Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 263

Wątek: Lech Poznań - Legia [37. kol. Ekstraklasy 2017/18, 20.05.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Umówmy się - możemy sobie pisać o pokorze, żeby nie rozdawać jeszcze pucharu, ale tak naprawdę chyba nikt z nas nie wyobraża sobie, żebyśmy tego MP nie zdobyli. Nawet nie chcę myśleć co to będzie za katastrofa, dlatego nie biorę jej pod uwagę
    Ja mam dużą wyobraźnię i bez problemu sobie to wyobrażam.
    2-3 z 1997 roku i tak nic nie przebije, więc jakoś to przebije.

Legionista
    U mnie szampan wciąż na półce sklepowej. Tak samo jak z karnym, nie skaczę do góry z radości po jego odgwizdaniu, czekam cierpliwie co z tego wyniknie.

Legionista
    Wydaje mi się, że trochę mylicie pojęcia. Ja też nie świętuję jeszcze, również mam wiele niepewności w sobie, która narasta z każdym dniem, ba, godziną! ale mimo tego po prostu nie wyobrażam sobie nie zdobycia mistrzostwa przez Legię. Moja podświadomość odrzuca taką możliwość, mimo iż nie jestem tego pewien.

Legionista Awatar grodzisk1
    Z Poznania:

Legionista Awatar Bonhart
    Jesli pilkarze nie beda w stanie ugrac chocby remisu z rozbitym mentalnie Lechem, ktory zbiera ciegi od polowy druzyn w grupie mistrzowskiej, to znaczy ze sie do niczego nie nadaja. Tu nie ma co sie tlumaczyc presja, czy tym ze ktos sie na kogos spina - dostajemy druzyne punktujaca i grajca zenujaco slabo, dla ktorej sezon w zasadzie sie skonczyl, wiec jako przyszly mistrz musimy ich po prostu zdominowac i pokazac ze mimo wszystko zasluzylismy na ten tytul. Pomimo calej smiesznosci i przewrotnosci naszej ekstraklapy - zrobcie to panowie, dajcie gladkie 3 punkty i zrekompensujcie swoim kibicom zafundowane przez osttnie miesiace katusze.

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Z Poznania:
    Czyli pilkarze Lecha remis biora w ciemno

Legionista
    Otóż to - mają idealną okazję do pokazania, że są facetami a nie chłopcami. Ugrajcie ten minimum remis i mizeria tego sezonu pójdzie w zapomnienie. Ewwntualny tytuł zdobyty dzięki Wiśle Płock po porażce w Poznaniu będzie okraszony ogromnym niesmakiem.

Legionista
    Czułem w kościach że nie obejdzie się w Poznaniu bez jakiejś "motywacji" przed niedzieląTym lepiej dla Nas.

Dokładnie czym większą presję im stworzą tym bardziej się posrają....

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Ewwntualny tytuł zdobyty dzięki Wiśle Płock po porażce w Poznaniu będzie okraszony ogromnym niesmakiem.
    E tam, to będzie idealne podsumowanie tego sezonu
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Wisła chyba nie bardzo mogłaby grać na swoim stadionie w tych pucharach, więc jakoś nie ma wiary że w ogóle chcę się do nich dostać.

Stefański sędzią..... Nie wiem czemu ale ten gość mi się zawsze źle kojarzył.

Cytat Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta
    Stefański sędzią..... Nie wiem czemu ale ten gość mi się zawsze źle kojarzył.
    Masakra. Pare dni temu pisałem że Stefański jest gorszy niż Frankowski. A Lasyka dali do Białegostoku.

Legionista Awatar 171torwar
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Wisła chyba nie bardzo mogłaby grać na swoim stadionie w tych pucharach, więc jakoś nie ma wiary że w ogóle chcę się do nich dostać.
    I tak - i nie:
    Sprawdziliśmy, jakie są przepisy i okazało się, że nasz stadion spełnia wymogi trzech rund eliminacyjnych Ligi Europy. Natomiast jeżeli udałoby się trafić do rundy play-off lub grupy, musieliśmy wybrać inny obiekt, który byłby przystosowany do meczów tak wysokiego szczebla. Po krótkiej analizie wybór padł na stadion Widzewa w Łodzi – dodał prezes.
    https://www.przegladsportowy.pl/pilk...dionie/eqlcfwx
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista
    W dodatku ktoś wstawiał wczoraj info, że obiecane mają premie i Orlen wejdzie mocniej w sponsoring w przypadku awansu..

