Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 121

Wątek: Korona Kielce - Legia [2. kol. Ekstraklasy 2018/19, 28.07.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Wg mnie tylko odmłodzenie kadry i zasilenie jej młodymi gniewnymi rodakami, zostawiają tymi serce na boisku.
    Górnik Zabrze pokazał w zeszłym roku,że na dłuższą metę ci młodzi mogą nie dać rady.Było świetnie na początku,ale potem spuchli..
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Znowu ustawienie nie takie, czy kolejny raz indywidualne błędy vide krycie młodego Żyro na radar i niezdecydowanie?

Proszę bardzo, w końcu 4 obrońców i zero akcji z przodu...
    Obrona, obroną, ale gdzie jest kur*a znowu środek pola? Nie zabierają i nie rozgrywają kolejny mecz. Dzida za dzidą idzie lub podanie do gry tyłem do bramki dla Carlitosa. Przy jego warunkach fizycznych on się do takiej gry nie nadaje, musi dostawać piłki przodem do bramki. A Michalak, którego gry wielu się domagało znowu pokazuje, że poza szybkim bieganiem to nie umie grać w piłkę.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Szawar
    Znowu ustawienie nie takie, czy kolejny raz indywidualne błędy vide krycie młodego Żyro na radar i niezdecydowanie?

Zyro miał dwóch napastników. Pazdan zszedł do Wieteski i zrobiła się dziura. Ja młodego w tej sytuacji nie obarczał bym wina za utrate bramki.

Zero akcji, bo skrzydła nie w funkcjonują i dzida na osamotnionego Carlitosa. Tradycyjnie również środek pola beznadziejnie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    W tej buraczanej lidze? Nie ma opcji ją przegrać
    Ekstraklasa jest jak paraolimpiada, głupio byłoby nie zostawić w pokonanym polu jeszcze bardziej ułomnych

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Wg mnie tylko odmłodzenie kadry i zasilenie jej młodymi gniewnymi rodakami, zostawiającymi serce na boisku.
    Masz przecież młodych, masz Michalak, Nagy'a, Żyrę i Wieteskę. Pierwszych dwóch nie ma na boisku, z trzecim i czwarty robi co chce Ivan Jukić.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista

lepiej sobie zobacz ustawienie obrony w tej akcji i co robi makatsw zanim zaczniesz takie pierdoly gadac o mlodym

Wychodzi na to że w środę Nawałka, nikt za Klafurića nie chce umierać, wychodzi na to że nie problem w ustawieniu, bo błędy nadal się powtarzają, tylko w ustawieniu 1-3-5-2 są bardziej widoczne. To koniec trenera.

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Oni nie grają, oni drepczą po boisku. Brak środka pola. Non stop laga do przodu. Tak kaleczącej Legii nie da się oglądać. Tam nic nie gra.
    Tylko Carlitos się stara, pizdowatość reszty porażająca.

No ale umówmy się, kto ma tą Legię pociągnąć? Żyro? Wieteska? Michalak? Niechciany nie tak dawno Nagy? Kadrowo ten zespół wygląda bardzo słabo. A że ambicji te wkłady do koszulek nie mają to już inna sprawa.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Obrona, obroną, ale gdzie jest kur*a znowu środek pola? Nie zabierają i nie rozgrywają kolejny mecz. Dzida za dzidą idzie lub podanie do gry tyłem do bramki dla Carlitosa. Przy jego warunkach fizycznych on się do takiej gry nie nadaje, musi dostawać piłki przodem do bramki. A Michalak, którego gry wielu się domagało znowu pokazuje, że poza szybkim bieganiem to nie umie grać w piłkę.
    Nie wiem z czego to wynika, ale co sezon przerabiamy to samo. Jakieś rozprężenie, złe przygotowanie, nonszalancja na początku sezonu (babole Rzeźniczaka, Dąbrowski w zeszłym sezonie) i tracimy bramki z dupy. W dodatku wszyscy stoją tak, jakby się ten mecz sam miał wygrać. Ale najlepiej napierdalać 10 stron o tym, jakie to złe jest to 3-5-2 nie zważając na grę poszczególnych grajków...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Adin
    widać jak ***, że nikt za tego trenera umierać nie będzie. Po raz kolejny te pedały, oprócz kilku wyjątków przechodzą obok meczu.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Po meczu Klaf powinien od razu zostać zwolniony, niech na Trnavę tymczasowym trenerem będzie Vuković. Chociaż oni są tak przygotowani, że tutaj w trzy dni Guardiola by nic nie zmienił.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    widać jak ***, że nikt za tego trenera umierać nie będzie. Po raz kolejny te pedały, oprócz kilku wyjątków przechodzą obok meczu.
    Oni nie mają umierać za trenera,tylko za Legię.Kto tego nie rozumie,powinien wyp*dalać z drużyny.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar (L)ukas
    Strzelam że na Słowacji drużynę poprowadzi Vuko, a od środy AN.

