Strona 38 z 54 PierwszyPierwszy ... 2834353637383940414248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,140 z 1614

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    A trenera Adama Nawałkę szanuję, ale to dziś nie jest temat – i tyle - dodał Mioduski.

*****, to najpierw nie ma dementi przez cały ostatni okres i atmosfera jest strasznie dziwna, a jak już odpadamy i temat zmiany Klafa rzeczywiście powinien się pojawić to on mówi, że nie ma tematu Nawałki. Naprawdę, trudno sobie wyobrazić jak można to było gorzej zrobić.
    On powiedział, że na DZIŚ nie ma. Równie dobrze jutro może być, Magiera i Jozak też mieli jego pełne poparcie, a na drugi dzień wylatywali.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
    Aż trudno sobie wyobrazić, jaka histeria by tu zapanowała, gdyby wtopa z Ostrowską była za jego rządów. A tak, jakoś przeszło.
    Nie "jakoś" przeszło, tylko BL miał zaufanie które wynikały z argumentów w postaci zespołu, gry i trofeów. Nie ma nic za darmo.

Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    To wróć do tego, co mówił przed zwolnieniem Magiery. A potem Jozaka.
    Serio zwracasz jeszcze uwagę na to co on mówi?
    Coś musiał powiedzieć, to powiedział tak, żeby było „profesjonalnie”.
    Tylko poza gadką, to z profesjonalizmu już niewiele mamy do zaoferowania...
    Patrząc na to jak aktualnie zarządzany jest klub naprawdę nie zdziwiłbym się jakby jeszcze go trochę potrzymał. Jasne, może być to też dyplomatyczna gadka, ale lepiej podchodzić do tego ostrożnie.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

A trenera Adama Nawałkę szanuję, ale to dziś nie jest temat – i tyle - dodał Mioduski.

*****, to najpierw nie ma dementi przez cały ostatni okres i atmosfera jest strasznie dziwna, a jak już odpadamy i temat zmiany Klafa rzeczywiście powinien się pojawić to on mówi, że nie ma tematu Nawałki. Naprawdę, trudno sobie wyobrazić jak można to było gorzej zrobić.
    Może Nawałka stawia zbyt trudne wymagania w negocjacjach? Nawet jeśli jako trener klubowy wielkich osiągnięć nie ma i nie chciałbym go w Legii, to dla Mioduskiego może być za ostrym i zbyt poważnym człowiekiem. Zbyt poważnym, na tak niepoważnego prezesa jak Mioduski. I tego się Darek boi. Nawałka jest w ogóle trenerem i ma doświadczenie - to dla Mioduskiego pierwsza przeszkoda . Druga jest taka, że po wizerunku i pozycji jaką sobie stworzył trenując kadrę, nie da sobie wejść na głowę, wciskać kitu i będzie wymagać. W końcu mamy duży budżet i należałoby go efektywniej wykorzystać.
    Loczek tak "zgrabnie" się porusza w tym biznesie, że czasami wydaje mi się, że przyszedł z misją pogrążenia Legii. Póki co idzie mu nieźle.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 31-07-2018 o 22:56

Cytat Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
    Aż trudno sobie wyobrazić, jaka histeria by tu zapanowała, gdyby wtopa z Ostrowską była za jego rządów. A tak, jakoś przeszło..
    Nie przeszło.
    Wina cweltica i uEFY

Legionista
    Podziwiam Was że chce się Wam jeszcze analizować, zgłębiać, dyskutować. Ja jestem tym gównem zdruzgotany.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Podziwiam Was że chce się Wam jeszcze analizować, zgłębiać, dyskutować. Ja jestem tym gównem zdruzgotany.
    +1

Przecież to jest dzban, który powie to, co mu spece od PR przygotują. Już kiedyś z resztą Leśny to mówił, że "Darek to taki człowiek, który uważa, że PR można więcej zdziałać niż pracą". No i mamy magików z Dynama Zagrzeb, transfery z Ligue 1, Eduardo...
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar Orzelek
    A'propos kwestii rozstawień w losowaniu.

