Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 182

Wątek: Legia - Zagłębie Lubin [1. kol. Ekstraklasy 2018/19, 21.07.2018, godz. 20:30]

Legionista
    Daj Pan spokój, karny ewidentny.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Mecz przejebany nie przez ustawienie, a przez to, że 3 lata kupują zastępstwo dla Hlouska, który od dłuższego czasu jest bez formy i był dzisiaj zamieszany we wszystkie bramki.
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta

A Hlousek to jest po prostu mistrzem w robieniu głupich karnych. A to się poślizgnie jak dzisiaj, a to się zagapi i ręką dotknie, a to głupio sfaluje. Czas w końcu kogoś sprowadzić na lewą stronę.
    Ja nawet nie chcę wiedzieć, kiedy to nastąpi. Pamiętacie w jakiej roli przychodził do nas Czech? Jako w końcu znalezione zastępstwo za Brzyskiego, i też to trwało kilka sezonów, bo nie mieliśmy praktycznie zmiennika na LO.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tematu gówno burzy na temat formacji. Rozwinę moją wcześniejszą myśl, na temat złego ustawienia się w obronie. 5 obrońców zamiast 4, tak jak ustawiało się Juve czy Arsenal grające w 3-5-2. Jednym z głównych atutów formacji 3-5-2 (z którego my całkowicie nie korzystamy) jest to, że można stosunkowo łatwo uzyskać przewagę liczebną w środkowej strefie boiska rejonie boiska. Tzn. zastosować wysoki pressing i odebrać piłkę jeszcze na połowie rywala. Z przedsezonowych zapowiedzi Klafa nt. ofensywnej gry i wysokiego pressingu wnioskowałem, że będziemy stosowali warianty, które opiszę poniżej.

Dodam jeszcze, że według mnie problemem nie jest brak wahadłowych. Oczywiście lepsi zawodnicy są zawsze mile widziani, ale obecnie wahadłowych mamy, ani gorszych ani lepszych niż piłkarzy na innych pozycjach.
    Także, bazując np. na grze Juve można nakreślić 2 schematy obrony. Moment agresywnego doskoku do rywala powinien nastąpić wtedy gdy on ma mało miejsca na rozegranie. Z tego względu kluczowym momentem przy zakładaniu pressingu jest chwila gdy piłkę ma boczny obrońca.
    Celem jest agresywny doskok do zawodnika z piłką i zablokowanie drużynie przeciwnej możliwości rozegrania piłki, przez zdobycie przewagi w zaznaczonym przeze mnie obszarze. W wariancie 1 jak tu:

do rywala doskakuje środkowy pomocnik. Taki doskok musi być zsynchronizowany odpowiednim ustawieniem napastnika, który blokuje możliwość rozgrania przez środek. Wahadło blokuje skrzydło. Linie obronę tworzy 4 zawodników. W przypadku gdy napastnik rywala schodzi na skrzydło CB pełni rolę lewego obrońcy.

Przy dobrze założonym pressingu rywal jest w pułapce i jeżeli nie chce podjąć próby bardzo ryzykownego rozegrania to w zasadzie powinien przez bramkarza przegrać piłkę w sektor boiska gdzie ma przewagę, czyli na drugą stronę boiska. Tam można powtórzyć tan sam schemat. Jednak grając tym samym schematem szybko zajechalibyśmy środkowych pomocników. Alternatywnie stosuje się drugi wariant.

