Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 420 z 484

Wątek: Przygotowania do sezonu 2018/2019

Gintleman Awatar księciuniu
    Zapomniałem dodać, że zdjęcie z maja ubiegłego roku.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    W zespole pomarańczowych zagrali: Hlousek, Cafu, Wieteska, Kulenović, Radović, Kucharczyk, Niezgoda, Jędrzejczyk, Hamalainen i Praszelik. Zieloni to: Carlitos, Remy, Pazdan, Rocha, Vesović, Martins, Astiz, Nagy, Szymański, Stolarski. W rolę wolnych elektronów wielili się w niebieskich kamizelkach Agra i Karbownik. Zacięty mecz 6-5 wygrali "Pomarańczowi". Przegrani musieli wykonać po 20 pompek
    czy to przypadek, że zawsze drużyny Kuchego i Rado wygrywają?

ps. tym razem Agra nie dokończył treningu.. nic nie sugeruję, ale trochę to zabawne zrządzenie losu.
    A Rocha dziś już normalnie na pełnych obrotach, to teraz powiedzcie mi co takiego mu wczoraj było, że aż musiał opuścić trening (PIERWSZY w nowej drużynie i na obozie). Może jednak nie takie walczaki te Portugalce. Myślę, że 90% to by musiało nogę stracić żeby zejść w takich okolicznościach, bo jakie wrażenie zrobisz na początek, tak się to potem ciągnie..
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 09-01-2019 o 16:01

Legionista Awatar grodzisk1
    Miał skurcze.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    ps. tym razem Agra nie dokończył treningu.. nic nie sugeruję, ale trochę to zabawne zrządzenie losu.
    RSP - piłkarze: 2-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    RSP - piłkarze: 2-0
    I nie można Rycha posądzać o faworyzowanie swoich ziomali, bo jak na razie ustrzeliwuje właśnie ich .

Legionisci.com Awatar Woytek
    czy to przypadek, że zawsze drużyny Kuchego i Rado wygrywają?

A Rocha dziś już normalnie na pełnych obrotach, to teraz powiedzcie mi co takiego mu wczoraj było, że aż musiał opuścić trening (PIERWSZY w nowej drużynie i na obozie). Może jednak nie takie walczaki te Portugalce. Myślę, że 90% to by musiało nogę stracić żeby zejść w takich okolicznościach, bo jakie wrażenie zrobisz na początek, tak się to potem ciągnie..
    Rocha miał skurcze. Napisałem w tym samym newsie. Możliwe, że Agra też - zobaczymy jutro.

Co do Rado: uczciwie podchodzi, będzie chciał zrobić co się da, by jeszcze zagrać w Legii. Osobiście liczę na to, że uda się ładnie go pożegnać. Rocha nieco przestraszony, a co do Agry to nie mam wielkich nadziei (taka kwadratowa sylwetka), szczególnie jeżeli miałby wygryźć Kuchego (więc na pewno się mylę!) Szymański wygląda na mocno wybieganego, walczy dużo. W biegach "Jędza" przewodzi stawce wraz z Astizem i Kuchym.

Legionista
    Szymański zawsze dużo biega. Oczekujemy raczej żeby z piłką zaczął coś czarować.

Skurcze, bo pobiegali godzinę na plaży, a potem grali w dziadka?
    Nie jestem specem, ale obcuję ze sportem dużo, kiedyś poważniej i jakoś mi się to dziwne wydaje... (W sensie rzadko spotykane)

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Rocha miał skurcze. Napisałem w tym samym newsie. Możliwe, że Agra też - zobaczymy jutro.

Co do Rado: uczciwie podchodzi, będzie chciał zrobić co się da, by jeszcze zagrać w Legii. Osobiście liczę na to, że uda się ładnie go pożegnać. Rocha nieco przestraszony, a co do Agry to nie mam wielkich nadziei (taka kwadratowa sylwetka), szczególnie jeżeli miałby wygryźć Kuchego (więc na pewno się mylę!) Szymański wygląda na mocno wybieganego, walczy dużo. W biegach "Jędza" przewodzi stawce wraz z Astizem i Kuchym.
    Podobną sylwetkę ma np. Shaqiri.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Szymański zawsze dużo biega. Oczekujemy raczej żeby z piłką zaczął coś czarować.

Skurcze, bo pobiegali godzinę na plaży, a potem grali w dziadka?
    Nie jestem specem, ale obcuję ze sportem dużo, kiedyś poważniej i jakoś mi się to dziwne wydaje... (W sensie rzadko spotykane)
    Wczoraj rano była plaża (7:30 - 8 ) + o 10:15 trening zaczął się od jakiś 40 minut mocnych interwałów. To sporo Dopiero potem piłki dziadek i gierki. Podobno kilku miało z tym problem, ale zszedł tylko Rocha podczas dziadka.

Legionista Awatar Gabro
    Po tych zdjęciach ze zgrupowania to widać, że zapierd.alają aż miło. Będzie moc w nogach.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

coraz chudszy Awatar Kijek
    To może niech się przerzuca z piłki nożnej na maratony ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

W sumie racja, z Dudelange pokazali, że nadawaliby się do maratonów. Rok wcześniej z Sheriffem też była wielka moc w nogach.

Swoją drogą nie pamiętam, żebyś podobnie pisał za przygotowań u Czerczesowa.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 12-01-2019 o 20:24

A ja sobie nie przypominam, żeby za Czerczesowa głównym tematem przez tygodnie było jak to oni zapierdalaja i że "wziął pizdeczki za mordy". On po prostu to zrobił a nie było o tym wałkowane non stop.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A ja sobie nie przypominam, żeby za Czerczesowa głównym tematem przez tygodnie było jak to oni zapierdalaja i że "wziął pizdeczki za mordy". On po prostu to zrobił a nie było o tym wałkowane non stop.
    No popatrz, przeglądam tamten temat i widzę same brawa, że zaprzągł piłkarzyków do pracy.

