Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 81 z 81

Wątek: Legia na tronie, Legia w podwojnej koronie 2017/18!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Na pierwsze MP czekałem 12 lat , teraz pięć tytułów w 6 lat . Kosmos.

Pięknie Darek zamknął buzie forumowym hejterom
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar KRA
    Napisać, że ten sezon był dziwny to nic nie napisać. Z rundy zasadniczej ciężko wskazać nawet jeden mecz warty zapamiętania, zagrany na dobrym poziomie, a mimo to udało się utrzymać ścisły kontakt z czołówką. Falstart w rundzie mistrzowskiej, druga zmiana trenera i nagle pykło: 5 zwycięstw i remis, a po drodze jeszcze zgarnięcie Pucharu. Niewyobrażalne. I ten mecz z Wisłą Płock, jakby podsumowanie całego sezonu w jednym meczu. Z nieba do piekła i z powrotem. Nawet jeśli Furmi stracił piłkę specjalnie to trzeba było to wykorzystać i mieć farta, że po tym słupku odbiła się wprost od nogi Cafu. Trochę lat już mam, ale łzy popłynęły do oczu po tej bramce. Kluczowy moment walki o tytuł.

Zwycięzców się nie sądzi, nie ma też co wracać w tym momencie do tego co było złe. Dziękuję Panowie Piłkarze, że się na końcu ogarnęliście i po raz trzeci z rzędu pokazaliście innym plecy. Dziękuję za ten mecz w Poznaniu, bo widok wrzącego garnka z ziemniakami - bezcenny.

A co do samej dekoracji piłkarzy to, tak jak przewidywałem w temacie meczowym, nasza ekipa mnie nie zawiodła.
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Zróbmy swoje, a jestem przekonany, że będzie odpowiednie uczczenie tego tytułu jeszcze na Bułgarskiej.
    Legia na tronie, Legia w podwójnej koronie!

Gratulacje i szacunek dla całego zespołu ze szczególnym uwzględnieniem prezesa Mioduskiego, A. Malarza, D.Klafuricia i M. Kucharczyka. Przyznam szczerze że momentami nie wierzyłem że to wszystko się uda. Momenty załamania(po meczu z Jagą 0-2) przewijały się wraz z zadowoleniem i euforią. Wczoraj akurat podczas pierwszej połowy byłem z dzieciakiem na spacerze(nerwy miałem takie że musiałem się ruszyć żeby nie paść na zawał) jak ujrzałem na livelegionisci że Antolić strzelił bramkę to tak zacząłem drzeć ryja że ludzie obok myśleli że opierdzielam żonę, z pytaniem co się Panu stało?.
    Dla takich chwil warto żyć!!!! Legia Mistrz!!!!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pomysł z wczorajszą nieoficjalną dekoracją na stadionie MISTRZowski!
    No baaa, nawet pyrlandusy dały się nabrać na to i pisały, że jak to jest, że piłkarze Legii są dekorowani pomimo zakazu

Dziwny i trudny był to sezon, ale zakończenie wspaniałe. Obrazki z wielkiej pieczarki, gdzie przypieczętowaliśmy tytuł, wręczanie tych symbolicznych trofeów, radość w szatni i sektorze gości . Kuchy jak zwykle dopełnił ten sezon klasycznie, po swojemu - z kontry. Inni pokazali swoją zawiść i tak naprawdę małość, bo większą sztuką od zwyciężania jest czasem godnie przegrać. No ale nie nasz wstyd.
    Zawsze jakaś odmiana, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku na spokojnie będziemy odbierać medale na swoim stadionie.

Mimo że byłem krytykiem Mioduskiego (może nawet przesadnym), to trzeba mu oddać, że wzorowo zareagował na kryzys i jak najbardziej zasłużył na brawa. Jak i oczywiście Klaf, cały sztab szkoleniowy, kopacze i kilku Panów Piłkarzy. Kto by się spodziewał jeszcze 6 lat temu, że zdobędziemy na naszym podwórku tyle trofeów. Niech dominacja trwa jak najdłużej.

O Leśnodorskim się mówiło, że ma zawsze szczęście, że zawsze spada na cztery łapy. Trzeba przyznać, że Mioduskiemu też niczego pod tym względem nie brakuje.

Legionista Awatar KRA
    Feta na drugi dzień, smakuje jednak trochę, jak odgrzewany kotlet. Dzień tygodnia i godzina też zrobiły swoje. Taka celebra nie ma jednak startu do wspólnego przemarszu bezpośrednio po meczu i fetowania piłkarzy przez całe Krakowskie i Nowy Świat. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się poświętować, jak Bóg przykazał.

I swoje robi też fakt, że to trzecia feta z rzędu i piąta w ostatnich sześciu latach. Nie ma już tej euforii i efektu nowości.
    Ale cóż... oby tak dalej, Legia Mistrzem na zawsze.

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    I swoje robi też fakt, że to trzecia feta z rzędu i piąta w ostatnich sześciu latach. Nie ma już tej euforii i efektu nowości.
    Dokładnie. Radość jest zawsze, ale z czasem człowiek się jakoś do tego wygrywania przyzwyczaja i euforia jest nieco mniejsza W tym roku było wyjątkowo dziwnie, ale i okoliczności organizacji tego wszystkiego były wyjątkowe.

