Strona 22 z 54 PierwszyPierwszy ... 1218192021222324252632 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 660 z 1614

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Legionista Awatar Marcino
    Nie wiem czy Nawałka będzie dobrym trenerem, czy będzie tylko ładnie mówić, pięknie wyglądać i pobierać gigant kasę z klubu.
    Autentycznie już wolałbym Ojrzyńskiego, co chyba co mecz jest u nas. Przynajmniej nie wydoi nas na kasę
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Gdzie są teraz Ci wielcy eksperci co mówili o gładkim zwycięstwie, o 4-0, "liczę od 4" itd?
    W typerku ekstraklasy prawie każdy obstawił zwycięstwo Legii nad Zagłębiem. Co niektórzy to już bilety do Belgradu kupowali, bo Spartak to ogóreczki.

Widać już od dawna, że Legia nie ma żadnego pomysłu na grę, zero jakiejkolwiek taktyki, nowych rozwiązań. To mistrzostwo za poprzedni sezon to nie zasługa naszych piłkarzyków, tylko Lecha i Jagielloni co nie chciały tego tytułu dla siebie i zrobiły wszystko byśmy go wygrali.

To co się dzieje w tym klubie to jakaś farsa.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Nie wiem czy Nawałka będzie dobrym trenerem, czy będzie tylko ładnie mówić, pięknie wyglądać i pobierać gigant kasę z klubu.
    Autentycznie już wolałbym Ojrzyńskiego, co chyba co mecz jest u nas. Przynajmniej nie wydoi nas na kasę
    Pisałem o Ojrzyńskim niżej. Krzyż na drogę.

Legionista Awatar Budyń_70
    Po wczorajszym dramacie w dwóch aktach nie ma nad czym deliberować.
    Szybkie i radykalne zmiany należy wprowadzić od zaraz.
    To tylko pokazuje i potwierdza, że w końcówce poprzedniego sezonu kopacze sami się ogarnęli po wywaleniu Jozy, a sam Klaf im po prostu w tym nie przeszkadzał.
    Drużyna nie gra na miarę potencjału posiadanych w szeregach piłkarzy i to jest fakt niezaprzeczalny.
    Amen.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Będzie Nawałka, z tego gdzieś przeczytałem to Mioduski podobno zakochany w nim. A co pokaże ? zobaczymy. Gorzej pewnie nie będzie.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    To zbyt daleko idąca teoria. Stwierdził fakt, że pół składu jest zmieniane i nowi powinni mieć czas na zgranie.
    Tak, tak.. Żarówa ma zawsze jakiś problem jak do szatni trafia ktoś, kto tylko może być bardziej uwielbiany od niego. Tak było z Orlando Sa, tak było z Vadisem. LEGENDA! I jeśli nie widzisz w tej wypowiedzi nic złego/niepokojącego, no to naprawdę..
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 25-07-2018 o 07:07
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Tak, tak.. Żarówa ma zawsze jakiś problem jak do szatni trafia ktoś, kto tylko może być bardziej uwielbiany od niego. Tak było z Orlando Sa, tak było z Vadisem. LEGENDA!
    I to powoli daje odpowiedź na wiele pytań. Za chwilę w jego oczach Carlitos będzie za słaby na Legię.

Legionista Awatar Tomereek
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Gra wczoraj mocno średnia. Aż się wierzyć nie chce, że za niecałe dwa miesiące będą rywalizować z najlepszymi drużynami Europy w elitarnej Champions League.
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A to jaki autorytet miał Skorża, któremu Ljuboja skład ustalał? Czy Urban z Bergiem to byli zamordyści?

Mamy grać 3-5-2 to Mioduski rusz dupę i sprowadź zawodnika o odpowiedniej jakości, a nie kolejny sezon męczymy tego przesłabego Hlouska, który cały czas odpuszcza krycie albo robi za statystę oglądacza. Nie nadaje się on ani na wahadło, ani tym bardziej do gry na pozycji środkowego obrońcy. Coby nie mówić to brak dwóch podstawowych zawodników w środku defensywy robi swoje. Astiz jest odpowiednikiem babola Rzeźniczaka. Już z Lubinem odwalił ten sam manewr przy starciu z Tuszyńskim tylko wtedy tyłek uratował mu Żyro.

