Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 263

Wątek: Lech Poznań - Legia [37. kol. Ekstraklasy 2017/18, 20.05.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Strudzio
    Byle tylko po meczu ten temat nie wyglądał jak po Lechii w 2012.
    Tego wam życzę i sobie. To może być jedna z lepszych fet, albo jeden z większych pogrzebów w Pl piłce, można zmazać wszystkie hańby albo stać się pośmiewiskiem na następne kilka lat.
    A i ten, ktoś się orientuje jak wygląda powrót.
    Piłkarzole wygrywają, samolot do Warszawy, z lotniska w autobus i jakaś nowa trasa? Czy wpierw szybko na stadion a potem standard?

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Tego wam życzę i sobie. To może być jedna z lepszych fet, albo jeden z większych pogrzebów w Pl piłce, można zmazać wszystkie hańby albo stać się pośmiewiskiem na następne kilka lat.
    Piłkarzole wygrywają, samolot do Warszawy, z lotniska w autobus i jakaś nowa trasa? Czy wpierw szybko na stadion a potem standard?
    Na stadion, na dekorację.
    #teamMioduski

Legionista Awatar RONVE
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Stawiam wynalazek w postaci Frankowskiego, życzyłbym sobie Lasyka
    Obstawiam że będzie albo Marciniak albo Przybył.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    Obstawiam że będzie albo Marciniak albo Przybył.
    A nie Tomasz WisłaKrk Musiał ?
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar deszcz
    Wracają specem. Większość, jako motyle.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
    Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
    Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
    Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A ja bym wolał gładkie 3-0 po bramkach Kucharczyka, Szymańskiego i Niezgody.
    a ja bym wolał te Twoje 3-0 po trzech golach naszego kolegi z Finlandii

A wiadomo jak będzie z ewentualną fetą w Warszawie? Kiedy mniej więcej piłkarze przyleca do Warszawy? Było jakieś info z klubu w tym temacie?
    Ostatnio edytowane przez Micha (L) ; 16-05-2018 o 16:52

Mecz będzie też pokazywany w TVP2
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam tu, tu, tu, tu

Żeby "cała Polska widziała".

Legionista Awatar Piasedam1
    Ja chyba nie wytrzymie do niedzieli, a w niedziele to już w ogóle pikawa mi wysiądzie. Po tym co przeszliśmy w tym sezonie to po prostu nie możemy oddać tego Mistrza.

Wracając do tematu świętowania Mistrza przez Nas w Poznaniu, że niby strach bo Pyry się zagotują, a co będzie jak wlepomy Im dwa gongi to co wtedy będą grzecznie siedzieć?

Legionista Awatar BlackAdder
    Gorzej niż po żydkach96 (bo mecz został ewidentnie oddany, idole napluli Kibicom w twarz) i żydkach97 (bo kilka minut przed końcem byliśmy mistrzem, czyli z nieba do piekła) na pewno nie będzie. Trzy tygodnie temu prawie modliłem się, żebyśmy w Poznaniu wyszli zagrać o coś, także nie podbijajmy niepotrzebnie bębenka.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar Raffels
    Niezgoda dzisiaj normalnie trenował na całe szczęście.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Ja chyba nie wytrzymie do niedzieli, a w niedziele to już w ogóle pikawa mi wysiądzie. Po tym co przeszliśmy w tym sezonie to po prostu nie możemy oddać tego Mistrza.

Wracając do tematu świętowania Mistrza przez Nas w Poznaniu, że niby strach bo Pyry się zagotują, a co będzie jak wlepomy Im dwa gongi to co wtedy będą grzecznie siedzieć?
    Ciiicho,bo zaraz szefowie ekstraklasy uradzą,że ze względów bezpieczeństwa mamy zakaz strzelania bramek.Ewentualnie u siebie,po powrocie

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ten mecz jest bez znaczenia , Furmi zdobędzie Białystok .

Legionista Awatar Piasedam1
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Ten mecz jest bez znaczenia , Furmi zdobędzie Białystok .
    Jak ja bym chciał by to była prawda😁

Szczerze mówiąc też mi się wydaję, że nasz mecz będzie bez znaczenia, bo Płock urwie pkty w Białym.

Mega presja po stronie Jagielloni, Płock z kolei bym powiedział, że z taką pozytywną mobilizacją, bo na pewno chcą sprawić tą niespodziankę i dać puchary Płocku, ale też bez przesady, że to takie coś mega, że im spęta nogi i umysły. Zespół gra dobry, atrakcyjny futbol i mam nadzieję, że to udowodni w niedzielę. Liczę na zapisanie w protokole Michalaka i Furmiego.

