Strona 39 z 54 PierwszyPierwszy ... 2935363738394041424349 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,170 z 1614

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    W Poznaniu (gol Hamy) i Kielcach ostatnio też wrzucał na oślep ?
    Co nie zmienia faktu, że raz za czas wypadałoby próbować taką piłkę jaką zagrał Carlitos do Astiza, a nie wszystko górą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Tu trzeba jakoś wbić się chociaż do LE i wygrać ligę, a tego raczej Pan Klafurić nie dokona.
    Dlaczego nie ? Z taką kadrą ciężko będzie przegrać MP.
    Jeśli zastępcą miałby być pan Nawałka, to ja wolę żeby został Klafurić. Tylko niech się ogarnie z personaliami i przestanie słuchać Radovica.

Legionista Awatar Gabro
    Jeśli zastępcą miałby być pan Nawałka, to ja wolę żeby został Klafurić. Tylko niech się ogarnie z personaliami i przestanie słuchać Radovica.
    Wystarczy zamknąć Rado w The View i sprawa załatwiona.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Te zwalanie całej winy na Rado robi się powoli nudne. Trener ma chyba własny rozum i sam powinien wiedzieć w jaki sposób ma ustalić skład. Jak widać nie umie nawet tego zrobić.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Te zwalanie całej winy na Rado robi się powoli nudne.
    Nudne to robi się oglądanie tego grubasa w pierwszym składzie. Chociaż nie, nudne to było kilkanaście dni temu. Teraz jest zwyczajnie irytujące.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Peer
    Wiadomo, że za wszystko odpowiada właściciel, bo to on podejmuje strategiczne decyzje, ale tak konkretniej, za ten dwumecz, to nie wyobrażam sobie, żeby nie wyjebać Klafuricia i to z miejsca.

Abstrahując już od pierwszego meczu, w którym wystawił zawodników, którzy podobno całą noc rzygali. Wczoraj odjebał kryminał ze składem- wstawił chociażby takiego Antolicia, a na ławce siedzieli Carlitos czy Cafu. Co mu, do ****, strzeliło do głowy, to ja nie wiem.

Dalej, wiedząc, jak Vesović czy Antolić mają najebane pod czaszkami, zamiast ich ściągać po pierwszej żółtej, to on *** wie, na co czeka. Przecież o Vesoviciu już przed przyjściem było wiadomo, że ma ADHD. Widać, każdy to wiedział, tylko nie Klafurić.

Broń Boże nie chcę chwalić, ani usprawiedliwiać grajków, bo za ten dwumecz to im(większości) się co najwyżej wpierdol należy, ale wczorajszy wysiłek i walkę(bo taka wczoraj była) zniweczyli Vesović, Antolić i Klafurić. Mam nadzieję, że wobec wszystkich trzech zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje.

Co do LE, to rozpisze ktoś, jak będzie losowana na IV runda?

Skąd się bierze to przekonanie, że ta kadra jest taka mocna? Kadra jest liczna i być może wyrównana, ale ile w niej jest jakości? Środek pola kuleje kompletnie. Taki Philiphs i Antolić zagrali po pół dobrego meczu na początku poprzedniej rundy i teraz mają opinie niezłych. Na lewej obronie jest tylko Hlosuek, na prawej Vesović, który nie jest jakiś wybitny w ataku, a w obronie jest zwyczajnie kiepski + druga głupia czerwona kartka w ciągu pół roku. W środku obrony bryluje Astiz, który przecież nie tak dawno był już za słaby na Legie. Na skrzydłach tradycyjnie bogactwa nie widać. Jedyną bardzo mocno obsadzoną pozycją jest napastnik.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Trudno cokolwiek napisać po czymś takim. Ludzie grając w 9 mogliśmy ich powieżć- to tylko świadczy o tym z kim graliśmy. Wychodzimy od początku bez Carlitosa, za to w zamian z Kante. Z całym szacunkiem dla tego gościa ale sytuacje które miał powinny zakończyć się hattrickiem. Porównanie Mioduskiego i Leśnego to mniej więcej tak jakby Piast Gliwice porównywać z Tottenhamem.
    Rado to już niestety ale czas odejść, dramat. Nadal brakuję kogoś kto by rozgrywał.
    Też tego nie mogę pojąć dlaczego ten Carlitos jest tak oszczędzany.Najpierw z Koroną zaczął od ławy.Wczoraj podobnie.Najlepszy piłkarz ligi i zamiast grać pełne 90 minut i strzelać bramki ile wlezie to gra tylko połówki...
    Niepojęte

Legionista
    Kadra jest bardzo mocna w porównaniu do innych drużyn ekstraklasy. Tylko tyle.

