Strona 21 z 54 PierwszyPierwszy ... 1117181920212223242531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 630 z 1614

Wątek: Legia w europejskich pucharach 2018/2019

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Ma ktoś co El Maestro powiedział po meczu? na l.net czy l.com cisza
    Nie pojawił się jeszcze na konferencji.

e: Już się pojawił
    Klafurić: Wielu piłkarzy i członków sztabu miało problem z wirusem, gorączką. Nie chcę jednak szukać alibi, nie jestem takim człowiekiem.

Legionista Awatar Antares
    Ubiegłoroczne popisy to jest nic w porównaniu do tego co dzisiaj odwalili.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Strudzio
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Nie pojawił się jeszcze na konferencji.

e: Już się pojawił
    Nie szuka alibi ale wpierw powie coś o jakimś wirusie XD
    qurwa

Czyli dobrowolnie nie pójdzie

Legionista Awatar Robson(L)
    To jest niepojęte co się opierdala w tym klubie ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    Legenda buduje atmosferę w szatni.
    To nie pierwsza jego idiotyczna wypowiedź tego typu. To jest imbecyl i powinien być za takie słowa natychmiast wypierdolony.

Legionista Awatar Benek
    Dokładnie rok i miesiąc temu pewien znany Moderator napisał parę zacnych słów. Szkoda *****, że dziś pasuja tak samo jak wtedy....

Krótko.
    5 lat budowy i ciężkiej pracy dziesiątek ludzi z pasją i ambicjami właśnie został zgwałcony na naszych oczach przez stado dzikusów. Zjebany został ranking klubowy, finanse, atmosfera, duma, team spirit i najważniejsze... zajebane zostały jaja jakie wydawać się mogło, że klub ten posiadał. Niespełna rok później nie zostało z tej listy nic. Zero. Null. Pomruk buszującego wiatru. Gdzie nie spojrzeć tam zalęgłą się pizdowatość. W gabinetach klubu, na ławce trenerskiej (sorry Jacek, nie udźwignąłeś) i na boisku. Żeby ta pizdowatość nie przelała się zaraz także i na trybuny, te muszą się wyraźnie od niej odciąć i wskazać jej pięścią inną drogę. Ten klub potrzebuje wstrząsu. Jeśli nie potrafi go wywołać ober Miodek, jeśli boi się tego Magiera, jeśli w zespole mistrza Polski i niedawnego uczestnika LM nie ma ani jednego kopacza, który wziąłby na siebie ciężar i chęć wykonania tego wstrząsu, to musimy sami spojrzeć w lustro Panowie i zrobić to za nich. Koniec lizania się po fiutach i klask klask. Zawiedli na całej linii. Wszyscy. To nie był wypadek przy pracy, to był cały szereg błędnych decyzji, które doprowadziły do poważnego tąpnięcia. Winnych należy osądzić, pizdowatość kopnąć w pizdę, ponownie wstawić jaja na pokład i oczyścić powietrze. Inaczej wszyscy udusimy się tu od smrodu.
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Antares
    Zagrał wszystko na jedną kartę zwalniając Jozaka co skończyło się MP, teraz też musi postawić na jedną kartę i zatrudnić w końcu trenera z doświadczeniem. To tylko Trnava, 95 procent ich piłkarzy na kolanach by przeszło do Miedzi Legnica. Jest jeszcze rewanż. Może zadziała jakaś nowa miotła na szybko?

