Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 159

Wątek: Legia - Górnik Zabrze [36. kol. Ekstraklasy 2017/18, 13.05.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Piasedam1
    Oby się tylko Wisła Płock ie załączyła....Utrzymajcie to Panowie.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Broź to jednak bezmózgi zawodnik...

Ale tak mądrze grającą Legię już dawno nie widziałem...
    No ale Zagłębie udaje grę

Legionista
    Juz nie raz pokazali że w 10 duzo lepiej grają niż w 11

Bochiewicz moco chciał strzelić dziś bramkę Ogólnie jak wygląda Nasza gra? Optymizm przed Leszkiem jest?

Legionista Awatar Jasper121
    Więc wszystko jasne, co najmniej remis za tydzień daje nam kolejne Mistrzostwo.

Legionista
    Nie grajmy o remis, bo tego nie umiemy.

Baba Jaga z dużym szczęsciem w końcówce meczu, szkoda, że nic im nie wyszło.

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Bochiewicz moco chciał strzelić dziś bramkę Ogólnie jak wygląda Nasza gra? Optymizm przed Leszkiem jest?
    Moim zdaniem jest. Dobrze graliśmy w środku pola i to pozwoliło nam na zrobienie czegoś z przodu. Aczkolwiek druga połowa nie była już tak dobra jak pierwsza. Oczywiście nie była to wirtuozeria futbolu ale 3 punkty zostają i na Lechu zgarniamy mistrza. Ciekawe tylko gdzie nam wręczą te medale

Brawa dla Kucharczyka za to jak grał gdy byliśmy w osłabieniu. Szkoda że też szansy Hamalainena, bo 3:0 budziło by większy respekt pomimo że to tylko ekstraklasa.

PS. Marzenie Rutków się spełniło, że kwestia ich mistrzostwa rozstrzygnie się przed ostatnią kolejką
    Ostatnio edytowane przez mski ; 13-05-2018 o 19:01

Legionista Awatar Bootleg
    Sytuacja jest bardzo dobra. Brak nam 1 pkt. W Płocku chcą pucharów więc to musi się udać. LEGIA MISTRZ. nie ma opcji żeby było inaczej ��
    Always look on the bright side of life!

mski, przecież oni będą za tydzień u siebie na dupach jeździć by nam te mistrzostwo wyrwać, bo niemal pewne jest to że Jaga wygra ostatni mecz.

Legionista
    Brawo, teraz wywalczyć tylko korzystny rezultat w następnej kolejce
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

W Krakowie remis. Jak to jest jak Płock wygra z Jagą, a My z Lechem to łapią sie na Puchary czy nie?

Legionista
    Lech jest pewien pucharów. Liczę, że Płock ugra co najmniej remis w Białymstoku, i że Górnik ugra co najwyżej 1pkt u siebie. Liczę, że oprócz Mistrzostwa dla nas będą też puchary dla Płocczan.

Legionista
    W Krakowie remis. Jak to jest jak Płock wygra z Jagą, a My z Lechem to łapią sie na Puchary czy nie?
    Tak, 4. miejsce w przypadku naszego mistrzostwa, daje puchary.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista Awatar Paramonow
    Mądra gra dzisiaj, oprócz niepotrzebnej drugiej żółtej Brozia.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Tak, 4. miejsce w przypadku naszego mistrzostwa, daje puchary.
    Ale Lech jest pewien nawet i 3 miejsca.

Źle sprecyzowalem pytanie. Bardziej chodzilo mi o to czy jak ogramy Lecha, a Plock Jage to czy Plock wskoczy na 3 miejsce. Ale w sumie decyduje przeciez kolejnosc po zasadniczym.

Legionista Awatar mski
    Pewnie tak będzie, ale myślę, że My też nie wyjdziemy jak leszcze mając w świadomości o co gramy. Mistrzostwo będzie nasze czego sobie i wszystkim życzę.

Legionista
    Źle sprecyzowalem pytanie. Bardziej chodzilo mi o to czy jak ogramy Lecha, a Plock Jage to czy Plock wskoczy na 3 miejsce. Ale w sumie decyduje przeciez kolejnosc po zasadniczym.
    Tak jak napisałem w ekstraklasowym wątku:

Wisła strzela w 100. minucie z Lechem na 1:1, a autorem bramki jest Paweł Brożek - 1. bramka w sezonie. Gdyby Wisła Płock miała 1 pkt. więcej i wygrała w Białymstoku, a my w Poznaniu, to Lech by miał na koniec sezonu 4. miejsce.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Miałem dużo obaw, ale jestem mile zaskoczony, pełna kontrola. Spokojnie mogliśmy wygrać z 4-1. Za tydzień wojna!!!!!!!Choć wydaję mi się że Płock urwie pkt Jadze.

Legionista Awatar Marcino
    Miały być 3 pkt, to są 3 pkt.
    BRAWO.
    A TVN znowu kłamie:

Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Furmi pierwszy sezon jako trener i od razu puchary . Nie może tego odpuścić .

Legionista Awatar Jestem
    Jeden z lepszych tegorocznych meczów w naszym wydaniu. Seba Szymi naprawdę robi olbrzymie postępy, te dwa wolne to po prostu najwyższa półka piłkarska i nie są to przypadkowe strzały życia!
    Generalnie było dobrze i w takiej formie to w Poznaniu będzie nasze święto ... trochę szkodą, że Zagłębie się nie wywiązało z zadania, choć byli o włos od sukcesu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar BlackAdder
    Czyli równo 25 lat po kradzieży naszego Mistrzostwa możemy świętować tytuł na stadionie jego paserów. Nie ukrywam, że dla mnie byłoby to coś wyjątkowo pięknego .
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar krzysiek1916
    Tutaj wpiszę, bo nie chcę rozmywać tematu z kozakiem/lebiegą.
    Mimo całej sympatii, nie wiem jak niektórzy do kozaka mogą nominować Kucharczyka.
    Przecież to, co dziś grał to poziom okręgówki - jedna celna wrzutka do Hamy i trochę walki na koniec.
    Ale piłkarsko to dno - prawie same złe decyzje, przyjęcie piłki na 5 metrów, znowu (jak w środę) fatalnie niecelne podania. Do tego jakby Marciniak się uparł to każdą sytuację w drugiej połowie by mógł gwizdać (popychanie przy każdej główce).
    Na walkę to możemy wziąć wybieganego zawodnika sekcji rugby i piłkarsko różnicy nie będzie dużej.
    Żeby nie było - rozumiem zmęczenie sezonem, sympatię do urodzonego Legionisty, ale piszę w kontekście dzisiejszego meczu i nominacji Michała na kozaka.

A tak poza tym - pierwszy dobrze rozegrany cały mecz (może bez pierwszych 15 minut).
    Tylko 1 pkt.
    Kto by pomyślał miesiąc temu...

Cytat Zamieszczone przez krzysiek1916 Zobacz posta
    Mimo całej sympatii, nie wiem jak niektórzy do kozaka mogą nominować Kucharczyka.
    Przecież to, co dziś grał to poziom okręgówki - jedna celna wrzutka do Hamy i trochę walki na koniec.
    Ale piłkarsko to dno - prawie same złe decyzje, przyjęcie piłki na 5 metrów, znowu (jak w środę) fatalnie niecelne podania. Do tego jakby Marciniak się uparł to każdą sytuację w drugiej połowie by mógł gwizdać (popychanie przy każdej główce).
    Na walkę to możemy wziąć wybieganego zawodnika sekcji rugby i piłkarsko różnicy nie będzie dużej.
    Żeby nie było - rozumiem zmęczenie sezonem, sympatię do urodzonego Legionisty, ale piszę w kontekście dzisiejszego meczu i nominacji Michała na kozaka.

A tak poza tym - pierwszy dobrze rozegrany cały mecz (może bez pierwszych 15 minut).
    Tylko 1 pkt.
    odpowiem : Eduardo tyle w temacie Kuchego.
    (L)egionowo

Legionista
    Jeśli Płock wygra, nie ogląda się na nikogo i mają puchary.

Co do samego meczu, to od 1-0 bardzo mądra, konsekwentna gra. Pewne 3 punkty, teraz tylko nie przegrać z ludźmi, którzy jedyny mecz w mistrzowskiej wygrali po strzale piszczelem...
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Legionista Awatar krzysiek1916
    Cytat Zamieszczone przez Kar(L)ik Zobacz posta
    odpowiem : Eduardo tyle w temacie Kuchego.
    Ale co Eduardo? Jest jeszcze gorszy i z tym nie dyskutuję.
    Przeczytaj raz jeszcze co napisałem, bo starałem się jasno wyłuszczyć o co mi chodzi - widocznie za mało.

Legionista Awatar Jaco
    Ale co Eduardo? Jest jeszcze gorszy i z tym nie dyskutuję.
    Przeczytaj raz jeszcze co napisałem, bo starałem się jasno wyłuszczyć o co mi chodzi - widocznie za mało.
    Tu jest więcej:
    Tak na marginesie tej całej padaki:
    Jedno co mnie od zawsze ciekawiło, to wychwalanie talentu Szymańskiego - nie widziałem w nim nic nadzwyczajnego.
    Dziś dostał połówkę i nie wyróżnił się absolutnie niczym.
    Fatalne wrzutki ze stałych fragmentów, bezsensowne dublowanie pozycji Hlouska przy praktycznie każdej akcji.
    Jak to jest nasza największa nadzieja, to zaorać tę akademię i inwestować te miliony w wykupowanie hord 12-latków - może ze dwóch trafimy sensownych.

PS. Nie tylko po dzisiejszym meczu, ale całym roku co najmniej połowa składu do wyj...ania.
    Takie Brozie, Kucharczyki, Kopczyńskie, Astizy, Niezgody - z czym do ludzi.
    Chciałoby się napisać: "to nie Wisła Płock" - ale to nawet są już za wysokie progi.
    Oby przerwa z Jozakiem dała sensowne transfery i solidny okres przygotowawczy.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Tylko 1 pkt.
    Totalnie się nie zgodzę. Przy zwodach czasem brakowało szczęścia a poza tym nie tracił piłek, przyjmował z obrońcą na plecach, grając w 10 nie dawał spokoju obrońcom. Moim zdaniem bardzo dobry występ Kuchego.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Uprawnienia umieszczania postów