Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 159

Wątek: Legia - Górnik Zabrze [36. kol. Ekstraklasy 2017/18, 13.05.2018, godz. 18:00]

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Cafu wygląda zdecydowanie lepiej od Antolića, który zdaje się być gorszą wersją Moulin. Tzn. robi za kogoś, kto reguluję tempo gry, zbiera te podania, ale ma zdecydowanie mniejszy wachlarz w rozegraniu. Portugalczyk z kolei ma zadatki na takiego box to box w stylu Jodłowca. Podłącza się do akcji ofensywnych, ma drybling i może też uderzyć (księciuniu nie każ mi teraz udowadniać, że to prawda ), a w tyłach nadrabia fizycznością.
    Ok, ale pod warunkiem, że się wyleczysz z tego makaroniarza. Bo to gorące uczucie zaczyna być już niepokojące

Poza pierwszymi minutami, mecz pod naszą kontrolą. Arek Malarz czapki z głów! Jeśli ugramy ten tytuł to jest on w większości Twoją zasługą. Ja bym tego Cafu wykupił z Metz. Widać, że jeszcze brakuje zgrania, ale potencjał spory i chętnie widziałbym go przy Łazienkowskiej na następny sezon.

Z Lechem liczę na Cristiana od pierwszej. Jeszcze jeden punkt, jedziemy!
    A co do tego, że to będzie mistrz Malarza, to pełna zgoda.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ok, ale pod warunkiem, że się wyleczysz z tego makaroniarza. Bo to gorące uczucie zaczyna być już niepokojące
    Uczeń Del Piero jeszcze pokaże na co go stać. Wspomniesz moje słowa.
    A Melanż Trwa...

Przygotuje megagigapeperoni na fetę ?
    Dla mnie bomba.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Przygotuje megagigapeperoni na fetę ?
    Dla mnie bomba.
    Miałem nosa co do Malarza, Prijovića, także liczę na to, że i tym razem przeczucie mnie nie zawiedzie. Poza tym musi być jakaś równowaga na forumce.
    A Melanż Trwa...

Chciałbym żeby udowodnił, że się mylę, tak jak ostatnio w jednym meczu, kiedy mu „zeszło i weszło” I chętnie po przyszłej niedzieli odszczekam moje słowa. Oby…

Chociaż odchodząc od myślenia „magicznego” i wiary w samoośmieszające się posty, to patrząc obiektywnie wolałbym, żeby w meczu z Lechem nie miał okazji nic udowadniać i się nie pojawił na murawie. Ale dobra peperoni zawsze na propsie

Legionista Awatar Budyń_70
    Brawo, brawo, brawo i jeszcze raz brawo
    Tak kroczącą Legię po Mistrza aż chce się oglądać.
    Oczywiście przy stanie 1-0 nie obyło się bez pewnej nerwowości (wiadomo jak to jest), ale koniec końców pokazali dużo dojrzalszą grę aniżeli w niedawnej potyczce w PP.
    Nawet w osłabieniu ani przez chwilę nie dali sobie narzucić gry przeciwnika, mało tego, jeszcze były sytuacje na podwyższenie wyniku oraz profesorska gra obronna.
    Miło się patrzy na Sebka, który niemal z meczu na mecz robi postępy i pozytywnie zaskakuje nas wszystkich.
    Niesamowite, aby taki młokos ciągnął całą drużynę do mistrzostwa
    Również trochę szkoda (w pozytywnym znaczeniu), że z takimi postępami w grze i zaangażowaniem długo u nas zapewne miejsca nie zagrzeje...
    Malarz po raz kolejny udowadnia, że jest jak wino - im starszy tym lepszy, przy tym to prawdziwy fajter
    Pazdek w końcu złapał formę reprezentacyjną i z pewnością w Poznaniu będzie filarem obrony oraz jednym z autorów upragnionego wyniku.
    Natomiast Pan Kuchy, jak na prawdziwego legionistę przystało, znowu pokazał, że walka od pierwszego gwizdka do ostatniego nie jest mu obca.
    Szarpał, absorbował, starał się rozrywać obronę przeciwnika, wracał, by wesprzeć kolegów w obronie, dograł idealną patelnię Hamie, niestety zmarnowaną. Oczywiście kilka zagrań mu nie wyszło, jak to u Kuchego , m.in. kilka dograń w pole karne oraz ta zmarnowana główka z pierwszej połowy, ale summa summarum jego występ na duży plus.

