Strona 60 z 66 PierwszyPierwszy ... 1050565758596061626364 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,800 z 1969

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Legionista Awatar Strudzio
    Ale będą wrzuty na meczu z ZS

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
    Znowu zabraknie jednej bramki.
    Echhhhhhhh
    W sumie to głupio sprokurowany karny w pierwszym meczu przez Szymiego zadecydował.

Eduardo dał dobrą zmianę. Do tego w 93' wrzucił piłkę meczową.

W drugiej połowie widać było że Pazdan otrzymał "zakaz dzid" i to jakoś wyglądało.
    Znamienne jest to, że Kucharczyk lepiej sobie radził na PO od Wieteski...

Legionista Awatar Marcino
    Edek miał lepsze podania niż wszyscy ze środka. Ja pier...
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar mski
    Przez lata byliśmy klubem do którego nie mogliśmy mieć pretensji o występy w Europie. Niestety dołączyliśmy do grona lebieg.

Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Loczek po tym meczu powinieneś podnieść jeszcze bardziej cenę biletów
    uchroni nas to przed bankructwem?
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Administrator Awatar Cypis
    niech ta kodziarska kurva sprzeda już ten klub. ewidetnie mu nie wychodzi ta zabawa. mioduski won śmieciu

***** tam z tym Mioduchem, *********** wkłady z klubu. Nie ścierwie tych mord frajerskich więcej.

Ciekawe co wkłady powiedzą po meczu.
    Dziękuje Dobranoc.

P1rzynajmniej nie wszystkie mecze będziemy grać w niedzielę, szukajcie pozytywów.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Legionista
    Nie zajmujmy sie tematami zastępczymi i jakimś tam meczem i zacznijmy rozmawiać o rzeczach ważnych. KIEDY TEN POZEW NA TĄ PARUWĘ STANOWSKIEGO?

Legionista Awatar Adin
    *********** wszyscy , won, nie mam na was patrzenia .

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Cytat Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Ciekawe co wkłady powiedzą po meczu.
    Ze są zablokowani mentalnie, Borek dobrze c!py podsumował.

Legionista
    Mączyński najbardziej aktywny w kłótni pomeczowej z sędziami, Kucharczyk nie wiem z czego się cieszył w tej końcówce meczu.Jeden wielki dramat, Carlitos chyba jednak będzie jednosezonowcem.Podania Pazdana niewiadomo do kogo.Philipsa nie ma wogóle co komentować bo to amator typowy.

Legionista
    Brak dopingu, brak finansowania z kilku dni meczowych i wtedy może ***** będą jakieś decyzje przaśnego zarządu. Największy wstyd w historii pucharów.

Mioduski, kup jeszcze kilku reprezentantow Luksemburga i niezrownowazonych psychicznie Balkancow. I nie zapomnij cos wspomniec o tytanicznej pracy i oczywiscie, ze wrocimy silniejsi ... no i "zawsze mocniej".
    Ale wstyd!!!
    A ze nastepny mecz to Zaglebie, to na trybunach bedzie zabawa i spiewy ... a powinno byc krotko, konkretnie, a potem po prostu cicho.

Legionista
    Część wkładów postanowiła się zabawić w zmiany właścicielskie. 4 wam w 4, ujki, tej hańby nie wymażecie z kronik.

Ostatnio Legia w Pucharach przypomina trochę "stereotypowego studenta".
    Jak student nie chodzi na wykłady, zawala kolokwia, budzi się na dzień przed egzaminem z myślą "jeszcze uda się wszystko nadrobić. będzie dobrze" (a i tak zapomni kluczowy dział wiedzy) tak Legia gra padakę by obudzić się na ostatnie 45 minut dwumeczu "by jako tako trzymać poziom"...

Btw. Szacunek dla Sa Pinto za to, że zakazał w drugiej połowie Pazdanowi grać dzidą, i za to że wyżej w hierarchii od Rado jest Eduardo. Przez te ostatnie 15 minut pokazał, że wraz z Carlitosem potrafi rozgrywać najlepiej w naszym 'wspaniałym' zespole...