Cytat Zamieszczone przez Dzamal13 Zobacz posta
    Skąd się bierze to przekonanie, że ta kadra jest taka mocna? .
    Na tą buraczaną ligę jest wystarczająca

Legionista
    Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi: z taką grą, jak wczoraj - mimo w wszelkich niedokładności i nieproadności i nieskuteczności, to w III rundzie el. LE powinnismy bez trudu przejść kogoś z duetu Dudelange/Gnjilane.
    Oby nie wróciło to coś (gra w piłke to nie była), co piłkarzole zaprezentowali w Warszawie.

W IV rundzie el. LE trafiamy na inne odpady z LM - czyli np. odpaść może Spartak Trnava.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Wracając do mojej poprzedniej wypowiedzi: z taką grą, jak wczoraj - mimo w wszelkich niedokładności i nieproadności i nieskuteczności, to w III rundzie el. LE powinnismy bez trudu przejść kogoś z duetu Dudelange/Gnjilane.
    Oby nie wróciło to coś (gra w piłke to nie była), co piłkarzole zaprezentowali w Warszawie.

W IV rundzie el. LE trafiamy na inne odpady z LM - czyli np. odpaść może Spartak Trnava.
    Niestety nasze piłkarzyki mają to do siebie, że jak nie mają noża na gardle to nic nie grają.

Legionista Awatar Peer
    Dobra, już wiem.
    UEFA poinformowała także, że w rozstawieniu drużyn w ścieżce mistrzowskiej eliminacji Ligi Europy nie będą brane pod uwagę współczynniki. Rozstawione będą drużyny, które odpadły w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów:
    - II runda eliminacyjna mistrzowska -> rozstawione drużyny, które odpadają w I rundzie eliminacji LM
    - III runda eliminacyjna mistrzowska -> rozstawione drużyny, które odpadają w II rundzie eliminacji LM
    - IV runda eliminacyjna mistrzowska -> rozstawione drużyny, które odpadają w III rundzie eliminacji LM

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Akurat Cafu ( do spółki z Carlitosem) ruszyli wczoraj naszą całą grę.
    Dokładnie. Szarpali ile mogli.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Antares
    Tamten sezon to 33 mecze w Ekstraklasie. 0 goli, 0 asyst. Jak wrzuca w meczu kilka razy, czyli na sezon wychodzi tych wrzutek kilkadziesiąt to statystycznie rzecz ujmując z któregoś takiego dośrodkowania musi wpaść bramka. A Hlousek rzuca takie baloniki, że naprawdę ciężko z tego strzelić.

To już Kuchy dużo częściej dobrze dośrodkowuje, ale grając na prawej, nie lewej stronie. Czasami mu wyjdzie taka mocna, lekko odchodząca od bramki, na odpowiedniej wysokości wrzutka gdzie wystarczy kogoś nią w głowę trafić. Tylko, że niestety na jedno takie dośrodkowanie kolejnych 7 jest fatalnych.

Weźmy jeszcze do tego Jędrzejczyka, który jak nie odejdzie pewnie będzie znowu grał na tej prawej obronie. On tez nie umie dośrodkowywać.

A my środkiem praktycznie nie gramy. Ile wczoraj było prób prostopadłych piłek po ziemi? Zero. Często przy biciu głową w mur cały pomysł na ofensywę to podanie na bok do bocznego obrońcy i wrzutka, wrzutka, wrzutka. Jak jedna na kilkanaście prób jest dobra to jak z tego bramki strzelać?