Reasumując, jak nic w podejściu/zaangażowaniu/motywacji piłkarzy przez ten tydzień się nie zmieni, to w Poznaniu świętujemy Mistrza
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 14-05-2018 o 09:50

Legionista Awatar Peer
    Uczeń Del Piero jeszcze pokaże na co go stać. Wspomniesz moje słowa.
    Dokładnie, mam takie samo zdanie Gorszy od Rado nie będzie, ostatnio złapał forme i nie rozumiem, czemu nagle został przyspawany do ławki...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Nawet w osłabieniu ani przez chwilę nie dali sobie narzucić gry przeciwnika, mało tego, jeszcze były sytuacje na podwyższenie wyniku oraz profesorska gra obronna.
    Dla mnie to chyba największy plus w kontekście meczu w Poznaniu. Gdy Broź dostał czerwoną kartkę, zaraz przed oczami stanął mi mecz z Wisłą Płock. A tutaj spokojne rozgrywanie na połowie rywala, uciekanie w narożnik boiska i inteligentne przetrzymywanie tam piłki. Nie spuchli kondycyjnie z Górnikiem, więc po tygodniu regeneracji można oczekiwać, że w Poznaniu też wytrzymają całe spotkanie.

Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Dokładnie, mam takie samo zdanie Gorszy od Rado nie będzie, ostatnio złapał forme i nie rozumiem, czemu nagle został przyspawany do ławki...

Z tym "złapał formę" to bym się tak nie rozpędzał. Dobrze zagrał z Wisłą K., w kolejnym meczu z Koroną był w trójce najsłabszych.
    Co jest w jego wypadku zasadą, a co wypadkiem przy pracy niech każdy sobie sam odpowie

Pewnie dlatego, że po bardzo dobrym meczu z Wisłą, dostał znowu szansę od początku i zagrał kryminał.
    Aczkolwiek tak samo jak wy mam jeszcze nadzieje z nim związane.
    On pokazał już nie raz, że ma świetne podanie prostopadłe, potrafi przymierzyć zza pola karnego.. Trzeba go odpowiednio wykorzystać. Jak przyjdzie tutaj coach, który to wszystko ogarnie, to wierzę, że będzie potrafił i Cristiana wykorzystać do maxa.

Legionista Awatar zbinky
    Mam dziwne wrażenie, że jeśli Pasquato wyjdzie w pierwszym składzie to będzie najlepszy na boisku i wydatnie przyczyni się do 3 pkt i MP.
    No i oczywiście Arek Malarz na zero z tyłu - byłoby to rewelacyjne zwieńczenie tego sezonu dla niego.

Legionista Awatar Peer
    Z tym "złapał formę" to bym się tak nie rozpędzał. Dobrze zagrał z Wisłą K., w kolejnym meczu z Koroną był w trójce najsłabszych.
    Co jest w jego wypadku zasadą, a co wypadkiem przy pracy niech każdy sobie sam odpowie
    Wcześniej w PP też zagrał bardzo dobrze. To jest taki typ piłkarza, bierze grę na siebie, dużo ryzykuje, więc nie jest nijaki. Z kolei Rado ani jednego dobrego meczu nie zagrał, niestey...

A według mnie w półfinale PP zagrał b.słabo, a ocenę jego występu zaciemnia bardzo dobra i ważna asysta. Ona oczywiście jest elementem tego występu i powinna być brana pod uwagę przy ocenie, ale poza nią… to „branie gry na siebie” polegało na podaniach do tyłu/w bok i traceniu piłek poprzez bardzo kiepskie próby strzałów.

Haters gonna hate

Legionista Awatar Marcino
    Wcześniej w PP też zagrał bardzo dobrze. To jest taki typ piłkarza, bierze grę na siebie, dużo ryzykuje, więc nie jest nijaki. Z kolei Rado ani jednego dobrego meczu nie zagrał, niestey...
    Wczoraj Rado zmarnował idealną sytuację bramkową. Jego gra nie napawa optymizmem i chyba koniec kariery coraz bliżej.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Radović rusza się jak wóz z węglem i nie ma z niego żadnego pożytku. Sezon pylenia w pełni, także Hamalainen też raczej bezużyteczny, co było widać wczoraj.

Dla mnie Włoch w podstawie na leszków.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Marcino
    W mojej opinii to ich czas dobiegł końca. Pozbyć się chociaż jednego a upchnąć w nowej kadrze Michalaka i niech sieje zamęt na skrzydle.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar RONVE
    Niezły mecz, obok spotkania ze Śląskiem najlepszy w tym roku. Skuteczność nadal szwankuje ale za to organizacja gry momentami bardzo dobra. Kuchy chyba najwięcej daje jako zmiennik, Rado swoimi głupimi stratami niepotrzebnie prowokuje sytuacje podbramkowe, Antolic początek dramat (co to było tam przy linii bocznej, sam z sobą się kiwał???) potem średnio, nawet parę rzeczy mu wyszło. Niezły Vesovic w końcu, Szymański i rewelacyjny Pazdan. W Poznaniu czeka nas WOJNA, podejrzewam że będzie brutalny mecz.