A zapuszczony Dolar robiący wycieczki w stronę Carlitosa i Kante, bo akurat grzeje ławę ich kosztem to już szczyt szczytów...
    Przecież Radovic powiedział prawdę. Tych zmian jest za dużo. W tym klubie nie ma żadnej koncepcji. Zawodnicy sprowadzani są na hura. Kepcija powinien zostać wyjebany z miejsca. Też bym się wkurwiał jakbym widział, że w pierwszym składzie gra BEZNADZIEJNY Kante. Jak to coś w ogóle znalazło się w Legii?!

Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Przyjście Kante i Carilitosa spowodowało tyle, że Rado poszedł na ławę, stąd jego żale wylewane do mediówi w mix zone. Należało by pogonić poza trenerem, jego całym sztabem, również dyrektora sportowego Kiepcije i kilku piłkarzy z zaciągu Jozaka.
    To, że w Legii panuje amatorka na szczeblach dyrektorskich i w zarządzaniu klubem wiadomo nie od dziś. Jak doradca Miodka, ten Szwajcar proponował wyłącznie Polaka na trenera Legii to co zrobiono? Pozostawiono tania opcje, bo nikogo innego nie znaleziono...
    Sam Kante czy Carlitos meczu nie wygra. Do nich mam najmniejsze pretensje, bo niedawno przyszli do tego zespołu.
    Ostatnio edytowane przez bondxxx ; 25-07-2018 o 07:17

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Przecież Radovic powiedział prawdę. Tych zmian jest za dużo. W tym klubie nie ma żadnej koncepcji. Zawodnicy sprowadzani są na hura. Kepcija powinien zostać wyjebany z miejsca. Też bym się wkurwiał jakbym widział, że w pierwszym składzie gra BEZNADZIEJNY Kante. Jak to coś w ogóle znalazło się w Legii?!
    Beznadziejny Kante ? Dobra, na razie nie pokazał za dużo, ale jako jeden z nielicznych potrafi przyjąć piłkę na pełnej ku..wie i nie ważne czy stoi do niej przodem, tyłem czy bokiem.

Martwi mnie teraz jedna rzecz, że DM będzie chciał pokazać, że stać nas na Nawałkę, a ten niestety nie pasuje do nas. Tu trzeba zamordysty z batem ze stali. Stara klika ze składu do wyjebania jeżeli się nie dostosują do zasad szkoleniowca.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 25-07-2018 o 07:17

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Każdy z poprzednich trenerów, poza MagierĂ , ugrał puchary i tego oczekuję teraz. Przy rozstawieniu, z taką kadrą o rywalami jest to nasz obowiązek.
    Urban już przy trzeciej próbie!
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Szawar
    I jeśli nie widzisz w tej wypowiedzi nic złego/niepokojącego, no to naprawdę..
    Widze w tej chwili jedynie stwierdzenie faktów. Personalne wycieczki Radovicia w kierunku Kante czy Carlitosa, sa przez nas zupełnie inaczej odbierane.
    Problemem nie jest Radović, a przygotowanie druzyny do sezonu.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Budyń_70
    Klafurić zdradził, co działo się przed meczem Legii. "Niektórzy wymiotowali całą noc"

Dean Klafurić starał się przed kamerami wytłumaczyć porażkę Legii Warszawa ze Spartakiem Trnava w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Legioniści rozegrali we wtorek koszmarne zawody i zasłużenie przegrali ze słowackim zespołem 0:2. Trener Legii zdradził, że jego zawodnicy nie byli w pełni dysponowani. - Nie jestem człowiekiem, który szuka wymówek. Muszę jednak wytłumaczyć dlaczego zespół tak wyglądał. Część piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego zapadło na wirus i całą noc wymiotowało oraz miało gorączkę. Mieliśmy ogromny problem - przyznał.

- Jestem dumny, że moi piłkarze mimo braku energii starali się grać na wysokim poziomie. Nie byli jednak w stanie wykrzesać z siebie więcej siły. Nie mogę powiedzieć, że zawodnicy nie walczyli. Wirus dopadł m.in. Carlitosa, Jose Kante, Arkadiusza Malarza, Domagoja Antolica, Sebastiana Szymańskiego. To trwało również dzień wcześniej i pozostali też nie byli gotowi do gry - dodał.

Klafurić wierzy, że - mimo porażki w pierwszym meczu - Legia jest w stanie awansować do kolejnej rundy rozgrywek. - Jestem pewny, że wygramy w Trnawie 3:0 lub wyżej. Szanuję Spartaka, ale jesteśmy dużo lepszym zespołem - zakończył.

https://www.meczyki.pl/newsy/klafuri...la-noc/87441-n

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Ivan Rakitić dzień przed półfinałem z Anglia miał 39 stopni gorączki, dzień później został bohaterem strzelając decydującego karnego. Takie tłumaczenia to może sobie o kant dupy rozbić.