Sposób jest podobny z tym, że doskok tym razem robi wahadło jednocześnie starając się zablokować możliwość zagrania wzdłuż linii, a środkowy pomocnik asekuruje przestrzeń za nim. Zachowanie napastników i ustawienie obrony takie jak w wariancie 1.
    Teraz zagadka - ile razy w meczach z Arką, Corkiem i Zagłebiem spróbowaliśmy choć jednego z tych zagrań? I dlaczego zero?
    Ustawiając w linii 5 obrońców, przegrywamy środek boiska, co przy wysokim ustawieniu obrony daje możliwość rywalowi na granie piłek za linię obrony, a wtedy to i 7 obrońców na niewiele by się zdało.
    A najlepsza nie jest świadomość, że koledzy cię wspierają.
    Tylko to, że ty wspierasz ich.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Kupiliśmy dwóch mega grajków jak na polskie warunki Kante i Lopeza. Brak ich od 1 minuty nie jestem w stanie ogarnąć. Carlitos nie dostał wczoraj na moje oko 3-4 piłek gdzie miałby autostradę do bramki. Dużo błędnych decyzji w środku pola i mało gry z pierwszej piłki.
    Tego najbardziej nie jestem w stanie pojąć. Kante jest raczej w gazie od przygotowań, twierdzi, że świetnie się czuje w Legii. Carlitos, nawet bez mega przygotowania fizycznego to gracz na pozycji, gdzie nie musi być jak Bolt, tylko klepnąć gdzie trzeba lub strzelić. Przychodzi najlepszy strzelec ligi i grzeje ławę. Może Rado nie pasuje jego obecność, bo posadzi go na ławie ? Mi to przypomina sytuację z Orlando Sa.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Tego najbardziej nie jestem w stanie pojąć. Kante jest raczej w gazie od przygotowań, twierdzi, że świetnie się czuje w Legii. Carlitos, nawet bez mega przygotowania fizycznego to gracz na pozycji, gdzie nie musi być jak Bolt, tylko klepnąć gdzie trzeba lub strzelić. Przychodzi najlepszy strzelec ligi i grzeje ławę. Może Rado nie pasuje jego obecność, bo posadzi go na ławie ? Mi to przypomina sytuację z Orlando Sa.
    Raczej oszczędzal ich na wtorek ale tak czy siak był to głupi pomysł.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Puszer
    Wystawianie Hamalainena na szpicy to tak jakby postawić drzewo na środku pola karnego i zacząć w nie strzelać. Jak się dobrze trafi to jakoś się odbije od kory i wpadnie w bramkę ale niestety w większości prób odbija się w kosmos albo w każdą stronę prócz w światło bramki. Na dodatek, gość jest cipowaty w grze stykowej. Szybkiej gry też z nim nie zrobisz bo gość za nim przyjmie, poda to by człowiek zdążył pojechać do Galerii Północnej, zrobił zakupy w Carrefour, zaniósł je do domu, wrócił na stadion a ten nadal by poprawiał piłkę i myślał gdzie podać. Wczoraj sytuacji było mnóstwo i gdyby w miejsce w/w osobnika był np Kante albo Carlitos to byśmy się cieszyli ze zwycięstwa. Cieszy gra młodego Żyro. Cafu znowu na duży plus.

2 mecze u siebie i 6 bramek straconych i to z takimi potęgami jak Arka czy Zagłębie...

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista Awatar Lillo
    To wykorzystując podobną logikę, to polecam przypomnieć sobie kto zdobył mistrzostwo, Mauricio czy Dąbrowski...A jak uważasz to porównanie za idiotyczne to jeszcze raz przeczytaj co napisałem i czy oceniam całościowo Legię i Zagłębie, czy linie obrony Zagłębia.

E: i uprzedzając ewentualne sugestie, to oczywiście uważam Mauricio za 100% nieporozumienie.
    Oceniasz linię obrony Zagłębia kierowaną przez Dąbrowskiego, która w meczu na Ł3 straciła tylko jednego gola (żeby nie było uważam że Dąbrowski jest przeciętny). My grając w tym systemem kreujemy sobie sporo sytuacji i to jest prawda, ofensywa wygląda nieźle.
    W obronie natomiast nie mamy odpowiednich zawodników do takiego ustawienia, dlatego pojawiają się błędy. Bo albo ktoś nie wie jak ma grać, albo po prostu tego nie potrafi. A w naszej sytuacji (el LM/LE) to raczej obrona będzie decydować czy dostaniemy się do pucharów czy nie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Raczej oszczędzal ich na wtorek ale tak czy siak był to głupi pomysł.
    Na przeciwnika przed którym wszyscy drżą... (ironia co by nie było).

