Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 101617181920
Pokaż wyniki od 571 do 586 z 586

Wątek: Przygotowania do sezonu 2018/2019

Legionista
    Tak jak lubię Sa Pinto za to jak pracuje jako trener, to robienie z własnego zespołu twierdzy to jest dla mnie chore. Tto jest sport, rozrywka dla ludzi, a facet zachowuje się jakbyśmy w Legii wymyślali technologie na miarę XXII wieku. Facet z piłki żyje, a piłka żyje z kibiców, media nakręcają cały interes również. Sa Pinto chyba ma ambicje prowadzenia klubów z wyższej póki niż Legia i tam raczej takie cuda nie przejdą. Ktoś sobie wyobraża chociażby taką Valencię lub inny dowolny klub z czołowych lig, aby pozwolono tak izolować drużynę od otoczenia.
    Ale faktem jest że jak zdobędzie MP i PP oraz zagra z powodzeniem w Europie to wszyscy mu wybaczą, ale jeśli mu się nawet lekko powinie noga to wtedy prawdopodobnie będzie koniec Sa Pinto w Legii. Dopóki wszyscy mają nadzieję że będzie sukces, wszyscy to jakoś przeżyją, jeśli nie będzie sukcesu, fanaberie Sa Pinto uderzą w niego samego z podwójna mocą.
    Zgadzam się z Kijkiem że media związane z Legią powinny coś z tym robić i sygnalizować problem, taka rola.

Legionista Awatar Marcino
    Pinto postawił sobie wysoko poprzeczkę. Zrobił tak jak chciał, przygotował zespół tam gdzie chciał, ściągnął tych co chciał - oczywiście w ramach możliwości budżetowych. Odpalił pewnych graczy, nasiał nieco fermentu z Arkiem, teraz chyba Niezgoda zaczyna czuć się zbędny.
    Chciałbym by sportowo to wszystko wypaliło, bo jak to wszystko pierdo... to nie będzie co zbierać.

Stasiek był szalony, ale ten to jeszcze ciekawsza wersja
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Raczej bym powiedział, że to marna i tandetna podróba Czerczesowa.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Tak jak lubię Sa Pinto za to jak pracuje jako trener, to robienie z własnego zespołu twierdzy to jest dla mnie chore. Tto jest sport, rozrywka dla ludzi, a facet zachowuje się jakbyśmy w Legii wymyślali technologie na miarę XXII wieku. Facet z piłki żyje, a piłka żyje z kibiców, media nakręcają cały interes również. Sa Pinto chyba ma ambicje prowadzenia klubów z wyższej póki niż Legia i tam raczej takie cuda nie przejdą. Ktoś sobie wyobraża chociażby taką Valencię lub inny dowolny klub z czołowych lig, aby pozwolono tak izolować drużynę od otoczenia.
    Ale faktem jest że jak zdobędzie MP i PP oraz zagra z powodzeniem w Europie to wszyscy mu wybaczą, ale jeśli mu się nawet lekko powinie noga to wtedy prawdopodobnie będzie koniec Sa Pinto w Legii. Dopóki wszyscy mają nadzieję że będzie sukces, wszyscy to jakoś przeżyją, jeśli nie będzie sukcesu, fanaberie Sa Pinto uderzą w niego samego z podwójna mocą.
    Zgadzam się z Kijkiem że media związane z Legią powinny coś z tym robić i sygnalizować problem, taka rola.
    No ale wyciekają jednak filmiki

o to fajne: https://twitter.com/i/status/1090572426545713154

https://twitter.com/LegiaWarszawa

Legionista Awatar VooDoo
    Kucharczyk to jest fenomen, gość gra u każdego trenera i to na 4 pozycjach: lewe skrzydło, prawe skrzydło, napad, obrona. Człowiek orkiestra
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez VooDoo Zobacz posta
    Kucharczyk to jest fenomen, gość gra u każdego trenera i to na 4 pozycjach: lewe skrzydło, prawe skrzydło, napad, obrona. Człowiek orkiestra
    Na szczęście odpuszcza sobie bramkę, choć znajdą się tutaj tacy co stwierdzą, że jest to dowód wprost na ograniczone zdolności piłkarskie Kuchego
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Ja powiem tak: jak gość ma moją pełną akceptację metod treningowych i prowadzenia zespołu, tak pozostałe kwestie już nawet nie wzbudzają wątpliwości. To jest po prostu słabe. Bardzo słabe. Gość na każdym kroku gada o szacunku, że go oczekuje, a z jego strony nie ma szacunku do nikogo... Miodek taki szef, że nie ma jaj nawet pogadać z nim o tym. Ja bardziej bym chciał właśnie zadać kilka pytań jemu, a nie RSP.