Blisko ćwierć tysiąca meczów klubu w europejskich pucharach i największa kompromitacja w historii klubu. Morda każdego jednego powinna się znaleźć na stadionie w tunelu obok zdjęć z drużynami wygrywajjącymi mistrzostwo Polski. Ku pamięci, że była taka banda zarabiających pewnie średnio bańkę rocznie, która w pełni zasłużenie przejebała z drużyną z Luksemburga.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Ale będą wrzuty na meczu z ZS
    A kiedy na kodziarza i jego pieski. Adamowicz, Zahorski, Kepcija.

A nagorsze jest to, że przez te 5 lat pracy BL cały ranking z Europy poszedł się właśnie pierdolic.

Dzięki Mioduch ty kurvvo
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Kurde, przecież Arek obiecał.

Pazdan, Kucharczyk, Phillips, Cafu, Maczynski, Hlousek, Hamalainen, Pasquato, Radovic, Cierzniak

Oto lista kończących się umów 30.06.2019. Z ani jednym bym umowy nie przedłużał
    Dziękuje Dobranoc.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    A nagorsze jest to, że przez te 5 lat pracy BL cały ranking z Europy poszedł się właśnie pierdolic.

Dzięki Mioduch ty kurvvo
    Nie no, luzik, za rok w LM będziemy rozstawieni do 2 rundy... potem trochę gorzej... I nwm czy to jakieś pocieszenie ale w LE MAMY DUŻE szanse na rozstawienie w play offach. TAK JEST *****

Legionista Awatar Jasper121
    A kiedy na kodziarza i jego pieski. Adamowicz, Zahorski, Kepcija.

Dzięki Mioduch ty kurvvo
    Za rok będziemy mieli dokładnie taki sam ranking jak w tym. Tylko, że za rok odpada 10 punktów...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
    Za rok będziemy mieli dokładnie taki sam ranking jak w tym. Tylko, że za rok odpada 10 punktów...
    Wow serio? Dzięki to wiele zmienia.

MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Benek
    Awansowała drużyna lepsza. Nie ma co się oszukiwać, potencjał w drużynie może i jakiś tam jest i pewnie w lidze będziemy walczyć o Mistrza ale aktualnie nie trafiliśmy z formą w ogóle. Przynajmniej koniec kompromitacji w tym sezonie.

Nasz nowy trener też musiał coś się spierdolić na początek. Nie wiem kto mu doradził z tym Philipsem a potem z Kuchym na obronie???

*******!!! dwa lata temu wygrywaliśmy przez parę minut z Realem a dziś...

Nawet nie jestem na nich zły, jest mi po prostu smutno, że ta ***** loczek tak szybko to wszystko rozjebał
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar JTH
    Jak to się mówi..."Jak burdel przynosi straty, to się wymienia kvrwy, a nie firanki".
    Dlatego też, Mioduski miej odrobinę godności i najpierw wypieprz Philippsa, Hamalainena, Radovicia i Eduardo. Następnie wyjeb Zachorskiego, Jankowskiego, Kepciję i Heuslera, a na samym końcu sam Pan podaj się do dymisji i oddaj prezesurę komuś kto ma jakiekolwiek pojęcie o zarządzaniu klubem piłkarskim, a nie korporacją. Inaczej pójdziemy na dno jak Wisła Kraków...

Legionista Awatar Jasper121
    Wow serio? Dzięki to wiele zmienia.

Napisałeś, że ranking się poszedł "pierdolić", ja odpisałem, że nie.

Czy to coś zmienia? Nie.

Legionista Awatar Chmielo
    Wszyscy *********** z Legii! Nic nie usprawiedliwia takiej chujni drugi rok z rzędu! To jest nie do pomyślenia, żeby odpaść z drużyną z Luksemburga, kopać się po czole z Trnavą, corocznie kończyć sezon z kupą w majtach przy takich wydatkach na pierwszą drużynę!

Za oglądanie tego dziadostwa to powinni dopłacać, a nie krzyczeć sobie najwyższe ceny w Polsce. Niech się ktoś w klubie jebnie w łeb.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nasz nowy trener też musiał coś się spierdolić na początek. Nie wiem kto mu doradził z tym Philipsem a potem z Kuchym na obronie???
    Co przerażające Kuchy był lepszy na PO od Wieteski. Brakło miejsca na równoległe wędki dla Philipsa i Wieteski. Całe szczęście w lidze będzie Stolarski i Jędza.

Uprawnienia umieszczania postów