Strona 10 z 20 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 300 z 586

Wątek: Przygotowania do sezonu 2018/2019

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Powyzsze napisalem przy zalozeniu, ze zwolnienia nie ograniczaja sie tylko do tych kilku etatow w akademii. Inaczej faktycznie byloby to smieszne.
    Inne działy też nie próżnują. Dział sportowy wycofał dziś Eduardo z listy graczy do Ekstraklasy. Tylko jeszcze nie wiedzą jak go zwolnić
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Jest gdzieś podany plan przygotowań? Kiedy pierwszy trening, i obozy?

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Jest gdzieś podany plan przygotowań? Kiedy pierwszy trening, i obozy?
    7-18.01. Troia (Portugalia) [ 2 sparingi ]
    22.01.-02.02. Troia (Portugalia) [ 4 sparingi ]

Przed świętami jeszcze nikt nie wiedział z kim zagramy. Podobno nie ma zbyt dużego wyboru drużyn w okolicy. Legia liczy na dobre ekipy miejscowe, ale tam jest grana liga + puchar, więc nie ma pewności, że się uda.

Legionista
    Szczerze mówiąc jak oni tam mają taki wycisk dostać, a potem dostawać z silnymi sparingpartnerami wysoko, nie wyciągając przy tym żadnych wniosków, bo nie mogli grać tego co planują w lidze, to może i lepiej

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

Przed świętami jeszcze nikt nie wiedział z kim zagramy. Podobno nie ma zbyt dużego wyboru drużyn w okolicy. Legia liczy na dobre ekipy miejscowe, ale tam jest grana liga + puchar, więc nie ma pewności, że się uda.
    Może to głupie pytanie, ale po co oni wracają na trzy dni do Polski między obozami?

Legionista Awatar Jestem

Nie za bardzo rozumiem idei dwóch turnusów. Wypadają dwa dni na podróże, po to aby spędzić dwa dni w kraju? Jaka to idea stoi za tymi podróżami? Do tego kłopot ze sparingami, nie podoba mi się to - być może tylko z powodu niepełnej informacji.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Nie za bardzo rozumiem idei dwóch turnusów. Wypadają dwa dni na podróże, po to aby spędzić dwa dni w kraju?
    Standard. Niezależnie od tego czy dwa zgrupowania w jednym miejscu czy w dwóch różnych (za Staśka 2x na Maltę też lecieli). Po prostu chwila oddechu, pobytu z rodziną itp. Ja rywalami sparingowymi specjalnie się nie przejmuję, nie mamy europucharów wiosną, więc co za różnica z kim zagramy. Ważne będą odpowiednie treningi i oby nie zamykał ich tak jak na Ł3

Legionista Awatar Jestem
    Standard. Niezależnie od tego czy dwa zgrupowania w jednym miejscu czy w dwóch różnych (za Staśka 2x na Maltę też lecieli). Po prostu chwila oddechu, pobytu z rodziną itp. Ja rywalami sparingowymi specjalnie się nie przejmuję, nie mamy europucharów wiosną, więc co za różnica z kim zagramy. Ważne będą odpowiednie treningi i oby nie zamykał ich tak jak na Ł3
    Na pewno zgodzę się, że to lepsze od lotu na Florydę albo jak dawno temu na Filipiny
    Na otwarte treningi to bym raczej zbyt bardzo nie liczył, ale życzę powodzenia - może jakaś górka będzie w pobliżu?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Styczeń w Portugalii jest mocno napięty, grana jest liga, puchar i puchar ligi. Benfica do końca stycznia zagra jeszcze co najmniej 7 meczów(max 8, zaleznie czy wygra półfinał Pucharu Ligi z Porto). Cała czołowa czwórka Primeira Liga wciąż gra zarówno w Pucharze jak i Pucharze Ligi.

Najmocniejszy Portugalski rywal na jakiego można byłoby liczyć to Vitoria Guimares, która pomiędzy 19 stycznia a 30 nie gra żadnego meczu i zapewne rozegra w tym czasie jakiś sparing.

Pewnie można byłoby się ugadać z rywalem z Ukrainy, Rosji bądź Czech, ale skoro liczą na miejscowych rywali to pewnie stanie na jakimś drugoligowym Pacosie Ferriera.
    Ostatnio edytowane przez Tibo ; 02-01-2019 o 14:49
    team LEGIA

Legionista
    http://biznes.legia.com/wizyta-vip-n...rszawa-oferta/

I ty zostań sponsorem zgrupowania.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta

Faktycznie, bez tego ~tysiaka na czysto od osoby, Mioduski się nie obejdzie..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kerry Zobacz posta
    Faktycznie, bez tego ~tysiaka na czysto od osoby, Mioduski się nie obejdzie..
    Bez 50 zł za bilet na mecz też da radę.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    a skąd się nagle wzięła kasa na obozy? Loczek zrobił zbiórkę urodzinową na fejsie wśród znajomych? ktoś wie?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Powiedzmy, że z udziału legionistów w Mistrzostwach Świata. Powiedzmy.