Na szybko podliczyłem, że wiosenny Standard za Sa Pinto strzelał 2.4 gole na mecz.
    Dawajcie już ten Płock...

coraz chudszy Awatar Kijek
    https://m.legia.net/news/kilka-wnios...i-w-troi/73034

Po takim podsumowaniu jedno jest pewne: albo się Pinto okaże Zidanem czy innym Guardiola albo i Pinto i Legia.net się całkowicie skompromitują.

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Jestem
    Bardzo fajny tekst, chciałbym zobaczyć polemikę Woytka z tym tekstem Szymczyka, chyba, że się zbyt bardzo kumplują, to wtedy już nie za bardzo
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Bardzo fajny tekst, chciałbym zobaczyć polemikę Woytka z tym tekstem Szymczyka, chyba, że się zbyt bardzo kumplują, to wtedy już nie za bardzo
    Przecież podsumowanie Woytka jest identyczne
    312meczów*
    68 goli*
    56 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Przecież podsumowanie Woytka jest identyczne
    A było u Woytka o tym sklepie w którym nasi nie mogli sobie nawet głupiego pifka kupić?

p.s. Ciekawym, również skąd przeświadczenie o tym, że będziemy mieć najlepiej przygotowaną drużynę pod względem fizycznym w eklapie, bo w to, że najlepiej od kilku lat to nie wątpię ale od razu w całej eklapie?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A było u Woytka o tym sklepie w którym nasi nie mogli sobie nawet głupiego pifka kupić?

p.s. Ciekawym, również skąd przeświadczenie o tym, że będziemy mieć najlepiej przygotowaną drużynę pod względem fizycznym w eklapie, bo w to, że najlepiej od kilku lat to nie wątpię ale od razu w całej eklapie?
    ad 1: Mi w bluzie Legii nikt nie robił problemów z zakupami, pewnie dlatego, że nie wyglądam jak piłkarz W swoim tekście skupiłem się na kwestiach piłkarskich. Marcin ma lepsze info ze środka - mieszkał w tym samym hotelu i część rzeczy na pewno widział na własne oczy. Niemniej żadne zdanie z tego akapitu mnie nie zaskakuje.

ad 2: Ja nie jestem w stanie stwierdzić czy będziemy dobrze przygotowani fizycznie (a tym bardziej, że najlepiej). Na LL! napisałem, że nad tym pracowali mocno, bo tyle jako laik mogę stwierdzić. Za Magiery też tak samo mocno biegali i też o tym pisaliśmy. Za Jozaka nie biegali i też pisaliśmy. Żadne z powyższych nie oznacza automatycznie gwarancji sukcesu - nie wiem dlaczego Marcin zdecydował się aż tak to ocenić.

ps. Nikt nie zauważył, że oficjalna strona nie zrelacjonowała ostatniego dnia zgrupowania i gierki wewnętrznej? to nie był przypadek.

Legionista Awatar Raffels
    Czy aby na pewno za Magiery tak ciężko pracowali? Co innego jakiś czas temu mówił taki Hlousek np.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Czy aby na pewno za Magiery tak ciężko pracowali? Co innego jakiś czas temu mówił taki Hlousek np.
    piszesz o tym?
    "Od razu pojechaliśmy na obóz do Warki i choć trenowaliśmy dwa razy dziennie, to po raz pierwszy nie byłem styrany. Kiedy wraca się do zajęć po normalnym urlopie, to po dwóch, trzech dniach przygotowań nogi są zmęczone, boli całe ciało. Tym razem tego nie miałem, czułem się na tym zgrupowaniu, jakbyśmy w ogóle się nie rozjeżdżali. Mój organizm nie zapomniał jeszcze o poprzednim sezonie. Tata mi mówił, że nie jest to dobry znak. Sam też o tym wiedziałem."
    źróło: https://www.przegladsportowy.pl/pilk...nerach/8f3vzvp

Jak coś, to ja porównuję pracę na obozach zimowych. Lato to osobny temat, którego do jej pory żaden trener nie ogarnął.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Przecież dwa lata temu była panika, że ich Krzepota może zajebać. Na twitterku jakieś teorie spiskowe, że Dolar chodził do Magiery prosić o zmniejszenie obciążeń.

Uprawnienia umieszczania postów