Jak to powiedział Stefan Kisielewski: Upór bezsensowny nabiera sensu, gdy jest trwały.

Trudno żeby Legia nie stwarzała sobie sytuacji bramkowych gdy atakuje w 7 chłopa - każdy jakieś stworzyłby. Problem jest taki, że na skrzydłach hula wiatr plus wysoko ustawiona linia obrony powoduje, że każda długa piłka to wyścig środkowego obrońcy ze skrzydłowym, a przestrzeni do tego jest, bo odległości pomiędzy środkowymi obrońcami są bardzo duże. Nie sądzę, że mamy szybkich środkowych obrońców, więc gra w takim systemie to igranie z ogniem.

Żadna drużyna grająca przeciwko Legii 3-5-2 nie będzie pchała się środkiem - bo po co? Może ta liga jest paździerzowa, ale trenerzy to nie są idioci (w większości).

Dobry trener powinien szybko wyciągnąć poprawne wnioski. Jeżeli Klaf nie zmieni tego ustawienia to może do sierpnia opuścić Warszawę. Żeby tylko nie przyszedł za niego wprowadzać swoich wizji świr Nawałka.
    Wszystko co najlepsze na świecie
    Łazienkowska 3 i karnet na Żylecie

Legionista Awatar Chmielo
    Wychodzi na to, że Dąbrowski lekiem na całe zło.

A wracając do wczorajszego spotkania to wiadomo, że porażka zawsze boli i nikt, przy takim wyniku, nie będzie zadowolony. Niemniej jednak cieszy fakt, że kreujemy sytuacje i tylko przez naszą nieskuteczność przegrywamy mecz. Nie jest to taktyka tysiąca podań wzdłuż boiska i trzech strzałów na bramkę. Klafurić ewidentnie przekombinował ze składem. Mając dwóch świetnych zawodników wolał postawić na Dolara, który wyróżnił się w meczu z amatorami z Irlandii, a tak to nominalnie kopie się w czoło.

Na duży plus debiut Żyro. Hlousek powinien być u nas co najwyżej rezerwowym. Nie jest to zawodnik na wahadło. Zresztą poprzedni sezon obnażył jego daremność w obronie.

PS żaden ***** Nawałka!
    A Melanż Trwa...

Legionista
    No Żyro w ofensywie co zagrał to poezja. 3 piłeczki na nos takie miodzio. To u niego standard? I bardzo podoba mi się jego operowanie piłką, kontrola - przy takim wzroście naprawdę imponuje w tym aspekcie.

Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Oceniasz linię obrony Zagłębia kierowaną przez Dąbrowskiego, która w meczu na Ł3 straciła tylko jednego gola (żeby nie było uważam że Dąbrowski jest przeciętny). My grając w tym systemem kreujemy sobie sporo sytuacji i to jest prawda, ofensywa wygląda nieźle.
    W obronie natomiast nie mamy odpowiednich zawodników do takiego ustawienia, dlatego pojawiają się błędy. Bo albo ktoś nie wie jak ma grać, albo po prostu tego nie potrafi. A w naszej sytuacji (el LM/LE) to raczej obrona będzie decydować czy dostaniemy się do pucharów czy nie.
    Ale czekaj, bo teraz sprowadziłeś wszystko do kwestii taktycznych, a od początku chodziło o zarzut, że pozbyto się Dąbrowskiego, gdzie ten miałby być osobą podnoszącą poziom Legii. Nie byłby, i te żale jakie się pojawiły w tym temacie, że jest Astiz a nie ma Dąbrowskiego to nieporozumienie i spłycanie problemu wyników.

Legionista Awatar Lillo
    Ale czekaj, bo teraz sprowadziłeś wszystko do kwestii taktycznych, a od początku chodziło o zarzut, że pozbyto się Dąbrowskiego, gdzie ten miałby być osobą podnoszącą poziom Legii. Nie byłby, i te żale jakie się pojawiły w tym temacie, że jest Astiz a nie ma Dąbrowskiego to nieporozumienie i spłycanie problemu wyników.
    tak powiedziałem? zacytuj jeśli możesz
    Ostatnio edytowane przez Lillo ; 22-07-2018 o 12:44

Z perspektywy trybun, najgorszy na boisku Fin (zero walki i agresywnego doskoku) i Cafu, który ciągle nie asekurował Vesovicia. Żyro niezły, ale to melodia przyszłości. Dobry w wyprowadzaniu i podłączaniu się do akcji ofensywnych, ale jego umiejętności w defensywie wołają o pomstę w nieba. Na pewno potencjał większy niż Wieteska.
    Ostatnio edytowane przez michal_kowalik19 ; 22-07-2018 o 13:07

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez michal_kowalik19 Zobacz posta
    Z perspektywy trybun, najgorszy na boisku Fin (zero walki i agresywnego doskoku) i Cafu, który ciągle nie asekurował Vesovicia. Żyro niezły, ale to melodia przyszłości. Dobry w wyprowadzaniu i podłączaniu się do akcji ofensywnych, ale jego umiejętności w defensywie wołają o pomstę w nieba. Na pewno potencjał większy niż Wieteska.
    może bardziej na DP jego przyszłość?

Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    tak powiedziałem? zacytuj jeśli możesz
    ->Kijek zastanawiał się jakim cudem w Legii gra Astiz zamiast Dąbrowskiego
    ->boss_corleone podważył ewentualny wpływ tego drugiego na lepszą grę obronną
    ->zadałeś pytanie czy oddanie Dąbrowskiego i podpisanie Mauricio ma sens(ja zgadzam się z tobą, że nie ma, przy czym obaj są cieńcy i ten ruch to mieszanie czystej wody, sztuka dla sztuki nie mający żadnego wpływu na grę i wyniki, a jedynie na finanse)
    ->ja podważyłem grę obronną Zagłębia we wczorajczym meczu
    ->ty napisałeś, że Zagłębie wygrało więc to nie ma znaczenia
    ->moje porównanie wyniku końca sezonu Legii z Mauricio do wyniku meczu Zagłebia z Dąbrowskim

plus/minus jesteśmy w obecnym miejscu.
    Może błędnie, ale razem z pisaniem, że Zagłębie wygrało więc błędy Dąbrowskiego są wymazane, odebrałem jako szukanie winy w kwestiach personalnych i tęsknotę za tymże.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Henio Zobacz posta
    Pozwolę sobie jeszcze wrócić do tematu gówno burzy na temat formacji. Rozwinę moją wcześniejszą myśl, na temat złego ustawienia się w obronie. 5 obrońców zamiast 4, tak jak ustawiało się Juve czy Arsenal grające w 3-5-2. Jednym z głównych atutów formacji 3-5-2 (z którego my całkowicie nie korzystamy) jest to, że można stosunkowo łatwo uzyskać przewagę liczebną w środkowej strefie boiska rejonie boiska. Tzn. zastosować wysoki pressing i odebrać piłkę jeszcze na połowie rywala. Z przedsezonowych zapowiedzi Klafa nt. ofensywnej gry i wysokiego pressingu wnioskowałem, że będziemy stosowali warianty, które opiszę poniżej.