Rozstawieni byliśmy przed meczami ze Spartakiem, Astaną i Szerifem. Jak widać po wynikach, rozstawienie gówno daje.

Legionista Awatar LOL3K
    W sumie nie ma już co się pastwić nad tymi beztalenciami piłkarskimi, którymi zarządza trener kobiet (chociaż pasuje jak ulał...). Powinni to wygra i awansować, srając co 10 minut każdy.
    Tu trzeba w pizdu rozjebać to towarzystwo wzajemnej adoracji z Radoviciem na czele, bo przestałem wierzyć w to, że nie macza paluchów w składzie i nie mąci. Nie po tym, jak zaczyna mecz od początku, będąc w chvj bez formy. Jest gruby, tragiczny, ociężały i totalnie bez formy. Nie pamiętam już kiedy zrobił swój firmowy zwód na zamach.
    Vasović, Antolić - wyjebać bez żalu. Rozwiązać karnie w pizdu kontrakty. Zwolni się płaca na kogoś kto ma mózg. Obaj - tępa strata i jeszcze bardziej tępy faul.
    Klafurić - nie miał jaj posadzić na ławce dolara i wstawić za niego Szymańskiego czy Carlitosa, którzy w są w gazie (jakkolwiek by to nie zabrzmiało po ostatnich popisach, ich wartość piłkarska ostatnia to dolar x100, widać było jak Carlitos wszedł to ile dał). Czas Klafa dobiegł końca. Nikt za niego nie umiera i umierać nie będzie jak będzie popychadłem starej gwardii.
    Szkoda niemożliwości zatrudnienia Stasia Cz. Złapałby za mordy i by się skończyło.

Paradoksalnie zagrali dziś nie najgorszy mecz. Dwumecz przegrany u nas.
    Pierwsza połowa stojanow. W drugiej się rozruszali, mimo grania 10 na 11.
    Kante dziś cień, setka zj3bana koncertowo.
    Wszedł Carlitos i mógł wsadzić 2 bramki. Ale musiał kurva zacząć na ławce.
    Jakby zagrali tak u nas, byłoby po zabawia i fiesta w Belgradzie

Znamienne są też wypowiedzi Klafa i Istiza po mecz nt. składu.
    "Carlitos zaczął mecz na ławce. Taka była moja decyzja. "
    "Nie rozmawiałem z trenerem o Carlitosie, więc nie wiem skąd decyzja o posadzeniu go na ławce. Mamy świetnych zawodników w ofensywie, możliwe, że Carlos Lopez odpoczywał po ostatnich spotkaniach. To trener podejmuje decyzje o składzie."

Śmierdzi mi to między wierszami. I to bardzo. Bo po chvj by to obaj podkreślali. Odpowiedź na pytanie? Można było odpowiedzieć inaczej.

Tak czy siak na awans do LM szanse były liczone w promilach, więc niech chociaż tą LE uratują.
    Chociaż po tej Słowacji strach się bać Luksemburga
    4 runda to zagadka, jako, że nie mamy rozstawienia. Chociaż tu ono było i był jeden wielki chvj.

Grono krajów gdzie zaliczamy eurowpierdole się zawęża. A tu Kosowo lub Luksemburg welcome to
    Śmiech przez łzy.
    Polska piłka jest na dnie bardziej niż kiedykolwiek. Tu nie ma co rzeźbić, to trzeba przeorać porządnie.
    Limit płacowy kurva 10k zł miesięcznie i nara. Bo kopią nas drużyny, gdzie zarabia się 2000 jurków, a budżet mają 20x mniejszy.
    Kurva dość. Bilety drogie jak na bundesligę, a jakość jak B-klasowy mecz.