#pewneInfo #moznaGracUBuka
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Jak generalnie oceniacie dynamikę, motorykę, generalnie przygotowanie fizyczne zespołu?

Widać rękę fachowca?

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Antolic i Mączyński razem to poroniony pomysł w tym ustawieniu. Ani wzrostu, ani siły, odbioru, doskoku. NIC. Te cechy są potrzebne środkowemu/defensywnemu pomocnikowi w 1-4-2-3-1. Antolica fizycznie zdominowałby niejeden junior zachodniego klubu. I to na luzie. Za któregoś powinien wejść Cafu. Odbija się czkawką oddanie Jodłowca przez chorwackich nieudaczników kierujących klubem. Nie zawsze był w formie, ale utrzymywał środek pola pod kontrolą. Ba... jeszcze bramki strzelał. Z gry i ze stałych fragmentów. Również gdy nie szło. To samo paralityk Astiz - akurat nie w tym meczu, bo nie gra. On nie powinien grać w piłkę na tym poziomie. To już nie jego czas. Nie ma żadnych atutów fizycznych. Samo doświadczenie nie wystarczy, gdy ma się ogromne problemy z koordynacją. Porównując go z Czerwińskim i Dąbrowskim to niebo a ziemia. Kierownictwo klubu olało polaków i sprowadziło emeryta z Cypru. Musi grać młody Żyro i w razie potrzeby anemiczny ostatnio Philipps. Kadra jest bardziej międzynarodowa, europejska. Szkoda, że grać nie potrafią.

Mioduski oddał klub jak zabawkę w zarzadzanie Chorwatom, a oni rozwalili obronę i środek pola.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 28-07-2018 o 20:34

Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    To widać jak rzadko kiedy, trzeba się modlić że Nawałka przyjdzie przed rewanżem z Trnavą, bo obecnie piłkarzole mają gdzieś Kafa i w dupie mają mecz.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    To widać jak rzadko kiedy, trzeba się modlić że Nawałka przyjdzie przed rewanżem z Trnavą, bo obecnie piłkarzole mają gdzieś Kafa i w dupie mają mecz.
    Nie ma takiej możliwości.Nawałka ma do 31 ważny kontrakt z reprą.
    #MioduskiOut

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Jak generalnie oceniacie dynamikę, motorykę, generalnie przygotowanie fizyczne zespołu?

Widać rękę fachowca?
    Im się nie chce biegać wiec ch.. wie.
    Oni maja coś nie tak z głowami i to jest jedyny problem.
    Kasper Hämäläinen #1

Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Antolic i Mączyński razem to poroniony pomysł w tym ustawieniu. Ani wzrostu, ani siły, odbioru, doskoku. NIC. Te cechy są potrzebne środkowemu/defensywnemu pomocnikowi w 1-4-2-3-1. Antolica fizycznie zdominowałby niejeden junior zachodniego klubu. I to na luzie. Za któregoś powinien wejść Cafu. Odbija się czkawką oddanie Jodłowca przez chorwackich nieudaczników kierujących klubem. Nie zawsze był w formie, ale utrzymywał środek pola pod kontrolą. Ba... jeszcze bramki strzelał. Z gry i ze stałych fragmentów. Również gdy nie szło. To samo paralityk Astiz - akurat nie w tym meczu, bo nie gra. On nie powinien grać w piłkę na tym poziomie. To już nie jego czas. Nie ma żadnych atutów fizycznych. Samo doświadczenie nie wystarczy, gdy ma się ogromne problemy z koordynacją. Porównując go z Czerwińskim i Dąbrowskim to niebo a ziemia. Kierownictwo klubu olało polaków i sprowadziło emeryta z Cypru. Musi grać młody Żyro i w razie potrzeby anemiczny ostatnio Philipps. Kadra jest bardziej międzynarodowa, europejska. Szkoda, że grac nie potrafią.
    Co grał Jodłowiec od półtora roku? Ile dobrych spotkań w Legii zagrał Czerwiński?
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Nie jestem fanem Nawałki, ale coś trzeba robić. Takie zapisy można ominąć . Wystarczy zadzwonić i się dogadać z Rudym.