Legionista
    Szawar,
    Pół roku temu sam pisałem, że nowi muszą sobie wywalczyć miejsce w składzie, a nie dostać na tacy i krytykowałem sposób wprwadzanie do drużyny całego zaciągu na raz.
    Minęło pół roku i tamci nowi nie sa już nowi.
    Z nowych, sprowadzonych latam w meczu ze Słowakami zagrali: Carlitos i Kante (oraz Wieteska który był rezerwowym).
    Dwóch zawodników, którzy zajęli miejsce kontuzjowanych Kucharczyka i Niezgody - weszli więc niejako z musu - to nie jest rewolucja. Dlatego odbieram też słowa Radovica nie jako "prawdę", ale przypierdzielanie się.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Ivan Rakitić dzień przed półfinałem z Anglia miał 39 stopni gorączki, dzień później został bohaterem strzelając decydującego karnego. Takie tłumaczenia to może sobie o kant dupy rozbić.
    Chyba coś pomyliłeś. W tym meczu nie było karnych

Bardzo fajnie z tym zatruciem. W rewanżu na miękko strzelą 3 i potwierdzą, że wczorajsza kompromitacja była wynikiem właśnie tego

Legionista Awatar trt
    http://legia.com/aktualnosci/radovic...is-slabe-59328

Jest jakiś link do wypowiedzi Radovicia z mix zony? Bo w wypowiedzi, która wisi na oficjalnej stronie mówi, że w tym sezonie "wszystkie transfery dokonały się w odpowiednim momencie", że nie powinni mieć kłopotów z aklimatyzacją itp.

Casus kary dla Kucharczyka kiedy też zdaje się oficjalnie mówił coś innego niż myślał?

Legionista Awatar Alek
    Takiego kryminału jak wczoraj dawno nie widziałem.
    W sprawach związanych z T-Mobile ( dla firm ) służę pomocą.

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Chyba coś pomyliłeś. W tym meczu nie było karnych
    Rzeczywiście mój błąd. Pomyliłem z meczem z Rosją.

Legionista Awatar Antares
    Jednak prawdę mówił Leśny w wywiadzie, że po zdobyciu MP trenerom Legii odwala i nie ma nikogo mądrzejszego na świecie. Ktoś mi wytłumaczy jak docelowo ma wyglądać ta nasza taktyka? Bo to wygląda tak, że stoperzy mają rozgrywać, a reszta biec do ataku. Rozgrywać w sensie zagrywać długie piłki za linię obrony co w pierwszych połowach z Arką i Lubinem stwarzało sytuacje. Jednak szybko się Smółka i Lewandowski w tym połapali i w drugiej połowie cofając się głębiej zniwelowali te zagrożenia. Latal wiedział co ma grać już od 1 minuty i pewnie każdy z trenerów już wie. Jak stoperzy próbują wyprowadzić piłkę po ziemi to się kończy sytuacją dla rywala, bo środek ucieka do przodu, a nasi spece podają do rywali.

Wygląda to tak, że 3 ma bronić i puszczać długie podania, a 7 ma biec do ataku i może do któregoś piłka przejdzie. Prosta strata i rywal wchodzi jak w masło, bo w środku pola nie ma żadnej linii oporu. Czasami wczoraj Kante, albo Carlitos wracali pod własne pole karne za rywalami... Jeden, wielki burdel.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Bardzo fajnie z tym zatruciem. W rewanżu na miękko strzelą 3 i potwierdzą, że wczorajsza kompromitacja była wynikiem właśnie tego
    Nie bym był takim optymistą. Lato jest, w nocy trzeba balkon lub okno otworzyć, a wiadomo, że po 90-minutowej bitwie w Kielcach gdy każdy z nich zostawi połowę zdrowia na murawie ludzką rzeczą będzie zapalenie w nocy światła. A komary za oknem czekają. I jak sobie wyobrażasz bieganie z jednym czy drugim ukąszeniem. Biedaczyska.

Legionista Awatar caleb_king
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Zatruła się większa grupa zawodników, piłkarze stołują się klubie, czyli co? Nie Klaf, a kucharz do wyjebania?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
    Kibicuję Legii z trzech powodów: była, jest i będzie wielka.