Nie mam pojęcia czemu my kolejny sezon zaniedbaliśmy wzmocnienie tych boków obrony.
    Ostatnio edytowane przez Antares ; 01-08-2018 o 10:00
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Podsumowując wypowiedzi pomeczowe to prezes i trener wyluzowani, nawet trochę zadowoleni bo piłkarze pokazali zaangażowanie.....a gry w LM nie zakładali i wszystko dopiero przed nami. A to, że się skompromitowali kolejny raz to..... taka jest piłka....

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez asid73 Zobacz posta
    Podsumowując wypowiedzi pomeczowe to prezes i trener wyluzowani, nawet trochę zadowoleni bo piłkarze pokazali zaangażowanie.....a gry w LM nie zakładali i wszystko dopiero przed nami. A to, że się skompromitowali kolejny raz to..... taka jest piłka....
    A kto zakładał, że LM jest realna po tej zmianie w kwalifikacjach i mając taki skład osobowy jaki mamy? To się mogło udać tylko fuksem jak w sezonie z półamatorskim Dundalk (pierwszy lepszy tytuł w wyszukiwarce "Legia – Dundalk 1:1. Męczarnie mistrzów Polski" (sport.tvp.pl)). Nie zmienia to faktu, że należało wymagać przejścia Trnawy. Zostaliśmy zweryfikowani szybciej. Trzeba wrócić do LE bo to jest i był nasz poziom.

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez asid73 Zobacz posta
    Jeżeli PL klub wchodzi do LM raz na 20 lat, jeszcze na farcie z trenerem szamanem i ktoś na tej podstawie zakłada że teraz się uda i budżet będzie dopięty tylko jeżeli wejdą do LM to jest idiotą, dzięki Bogu Mioduch aż takim ******** nie jest i wprost powiedział że LE to cel główny.

Legionista
    Ja tu tylko wspomnę, że nawet jeśli gra ulegnie znacznej poprawie, to z wejściem do LE może być ciężko, ponieważ w Play-Offach możemy trafić na kogoś z pary Celtic-AEK bądź Astana/Midtjyland- Dinamo Zagrzeb bądz Qarabagh - Bate. W meczu z Celticem, AEKiem czy Astaną faworytami nie będziemy na pewno, a i reszta to nie są ogórki i w obecnej formie byśmy ich nie przeszli.

Nie mogę przeżałować tego co się odwaliło w tej rundzie LM. Kopacze, czy wam qrva nie wstyd.
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Nie mogę przeżałować tego co się odwaliło w tej rundzie LM. Kopacze, czy wam qrva nie wstyd.
    Daj spokój, sraczkę mieli.

Legionista Awatar RONVE
    Raz na jakiś czas się zdarzy że w danym miejscu o odpowiednim czasie znajdzie się któryś z zawodników któremu ta piłka idealnie wpadnie na głowę. Większość niestety jego dośrodkowań jak dobrze się przypatrzysz to wygląda tak: jest zerkniecie parę chwil wcześniej przed dośrodkowaniem czy jest ktoś w polu karnym, spuszczenie głowy jak koń i leci albo balon albo przedłużone dośrodkowanie a czasem po prostu uda się trafić w punkt. Jak na podwórku.
    Ostatnio edytowane przez RONVE ; 01-08-2018 o 14:11

Legionista Awatar Runi
    Chodzi mi o "jakość" tego dośrodkowania. To już nawet taki Wieteska , który zazwyczaj przeciągał te dośrodkowania, ale te piłki były chociaż fajnie mocno bite. Natomiast Hlousek to wali takie zawiesiny , że zdążyłbym cały wątek dotyczący wczorajszego meczu przeczytać a ona jeszcze by leciała.