Co grał Jodłowiec od półtora roku? Ile dobrych spotkań w Legii zagrał Czerwiński?
    Nie grał gorzej od jego obecnych odpowiedników na tej pozycji. To moje subiektywne zdanie, ale do poziomu Antolica, Philippsa, czy Mączyńskiego z tego sezonu się nie zniżył. Na dzień dzisiejszy formą bije ich na głowę. Czerwiński asem nie jest, ale równiez nie grał tak dużo. Bardziej mi szkoda odejścia Dąbrowskiego. Jeden z nich powinien zostać, bo w przypadku kontuzji nie mamy kim grać.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 28-07-2018 o 20:40

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez kOZA555 Zobacz posta
    Oni maja coś nie tak z głowami i to jest jedyny problem.
    O to, to... przecież nikt od nich nie oczekuje "umierania za trenera" - a w ogóle, co to znaczy? Jesteś profesjonalnym piłkarzem, jeśli nie grasz po to, żeby wygrać mecz, to chyba pomyliłeś zawody...

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    No wiem, ale jakoś sobie nie wyobrażam, aby ktoś robił problem tzn. Boniek. Nawałka ma kontrakt z reprezentacja, a Brzeczek jest ogłoszony trenerem reprezentacji.

Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Nie jestem fanem Nawałki, ale coś trzeba robić. Takie zapisy można ominąć . Wystarczy zadzwonić i się dogadać z Rudym.

Nie grał gorzej od jego obecnych odpowiedników na tej pozycji. To moje subiektywne zdanie, ale do poziomu Antolica, Philippsa, czy Mączyńskiego z tego sezonu się nie zniżył. Na dzień dzisiejszy formą bije ich na głowę.
    Grał tak samo beznadziejnie, także nikogo by tutaj nie zbawił. To samo Czerwiński, który nie mógł się podnieść z ławki.

Na dzień dzisiejszy formą bije ich pól ligi, nie jest to dla mnie żaden wyznacznik.
    A Melanż Trwa...

Marzy mi się taki okres przygotowawczy jak za Wdowczyka w zimie.
    Raz by im tak zrobili to byłby grzeczne "gwiazdeczki" na jakiś czas.
    Kasper Hämäläinen #1

@Chmielo, Nie zgadzam się odnośnie Jodłowca. Widzę to inaczej, ale jak pisałem - to mój subiektywny odbiór. Jodłowiec wiele zrobił w Legii i długo grał na odpowiednim poziomie. Słabszy okres kiedyś mija. Teraz udowadnia, że bardzo by się nam przydał.

Strzelamy gola a u naszych kopaczy (oprócz Carlitosa) nikt się nie cieszy...
    I jeszcze jedno spostrzeżenie. My przegrywamy wszystkie pojedynki biegowe... I to każdy z naszych piłkarzy...

Jodłowiec 2 lata temu po Euro nie miał w ogóle urlopu, grał już ze Zrinjskim i od tego czasu niestety ale nie zbliżył się nawet do swojego wcześniejszego poziomu. To, że wyglądamy w tym sezonie tak a nie inaczej, to nie jest kwestia personaliów zawodników, a braku trenera. W grze nie widać żadnych schematów, automatyzów, czy choćby podstaw taktyki. A w obecnym futbolu to plus fizyczność to jest podstawa.

Ja nie rozumiem czemu kolejny trener od czasów Staszka nie stosuje prostej i najbardziej skuteczniej broni na naszą ligę, czyli pressingu. Agresywny doskok do obrońców przeciwnika i im się grunt pod nogami pali (tak samo zresztą jak i naszym). Dzisiaj w pressingu 5 minut pierwszej połowy pograli.

No brawo. Ruszcie dupy

Uprawnienia umieszczania postów