i wybiegał ponad 11 km na boisku w dodatku mądrze i to bardzo w obronie, w ofensywie słabiej ale bym się nie czepiał za bardzo.
    Dwa nasze gole to Liga Mistrzów a nie eklapa i jeśli ktoś widzi w nich przypadek to niech skorzysta z okazji do niepisania na tym forum i skorzysta z innego. Carlitos i Kante to już widać, że udane transfery, tylko się jeszcze dotrzeć muszą. Antek idzie w górę, też plus.
    Widzę jasność, pewnie że dupy jeszcze nie urywa ale we wtorek mamy jeszcze szansę uniknąć Adasia ze swoją ekipą.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Niech Nagy gra na tej prawej obronie razem z Wieteską, tym bardziej, że Jędrzejczyk to ma status zaginiony w akcji i Bóg wie czemu go dzisiaj nie było w 18 skoro Pazdan zagrał.

Legionista Awatar Gabro
    Wystarczyło trochę szybciej pobiegać (choć i tak tempo tego meczu to śmiech na sali) i szybciej doskakiwac do przeciwnika i jest efekt. Minimum przyzwoitości z tak słabym przeciwnikiem.

Legionista Awatar Paramonow
    Bałem się meczu bez Veszo i Cafu, bo to byli dwaj goście, do których nie miałem w ogóle pretensji do tej pory. Świetna zmiana Kante za Michalaka - i jakoś poszło... Hama dziś też bezbarwnie, anemicznie, plusy za II połówkę dla Nagy'a, Antoli i Mąki. Niby lepiej, ale na Trnave może nie starczyć.

Legionista Awatar Adin
    Za całokształt dzisiaj najlepszy Nagy. Żyro na tle Pazdana również na plus. Teraz mecz o życie, wygrajcie to, a początek zostanie wam zapomniany

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Wystarczyło trochę szybciej pobiegać (choć i tak tempo tego meczu to śmiech na sali) i szybciej doskakiwac do przeciwnika i jest efekt. Minimum przyzwoitości z tak słabym przeciwnikiem.
    Dokładnie tak, a gdyby grali pressingiem tak jak z Vitorulem to rozjebalibyśmy tę ligę w pył.
    #teamMioduski

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Bałem się meczu bez Veszo i Cafu, bo to byli dwaj goście, do których nie miałem w ogóle pretensji do tej pory. Świetna zmiana Kante za Michalaka - i jakoś poszło... Hama dziś też bezbarwnie, anemicznie, plusy za II połówkę dla Nagy'a, Antoli i Mąki. Niby lepiej, ale na Trnave może nie starczyć.
    Nie miałeś pretensji do Cafu? To zobacz jego asekuracje przy ostatnio traconych bramkach.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Brawo Legia, dobry prognostyk przed wtorkiem. Trener Korony zadowolony z meczu, kibice Legii sceptyczni po meczu. Dobry znak, wygrana na trudnym terenie, skład w połowie rezerwowy. Taka jest różnica, dla Legii to podłoga, a dla Korony sufit i większościowi ligi. Legia Mistrz !!!
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 28-07-2018 o 23:02

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    może nie zagrał porywającego meczu ale też oglądając pomyślałem że skoro ma 19 lat, gorzej niż Jędza nie gra, to całkiem niegłupio byłoby dawanie mu tam szans
    i większość z nas woli oglądać młokosa, który nóż/widelec odpali i da tyle radości z gry co Szymański niż wypalonego Jędzę ...

Dobrze, że się Mączyński nie nabawił kontuzji w meczu ze Słowakami, bo kto by tak huknął jak wczoraj ?
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 29-07-2018 o 06:42
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Przydałby się drugi wielki, silny, defensywny pomocnik potrafiący jebnąć z bara i podać celnie piłkę (jak kiedyś Jodła). Ja osobiście nie mogę się już patrzeć na pozorantów typu Antolic, MakaTSW czy Philipps. Jak my mamy grać środkiem a nie lagami, jak takie lebiegi są w środku ...

Cytat Zamieszczone przez Zegarek Zobacz posta
    Przydałby się drugi wielki, silny, defensywny pomocnik potrafiący jebnąć z bara i podać celnie piłkę (jak kiedyś Jodła). Ja osobiście nie mogę się już patrzeć na pozorantów typu Antolic, MakaTSW czy Philipps. Jak my mamy grać środkiem a nie lagami, jak takie lebiegi są w środku ...
    Jest Cafu.

Legionista
    Mecz do zapomnienia. Ważne, że są 3 pkt. To i tak sukces biorąc pod uwagę całe to hiperprofesjonalne zamieszanie z Klafem, Nawałką i prezesem.

Uprawnienia umieszczania postów