Zresztą naprawdę nie rozumiem przyczepiania się do tego, że ktoś tych leni w końcu wziął w obroty. 99% tych zawodników nie wytrzymałaby treningu u takiego Simeone.
    Ostatnio edytowane przez Raffels ; 12-01-2019 o 20:41

Administrator Awatar mOFMC
    Kürwa, Kijek, jak Cię lubię. Co Ci się teraz nie podoba?
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Legionista Awatar beka
    bez przesady. Z przyjścia Czerczesowa ludzie się cieszyli właśnie z tego powodu, że po sielance za Berga piłkarze dostają po dupach. Do pełni szczęścia brakowało tylko fotek jak rzygają po krzakach z wyczerpania. W sumie pod tym względem to jest akurat bliźniacza sytuacja do tej z początku 2016.

Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Kürwa, Kijek, jak Cię lubię. Co Ci się teraz nie podoba?

Ogolnie to wszystko git poza ta ogolnaforumowa podjarka i pianiem z zachwytu, Ĺźe "wzial pizdeczki na mordy". No fajnie, Ĺźe wzial i widac z daleka, że cos robia przeciwienstwie do zeszlorocznego lezenia na plazy. Natomiast liczy sie ekt koncowy.

Wszyscy wiedza, ze u nas dobry wujek sie nie sprawdza i trzeba trenera zamordysty... Natomiast ile mozna sie tym podniecac, że w koncu trenuja. Podniecanie sie tym, że duzo biegaja jest smieszne, dlatego tez poczekajmy kilka meczow co z tych ich maratonow wyniknie. "Lepiej madrze stac niz glupio biegac" wiec ja z ocenami w przeciwienstwie do innych poczekam chociaź do 30 kolejki.

Natomiast zapanowala jakas smieszna moda na podniecanie sie tym, że są jakies kary bo piłkarz nie odbierze telefonu. No sory ale jest to zabawne, no bo ma Boga jakie to ma znaczenie ? A na forum nagle radość jakbyśmy normalnie wyrwali Mourinho.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 13-01-2019 o 04:38
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Umiesz wyrażać myśli? Bo po tych słowach nie idzie wyczytać, że jest wszystko ok tylko podnieta forumowiczów jest zbędna. Można to odebrać jakby przygotowania były wg ciebie nie adekwatne do wykonywanego zawodu.

ja z ocenami w przeciwienstwie do innych poczekam chociaź do 30 kolejki.
    Ciekawe, bo jak kojarzę to już go wielokrotnie zwyzywałeś od wuefistów.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Ciekawe, bo jak kojarzę to już go wielokrotnie zwyzywałeś od wuefistów.
    No bo dotychczas wuefista, kompletnie nie rozumiem zachwytów nad nim natomiast tyle się tutaj naczytałem o "dajmy mu przepracować okres przygotowaczy" no to daje gorzej jak dla mnie będzie tak jak było
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Bootleg
    A sparing to oni z kimś zagrają wogóle?
    Always look on the bright side of life!

Trzymam kciuki za tę nową Legię ... dużo młodych z „papierami”, do tego kilku doświadczonych. Jak ci ostatni nie wytną numeru jakiegoś trenerowi na początku to będzie super ! Trochę niepokojące są dla mnie takie wstawki jak ta z dzisiejszego filmiku na oficjalnej jak Jędza mówi z przekąsem, że „bieganie teraz jest najważniejsze” ... może się czepiam, może chłop nie miał nic złego na myśli. Jak wrócą z Portugalii to zobaczymy czy poleca do swoich kolegów dziennikarzy z płaczem czy strach nie pozwoli.

Według planów sparing powinien być jutro

Legionista Awatar Gabro
    Jest we wtorek z portugalskim 3-ligowcem

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    A sparing to oni z kimś zagrają wogóle?

że rok temu grali 5 minut po wyjściu z samolotu nie znaczy że będzie tak zawsze

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    bez przesady. Z przyjścia Czerczesowa ludzie się cieszyli właśnie z tego powodu, że po sielance za Berga piłkarze dostają po dupach. Do pełni szczęścia brakowało tylko fotek jak rzygają po krzakach z wyczerpania. W sumie pod tym względem to jest akurat bliźniacza sytuacja do tej z początku 2016.
    W punkt. Doskonale pamiętam jak to połowa wątku była spamowana kumatymi infoskami z twittera, jak to piłkarze są dociskani do oporu. Było tego sporo więcej niż teraz, obecnie więcej jest pierdolenia o jakichś zakazach i nakazach.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    W punkt. Doskonale pamiętam jak to połowa wątku była spamowana kumatymi infoskami z twittera, jak to piłkarze są dociskani do oporu. Było tego sporo więcej niż teraz, obecnie więcej jest pierdolenia o jakichś zakazach i nakazach.
    Zasadnicza różnica jest taka, że Czerczesow napierdalał ich na treningach, a tan misio robi wokół siebie kompletna rozpierduchę, która zakończy się tym, że wszyscy wartościowy ludzie odejdą z nim na końcu i zostaniemy z pięknie spalona ziemią.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Zasadnicza różnica jest taka, że Czerczesow napierdalał ich na treningach, a tan misio robi wokół siebie kompletna rozpierduchę, która zakończy się tym, że wszyscy wartościowy ludzie odejdą z nim na końcu i zostaniemy z pięknie spalona ziemią.

Macieju, szanuję. ))
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    mozna jasniej ? co to za rozpierducha ?
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    mozna jasniej ? co to za rozpierducha ?
    No taka, ze wszyscy odejda

Uprawnienia umieszczania postów