Mioduski chvj mnie obchodzi co zrobisz tum razem. Masz zrobić tak, aby było dobrze (lepiej?).
    Możesz stąd iść, możesz dać prezesurę komuś z ulicy (z chęcią przyjmę ), możesz prosić koralika o rady, egebenge czy jak mu tam było - chvj mnie to obchodzi.
    Mamy wygrywać, przestać się kompromitować, wygrywać tą gównoligę w najdalej kwietniu i być w miejscu, na które zasługujemy.
    A zbieramy wpierdole w Niecieczy, Słowacji i Kazachstanie... Trzy porażki u siebie kurva w 10 dni. Przecież to są kurvva jakieś jaja. Gdzie nasza twierdza, gdzie patałachy przyjeżdżają po jak najniższy wymiar wpierdolu?

Chaotycznie, przepraszam.
    Dziękuję, dobranoc.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Legionista Awatar Marcino
    A może Nawałka chciał wejść w ten biznes, ale jak lecimy dalej w el. LM, a tak dał sobie spokój i jeszcze przegląda oferty ...

Tak jak powiedział Jóźwiak podczas meczu: Klaf ma wielkiego zawodnika w szeregach i kompletnie nie potrafi go wkomponować w zespół.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Trudno cokolwiek napisać po czymś takim. Ludzie grając w 9 mogliśmy ich powieżć- to tylko świadczy o tym z kim graliśmy. Wychodzimy od początku bez Carlitosa, za to w zamian z Kante. Z całym szacunkiem dla tego gościa ale sytuacje które miał powinny zakończyć się hattrickiem. Porównanie Mioduskiego i Leśnego to mniej więcej tak jakby Piast Gliwice porównywać z Tottenhamem.
    Rado to już niestety ale czas odejść, dramat. Nadal brakuję kogoś kto by rozgrywał.

Legionista Awatar Marcino
    Nasze gwiazdeczki z Klafem na czele po prostu zapomniały, że to nie polska liga, tego się nie odrobi później. Gra się tu i teraz.
    Pewnie zmylili ich wyrobnicy, którzy odbili się od ekstraklasy (Sloboda, Grendel, Vlasko, Latal)

A tak na poważnie: dopiero teraz czuję mega wkurw...
    Człowiek cały rok czekał na puchary drżąc o kolejne MP. Przyszło lato a u nas już gruba kasa na minusie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Szawar
    Vesovic i Antolić to jednak są matoły. Rozumiem, można dostac czerwoną kartkę, bo gra sie do upadłego, kosa -wślizg. Tutaj zadecydowały błędy techniczne. Piłka odskakuje od nogi zawodników, którzy zarabiają takie pieniądze, że na tym poziomie takie coś nie może miec miejsca. To już w Lidze Fanów czy Lidze Bemowskiej chłopaki maja lepszy klej.

Mecz przegrany w Warszawie, w rewanżu brak skuteczności no i dwa matoły.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Lol3k, chaotycznie ale celnie, sama prawda!

Legionista Awatar BlackAdder
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nasze gwiazdeczki z Klafem na czele po prostu zapomniały, że to nie polska liga, tego się nie odrobi później. Gra się tu i teraz.
    Pewnie zmylili ich wyrobnicy, którzy odbili się od ekstraklasy (Sloboda, Grendel, Vlasko, Latal)

A tak na poważnie: dopiero teraz czuję mega wkurw...
    Człowiek cały rok czekał na puchary drżąc o kolejne MP. Przyszło lato a u nas już gruba kasa na minusie.
    Uj z LM, grunt, że Mistrzostwo jest nasze - pucharu mistrzów i tak byśmy nie zdobyli

A co do kasy walczymy o LE - czyli tam, gdzie, powiedzmy sobie szczerze nasze miejsce. I dopóki jakiś szejk nie sypnie kasą, nic się co do zasady nie zmieni. Jedynie jakieś wyjątki od reguły, jak LM co 20 lat.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Runi
    Przepraszam zawodników Korony i Piasta , że zrównałem ich poziomem piłkarskim ze Słowakami. To było zbyt obraźliwe.

Legionista Awatar Gabro
    Prymitywna frustracja się u niektórych ujawnia. Przykre.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Neg
    Na tym etapie nie ma słabych drużyn? Na tym etapie są ogóry do bicia. Skoro w 9 Trnava miała realne szanse dostać wpierdol to tylko świadczy o poziomie tej drużyny. Zresztą gdzie się maluje murawę? Legia już udowadniała nie raz, że potrafi dostać wpierdol od barmanów i kelnerów, ale ostatnie mecze są po prostu tragiczne. Vesovic i Antolić dziękuje za super transfery! Na **** w tej drużynie takie kalectwo i boiskowy niedorozwój umysłowy? Podania w szerz boiska przed naszym polem karnym to jakaś norma u nas. Kto tak dziś gra? Czemu nikt nie zainteresował się osobą Jacka Góralskiego? Tylko ściągamy szrot zza granicy. Przynajmniej byłby jeden człowiek, który by zapierdalał w środku pola bo jak patrze na tych człepiących patałachów to krew mnie zalewa.

Antolić - ściągniety ławkowicz.
    Philipps - człowiek nawet na ławie nie siedizał tylko tułał się po rezerwach
    Vešović - od 2010 roku zagrał jeden pełny sezon
    Cafu - no ***** to jest hit. Gość trafił z Portugalii do Lorient po czym wyrzucili go do rezerw i z tych rezerw trafił do rezerw Metz gdzie gość nawet nie grał. Rozumiecie to?
    O Eduardo nawet nie wspomnę do *****.

Tak trudno zarzucać sieci na wyróżniających się piłkarzy w Polsce? Tak trudno przeglądać rynek na Węgrzech? Słowacji? Serbii.. ***** brak słów. Ile to już lat trwa ściągnie szrotu.
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Antares
    Cafu - no ***** to jest hit. Gość trafił z Portugalii do Lorient po czym wyrzucili go do rezerw i z tych rezerw trafił do rezerw Metz gdzie gość nawet nie grał. Rozumiecie to?
    Bez przesady. Pierwszą rundę w Lorient grał regularnie, przeważnie po 90 minut. Na drugą rundę poszedł w odstawkę i na kolejny sezon trafił do Metz. Tam też pierwszą rundę grał regularnie, ale poszedł w odstawkę, bo zaatakował trenera i tak wylądował w Legii. Z tego całego zaciągu zimowego on wydaje się najsensowniejszym zawodnikiem.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Runi
    Akurat Cafu ( do spółki z Carlitosem) ruszyli wczoraj naszą całą grę.

Legionista
    Patrzyłem na to spotkanie i taka refleksja mnie naszła, że właśnie tak powinna wyglądać Legia w meczu z ogórami, gdy akurat jest w dołku, gdy formy i sił brak. Tymczasem wygląda na to, że to była nie Legia nie w formie, tylko Legia w najwyższej formie w tym sezonie (póki co). Wciąż ogromna liczba niedokładnych zagrań, bardzo statyczna gra bez piłki (= brak możliowści rozegrania), a gdy już ktoś szarpał z przodu (Kuchy, Klusek, Kante) to środek pola postanawiał akurat zrobić kółeczko i odegrać do tyłu...
    Słowacy grając z przewagą liczebną i tak byli obsrani po pachy i grali na czas cofnięci we własne pole karne i to mimo tej wspomnianej nieudolności Legii i tak to powinno wyglądać w każdym meczu z ogórami , że mimo wszelkich niepowodzeń z naszej strony to oni boją się wyjść poza linie środkową.

Podsumowując - w tym spotkaniu widziałem Legię taką, jakiej się spodziewam. Grającą może nieskutecznie i nieskładnie. Ale tłamszącą rywala, który nie jest w stanie wyjść z własnej połowy mimo przewagi liczebnej.

Tym bardziej życzę wszystkim gamoniom, którzy zjebali mecz w Warszawie (który mieli obowiązek wygrać z zasłoniętymi oczami przy takim rywalu!) że tak powiem, plażowych rozrywek Krychowiaka z palcem Arboledy.
    koko koko Skorza spoko...

Podobno mężczyźni nie powinni płakać, ale jak patrzyłem na ten cyrk z każdą minutą zbieralo mi się na łzy. Tutaj trzeba NATYCHMIAST wypierdolic Klafa oraz Mioduski powinien się głęboko zastanowić, czy zarządzanie klubem nie powinien oddać w ręce bardziej kompetentnego człowieka. Jest mi bardzo, bardzo smutno. To jedna z największych kompromitacji. Nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Chmielo
    Tego dwumeczu wcale nie przegraliśmy w Warszawie, o nie. To byłoby zbyt duże uproszczenie. Wczoraj z powodzeniem można było odrobić tę stratę z nawiązką. Trener strzelił sobie w kolano tym, że na ławce posadził dwóch wykonawców stałych fragmentów gry, czyli Carlitosa i Szymańskiego, tym samym skazując nas na balony Kucharczyka. Do tego dodać zapuszczonego Radovića, który powinien kopać co najwyżej w oldboyach i taktykę bezsensownej lagi, zakończoną tysiącem strat, gdzie tych ogórów wystarczyło porządnie poklepać. O dwóch idiotach z Bałkanów już nawet nie wspominam, bo nawet bez nich mogliśmy to spotkanie uratować.

Całą winę ponosi Klaufurić i to on jest odpowiedzialny za tę kompromitację. Tak samo jak rok temu Magiera, który wstawił Hamalainena na szpicy i grał w poprzek boiska. Całe przygotowania szlifował 3-5-2 i się osrał krytyką, choć w tym systemie tworzyliśmy sobie sytuacje. Nie dość, że wrócił do czwórki z tyłu to jeszcze postawił na niewłaściwych wykonawców. Dla mnie jest skończony, ale mam nadzieję, że dokończy sezon i zostanie rzetelnie rozliczony. A z nim cały zaciąg oraz pion sportowy odpowiedzialny za tę kompromitację.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Runi
    O jeżeli mowa o balonach to wytłumaczy mi ktoś w jaki sposób dośrodkowuje piłkę Hlousek?

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    O jeżeli mowa o balonach to wytłumaczy mi ktoś w jaki sposób dośrodkowuje piłkę Hlousek?
    Na oślep Przecież on nawet konkretnie nie dośrodkowuje na głowę piłkarzy tylko jak się uda. Wczoraj parę razy dawał tego przykład, zresztą nie tylko on.

Legionista
    W Poznaniu (gol Hamy) i Kielcach ostatnio też wrzucał na oślep ?

Legionista Awatar beka
    Na tym etapie nie ma słabych drużyn? Na tym etapie są ogóry do bicia. Skoro w 9 Trnava miała realne szanse dostać wpierdol to tylko świadczy o poziomie tej drużyny.
    Biorac pod uwage, ze skonczylo sie na 0:1 i awansie Spartaka to nie wiem czy to swiadczy zle akurat o nich

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Dla mnie jest skończony, ale mam nadzieję, że dokończy sezon i zostanie rzetelnie rozliczony. A z nim cały zaciąg oraz pion sportowy odpowiedzialny za tę kompromitację.
    Mam nadzieję, że sobie żartujesz. Jakie dokończenie sezonu??? Po takim czymś?

Tu trzeba jakoś wbić się chociaż do LE i wygrać ligę, a tego raczej Pan Klafurić nie dokona.
    Ostatnio edytowane przez Beziooo ; 01-08-2018 o 09:07
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Gabro
    Kolejny sezon z rzędu eliminują nas ogórki. Rok temu Tiraspol, teraz Trnawa. Nie ma już śladu po zgranej pace z LM. W jednym przyznam rację Radoviciowi. W drużynie są permanentne zmiany. Zbyt duża rotacja składu na przestrzeni krótkiego okresu oraz zabawy z ustawieniem są głównymi przyczynami naszych porażek. Oczywiście poza jakością piłkarzy w kadrze
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Uprawnienia umieszczania postów