Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 241 do 263 z 263

Wątek: Lech Poznań - Legia [37. kol. Ekstraklasy 2017/18, 20.05.2018, godz. 18:00]

Cytat Zamieszczone przez MileEndMan Zobacz posta
    Dublet. Aż trudno uwierzyć. Trzeba się cieszyć, ale w takim stylu mistrzostwo nie daje nadziei na dobre występy na arenie międzynarodowej. DM ma dużo szczęścia, ale bez zasadniczych zmian następny sezon może obnażyć wszystkie słabości zarządzania klubem. Brak strategii (działania adhoc), brak trenera (II trener), brak polityki transferowej (zakupy okazyjne) o akademii i wychowankach nie wspominając (niedoceniona młodzież, która ratuje sezon). Limit szczęścia wyczerpany. Czas na profesjonalne działania. A teraz czas na relaks po stresującym sezonie. Mistrzem Polski jest Legia!!!
    Będzie czas na rozterki. Dzisiaj trzeba się cieszyć!

Legionista Awatar Jestem
    Malowany o mały włos nie dostał świecą dymną:
    https://www.youtube.com/watch?v=xCxqlPhY9TY

Stadion Lecha będzie zamknięty na bank.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

MAMY TO! Chyba 2 miesiące temu nikt w to nie wierzył a jednak! MSTRZ, MISTRZ, LEGIA MISTRZ!!!!!!!!!!!

I tak z innej beczki - wynik zweryfikowany jako walkower dla nas, ale czy ktoś się orientuje czy bramki zdobyte przez Antolicia i Kuchego zostaną im zaliczone? Chyba były już takie przypadki z tego co kojarzę.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Salut Zobacz posta
    MAMY TO! Chyba 2 miesiące temu nikt w to nie wierzył a jednak! MSTRZ, MISTRZ, LEGIA MISTRZ!!!!!!!!!!!

I tak z innej beczki - wynik zweryfikowany jako walkower dla nas, ale czy ktoś się orientuje czy bramki zdobyte przez Antolicia i Kuchego zostaną im zaliczone? Chyba były już takie przypadki z tego co kojarzę.
    Będą anulowane, czyli wykreślone z oficjalnych statystyk

p.s. Tego TV też nie pokazała:
    https://www.youtube.com/watch?v=GFWoqo55D7k
    Był PUCHAR i MEDALE!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Jakieś podstawy tej radosnej twórczości?
    Słowo klucz- WYOBRAŹCIE. Ten post był blizej żartu niz prawdy już w momencie pisania.

Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Legia mistrzem słabością swoich rywali. Mistrzostwo cieszy, ale niesmak jest (jeżeli chodzi o styl gry, jakość, karuzelę z trenerami)...żeby ugrać coś w Europie trzeba zmienić radykalnie skład, ale czy Mioduskiego na to stać?

LEGIA MISTRZ!!!
    W piłce jest takie powiedzenie- jesteś tak dobry jak twoj OSTATNI mecz. Specjalnie napisałem capsem ostatni. Może i sezon był chujowy, ale końcówka w naszym wykonaniu zabójcza. Więc i mistrzostwo nasze Skład zmienić? tak. Radykalnie? niekoniecznie...
    Ostatnio edytowane przez Chomas ; 21-05-2018 o 00:49

Brawo brawo brawo , człowiek musiał ochłonąć. Sezon mega meczący dobrze że się kończy. Dla mnie MVP sezonu Arek Malarz, to co ten gość wyczyniał to szok, brawo natomiast dla Kucharczyka również bardzo dobra gra. Czas na zasłużony spokój dla Nas wszystkich.

Legionista Awatar klinton
    Wiem, że wczoraj mało ważny był styl gry, ale bardzo podobał mi się Antolić. W końcu solidny mecz tego gościa. Pamiętam, jak w 2013 roku w ostatnim meczu ze Śląskiem podobnie bardzo dobrze zagrał Jodłowiec i potem przez kilka sezonów był pewnym punktem drużyny. Mam nadzieję, że w przypadku Chorwata będzie podobnie

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Wiem, że wczoraj mało ważny był styl gry, ale bardzo podobał mi się Antolić. W końcu solidny mecz tego gościa. Pamiętam, jak w 2013 roku w ostatnim meczu ze Śląskiem podobnie bardzo dobrze zagrał Jodłowiec i potem przez kilka sezonów był pewnym punktem drużyny. Mam nadzieję, że w przypadku Chorwata będzie podobnie
    Chorwat rządził w Zagrzebiu na środku pola, więc tutaj też musiał wreszcie zaskoczyć.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Stanowski pisze, że Jaga okradziona z marzeń o tytule przez kiboli Lecha gdyż historia zna przypadki 3 goli w 15min...A niech Ci się pismaku Merc jeszcze raz rozpierdololi😁

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Wiem, że wczoraj mało ważny był styl gry, ale bardzo podobał mi się Antolić. W końcu solidny mecz tego gościa.
    Dla mnie wczoraj kozak. W ogóle cała drużyna zagrała bardzo dobrze, świadoma celu, widać było ogromną koncentrację. Poza lebiegą Jędzą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Stanowski pisze, że Jaga okradziona z marzeń o tytule przez kiboli Lecha gdyż historia zna przypadki 3 goli w 15min...A niech Ci się pismaku Merc jeszcze raz rozpierdololi��

Szkoda, że ten idiota nie wspomniał o skradzionym golu dla Wisły Płock - i to po VARze Takie oto skradzione marzenia

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Nikt nie wspomni bo to nie było dla Legii ani na Legii, a jedynie na Naszą korzyść biorąc pod uwagę ewentualną wpadkę.

Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Szkoda, że ten idiota nie wspomniał o skradzionym golu dla Wisły Płock - i to po VARze Takie oto skradzione marzenia
    Tak się akurat składa, że wspomniał, no ale po co w ogóle się przejmować w takim momencie co jakiś dziennikarz jeden z drugi napisał Legia Mistrz!

Legionista
    Laicy, manipulanci, ślepcy będą mówić, że Lech dominował, Legia wyprowadziła 2 kontry i strzeliła 2 gole na farcie..
    Ale prawda jest taka, że zagraliśmy doskonały mecz i jak dla mnie, to możemy grać każdy ważny, ciężki, wyjazdowy właśnie w ten sposób.
    Doskonała organizacja gra, żelazna dyscyplina taktyczna, ciągły pressing na graczach z piłką, walka, zaangażowanie i pełna koncentracja przez 80 min. Chyba nawet większą satysfakcję mi to przyniosło, niż jakby Legia tutaj oddała 15 celnych strzałów i rozniosła pyry 4-0.
    Zagraliśmy dokładnie tak jak chcieliśmy i była to znacznie lepsza wersja tego, co zaprezentować chcieliśmy też w Białymstoku.

Cała drużyna na plus, ale szczególnie Antolić. Kapitalny mecz tego zawodnika (bez względu na strzelony gol), ale absolutnie nie zgadzam się, że "w końcu", bo Domagoj już rozegrał kilka naprawdę bardzo dobrych (choćby finał PP), a zapamiętano mu 1-2 słabsze.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 21-05-2018 o 09:55

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Wspomniał

Legionista Awatar RONVE
    Pod względem taktycznym bardzo dobre spotkanie, aczkolwiek mogło byc róznie gdyby podyktował ewidentnego karnego po faulu Jędzy w pierwszej połowie (nota bene dramat co prezentował Jędrzejczyk, absolutnie najsłabszy piłkarz na boisku). Wykorzystaliśmy wszystko co mieliśmy wykorzystać, podejrzewam ze mogło sie skończyć nawet wyżej.

Legionista Awatar Gabro
    Kto by pomyślał. I to jeszcze w czasie nie tak odległym, bo po falstarcie w grupie mistrzowskiej...A jednak....MISTRZEM POLSKI JEST UKOCHANA MA! MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA WARSZAWA!!!!
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Bardzo mądra, wyrachowana gra. Z zapałem i konsekwencją. Nie do wiary jak można odwrócić ducha drużyny.

Legionista Awatar Marcino
    Historyczny wynik, a tymczasem dzisiejszy dzień zapowiada się na zasadzie: przyjdźmy na starówkę, poświętujmy chwilę z piłkarzami i do domu, bo przecież na galę jadą.
    Myślałem, że ruszy przemarsz na stadion/agrykolę i tam będzie mistrzowska zabawa jak za dawnych lat.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista
    W ramach akcji " równe szanse" w następnym sezonie Legia może grać tylko słabszą nogą, na maks dwa kontakty i za szesnastki się nie liczą albo stare dobre "liczymy od trzeciej"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Dzamal13 Zobacz posta
    Tak się akurat składa, że wspomniał, no ale po co w ogóle się przejmować w takim momencie co jakiś dziennikarz jeden z drugi napisał Legia Mistrz!
    Tak czy siak to pieprzony farmazoniarz

Ciekawe czy w Poznaniu fani przerwaliby mecz, gdyby Lech prowadził z Legią. Ale by mieli rozterkę - pokazać swoje niezadowolenie, czy też pomóc Zgadze
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 21-05-2018 o 19:55

Legionista Awatar Antares
    Koniec końców to pewniej te mistrzostwo zdobyliśmy niż za Magiery czy nawet Czerczesowa. Rok temu trzeba było drżeć po naszym meczu czy Jaga czasami bramki nie strzeli, a dwa lata temu w tej rundzie mistrzowskiej u siebie wygrywaliśmy, a na wyjazdach nie. Walka też trwała do ostatniej kolejki.

Tutaj runda finałowa odkąd Klauf został pierwszym trenerem bardzo dobra. Styl na kolana nie powalał, ale Legia pokazała wyrachowanie. Może poza tymi 5 minutami z Wisłą Płock wszystko było pod naszą kontrolą.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Ten mecz jak i cała runda finałowa rozegrana może nie bezbłędnie, ale bardzo bardzo dobrze. Tu brawa dla Mioduskiego, że zareagował w porę i podjął (jak się okazało) słuszną decyzję. Klaf swój chłop. Widać, że szatnia go lubi i szanuje. Statystyki ma na razie wzorowe. Zobaczymy, czy zostanie. Ja jestem sceptykiem co do jego kandydatury. Nie zmienia to faktu, ze jestem mu mega wdzięczny, za to jak to wszystko ogarnął. Antolic z każdym meczem coraz lepiej. Nie mogłem się do niego przekonać. Ma technikę, ale fizycznie trochę odstaje. Walczy jednak o każdy metr, stara się być wszędzie, ma serducho do gry. Po dobrych przygotowaniach i znalezieniu mu optymalnej roli i zadań na boisku może wymiatać. Oczywiście tylko gdy dobrze zamaskuje swoje braki w dynamice. Tu już rola trenera, by dobrze go zagospodarował. Kuchy jak zawsze King! Radovic w kluczowym momencie nie zawiódł.

Legia pokazała w rundzie mistrzowskiej jak gra Mistrz Polski. Jak kontroluje sytuację i czeka na odpowiedni moment by ukłuć rywala. Mistrz, Mistrz, Legia Mistrz!
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 21-05-2018 o 22:44

Uprawnienia umieszczania postów