Legionista Awatar Jestem
    Nie będę powtarzał napisanych już spraw poza tym, że głównym winowajcą jest jednak Klaf który wystawił bezpodstawnie co najmniej dwóch piłkarzoli w postaci Rado i Veso - nie mam na myśli czerwonej Veso, to był tylko skutek ponieważ on wcześniej nic nie grał! Rado plątał się po boisku bez sensu. Najgorsze, że jak już w zasadzie Słowacy pękali, to przyplątała się ta czerwona

Natomiast jedna rzecz mnie uderzyła bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu. Kamera pokazała z bliska jak Rado coś tam pokrzykiwał do Legionistów a potem kamera pokazała miny Kuchego i Antolica, pisząc szczerze poczułem się źle widząc te miny! Jeśli jest gdzieś powtórka to warto te kilkanaście sekund przed gwizdkiem początkowym obejrzeć, może jestem kiepskim psychologiem ale tam się coś działo i pewnie dzieje w szatni.

p.s, Byle nie Nawałka, Ojrzyński albo Nowak, proszę bardzo, wytrzymam nawet tego na Mi ale nie chcę nadmiernie irytować co poniektórych tutejszych "fanów" tego pana ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Natomiast jedna rzecz mnie uderzyła bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu. Kamera pokazała z bliska jak Rado coś tam pokrzykiwał do Legionistów a potem kamera pokazała miny Kuchego i Antolica, pisząc szczerze poczułem się źle widząc te miny! Jeśli jest gdzieś powtórka to warto te kilkanaście sekund przed gwizdkiem początkowym obejrzeć, może jestem kiepskim psychologiem ale tam się coś działo i pewnie dzieje w szatni.

tu można to zobaczyć od 33 sekundy https://www.youtube.com/watch?v=EHOcDgI29TM - czy ja wiem... wysuwasz raczej daleko idące wnioski na podstawie tego obrazka, no ale jest to jakaś koncepcja

Legionista
    Żeby dolać jeszcze goryczy to Ludogorets na chwilę obecną odpada i mielibyśmy rozstawienie do końca eliminacji...

Edit: W optymalnej formie mielibyśmy autostradę do fazy grupowej.
    Ostatnio edytowane przez zajec ; 01-08-2018 o 20:56 Powód: Aktualizacja

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zajec Zobacz posta
    W optymalnej formie mielibyśmy autostradę do fazy grupowej.
    Tak jak w 2015 roku i rok temu, więc to żadna nowość. Zresztą, rok w rok multum drużyn udowadnia, że żadna autostrada nie jest potrzebna - to tylko u nas utarło się przekonanie, że ten durny współczynnik jest Bóg wie jak ważny i że są jakieś drużyny poza zasięgiem, których wylosowanie oznacza koniec wszelkich marzeń. Taką miał być Łudogorec, a jak widać wystarczy grać w piłkę.

Drużyny rozstawione

Celtic FC / AÉK (Ateny) (przegrany)
    FC Salzburg / FK Škendija 79 (Tetovo) (przegrany)
    FK Astana / GNK Dinamo (Zagrzeb) (przegrany)
    FK Crvena zvezda (Belgrad) / FC Spartak Trnava (przegrany)
    Qarabağ Ağdam / BATE Borysów (przegrany)
    Malmö FF / Videoton FC Fehérvár (przegrany)

Drużyny nierozstawione

FC Midtjylland / The New Saints FC / Lincoln Red Imps FC
    Hapoel Beer Szewa / APÓEL (Nikozja) / FC Flora Tallin
    Rosenborg BK / Cork City FC
    HJK / NK Olimpija (Lublana) / Crusaders FC
    Łudogorec Razgrad / HŠK Zrinjski (Mostar) / Valletta FC
    FK Kukësi / Torpedo Kutaisi / Víkingur
    CFR Cluj / FK Sutjeska (Nikšić) / Alaszkert Erewan
    Sheriff Tiraspol / FC Santa Coloma / Valur (Reykjavík)
    Legia Warszawa / Football 1991 Dudelange / Drita Gnjilane
    Sūduva Marijampolė / Spartaks Jūrmala / SP La Fiorita

Legionista
    Litwa/Łotwa/San Marino. To by było losowanie, które dałoby cień nadziei na fazę grupową

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Litwa/Łotwa/San Marino. To by było losowanie, które dałoby cień nadziei na fazę grupową
    Czy możemy wylosować tylko wymienione drużyny rozstawione, czy może jeszcze kogoś innego?

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Czy możemy wylosować tylko wymienione drużyny rozstawione, czy może jeszcze kogoś innego?
    6 jest rozstawionych, 10 nie. 40 procent szans, że wylosujemy kogoś nierozstawionego.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów