Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: LEGIA WARSZAWA - Spartak Trnawa (24.07.2018 (WT) godz. 21:00)

Legionista

LEGIA WARSZAWA - Spartak Trnawa (24.07.2018 (WT) godz. 21:00)

U nas:

Na teraz Żyleta zajęta mniej więcej w 1/5, całość wygląda tak:

https://serv289.legia.com/msi/SelectSector.aspx

plus:

W najbliższy wtorek w godzinach 19:16 - 20:30 w Sports Barze Ł3, prowadzone będą zapisy na wyjazdowe spotkanie ze Spartakiem Trnava, w ramach 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Spotkanie w Słowacji zostanie rozegrane 31 lipca o godzinie 20:30. Cena biletu wynosi 80 złotych. Dane potrzebne przy zapisach to imię, nazwisko oraz numer PESEL. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami pierwszeństwo w zakupie biletów mają kibice zapisani na wyjazd do Kielc.

Co w Trnavie piszczy:

Dostali 1750 biletów. Wyjeżdżają o 9 w dzień meczu autokarami.

Ostrożnie czytać do końca i!!!!

Wszyscy na to czekaliśmy. Vyjazd na Legiu. Każdy brat powinien mieć obowiązek. Nie tylko jest to kolejna gra w softball w naszym klubie softball w Lidze Mistrzów. Jest to głównie vyjazd do superovi, których kibole doradza wśród szczytu Europy.

Tam są autobusy, które można znaleźć na w. Cena z to 50 € (bez biletów, te kupuju az bezpośrednio mi miejsce). Odbędzie się również w niedzielę (jutro) między 15.00 a 18.00 w pokoju obok wejścia do szczura tribunu.
    Wspólnie wyjazd autobusów odbędzie się we wtorek o godz. 9:00. Wy, co podjęcia ist własne samochody pw dodavkami, dołącz do autobusu równo. To ważne, żebyśmy wszyscy poszli razem.
    Po drodze nastąpi wstępny zestaw, który zawsze stanie się całą komórką. Nie tylko z powodu efektu, ale głównie ze względu na wszystkich fanów. Nie musicie iść na dół i trzymać się razem.

Ja też uważam, że po ostatnim się z mostar, gdzie było wielu fanów na mol opitych, ten vyjazdu będzie dorazne, by upewnić się, że ludzie w całkowicie pijanym stanie nie mogą nawet dostać się do autobusu lub autobusu. Będzie ona również skierowana do zachowań ludzi bezpośrednio w autobusie lub w sektorze. Umysły do wspierania spartaka a nie opijat do nepricetna.

Mam nadzieję, że jest to najważniejsza rzecz do zrobienia, a my będziemy w stanie zaprezentować spartaka, i będziemy tak dobrzy jak my
    Ostatnio edytowane przez Układ ; 22-07-2018 o 23:04
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar LWPS
    No aż takiego dramatu z biletami dawno nie było.

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez LWPS Zobacz posta
    No aż takiego dramatu z biletami dawno nie było.
    14 lipca - Legia v Arka
    17 lipca - Legia v Cork
    21 lipca - Legia v Zagłębie
    24 lipca - Legia v Spartak

4 mecze na Ł3 w ciągu 11 dni...

Cytat Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
    14 lipca - Legia v Arka
    17 lipca - Legia v Cork
    21 lipca - Legia v Zagłębie
    24 lipca - Legia v Spartak

4 mecze na Ł3 w ciągu 11 dni...
    do tego 2 z 4 rozegranych meczów w tym seoznie zdążylismy już przegrać

Legionista Awatar Runi
    Ale z tego co widać to Żyleta się nie wypełnia, więc z założenia wyniki AŻ tak dużego wpływu nie powinny mieć.
    Nie rusza mnie też argument o czterech meczach,bo bilety na Arkę to było 10-15 zł, Cork 15-30 zł, Zaglębie bez karnetu 40 zł i na jutro też 40 zł. W najgorszej opcji wychodzi 125 zł.Mając karnet to 45 zł. Rozumiem, że niektórzy muszą jeszcze dojechać, inni nie wiem uczą się ale bądźmy poważni, że nagle kilka tysięcy osób ma ten problem.

Uprawnienia umieszczania postów