Byle nie dali do sędziowania Frankowskiego

Legionista Awatar Orzelek
    I okazało się, że ta zdolna, zabrzańska młodzież nie taka straszna. W końcu przegrali na wyjeździe, ale trzeba podziękować im za wcześniejsze wyjazdowe wygrane.

Trzeci mecz w rundzie finałowej, gdzie grając w osłabieniu wygrywamy. I gramy bardzo mądrze. Po kartce Brozia wcale nie było widać, że gramy w osłabieniu. Wielkiego murowania bramki nie było, nie rzuciliśmy się jakoś ofiarnie do ataku, ale jak ktoś wyżej stwierdził schodziliśmy z piłką w boki boiska na spokojnie rozgrywając nie pozwalając Górnikowi na kontry.

Cieszy, że nikt się nie wykartkował. Wierzę, że Dean ustawi optymalnie skład i taktykę na niedzielę.

Do Panów piłkarzy można mieć jednak pretensje, że gdyby w którymś z przegranych / zremisowanych spotkań wyrwali ten jeden punkt więcej, to już wczoraj zaczęłoby się świętowanie. A tak czeka nas ostatnia kolejka ze stanem przedzawałowym.

Legionista Awatar Peer
    A według mnie w półfinale PP zagrał b.słabo, a ocenę jego występu zaciemnia bardzo dobra i ważna asysta. Ona oczywiście jest elementem tego występu i powinna być brana pod uwagę przy ocenie, ale poza niąâ€Ś to „branie gry na siebie” polegało na podaniach do tyłu/w bok i traceniu piłek poprzez bardzo kiepskie próby strzałów.

Haters gonna hate
    No właśnie nie do końca, bo często próbuje niekonwencjonalnych zagrań, cofa się po piłkę. Sam w wywiadzie mówił, że najlepiej czuje się wtedy, gdy dostaje piłkę i ma dużo miejsca(dla mnie osobiście to taka "8"). Nie ma powtarzalności, ale jak ma mieć, skoro raz gra, trzy razy siedzi na ławce? Tak jak wszyscy widzą, Rado zawodzi i ja bym postawił na Włocha w meczu z Lechem.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Złotek odpoczywa. Frankowski po wpadce z Varem nie dostanie takiego meczu więc zostaje Musiał i Marciniak. Chyba wolę Musiała aczkolwiek Marciniak też się lubi pomylić na naszą korzyść

Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta

Do Panów piłkarzy można mieć jednak pretensje, że gdyby w którymś z przegranych / zremisowanych spotkań wyrwali ten jeden punkt więcej, to już wczoraj zaczęłoby się świętowanie. A tak czeka nas ostatnia kolejka ze stanem przedzawałowym.
    Już nawet nie trzeba wymagać od naszych, wystarczyło żeby Arka nie została frajerem sezonu
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Orzelek
    Cytat Zamieszczone przez Oddyssey Zobacz posta
    Stefański, Lasyk

Cytat Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Stefański, Lasyk
    Ten Lasyk obecnie wydaje się najbardziej ogarnięty. Wg mnie obecnie najlepszy sędzia w Polsce. Stefański to taki sam matoł jak Frankowski jeśli nie gorszy.

Gil

Legionista
    No właśnie nie do końca, bo często próbuje niekonwencjonalnych zagrań, cofa się po piłkę. Sam w wywiadzie mówił, że najlepiej czuje się wtedy, gdy dostaje piłkę i ma dużo miejsca(dla mnie osobiście to taka "8"). Nie ma powtarzalności, ale jak ma mieć, skoro raz gra, trzy razy siedzi na ławce? Tak jak wszyscy widzą, Rado zawodzi i ja bym postawił na Włocha w meczu z Lechem.
    Cóż - zgadzam się, że dobrze wyglądał gdy grał na środku, jako ten łącznik miedzy defensywą i ofensywą - jako 8 właśnie.
    Tyle, że to nie jest pozycja Radovica.
    Gdyby miał wejść Macaroni, to miałby zastąpić Cafu? Ten ma ostatnio kupę szczęścia i poza tym wydaje się łapać dobry kontakt z Szymańskim. Nieźle ich współpraca wyglądała, więc nie chciałbym tego rozbijać. Za Szymańskiego, który nam robił grę? Czy dawać Pasquato na skrzydło, gdzie znika zupełnie?
    Nie jestem takim hejterem Pasquato, jak księciuniu.
    Ba, nawet uważam, że to on powinien był zaczynać grę w podstawowej 11 na początku 2018 roku, zamiast Antolica, Cafu etc. Ale w tej chwili nie wyobrażam sobie rozbijania duetu Cafu-Szymański.
    A w innym miejscu na boisku Włoch nie daje nic więcej niż ruszający się jak wóz z węglem Radovic.
    Zamiast wymyślania kwadratowych jaj, grajmy to, co do tej pory:
    z Phlippsem jako 6, Cafu 8, Szymański 10.
    Z Vesovicem i Kucharczykiem (lub Hamalainenem) na skrzydłach i Hamalainenem/Kucharczykiem w ataku (jeśli Niezgoda nie da rady)
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Somebody
    Naprawdę dobry mecz w naszym wykonaniu