Legionista Awatar alfa
    Nie ma co się czepiać Stefańskiego. Jest wielu gorszych sędziów. W tym sezonie całkiem dobrze sędziuje

Cytat Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    Wisła podobno ma zagwarantowane do podziału niezłe pieniądze jeśli wejdą do europejskich pucharów.
    Z tej okazji kibole gospodarzy szykują oprawę "nigdy nie wejdziecie do europucharów"

Wszystko fajnie tylko ten Stefanski jakoś w oczy kłuje , wolałbym Lasyka

Legionista Awatar grodzisk1
    Wojewoda wielkopolski:
    Zbigniew Hoffmann
    ‏

@ZbHoffmann
    Obserwuj Obserwuj @ZbHoffmann
    Więcej Zbigniew Hoffmann podał/a dalej Głos Wielkopolski
    W związku z zapowiadanym na weekend meczem @LechPoznan - @LegiaWarszawa pod moim przewodnictwem odbędzie się posiedzenie wojewódzkiego zespołu interdyscyplinarnego. ds. bezpiecz. imprez masowych. Jutro w tej sprawie wydam stosowny komunikat.
    Czyżby mecz bez publiki?

Wojewoda wielkopolski:

Czyżby mecz bez publiki?
    Podobno planuje nie wpuścić kibiców Legii.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Podobno planuje nie wpuścić kibiców Legii.
    Ktoś tu na forum pięknie pisał, że inne kluby zaczną brać przykład z Jagi i robić po swojemu, chyba miał rację.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Pewnie skończy się tym że wojewoda zamknie trybunę dla gości, a reszta stadionu będzie otwarta, nic mnie w tym burdelu nie zdziwi.

Ktoś wgle ogarnia gdzie z dobrym klimatem w niedziele mozna w Wawie obejrzeć mecz ? Dojezdzam i szukam dobrej miejscowki

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Pewnie skończy się tym że wojewoda zamknie trybunę dla gości, a reszta stadionu będzie otwarta, nic mnie w tym burdelu nie zdziwi.
    To już beda jaja , ta liga jest nic nie warta pod kazdym wzgledem , za niedlugo to jeszcze zakaza nam odbierania PP na Narodowym bo to obraża uczucia "kibicow " innych druzyn , bol czesci ciala gdzie slonce nie dochodzi siega zenitu

Legionista Awatar startowiec55
    Cytat Zamieszczone przez LEGIONISTA99 Zobacz posta
    Ktoś wgle ogarnia gdzie z dobrym klimatem w niedziele mozna w Wawie obejrzeć mecz ? Dojezdzam i szukam dobrej miejscowki
    Poczekaj poczekaj, bo być może ten telebim przy Ł3 wypali
    "Jestem KIBOLEM- nie ważne co o mnie powiedzą, jestem człowiekiem z pasją."

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
    U mnie szampan wciąż na półce sklepowej. Tak samo jak z karnym, nie skaczę do góry z radości po jego odgwizdaniu, czekam cierpliwie co z tego wyniknie.
    Ja również mam jakieś wewnętrzne obawy, podobnie miałem przed meczem z Górnikiem...

Legionista Awatar crolick
    Plotka na TT niesie, że podobno wojewoda nie wyda zgody na imprezę masową - ergo wejdzie 999 ludzi na stadion.
    Tymniemniej o naszych na stadionie można zapomnieć.

Paranoja. Ta liga robi się coraz bardziej śmieszna, a później zdziwienie, że w sierpniu w pucharach zostaje tylko Legia

Dean to jasnowidz. To także przewidział.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Plotka na TT niesie, że podobno wojewoda nie wyda zgody na imprezę masową - ergo wejdzie 999 ludzi na stadion.
    Tymniemniej o naszych na stadionie można zapomnieć.

Paranoja. Ta liga robi się coraz bardziej śmieszna, a później zdziwienie, że w sierpniu w pucharach zostaje tylko Legia
    Tam się szykuje ostry wjazd na boisko w trakcie lub na koniec meczu i to nie związany z nami, ergo trzeba albo pułku piechoty obstawy albo zrezygnować z większości publiczności. Centusie poznańscy mają jeszcze ból ze sprzedanymi wejściówkami, ponoć ponad 30tys. pękło niedawno więc biją się jeszcze z myślami i kieszenią
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista

Czyżby mecz bez publiki?
    Update ze strony wojewody:
    W związku z ożywioną dyskusją nt. meczu @LechPoznan-@LegiaWarszawa i komentarzami prezentującymi barwne scenariusze, pozwolę sobie tylko powiedzieć, że są one na wyrost. Jutro ok. 14:00 przedstawię swoje stanowisko. Wracając do aspektu sportowego, liczę na naprawdę dobry mecz
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Uprawnienia umieszczania postów