PS. W Białymstoku euforia jeszcze pewnie trwa
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Feta na drugi dzień, smakuje jednak trochę, jak odgrzewany kotlet. Dzień tygodnia i godzina też zrobiły swoje. Taka celebra nie ma jednak startu do wspólnego przemarszu bezpośrednio po meczu i fetowania piłkarzy przez całe Krakowskie i Nowy Świat. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się poświętować, jak Bóg przykazał.
    Podejrzewam, że wszystko wyglądało jak wyglądało przez galę w NC+. Gdyby tego nie byłoby to pewnie byśmy ruszyli za autobusem i przeszli przez miasto. A tak to biednie to wyszło.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Podejrzewam, że wszystko wyglądało jak wyglądało przez galę w NC+. Gdyby tego nie byłoby to pewnie byśmy ruszyli za autobusem i przeszli przez miasto. A tak to biednie to wyszło.
    Też o tym wczoraj pomyślałem. Cóż, cały sezon był dziwny, to i feta inaczej wyglądała niż zazwyczaj.

Tak sobie foteczki obejrzałem z fety i trzeba przyznać, że Cafu chyba bardzo dobrze się u nas czuje i odnajduje (albo po prosu był już trochę naebany, bo tam główna gwiazda widzę )
    I Hausler nawet był i medal dostał.

Legionista Awatar Marcino
    Jak to mówił Stachu: potrafi się lepiej bawić niż grać
    Widać, że jest mocno w drużynie, nie stoi gdzieś z boku. Natomiast Mauricio (tu można zrozumieć, koniec wypożyczenia, prawie zero gry) czy Eduardo - brak chemii z resztą. Inna planeta.

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jak to mówił Stachu: potrafi się lepiej bawić niż grać
    Widać, że jest mocno w drużynie, nie stoi gdzieś z boku. Natomiast Mauricio (tu można zrozumieć, koniec wypożyczenia, prawie zero gry) czy Eduardo - brak chemii z resztą. Inna planeta.
    Mauricio to prawie na każdej fotce (po PP było to samo) nagrywa filmiki telefonem. Albo taki aktywny user instagramow, snapchatow jak Langil swego czasu albo obrał taką taktykę, żeby nie stać jak idiota z boku, nie wiedząc gdzie ręce schować

edit:
    Ale rozkminka czy Cafu był na**ny, czy Mauricio dużo korzysta z telefonu i że Heusler był na fecie i dostał medal
    rozkminka? przejrzałem (pewnie jak większość) zdjęcia z fety i takie 3 szybkie spostrzeżenia. Dla ciebie może nieistotne, dla mnie to czy jakiś zawodnik się dobrze czuje w drużynie - jest kwestią dosyć istotną. Tak samo jak obecność Hauslera, bo pokazuje, że ta współpraca to faktycznie coś "namacalnego", a nie tylko wzmianka pochwalna Mioduskiego na oficjalce. To są właśnie te detale, no ale ty nie zrozumiesz tego, skoro spłodziłeś poniższy post, więc nie ma o czym gadać panie Łukaszu, kłaniam się nisko
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 22-05-2018 o 13:29

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Mauricio to prawie na każdej fotce (po PP było to samo) nagrywa filmiki telefonem. Albo taki aktywny user instagramow, snapchatow jak Langil swego czasu albo obrał taką taktykę, żeby nie stać jak idiota z boku, nie wiedząc gdzie ręce schować
    Ja zdążyłem zauważyć, że ciebie jest na tym forum pełno, że lubisz dużo pisać, analizować...
    Ale rozkminka czy Cafu był na**ny, czy Mauricio dużo korzysta z telefonu i że Heusler był na fecie i dostał medal
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar Benek
    Tak samo jak obecność Hauslera, bo pokazuje, że ta współpraca to faktycznie coś "namacalnego", a nie tylko wzmianka pochwalna Mioduskiego na oficjalce. )
    Bo dostał medal tak?
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

rozkminka? przejrzałem (pewnie jak większość) zdjęcia z fety i takie 3 szybkie spostrzeżenia. Dla ciebie może nieistotne, dla mnie to czy jakiś zawodnik się dobrze czuje w drużynie - jest kwestią dosyć istotną. Tak samo jak obecność Hauslera, bo pokazuje, że ta współpraca to faktycznie coś "namacalnego", a nie tylko wzmianka pochwalna Mioduskiego na oficjalce. To są właśnie te detale, no ale ty nie zrozumiesz tego, skoro spłodziłeś poniższy post, więc nie ma o czym gadać panie Łukaszu, kłaniam się nisko
    No raczej trudno o to, żeby jakiś zawodnik podczas świętowania mistrzostwa chodził przygnębiony. Ale ty raczej nie zrozumiesz tego, skoro spłodziłeś post "to są właśnie te detale" i analizujesz jakieś bzdety, które nie mają NIC wspólnego z funkjonowaniem drużyny i klubu... Cafu pijany się cieszy, Hausler dostał medal, a Mauricio obrał taktykę "instagram" i często korzysta z telefonu. No chłopie o czym to ma świadczyć?
    Better Dead Than Red

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Bo dostał medal tak?
    Bo mamy dublet
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar Loko

Coś pięknego, moje ulubione zdjęcie z fety

Mishka lub Woytek, bo nie wiem kto jest autorem tego ujęcia, czapki z głów i ukłon do pasa.

I na koniec, gratulacje dla wszystkich, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do tego mistrzostwa.
    Ostatnio edytowane przez Loko ; 23-05-2018 o 01:17
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Kulisy 14 mistrzostwa Polski! Ogień!
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Uprawnienia umieszczania postów