Na ten moment tez zespół w każdej formacji to jeden wielki burdel, wielka dziura w środku. Dopóki długi piłki przechodziły to i sytuacje były, jak się na drugie połowy łapali to nic nie umieli stworzyć. Latal widać od razu się połapał o co chodzi i pięknie wypunktował naszych speców.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Mają trenera oraz żelazną defensywę

Czyli już na starcie kolosalna przewaga...
    Kurva to było o Crvenie a okazało się, że również Słowacy są 2 długości przed nami...

mimo, że grali częściowo odpadami z naszej ligi

może i Mioducha najdzie kiedyś refleksja, że warto zatrudnić doświadczonego trenera z fachowym sztabem od przygotowań

No i pytanie co odjebali z Pazdanem?
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista
    Ja tylko przypominam, że to dwumecz i jeszcze nie odpadliśmy.
    Legia się dziś mocno skompromitowała, ale to jeszcze nie koniec.
    Zaraz po meczu byłem mega wk..... i wszyscy wypierd...., ale przypomniałem sobie, że przed sezonem obiecałem sobie mniej nerwów i cierpliwość do naszych trenerów i wkładów do koszulek.

Także głowy do góry i nie poddawać się !

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Ja tylko przypominam, że to dwumecz i jeszcze nie odpadliśmy.
    Legia się dziś mocno skompromitowała, ale to jeszcze nie koniec.
    Zaraz po meczu byłem mega wk..... i wszyscy wypierd...., ale przypomniałem sobie, że przed sezonem obiecałem sobie mniej nerwów i cierpliwość do naszych trenerów i wkładów do koszulek.

Także głowy do góry i nie poddawać się !
    cudem nie strzelili nam 4-5 bramek to u siebie myślisz, że nam nic nie wpierdolą?
    jak obrona nie istnieje, każdy przechwyt przeciwnika pachnie bramką

pajac na ławce, motoryka chvjowa, piłkarze nie wiedzą co mają grać w tym chaosie, Pazdan się wyleguje na trybunach

dom wariatów
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista
    Wiem o tym i mam wrażenie, że z roku na rok jest coraz gorzej (chociaż zawsze wydaje się, że już się bardziej nie da). Ale po prostu już nie mam siły się wkurwi.ać.
    Też macie wrażenie, że choćby przyszli tu Messi, Ronaldo i Modrić to i tak byśmy się kompromitowali co i rusz ? Taki klimat.

Że oni tam pojadą jak na wojnę i wywiozą korzystny rezultat to raczej niemożliwe z takimi umiejętnościami. Przez tydzień nawet na wakacjach nie da się wypocząć. Jedyną szansę upatruję przy jakichś frontalnych ciągłych atakach, agresywnych doskokach już na ich połowie (jak to Słowacy robili z nami), indywidualnych próbach przejścia na połowie przeciwnika, otwierających więcej przestrzeni, poprawieniu celności. Na deser zaryzykowałbym w rewanżu 25 zł na "obie strzelą".

Spartak Trnava to nie jest wybitna drużyna, to nasi kopacze zagrali mega ch****e. Drużyna złożona z kibiców by się bardziej postawiła. To, że kopiący się po czole w naszej ekstraklapie Grendel i Vlasko strzelali nam gole mówi samo za siebie. Kolosalna różnica była w przesuwaniu się po boisku i w zrozumieniu między grajkami. W Trnavie 1-3 i awans jest możliwe jak będzie jakiś wstrząs w drużynie. Może niech Vuko ich poprowadzi w tym meczu.
    "Oni nam narzucają wzorce postępowania i to, co chcą robić, a my mamy być posłuszni. Ale nie musimy, a skoro nie musimy, to pokażmy to." Leszek Żebrowski

Jak najszybciej wyjeba.... trenera, zatrudnić Nawałkę. Złapię te pizd... za mordy, i może coś z tego będzie. Przynajmniej może do Ligi Europy awansujemy. Jak pisałem że z taką grą przegramy ze Spartakiem to co po niektórzy się dziwili. Każdy mecz trzeba wywalczyć i wybiegać.

A tyle było tutaj opinii, że Trnava to kelnerzy i już trzeba szykować bilety do Belgradu.

Skład chujowy, pozorant na ławce (ale przecież to on dublet wywalczył) i są efekty. Słabo panie Mioduski, słabo.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    A tyle było tutaj opinii, że Trnava to kelnerzy i już trzeba szykować bilety do Belgradu.