Dodam jeszcze, że według mnie problemem nie jest brak wahadłowych. Oczywiście lepsi zawodnicy są zawsze mile widziani, ale obecnie wahadłowych mamy, ani gorszych ani lepszych niż piłkarzy na innych pozycjach.
    Także, bazując np. na grze Juve można nakreślić 2 schematy obrony. Moment agresywnego doskoku do rywala powinien nastąpić wtedy gdy on ma mało miejsca na rozegranie. Z tego względu kluczowym momentem przy zakładaniu pressingu jest chwila gdy piłkę ma boczny obrońca.
    Celem jest agresywny doskok do zawodnika z piłką i zablokowanie drużynie przeciwnej możliwości rozegrania piłki, przez zdobycie przewagi w zaznaczonym przeze mnie obszarze. W wariancie 1 jak tu:

do rywala doskakuje środkowy pomocnik. Taki doskok musi być zsynchronizowany odpowiednim ustawieniem napastnika, który blokuje możliwość rozgrania przez środek. Wahadło blokuje skrzydło. Linie obronę tworzy 4 zawodników. W przypadku gdy napastnik rywala schodzi na skrzydło CB pełni rolę lewego obrońcy.

Przy dobrze założonym pressingu rywal jest w pułapce i jeżeli nie chce podjąć próby bardzo ryzykownego rozegrania to w zasadzie powinien przez bramkarza przegrać piłkę w sektor boiska gdzie ma przewagę, czyli na drugą stronę boiska. Tam można powtórzyć tan sam schemat. Jednak grając tym samym schematem szybko zajechalibyśmy środkowych pomocników. Alternatywnie stosuje się drugi wariant.

Sposób jest podobny z tym, że doskok tym razem robi wahadło jednocześnie starając się zablokować możliwość zagrania wzdłuż linii, a środkowy pomocnik asekuruje przestrzeń za nim. Zachowanie napastników i ustawienie obrony takie jak w wariancie 1.
    Teraz zagadka - ile razy w meczach z Arką, Corkiem i Zagłebiem spróbowaliśmy choć jednego z tych zagrań? I dlaczego zero?
    Ustawiając w linii 5 obrońców, przegrywamy środek boiska, co przy wysokim ustawieniu obrony daje możliwość rywalowi na granie piłek za linię obrony, a wtedy to i 7 obrońców na niewiele by się zdało.
    baaardzo fajny post, pisz więcej
    wychodzi na to, że gra obronna w 3-5-2 zaczyna się już na połowie przeciwnika
    a od zawodników wymaga niemałe inteligencji taktycznej

no i zdecydowanie sobie bardziej wyobrażam Kante i Carlitosa w pressingu niż Rado czy Eduardo
    ciekawe

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez bofff Zobacz posta

no i zdecydowanie sobie bardziej wyobrażam Kante i Carlitosa w pressingu niż Rado czy Eduardo
    ciekawe
    Zarówno jeden jak i drugi walczą o piłkę na połowie rywala. Tego nie można im odmówić, jednakże do jasnej k...wy nędzy: NIECH GRAJĄ OD POCZĄTKU NA POCZĄTKU SEZONU ! Rozumiem za parę tygodni rotację, danie im chwili na złapanie świeżości, ale nie teraz, kiedy potrzebują gry jak skrzypce futerału.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar jkp
    A moim zdaniem ten mecz po raz kolejny pokazał ze mamy jowych grajków którzy na tle tej jowej ligi wyróżniają się tylko zarobkami. I żadne ustawienie czy schematy taktyczne tego nie zmienią. Kolejny sezon ze oczy będą bolały od patrzenia na grę naszych asów.. oby tylko z fartem czyli grupa LE i MP

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    A moim zdaniem ten mecz po raz kolejny pokazał ze mamy jowych grajków którzy na tle tej jowej ligi wyróżniają się tylko zarobkami. I żadne ustawienie czy schematy taktyczne tego nie zmienią. Kolejny sezon ze oczy będą bolały od patrzenia na grę naszych asów.. oby tylko z fartem czyli grupa LE i MP
    Chujowe grajki, które od kilku lat zdobywają MP, PP notorycznie i grają w fazie grupowej pucharów..
    Chyba pomyliło się z kolegami z Poznania.