Jak połowa drużyny rzygała dalej niż widziała to trzeba było to zgłosić do UEFA i wnioskować o przełożenie meczu a nie teraz po 0-2 robić z siebie herosów jak to mimo przeciwności wyszli grać w piłkę.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar Szawar
    Przed Arką i Zagłębiem też musiało im coś zaszkodzić, ale czemu nic nie mówili na ten temat.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar RONVE
    Prawda jest taka że dopóki Mioduski nie zrozumie że:
    a) nie nadaje się na prezesa, niech znajdzie konkretnego człowieka który zna sie trochę na futbolu i niech o tym zarządza a właściciel Miodek tylko niech bywa w loży na meczach,
    b) niech zatrudnią w końcu trenera z prawdziwego zdarzenia, trenera który ma wizje, coś wygrał, albo poprowadził jakiś zespół na niezły poziomie bo póki co to robimy za Akademie trenerów, przychodzą ludzie znikąd i się uczą fachu, nie o to w tym chodzi,
    c) może czas pogonić wielkich bohaterów którzy swego czasu wrócili na biały kulawym koniu z Chin i rzadko kiedy dają jakość w polu ale w gębie są pierwsi do krytykowania,
    d) czas stworzyć drużynę a nie zlepek indywidualności.

Bez takich ruchów będzie ciągle tak samo, kompromitujące szukanie trenera a jak już wszyscy odmówili to zostawienia gościa który po prostu się nie wpier... pod koniec zeszłego sezonu a piłkarze dograli go sami. Potem gość dostaje sromotne baty w pierwszych meczach (Cork nie liczę bo to ogórki) i się jeszcze tłumaczy że piłakrze grali z wirusem wymieniając przy tym kilku którzy jako tako walczyli Kabaret.

Legionista Awatar Skw_
    Tak, tak.. Żarówa ma zawsze jakiś problem jak do szatni trafia ktoś, kto tylko może być bardziej uwielbiany od niego. Tak było z Orlando Sa, tak było z Vadisem. LEGENDA! I jeśli nie widzisz w tej wypowiedzi nic złego/niepokojącego, no to naprawdę..
    Naprawdę to ja się zastanawiam, jaki Ty masz problem z Radoviciem. Kobietę Ci poderwał w klubie czy co?

Bardzo interesująca jest jeszcze jego poniższa wypowiedź (legia.net):

O meczu i formacji 3-5-2

Od początku do końca tego meczu zagraliśmy źle - ani bez pomysłu, ani bez idei, jak mamy atakować i jak to spotkanie rozegrać. Myślę, że powiedzieć "słabo zagraliśmy" to zbyt łagodne określenie. Wydaje mi się, że mamy ogólny problem, ale nie jest to krytyka do naszych obrońców. Moim zdaniem słabo wyglądają nasze strefy defensywne, źle bronimy jako cały zespół. To trener ma ostateczny głos w tym, jaką formacją gramy, a my musimy się dostosować. W moim odczuciu źle poruszamy się w obronie, za dużo miejsca zostawiamy przeciwnikowi i każdy rywal to wykorzystuje. Gdybym miał odpowiedzieć szczerze, w jakim wolałbym grać ustawieniu osobiście, to odpowiem, że z czterema obrońcami z tyłu. Dzisiaj jednak nawet z pięcioma z tyłu nie dalibyśmy rady wygrać. Wyglądaliśmy dzisiaj bardzo naiwnie i wykorzystała to taka drużyna jak Spartak. To na pewno bardzo boli. Ja wierzę - i mam nadzieję, że reszta drużyny również - że możemy wygrać ten dwumecz. Zawsze po różnych zmianach i transferach tłumaczyliśmy słabszą grę na początku sezonu brakiem zgrania. Wydaje mi się, że tym razem ominęły nas takie sytuacje. Mamy tak dobrych zawodników, że dzisiejszy mecz powinniśmy spokojnie wygrać.

Legionista
    Teraz widzę Radović winnym, a konkretnie już nie to, że trzęsie szatnią, a jego wypowiedź PO meczu...

Niektórzy to dali sobie nieźle przeprać mózg. Machina propagandy jedzie dalej, teraz w stylu rządzących (czy z tej czy z tej opcji) - odwracamy uwagę od palącego problemu nr1, dając temat zastępczy, którym przykrywamy to co naprawdę ważne.
    I tak teraz będziemy sobie dyskutować o tym co Rado miał na myśli, jak to intepretować, jaki był kontekst tej wypowiedzi, że psuje atmosferę takimi wypowiedziami POMECZOWYMI.. Przecież to żart.