Skład chujowy, pozorant na ławce (ale przecież to on dublet wywalczył) i są efekty. Słabo panie Mioduski, słabo.
    O żesz...
    Z Jozakiem na ławce byśmy to z palcem w d... wygrali?
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    O żesz...
    Z Jozakiem na ławce byśmy to z palcem w d... wygrali?
    A to tylko Jozak jest trenerem? Wystarczyło kogoś zatrudnić.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Od paru lat obserwuje jak większość nie potrafi zaakceptować że piłka w Europie się zmieniła.. Czy wy naprawdę myślicie że to jest przypadek że od wielu lat polskie drużyny coraz częściej przegrywają z tymi niby słabymi ligami?ten syndrom naszej wyzszosci rzekomej prezentują wszyscy od właścicieli którzy płacą nie optyczne pieniądze ściągając szrot z zagranicy trenerów. Tzw opinii która buduje złudzenia czy wreszcie kibicom którzy podniecaja się byle transferem jakiegoś Philipsa itp któremu płaci się 200tys euro..

Mądry Polak po szkodzie, prawda jest taka że , wracam to do tezy którą forsuje od nastu lat. Dla Polskich drużyn potrzebny jest gość z autorytetem, zamordysta który będzie trzymał te panienki za mordy.

Legionista Awatar Jasper121
    Ja to już sam nie wiem, jak to jest możliwe, że od kilku lat cały czas wygląda to tak samo. Początek sezonu, nasi wyglądają fatalnie fizycznie, słabo grają na każdym froncie. Ostatnio to chyba za Berga był dobry poczatek.

Sam już nie wiem co jest tego powodem, bo i było tak za Bodka i za Miodka, za różnych trenerów. Jeden mianownik wspólny to zawodnicy.

Zajebiście obrzydzili mi wszystko Panowie Piłkarze, oni sobie spokojnie pójdą do klubu odreagować, popija, pobawią sie, a my wkurwienie i struci do soboty będziemy.
    W sobotę Kielce więc spodziewam się znowu wpierdzielu.

Jedyny pozytyw to taki ze reszta już zaczyna powoli zauważać że płacenie dużej kasy dziwakom z zagranicy nic nie daje poza ewentualnie walka o mistrza w naszej lidze co i tak nie przekłada się na puchary.. I zaczyna się inwestowanie w akademie. Boiska. Tylko czy megalomania większości z nas zaakceptuje że czas skończyć z polityką ściągania szrot a zacząć wydawać kasę Na młodzież. Tylko że wtedy może przez parę lat być posłucha z mistrzem itp.. I znowu będzie lament

Przy okazji mam nadzieję że grubas, za te wypowiedzi, będzie w Legii skończony. Nie dość, że trenerzyna się z niego zrobił, to jeszcze "derektorem" sportowym chce być.

Legionista Awatar Szawar
    Przy okazji mam nadzieję że grubas, za te wypowiedzi, będzie w Legii skończony. Nie dość, że trenerzyna się z niego zrobił, to jeszcze "derektorem" sportowym chce być.
    Powiedział prawdę, trudno by za mówienie prawdy być skończonym.
    NIe zauważyłem w jego wypowiedzi chęci zostania "derektorem" sportowym.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Powiedział prawdę, trudno by za mówienie prawdy być skończonym.
    NIe zauważyłem w jego wypowiedzi chęci zostania "derektorem" sportowym.
    Transfer mu się nie podoba, bo pewnie zrobiłby lepszy.

Legionista Awatar Chmielo
    A to jaki autorytet miał Skorża, któremu Ljuboja skład ustalał? Czy Urban z Bergiem to byli zamordyści?