Na plus zdecydowanie Szymański, Vesovic, Pazdan, Phillips i Cafu. Dużo dało nam to, że wygraliśmy wczoraj środek pola i gdyby w miejscu Radovica był ktoś bardziej ogarnięty, to dużo szybciej przenosilibyśmy piłkę do przodu. Miro wczoraj kolejna głupia strata przy kręceniu kółeczka na wysokości linii środkowej, a do tego dużo zwalniania gry i człapania.

Nie wiem czy Pasquato jest rozwiązaniem naszych problemów, ale fakty są takie, że z przodu zbyt wielkiej siły rażenia nie mamy. Może warto przesunąć Cafu do przodu i liczyć, że znowu dostanie piłką?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    ...
    A w innym miejscu na boisku Włoch nie daje nic więcej niż ruszający się jak wóz z węglem Radovic.
    Z Vesovicem i Kucharczykiem (lub Hamalainenem) na skrzydłach i Hamalainenem/Kucharczykiem w ataku (jeśli Niezgoda nie da rady)
    Wszystko pięknie opisałeś ale jednak bez Fina! On niech sobie wejdzie na ostatnie 17 minut w tym dwie doliczone
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Jest jakaś szansa, że Niezgoda zagra w niedzielę ?

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Cóż - zgadzam się, że dobrze wyglądał gdy grał na środku, jako ten łącznik miedzy defensywą i ofensywą - jako 8 właśnie.
    Tyle, że to nie jest pozycja Radovica.
    Gdyby miał wejść Macaroni, to miałby zastąpić Cafu? Ten ma ostatnio kupę szczęścia i poza tym wydaje się łapać dobry kontakt z Szymańskim. Nieźle ich współpraca wyglądała, więc nie chciałbym tego rozbijać. Za Szymańskiego, który nam robił grę? Czy dawać Pasquato na skrzydło, gdzie znika zupełnie?
    Nie jestem takim hejterem Pasquato, jak księciuniu.
    Ba, nawet uważam, że to on powinien był zaczynać grę w podstawowej 11 na początku 2018 roku, zamiast Antolica, Cafu etc. Ale w tej chwili nie wyobrażam sobie rozbijania duetu Cafu-Szymański.
    Za Radovicia, który grał na "10" i wymieniać pozycję z Cafu. Też uważam, że Cafu i Phillipps obowiązkowo w niedzielę muszą wyjść, bo łapią formę i coraz lepiej się rozumienią. Wczoraj zdecydowanie wygraliśmy środek pola, nawet z kiepskim Radoviciem. Kuchy pewnie znowu zagra na szpicy, a Hamalainen nie wbija z ławki.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Jest jakaś szansa, że Niezgoda zagra w niedzielę ?
    Za legia.com

Raport zdrowotny: niegroźny uraz Szymańskiego

W meczu z Górnikiem Zabrze po starciu z jednym z rywali z boiska zszedł Sebastian Szymański. Na szczęście uraz nie jest groźny i skrzydłowy będzie prawdopodobnie gotowy do gry w meczu z Lechem - Szymański ma stłuczenie okolicy bocznej lewego kolana. Wszystko wskazuje na to, że powinien zagrać w niedzielę. Dzisiaj przejdzie dokładnie badania, by wykluczyć niespodzianki - powiedział dr Maciej Tabiszewski. Jeśli chodzi o Krzysztofa Mączyńskiego, to reprezentant Polski nie zagra do końca sezonu, wciąż natomiast ważą się losy występu Jarosława Niezgody.
    http://legia.com/aktualnosci/poniedz...kowskiej-58719

Widać było w którymś z poprzednich meczy, że przesunięcie wyżej Antolicia fajnie wyszło i to może on wyjdzie w Poznaniu zamiast Rado? Jeżeli nie on to Pasquato, bo z całą wielka sympatią do Rado to aktualnie jest nam w stanie zawalić to mistrzostwo jakimś błędem. Reszta składu powinna być jak z Górnikiem z tym, że Hlousek zamiast Brozia i jeżeli wyzdrowieje to oczywiście Niezgoda z przodu.

Uprawnienia umieszczania postów