Legionista Awatar Mefedronowe Love
    Z forum pyrusków:

"Piłkarze Legii mają obiecane 6 milionów zł premii za podwójną koronę, a dla naszych ten mecz jest o pietruszkę, bo premię za 3 miejsce i tak dostaną niezależnie od wyniku. Z kolei Wisła Płock wypłaci zawodnikom milion zł za awans do pucharów. A trzeba mieć na uwadze, że w Płocku nie zarabia się kokosów (może poza Furmanem), więc piłkarze będą mega zdeterminowani, żeby wygrać w Białymstoku. Dodatkowo Orlen obiecał zwiększenie swojego wkładu w klub o kolejny milion zł w przypadku awansu do pucharów. "

Także Płock ma o co grać. Puchary, pucharami, ale premie, te sprawy.

Trzeba jednak patrzyc na siebie, a Lech już potrafił się zmobilizować na Legie nawet jak był w kryzysie,
    chociażby w rundzie jesiennej sezonu 15/16. Wtedy też zajmowali miejsce w okolicach strefy spadkowej, mieli trudny okres, a na L3 wygrali 1:0 po błędzie Rzezniczaka i po tym meczu się odbili i ostatecznie awansowali do grupy mistrzowskiej. Takze wiadomo wszyscy wierzymy w Legie, ale na pewno mecz sam sie nie wygra.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Szczerze mówiąc też mi się wydaję, że nasz mecz będzie bez znaczenia, bo Płock urwie pkty w Białym
    Nasz będzie lub byłby bez znaczenia w sytuacji gdybyśmy grali po Jagielloni i oni by stopili. A jak ma być taka akcja jak w zeszłym sezonie ze się będziemy pieklił, to ja dziękuje ze taki scenariusz. Musimy przede wszystkim strzelić bramkę. Jak to nam się uda to myśle ze już tego nie spierdoli.my. Aczkolwiek różne rzeczy działy się w tym sezonie wiec może tez być tak ze zagrają na remis o czym nawet boje się myśleć.

Cytat Zamieszczone przez mski Zobacz posta
    Nasz będzie lub byłby bez znaczenia w sytuacji gdybyśmy grali po Jagielloni i oni by stopili. A jak ma być taka akcja jak w zeszłym sezonie ze się będziemy pieklił, to ja dziękuje ze taki scenariusz. Musimy przede wszystkim strzelić bramkę. Jak to nam się uda to myśle ze już tego nie spierdoli.my. Aczkolwiek różne rzeczy działy się w tym sezonie wiec może tez być tak ze zagrają na remis o czym nawet boje się myśleć.
    Jasne, źle to ująłem może w tym przypadku, kiedy gramy jednocześnie. Podsumowując więc po prostu uważam, że Płock urwie pkty Babie Jadze

Legionista Awatar (L)uko
    Ktoś pytał o fetę. To jak to miałoby być? Mecz kończy się o 20. Zatem o której mogłaby być feta?

Legionista Awatar Mefedronowe Love
    Cytat Zamieszczone przez (L)uko Zobacz posta
    Ktoś pytał o fetę. To jak to miałoby być? Mecz kończy się o 20. Zatem o której mogłaby być feta?
    Specjal.

Transmisja niedziela 17:45 tvp2

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez (L)uko Zobacz posta
    Może jednak niech najpierw zdobędą to mistrzostwo. Zachowujecie się jakby już mieli medale na szyjach a są przed najtrudniejszym meczem w sezonie.
    Najpierw niech zdobędą mistrzostwo a potem się martwcie o to jak je będziecie świętować.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Cytat Zamieszczone przez mOFMC Zobacz posta
    Może jednak niech najpierw zdobędą to mistrzostwo. Zachowujecie się jakby już mieli medale na szyjach a są przed najtrudniejszym meczem w sezonie.
    Najpierw niech zdobędą mistrzostwo a potem się martwcie o to jak je będziecie świętować.
    Medale już mają, tylko nie wiadomo jeszcze z jakiego kruszcu

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Medale już mają, tylko nie wiadomo jeszcze z jakiego kruszcu
    U nas nie istnieją inne medale niż złote
    Nie ma czegoś takiego.
    Tzw. DNA zwycięzcy

Legionista
    poza zwycięstwem, co oczywiste, marzy mi się żeby Antolić tym pedałem trałką podłogę wytarł ... żeby go ciągał po trawie niczym burek szmatę po podwórku

DNA zwycięstwa swoją drogą, ale panowie trochę pokory. Nic jeszcze nie jest pewne, jak to powiedział Malarz po meczu z Górnikiem ,, do poznania jedziemy się bić" i niech tak będzie.

Umówmy się - możemy sobie pisać o pokorze, żeby nie rozdawać jeszcze pucharu, ale tak naprawdę chyba nikt z nas nie wyobraża sobie, żebyśmy tego MP nie zdobyli. Nawet nie chcę myśleć co to będzie za katastrofa, dlatego nie biorę jej pod uwagę

Legionista Awatar klinton
    Szczerze mówiąc, najbardziej obawiałem się starcia z Górnikiem. Przed ostatnią kolejką jestem dziwnie spokojny o to, że dowieziemy bez problemów lidera do końca.

Uprawnienia umieszczania postów