Mamy grać 3-5-2 to Mioduski rusz dupę i sprowadź zawodnika o odpowiedniej jakości, a nie kolejny sezon męczymy tego przesłabego Hlouska, który cały czas odpuszcza krycie albo robi za statystę oglądacza. Nie nadaje się on ani na wahadło, ani tym bardziej do gry na pozycji środkowego obrońcy. Coby nie mówić to brak dwóch podstawowych zawodników w środku defensywy robi swoje. Astiz jest odpowiednikiem babola Rzeźniczaka. Już z Lubinem odwalił ten sam manewr przy starciu z Tuszyńskim tylko wtedy tyłek uratował mu Żyro.

A zapuszczony Dolar robiący wycieczki w stronę Carlitosa i Kante, bo akurat grzeje ławę ich kosztem to już szczyt szczytów...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Szawar
    Transfer mu się nie podoba, bo pewnie zrobiłby lepszy.
    To zbyt daleko idąca teoria. Stwierdził fakt, że pół składu jest zmieniane i nowi powinni mieć czas na zgranie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    Każdy trener. Magiera, nawet Latal. Ojrzynski już lepszy plus kilku młodych polskich szkoleniowców by się znalazło.
    Cześć. Za Arką jestem i czytam czasem Wasze forum. (nie tylko Wasze, w nocy w pracy mi się nudzi) i jak zobaczyłem, że Ojrzyński lepszy to musiałem się zalogować. Ten gość to jest morderca futbolu. Nie lubimy się kibicowsko ale Ojrzyna jest z tego powiedzenia, że najgorszemu wrogowi bym nie życzył... Dlatego Ojrzyńskiego jako trenera bym do Lechii polecił... Jeden sezon i spadają... Jak przyjdzie do Was to witamy na poziomie miejsc 8-10. Lagobus to Jego jedyna taktyka. U nas aż oczy bolały od tego.

Pozdrawiam
    SaviAG
    Ostatnio edytowane przez SaviAG ; 25-07-2018 o 06:49

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    A to jaki autorytet miał Skorża, któremu Ljuboja skład ustalał? Czy Urban z Bergiem to byli zamordyści?

Mamy grać 3-5-2 to Mioduski rusz dupę i sprowadź zawodnika o odpowiedniej jakości, a nie kolejny sezon męczymy tego przesłabego Hlouska, który cały czas odpuszcza krycie albo robi za statystę oglądacza. Nie nadaje się on ani na wahadło, ani tym bardziej do gry na pozycji środkowego obrońcy. Coby nie mówić to brak dwóch podstawowych zawodników w środku defensywy robi swoje. Astiz jest odpowiednikiem babola Rzeźniczaka. Już z Lubinem odwalił ten sam manewr przy starciu z Tuszyńskim tylko wtedy tyłek uratował mu Żyro.

A zapuszczony Dolar robiący wycieczki w stronę Carlitosa i Kante, bo akurat grzeje ławę ich kosztem to już szczyt szczytów...
    A co osiągnął Skorża z Legią?, mam na myśli to że na krótką metę trenerzy pokroju Klafurić mogą się sprawdzić, ale w dłuższej perspektywie tylko i wyłączni ktoś z autorytetem jest wstanie ogarnąć tą całą zbieraninę.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    A co osiągnął Skorża z Legią?, mam na myśli to że na krótką metę trenerzy pokroju Klafurić mogą się sprawdzić, ale w dłuższej perspektywie tylko i wyłączni ktoś z autorytetem jest wstanie ogarnąć tą całą zbieraninę.
    Każdy z poprzednich trenerów, poza MagierĂ , ugrał puchary i tego oczekuję teraz. Przy rozstawieniu, z taką kadrą o rywalami jest to nasz obowiązek.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Każdy z poprzednich trenerów, poza MagierĂ , ugrał puchary i tego oczekuję teraz. Przy rozstawieniu, z taką kadrą o rywalami jest to nasz obowiązek.
    Meczu na stojąco się nie wygra. Swoją drogą dla Legii kluczowe miesiące w sezonie to lipiec i sierpień, a my wczoraj wyglądaliśmy jakby byli na wakacjach.

Uprawnienia umieszczania postów