Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 182 z 182

Wątek: Legia - Zagłębie Lubin [1. kol. Ekstraklasy 2018/19, 21.07.2018, godz. 20:30]

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Chujowe grajki, które od kilku lat zdobywają MP, PP notorycznie i grają w fazie grupowej pucharów..
    Chyba pomyliło się z kolegami z Poznania.
    Zdobywają, bo są minimalnie lepsi od chujowych grajków z innych klubów. Jeżeli ktoś w Legii (i każdym innym klubie z naszej ligi) przerasta jej poziom (u nas Vadis, Prio, Niko) albo jest "młodym z potencjałem" maksimum po sezonie wyjeżdża do silniejszej ligi. A zostają Ci, którzy są zbyt słabi, żeby móc wyjechać, ewentualnie nie chcą z powodów prywatnych. O to mi chodzi z chujowymi grajkami, jeżeli nie zrozumiałeś - tłumaczę, możesz przekazać kolegom skądkolwiek są. Po prostu cała ta liga jest słaba i inauguracja tego sezonu pokazuje, że nic się w tym roku nie zmieni moim zdaniem.

A co do "notorycznej" gry w fazie grupowej pucharów (LE, bo LM dla nas była wyjątkiem), to regularnie grywają w nich prócz Legii nie tylko Czesi, Słowacy, Rumuni czy Bułgarzy, ale także Kazachowie, Albańczycy, Cypryjczycy czy Macedończycy, Białorusini, Azerowie czy Izraelczycy. Więc trochę lodu na głowę. Z mojej strony koniec tematu, bo z meczem z Zagłębiem ma coraz mniej związku.

PS: z ostatnich 4 lat, dalej mi się nie chce szukać.
    Albańczycy: Skenderbeu Korce (sezon 2017/2018 oraz 2015/2016)
    Macedończycy: FK Vardar (sezon 2017/201
    Słowacy: Slovan Bratysława (sezon 2014/2015 oraz 2013/2014 )

PS2: to Ty piszesz, że "mamy wyprzedzać ligę". Ja piszę, że mamy słabych piłkarzy, którzy (w większości) wyróżniają się tylko tym, że udało im się załapać na kontrakt życia w Legii.
    Ostatnio edytowane przez jkp ; 23-07-2018 o 20:49 Powód: niemnożenie postów

Legionista
    Albańczycy, Słowacy, Macedończycy? To dawaj przykłady, bo to bardzo ciekawe co mówisz.

A jak my mamy tą słabą ligę wyprzedzać o kilka długości, skoro kupujemy za wcale nie większe pieniądze niż kilka klubów z naszej ligi? Różnica jedyna, że robimy to regularniej. Akademii nie mamy, talentów brak, więc chyba czas trochę zweryfikować swoje oczekiwania i położyć trochę lodu na głowę, o którym wspomniałeś.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 23-07-2018 o 13:34

Uprawnienia umieszczania postów