Strona 28 z 54 PierwszyPierwszy ... 1824252627282930313238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 840 z 1614

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

W gruncie rzeczy ciekawe jest to że prezes Mioduski jak człowiek doświadczony w biznesie, zatrudnia na trenera Legii najpierw gościa który nigdy nie trenował , a jego następcą jest człowiek bez żadnego doświadczenia. To tak jakby na stanowisko dyrektora ds finansowych zatrudnić przedstawiciela handlowego( niby pracują w tej samej firmie, jednak wykonują inne zawody). Czas pokaże jak będzie ale wielkich szans na przejście potentata ze Słowacji nie ma.

Legionista Awatar beka
    nie on pierwszy, ktory przy zabawie w prowadzenie klubu pilkarskiego zaczyna podejmowac decyzje, ktore w normalnym biznesie nie mialyby racji bytu

Mioduski mówił wielokrotnie że Legia to pasja, może w tym problem, gdyby Legię traktował jak projekt biznesowy, działał by jak to ma w zwyczaju i zatrudniał ludzi z kompetencjami, a nie spacją... tylko.

Legionista
    Mioduski zatrudnia wuefistów na stanowisku trenera, ponieważ sam chce być trenerem.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    teraz już tylko czekamy na grę na pełnym wkurwie do 94 minuty meczu!
    Tylko czy oni wiedzą po co mają jutro wyjśc na murawę, czy są już pogodzeni...
    Ronald -> Ronaldo -> Ronaldinho

Legionista Awatar Budyń_70
    Ja jednak wierzę w ich przemianę, walkę od samego początku aż po gwizdek końcowy i satysfakcjonujący nas wynik.....np. 1-3
    Najwyżej jutro późnym wieczorem będę mocno rozczarowany, ale póki piłka w grze...

Też jakoś dziwnie wierze w awans

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Mioduski mówił wielokrotnie że Legia to pasja, może w tym problem, gdyby Legię traktował jak projekt biznesowy, działał by jak to ma w zwyczaju i zatrudniał ludzi z kompetencjami, a nie spacją... tylko.
    Biznesmenów i mistrzów excela mają w Poznaniu, ja podziękuję za takie szefowanie.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Ja też jakoś spokojnie podchodzę do dzisiejszego meczu. Przecież to nie Barcelona tylko Trnava z podrzędnymi piłkarzami. Nasi tylko nie mogą mieć kupy od początku.
    Problem jest innym - słowacy od początku mogą się zamurować i grać bardzo defensywnie a nasi nie potrafią grać w takim systemie. Wszyscy wiemy, że z posiadania piłki w takich meczach (vide choćby druga połowa z Arką czy Zagłębiem) nic nie wynika. Podają sobie w poprzek boiska albo dzida do przodu a nóż się uda. Jeśli Trnava zacznie ofensywnie jest szansa ich skontrować.
    No nic ale póki co musimy wierzyć.

Legionista
    Historia lubi się powtarzać. Zrobimy taki sam wynik jak sprzed 10 lat z Homel. 4-1 na wyjeździe.
    Piotr Tymochowicz
    "I powiedzmy sobie szczerze, bez emocji powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo, przepraszam za szczerość, po prostu Polacy mają wszystko w dupie. Ludzie w całej masie są debilowaci, no należy powiedzieć sobie prawdę i należy, jeśli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym."

Legionista
    Nie ma co pompować balonika. Drugi gol dla Trnavy w doliczonym czasie ograniczył nasze szanse do minimum. Łatwość w konstruowaniu akcji ofensywnych, ogromna dyscyplina w defensywie, poukładanie taktyczne - tym Słowacy bili nas na głowę. Nie zgadzam się, ze my byliśmy beznadziejni, a oni nie zagrali niczego nadzwyczajnego. My byliśmy beznadziejni, a oni bardzo, bardzo solidni. W formie z zeszłego wtorku powieźliby większość naszych ligowych drużyn. Tak więc musiałoby wszystko dzisiaj stanąć na głowie, żeby odwrócić losy tej rywalizacji.

Legionista Awatar Antares
    Też się obawiam, że jak rok temu z Astaną tej bramki, którą straciliśmy w doliczonym czasie gry może zabraknąć.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

A ja uważam, że jak szybko zdobędziemy pierwszą bramkę Trnawa może zwyczajnie nie wytrzymać, mimo wszystko nie ten poziom i dużo mniejsze doświadczenie w rozgrywkach europejskich. Cały czas mamy tą szansę, wykorzystajcie to!
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Nie ma co pompować balonika. Drugi gol dla Trnavy w doliczonym czasie ograniczył nasze szanse do minimum. Łatwość w konstruowaniu akcji ofensywnych, ogromna dyscyplina w defensywie, poukładanie taktyczne - tym Słowacy bili nas na głowę. Nie zgadzam się, ze my byliśmy beznadziejni, a oni nie zagrali niczego nadzwyczajnego. My byliśmy beznadziejni, a oni bardzo, bardzo solidni. W formie z zeszłego wtorku powieźliby większość naszych ligowych drużyn. Tak więc musiałoby wszystko dzisiaj stanąć na głowie, żeby odwrócić losy tej rywalizacji.
    Ani im nie wyjdzie drugi tak zajebisty mecz, ani nam drugi tak hujowy. Gdyby nie wynik pierwszego meczu każdy by "liczył od 3", dlatego dziwią mnie opinię, że potrzeba cudu. Wystarczy, że zagramy na dobrym poziomie, wyjdziemy na pełnej kurwie walcząc od początku do końca, a 3-0, 3-1, ew 2-0 i dogrywka na luzie jesteśmy w stanie zrobić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Ani im nie wyjdzie drugi tak zajebisty mecz, ani nam drugi tak hujowy. Gdyby nie wynik pierwszego meczu każdy by "liczył od 3", dlatego dziwią mnie opinię, że potrzeba cudu. Wystarczy, że zagramy na dobrym poziomie, wyjdziemy na pełnej kurwie walcząc od początku do końca, a 3-0, 3-1, ew 2-0 i dogrywka na luzie jesteśmy w stanie zrobić.
    Tylko, że nie ma żadnych podstaw by mieć jakiekolwiek myśli, że możemy zagrać na dobrym poziomie.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Tylko, że nie ma żadnych podstaw by mieć jakiekolwiek myśli, że możemy zagrać na dobrym poziomie.
    Uwierz, że są. I to takie, które najbardziej potrafią zmobilizować nie tylko naszych grajków

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Nadzieja Warszawa - Spartak Trnava. Tak to u mnie wygląda
    (L)

Legionista
    Uwierz, że są. I to takie, które najbardziej potrafią zmobilizować nie tylko naszych grajków
    ..Mort?

Legionista
    Jeżeli będąc w niedzielę w kościele na mszy dziecięcej, słyszę z ust dzieci intencje w stylu: 0-3 w Trnavie, to uwierz mi, że nie zdziwi mnie cud na Słowacji. Patrząc jednak czysto piłkarsko, to nie mamy żadnych szans. Nic nie gramy, zero pomysłu, zaangażowania, taktyki.

edit: Szawar - zgadzam się. Jedyne co pozwala mi wierzyć, to mecz ze Spartakiem w Moskwie. Tam odrobiliśmy 2 bramy z nawiązką i to w krótszym czasie.

Już łapie się wszystkiego, byle by tylko mieć nadzieję.
    Ostatnio edytowane przez Makrel ; 31-07-2018 o 10:05

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Jeżeli będąc w niedzielę w kościele na mszy dziecięcej, słyszę z ust dzieci intencje w stylu: 0-3 w Trnavie, to uwierz mi, że nie zdziwi mnie cud na Słowacji. Patrząc jednak czysto piłkarsko, to nie mamy żadnych szans. Nic nie gramy, zero pomysłu, zaangażowania, taktyki.
    Spartak jest bardzo dobrze poukładaną druzyną w obronie. Małe są szanse na to, że z naszą ofensywną grą strzelimy im trzy bramki.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Spartak jest bardzo dobrze poukładaną druzyną w obronie. Małe są szanse na to, że z naszą ofensywną grą strzelimy im trzy bramki.
    Mam nadzieję, że w pierwszym kwadransie uda nam się zdobyć bramkę. Wtedy uwierzę, że z tej mąki może być chleb. Czuję jednak, że od początku będzie nieudolne bicie głową w mur i nadziewanie się na kontry gospodarzy...

Legionista
    Ja liczę na błysk geniuszu Carlitosa. Ten facet potrafi zrobić różnicę.
    Słowacy jak widzieliśmy są bardzo poukładani taktycznie, piłkarze mocno przeciętni.
    Jak coś wykreujemy i wciśniemy w miarę szybko, może Trnava zacznie się trochę trząść.
    Jeśli ma to być ostatni mecz trenera Klafurica, niech to będzie wspaniałe zwycięstwo, zasłużył na to.
    MOCNO LEGIA !

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Słowacy jak widzieliśmy są bardzo poukładani taktycznie, piłkarze mocno przeciętni.
    Ja tam widziałem solidnych, a nie przeciętnych piłkarzy, wieźli nas jak furę gnoju w każdej formacji. Indywidualnie i zespołowo.

Legionista
    Też to widziałem, ale wiemy, że naszych piłkarzy stać na dużo więcej i są w stanie dziś awansować. Nie traćmy wiary. Mecz meczowi nierówny.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Też to widziałem, ale wiemy, że naszych piłkarzy stać na dużo więcej i są w stanie dziś awansować. Nie traćmy wiary. Mecz meczowi nierówny.
    Dokładnie, na dzisiejszy wieczór pozostaje tylko irracjonalna wiara...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Nie mówię , że nie są ale taka Zylina potrafiła im w maju zapakować sześć, to czemu my nie mielibyśmy trzech czy czterech. Jak dla mnie to jest poziom jakiegoś Piasta czy Korony. Jak zagramy na swoim dobrym poziomie i będziemy prowadzić do przerwy to damy radę.

Legionista Awatar Jestem
    Upraszam uprzejmie o zaprzestanie tych rytualnych jęków przedmeczowych i dopuszczenie myśli, że jednak szansę mamy, niekoniecznie olbrzymią ale jednak mamy!

Legionista Awatar dilbert
    Jedyna nadzieja w tym, że się Spartak obsra faktem, że mogą nas wyeliminować i w głowach wypuszczą mecz z rąk. To tylko ludzie, może w tym roku tym razem to naszemu przeciwnikowi się kuriozalnie noga podwinie. Bo różnicy klas, umiejętności i budżetów przy obecnej dyspozycji Legii nie widać...

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Upraszam uprzejmie o zaprzestanie tych rytualnych jęków przedmeczowych i dopuszczenie myśli, że jednak szansę mamy, niekoniecznie olbrzymią ale jednak mamy!
    Trzeba być realistą. Nie z taką grą i kopaniem się w czoła...
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Marcino
    Tylko pressing od pierwszej sekundy i jazda z wynikiem jakby mecz miał trwać tylko 45 minut.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Uprawnienia umieszczania postów