Pozwolę więc sobie wrócić do tematu kluczowego (co pewnie nie będzie na rękę niektórym) jak przygotowanie drużyny do sezonu.
    Ja podziwiam, że niektórzy wciąż są spokojni, nie widzą wielkiego problemu, bo "przecież możemy pojechać pasterzy w Trnavie 3-4 bramkami". Owszem, możemy, ale jakie mamy do tego argumenty i przesłanki?
    Ja też byłem jeszcze w miarę spokojny po porażkach z Arką i Lubinem. Szczerze to kompromitacja już na początku sezonu dostać wpierdol z dwoma przeciętnymi drużynami naszej ekstraklapy U SIEBIE (Twierdza Ł3 ), ale jak każdy kibic Legii - po prostu się do tego przyzwyczaiłem, szczególnie na początku sezonu. Popełniali błędy w obronie, ale przy tym robili trochę akcji z przodu, liczyłem jak każdy, że poprawią się w defensywie, w ofensywie zaczną być skuteczniejsi i będzie miodzio.
    To co jednak wczoraj się stało to przeszło moje najbardziej pesymistyczne przypuszczenia. To jakie GÓWNO nam zaserwowali. To było położenie meczu NA KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE. Fizycznej, taktycznej, mentalnej. Byli objeżdżani w obronie jak dzieci, nie walczyli, zostawiali masę miejsca rywalom, nie biegali i nie potrafili stworzyć ŻADNEJ okazji właściwie dobrej (najlepsza to ta główka Astiza?). Oni po prostu NIE WIERZYLI. Stracili wiarę, że można cokolwiek ugrać w tym zestawieniu, gdzie sami chyba nie wiedzieli do końca jak mają grać.
    Przed meczem pokazali skład na oficjalce i napisali, że tym razem nie będą ułatwiać zadania rywalom i nie pokażą ustawienia. Wydaje mi się, że chyba również piłkarzom zapomniał pokazać ustawienie Klafurić, bo oni totalnie nie mieli pojęcia jak grać. Oni są już totalnie pogubieni. A jeszcze dochodzą takie idiotyczne decyzje jak wystawianie Szymańskiego na wahadle. Oczywiście to nie jest powód przegranej, ale kolejna głupia decyzja, która jeszcze potęguje ten dramat.

Można przegrać 2-0 z takimi ogórkami owszem, można być nieskutecznym, zrobić jakiegoś babola w obronie, ale TAK PRZEGRAĆ nie można. To był pokaz bezsilności i trenera nie powinno być już w klubie. Taki mecz totalnie dyskwalifikuje go z tej funkcji.

Nie dajcie sobie też wmówić teraz, że nagle Philipps jest fatalny, Cafu czy inni - to naprawdę klasowi gracze na naszą ligę, ale po prostu nie potrafią pływać w szambie. W takich warunkach to dałoby się Marciniaka na prawe wahadło i stawiam, że byłby najlepszym naszym graczem. Ale chyba nie o to chodzi.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 25-07-2018 o 08:37

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Skw_ Zobacz posta
    Naprawdę to ja się zastanawiam, jaki Ty masz problem z Radoviciem. Kobietę Ci poderwał w klubie czy co?
    Zgadłeś!

No, ale dobra - już się nie odzywam na ten temat - Rado to legenda!

Mnie jedynie zastanawia jedno - jakim cudem zagrali tak dobrze z Vitorulem (pomijam już nawet to jak grali przeciwnicy), ale z bardzo wysokim pressingiem, doskokiem i kreatywnym przodem.. wtedy jakoś trzech obrońców nie przeszkadzało i wiedzieli jak mają grać.
    #teamMioduski

Legionista
    Zgadłeś!

No, ale dobra - już się nie odzywam na ten temat - Rado to legenda!

Mnie jedynie zastanawia jedno - jakim cudem zagrali tak dobrze z Vitorulem (pomijam już nawet to jak grali przeciwnicy), ale z bardzo wysokim pressingiem, doskokiem i kreatywnym przodem.. wtedy jakoś trzech obrońców nie przeszkadzało i wiedzieli jak mają grać.
    jak nie przeszkadzało? W obronie grali to samo gówno co od początku przygotowań i teraz w sezonie.
    W ofensywie super, ale to była zasługa tego, że Viitorul testował grę wysokim pressingiem, co im średnio wychodziło i jak już wyprowadziliśmy piłkę z własnej strefy obronnej, to co rusz mieliśmy autostradę do bramki.

Uprawnienia umieszczania postów