Ps. Mocno Kawa !
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    a skąd się nagle wzięła kasa na obozy? Loczek zrobił zbiórkę urodzinową na fejsie wśród znajomych? ktoś wie?
    W ostatnim wywiadzie przed nowym rokiem mówił, że dorzuci brakującą kasę.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    Bez 50 zł za bilet na mecz też da radę.
    Świetne porównanie..

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Powiedzmy, że z udziału legionistów w Mistrzostwach Świata. Powiedzmy.

Ps. Mocno Kawa !
    Daj już spokój, nie wiem czy ktoś jeszcze wierzy w to, co Ty tutaj pleciesz..

Legionista Awatar Marcino

Szczerze ?
    Zajebista sprawa. Nie mam na to czasu i nie wydaję takich środków na siebie, ale gdybym był kawalerem i nie miał co z kasą robić to decyzja byłaby prosta.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Szczerze ?
    Zajebista sprawa. Nie mam na to czasu i nie wydaję takich środków na siebie, ale gdybym był kawalerem i nie miał co z kasą robić to decyzja byłaby prosta.
    Ale szczerze mówiąc program nie jest jakiś mega atrakcyjny od strony kibica.
    Jeden sparing z jakimiś ogórkami pewnie i kolacja z zarządem i przedstawicielem drużyny..
    To może jest atrakcyjne dla jakiegoś biznesmena, co mógłby przy kolacji pogadać z prezesami.
    A gdzie jakieś oglądanie treningu chociaż? Jakaś kolacja, ale z DRUŻYNA? A nie zarządem..

Legionista
    Zajebista sprawa? Cztery i pół tysiąca za dwa pełne dni w hotelu + godzina springu (bo pewnie nie będą grali 90 minut) + godzina na kolacji (ale bez alkoholu, bo mają być piłkarze). Tylko decydujcie się szybko, bo wylot za 10 dni.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Zajebista sprawa? Cztery i pół tysiąca za dwa pełne dni w hotelu + godzina springu (bo pewnie nie będą grali 90 minut) + godzina na kolacji (ale bez alkoholu, bo mają być piłkarze). Tylko decydujcie się szybko, bo wylot za 10 dni.
    Nie jest to oferta dla zwykłego zjadacza chleba, więc co Cię tak dziwi? Gdybym zarabiał 10 razy tyle na miesiąc, być może bym się wybrał. Jeżeli klub dobrze to zorganizuje, to może to być fajna forma spotkania z zespołem.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Nie jest to oferta dla zwykłego zjadacza chleba, więc co Cię tak dziwi? Gdybym zarabiał 10 razy tyle na miesiąc, być może bym się wybrał. Jeżeli klub dobrze to zorganizuje, to może to być fajna forma spotkania z zespołem.
    Też tak uważam. Pomijając czy Miodek zbiera w ten sposób na obóz czy nie ( ), to fajnie, że jest w ogóle taka opcja
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Makrel
    Nie no najlepiej żeby wyjazd kosztował tyle co wyjazd na nasz mecz w Lidze Europy ze Sportingiem, to by się wybrało znowu z 1000 osób

Legionista Awatar Raffels
    Kante, Phillips i Pasquato nie jadą na obóz i mają wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Szkoda jak dla mnie tego Philipsa, ceniłem go bardziej niż tego garbatego pastucha Antolica.

Kante od początku był pomylka (dokładnie jak teraz za pół roku będą Ci nowi dwaj).

Pinto, tego Jodełki to Ci nie wybaczę. *1916
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Philipps i Pasquato - można powiedzieć nareszcie.
    Kante jednak trochę szkoda. Wobec marności Carlitosa, dopiero wracającego po kontuzji Jarka i możliwych wahań formy Sandro (młodość), mógłby być całkiem wartościowym zmiennikiem.
    Jakoś ten nasz atak nie wygląda na zabójczy i jakiś killer w stylu Niko albo od biedy Prijo by się przydał.

Legionista Awatar Gabro
    Bez jaj, Kante nigdy tu nie powinien trafić. Piłkarski szrot.

Kante nie jest odstrzelony z uwagi na umiejętności tylko nie podchodzi profesjonalnie do obowiązków. Nie może być świetych krów jeśli chce się trzymać dyscyplinę.

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Kante nie jest odstrzelony z uwagi na umiejętności tylko nie podchodzi profesjonalnie do obowiązków. Nie może być świetych krów jeśli chce się trzymać dyscyplinę.
    Olewa treningi?
    (L)

Cytat Zamieszczone przez pan_nikt Zobacz posta
    Olewa treningi?
    "Podobnie jest wywiadami dla mediów – pierwszą osobą, która musi zaakceptować rozmowę piłkarza z dziennikarzem jest trener. To pokazuje jak wielką rolę w szatni odgrywa teraz trener. Każdy nowe zasady musi zaakceptować. Sprzeciw może skończyć się odstawieniem od składu – przekonał się o tym choćby Jose Kante." Legia.net

Wygląda to bardziej na jakieś próby wojowania z Pinto niż lenistwo.

Podobno były też spóźnienia na trening.

Uprawnienia umieszczania postów