Legionista Awatar Gabro
    Nie wiem po co te nerwy... Przecież chwilę przed startem sezonu bodajże Qbas pisał, że jest mocne parcie na wprowadzenie w życie systemu 3-5-2, nawet kosztem wyników na początku sezonu. Tak więc wszystko idzie zgodnie z planem. Zobaczymy wkrótce, czy wyniki będą na tyle chvjowe, że Klaf się przestraszy, czy system w końcu zatrybi. A piłkarze nie są od gadania na temat słuszności ustawienia. Podsumowując, straszna panika panuje na forum...tak jakby sezon był przegrany a trener amator. Przed chwilą ten trener poukładał wydawałoby się niepoukładalną drużynę. Cierpliwości!

Legionista Awatar Benek
    Jeżeli potwierdza się słowa z L+Ekstra, że Remy wypada na jakiś czas to Dean będzie zmuszony zmienić taktykę. Zobaczymy czy wtedy nagle cudownie Przestana popełniać błędy
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Czemu będzie zmuszony? Jak zostanie Pazdan + wróci Jędrzejczyk, będzie Żyro, Wieteska, w ostateczności Phillips, czy lewo środkowy Hlousek, jak w sobotę, to dalej będzie to tłukł.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Fakt jest też taki że wcale z przodu źle to nie wyglądało, musimy przede wszystkim dopracować grę w odbiorze. I poćwiczyć trochę skuteczność. Uważam że odpalimy, o jedno co się boję to że będzie to późno.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Fakt jest też taki że wcale z przodu źle to nie wyglądało, musimy przede wszystkim dopracować grę w odbiorze. I poćwiczyć trochę skuteczność. Uważam że odpalimy, o jedno co się boję to że będzie to późno.
    Lepiej późno niż za późno.
    Dla mnie weryfikacja lipca to wyniki meczów pucharowych, wszystko inne to na razie sparingi, być może jestem zbyt minimalistyczny ale już taki jestem

p.s. Jak by przyszedł Adaś z ekipą do dopiero byśmy zapłakali się na umór więc cieszmy się tym co mamy
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Lepiej późno niż za późno.
    Dla mnie weryfikacja lipca to wyniki meczów pucharowych, wszystko inne to na razie sparingi, być może jestem zbyt minimalistyczny ale już taki jestem

p.s. Jak by przyszedł Adaś z ekipą do dopiero byśmy zapłakali się na umór więc cieszmy się tym co mamy
    I dlatego uważam że dla nas jak i innych polskich drużyn, kluczowym miesiącem w sezonie(wiem jak to brzmi) jest lipiec-sierpień, bo wtedy rozgrywa się akcja o największe pieniądze. Dlatego nie rozumiem po co, po okresie przygotowawczym oszczędzamy najlepszych zawodników. Co do Nawałki wcale nie uważam że jest taki tragiczny jak go tu co po niektórzy przedstawiają.
    Dobrze życzę Klafowi niech pracują jak najdłużej.

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Czemu będzie zmuszony? Jak zostanie Pazdan + wróci Jędrzejczyk, będzie Żyro, Wieteska, w ostateczności Phillips, czy lewo środkowy Hlousek, jak w sobotę, to dalej będzie to tłukł.
    Gorzej jak jutro wyjdzie obroną Wieteska - Astiz - Żyro. Musi do tego elastycznie podchodzić mam nadzieje, że nic na siłę nie będzie forsował.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Gorzej jak jutro wyjdzie obroną Wieteska - Astiz - Żyro. Musi do tego elastycznie podchodzić mam nadzieje, że nic na siłę nie będzie forsował.
    No to we wtorek zobaczymy

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Układ Zobacz posta
    Bo na tą chwilę ma dwóch obrońców gotowych do gry. Astiza i Zyro. Nie wierzę, że na tak ważny mecz jak we wtorek zagra Wieteska, który wraca po kontuzji.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

*dane mogą ulec zmianie

[QUOTE=Benek;1599575]Bo na tą chwilę ma dwóch obrońców gotowych do gry. Astiza i Zyro. Nie wierzę, że na tak ważny mecz jak we wtorek zagra Wieteska, który wraca po kontuzji.[/QUOT

Może zaryzykować z Pazdanem?, za bardzo alternatywy nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów