Strona 53 z 54 PierwszyPierwszy ... 343495051525354 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,590 z 1614

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Legionista Awatar klinton
    Dziś konferencja Vuko przed meczem z Piastem o godzinie 10. Zwykle chyba są one organizowane w godzinach popołudniowych. Czyżbyśmy w końcu mieli dziś po południu poznać nazwisko nowego trenera?

Legionista Awatar jarecki_
    Mączyński ty kur*o zarazo. To od ciebie zaczęło się wszystko co złe na boisku. Jeba*ny najemnik, od którego gnije cała drużyna.

Jak można tego nie widzieć ?
    Jedni to kochają, inni nienawidzą, nie jesteśmy winni -Warszawa jest stolicą !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Dziś konferencja Vuko przed meczem z Piastem o godzinie 10. Zwykle chyba są one organizowane w godzinach popołudniowych. Czyżbyśmy w końcu mieli dziś po południu poznać nazwisko nowego trenera?
    Oby był to trener, który weźmie to całe towarzystwo za twarz.

Takiej chUjNi to nie pamiętam od porażki z Vetrą Wilno w INTERTOTO 07'. Darek daj już sobie spokój.

Legionista Awatar Peer
    Jak to było? Przez 3-5-2 wszystko? No to mamy, przeszliśmy na 4 obrońców i jest jeszcze gorzej. Przy 3-5-2 mieliśmy przynajmniej multum okazji, siedzieliśmy na przeciwniku jak w meczach z Arką czy Lubinem, a porazki wynikały z indywidualnych błędów i potwornej nieskuteczności.

Ale ok, wiadomo, że to nie wina ustawienia(chociaż ja bym chętnie wrócił do 3-5-2 lub 4-3-3 przy pełnej kadrze) tylko miliarda wewnętrznych problemów i kwasów w klubie. Śmiać mi się chce, gdy ktoś pisze o szrocie, słabych transferach itd. Przed sezonem była napinka, jaką to mamy zajebistą i szeroką kadrę. Że rozjebiemy ligę, puchary pewne itd. Sam tak twierdziłem, bo praktycznie każdy z tych piłkarzy indywidualnie się broni, ale nigdy nie będzie dobrze, gdy nie będzie drużyny.

Jakieś szczątki informacji z klubu trafiają, części można się samemu domyślić, ale to wszystko chyba należy pomnożyć przez 10, bo takiej padaki, jak wczoraj, to chyba nigdy na Legii nie widziałem.

Ale nic, trzeba grać dalej. Nie można jednak robić w koło tego samego i oczekiwać różnych(lepszych) rezultatów. Nie spodziewam się jakichś wielkich zmian, a szkoda, bo przecież gorzej już być nie może i jak patrzę na ten wczorajszy mecz to zastanawiam się, co w rezerwach robi Pasquato? Co na ławce robi Kulenović czy Michalak? Co oni robią w tym klubie, skoro nie dostają szans nawet mimo tak badziewnej gry?

Oj, ciężko będzie się z tego wszystkiego podnieść...

Legionista
    @Salut

Podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisałeś.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Abrams Zobacz posta
    Może dlatego robił te kółecyka, wiedząc, że nie ma co licyzć na kolegów ...
    Więc podawał rywalom. Geniusz futbolu.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Więc podawał rywalom. Geniusz futbolu.
    A rywale nie byle jacy:

-Bramkarz Jonathan Joubert jest specjalistą ds.logistiki w największej hali sportowej w kraju,
    -Obrońca Clayton Moreira jest ochroniarzem w szkole
    -Obrońca Kevin Malget do niedawna sprzedawał samochody
    -Obrońca Bryan Melisse prowadzi restauracje we francuskim Metz. Specjalizuje się w nalesnikach.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Stout
    Malarz w wywiadzie po meczu powiedział:"nie bójcie sie,na pewno wygramy rewanż,ja wam obiecuje".
    Wczorajszy mecz został odpuszczony specjalnie.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Specjalnie, bo co ? Zagrali u buka ? Grają przeciw Vuko, strajkują przez Jędzę, nie płacą im ?

Legionista Awatar Stout
    Nie wiem kurva.
    Wróżka nie jestem.
    Ale nikt mi nie powie,że ci amatorzy z Luksemburga zagrali mega mecz.Z takimi pastuchami wygraliby w ósemke,na kacu.Gdyby im sie chciało.

Legionista Awatar Prezio
    Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Malarz w wywiadzie po meczu powiedział:"nie bójcie sie,na pewno wygramy rewanż,ja wam obiecuje".
    Oczywiście, że specjalnie. Pytanie tylko czy to miało być takie pogrożenie palcem Mioduchowi, czy będą w to brnąć dalej.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Kurcze przecież jak byśmy wyeliminowali trnave to byśmy byli rozstawieni w LM. A z tym Cluj może być ciężko.
    A skąd po wczorajszej kompromitacji wniosek,że w ogóle zagramy z Cluj?
    #MioduskiOut

Legionista Awatar dilbert
    Na Słowacji też wygrali w rewanżu. Na wiele to się nie zdało.

Legionista Awatar (L)ukas
    1:0 nic nam nie daje. Może trzeba im to powiedzieć?
    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Jeszcze nigdy jego słowa się nie potwierdziły.
    Astana, Sheriff, Trnava. Mówić sobie może.

Legionista
    Sprawdziły się dwa razy. Że nie przegramy z Realem w Warszawie i że zdobędziemy mistrzostwo.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Sprawdziły się dwa razy. Że nie przegramy z Realem w Warszawie i że zdobędziemy mistrzostwo.
    Dokładnie, po PP otwarcie i pewnie mówił, że to dopiero pierwszy krok.

Legionista Awatar Stout
    W mówieniu i robieniu smutnych min są mistrzami.

Legionista Awatar Bootleg
    Obejrzałem skrót... co to ku... było... Jak można przegrać z takimi dzbanami szok jesteśmy w bagnie
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Obejrzałem skrót... co to ku... było... Jak można przegrać z takimi dzbanami szok jesteśmy w bagnie
    Dzbanami..? Pytanie powinno chyba brzmieć: Jak oni wbili tym dzbanom tylko dwie bramki, a nie pięć?

Jedynymi dzbanami to są nasi piłkarze, a dla kopaczy Dudelange szacun, że się nie posrali na ich widok i pokazali, że nasze miernoty są nieudacznikami i lepszą jedenastkę tego dnia by się zwerbowało na żylecie, albo z chłopców, którzy piłki podawali.
    Od meczu z Vetrą nie było takiej popeliny.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Specjalnie, bo co ? Zagrali u buka ? Grają przeciw Vuko, strajkują przez Jędzę, nie płacą im ?
    Za gorąco było.
    Nawet jeśli miałby być to jakiś protest to nie z takim zespołem. Tego już się nie wymaże...

Legionista
    Z z Luksemburczykami baty gdzie piłkarze piłkę traktują jak swoją pasję zarabiając kilka tysięcy euro.Dlatego ten zaciąg bałkański przyszedł do LEGII bo u siebie by nie dostali 1/5 tego co tutaj po 100 tysięcy i więcej kontrakty,pozdrawiam.

Jeśli chodzi Ci o ten https://www.youtube.com/watch?v=cY_FV2DkpL0
    To został on sklejony w taki sposób że wydaje się że graliśmy lepiej niż w rzeczywistości...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Może i zrobili w odwecie za Jędzę, ale mam wrażenie, że co innego widzielismy w tym spotkaniu.
    Kuchy biegał, to Kuchy podawał Carlitosowi przy bramce
    Kuchy chwile później kolejną piłkę wrzucił (do której, mam wrażenie, doszedłby nawet Roman Oreszczuk), gdzie Carlitos się położył zamiast wystawić nogę.

Hiszpan za to owszem strzelił bramkę, a późniaj bardziej mu zależało na indywidualnych popisach niż na wyniku drużyny. Czarowanie, idityczne dryblingi i kółeczka, które kończyły sie kontrami i ani jednego chyba celnego podania do kolegów.
    Normalnie próbowałbym zobaczyć jakąś powtórkę w TV, żeby spróbować potwierdzić wrażenia, jakie wyniosłem, ale w tym przypadku chyba bym się porzygał.

100% zgody, jeśli którejkolwiek z gwiazdeczek można "zarzucić" jakiekolwiek chęci, to byłby to właśnie Carlitos i Kucharczyk. Oczywiście ich występy były dalekie od przymiotnika "dobre". Carlitos tak jak wspomniałeś, wykazał się w drugiej części meczu dużym egoizmem, z którego w jego obecnej formie nic nie wynika, a Kuchy mimo, że śmigał tą lewą stroną, to w drugiej połowie gdzieś zniknął (jak cały zespół) i na przestrzeni całego meczu, ze 2-3 razy wkurwił mnie brakiem doskoku do przeciwnika po stracie. Zresztą wydaje mi się, że Vuko jeśli chodzi o samego Kinga, zjebał coś w przerwie, bo ten cofnął się, nawet ze dwa razy odzyskiwał piłkę z boku naszego pola karnego. Spowodowane to było chyba tym, że Nagy kompletnie nie dawał rady na LO i ten miał za zadanie go asekurować.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar d.a.r.o.
    Sporo już zostało napisane. Po tym co widziałem w zeszłym roku wydawało mi się, że gorzej być nie może. A jednak....

W tym roku do beznadziejnej postawy zawodników doszły niezrozumiałe decyzje władz klubu. Nie mamy ofensywnego pomocnika, środek jest pusty, a Cristian Pasquato jest w rezerwach bo ch.uj wie co. Nie mamy przez kontuzje obrony, a Jędza nie gra mimo, że trenuje z 1 zespołem.
    Nie mówię, że z nimi byśmy wygrali bo Jędza swoimi występami się nie broni, a Pasquato raz grał lepiej, raz gorzej i na tle innych nie wyróżniał się ani mocno na plus, ani na minus. No chyba, że oni są w jeszcze gorszej formie niż obecni wczoraj na placu, no to rzeczywiście należy wszystko zaorać.

Inna sprawa, że boje się, że to wszytko ma jakieś drugie dno i nic nie jest przypadkowe, nie wierze że nagle kolesie zapomnieli jak się gra w piłkę i potrzebują trenera, żeby im powiedział jak się przyjmuje piłkę i podaje. W sparingu z Rumunami jakoś można było grać dynamicznie, ofensywnie z pressingiem. Nie oszukujmy się, w normalnych warunkach powinni pojechać ich 4:0 nawet z M. Gessler na ławce.
    Ostatnio edytowane przez d.a.r.o. ; 10-08-2018 o 15:02

Chyba wszystko zostało napisane, dlatego wkleję adekwatny i bardzo wymowny obrazek do tego co się ostatnio dzieje z naszą drużyną...

Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 10-08-2018 o 21:34

Ten zakaz wyjazdowy to chyba nagroda.

"Z troski o zdrowie psychiczne kibiców Legii Warszawa nakładamy na klub zakaz dystrybucji biletów na mecz rewanżowy z F91"

Weź się człowieku pierdolnij w głowę, nie musisz brylować w każdym temacie.

Uprawnienia umieszczania postów