Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 211 do 218 z 218

Wątek: Legia - Wisła Płock [35. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.05.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    A niby dlaczego? Czym się różni Górnik I Lech od Wisły Płock?
    Lech ma trzech trenerów ?

Legionista Awatar beka
    Bonhart - przez ostatni kilka lat oni wygrali tyko jeden mecz o stawkę (w Warszawie gdy wskoczyli na 1, miejsce). Cala reszta, czyli eliminacje do LE, finaly PP czy kluczowe mecze ligowe - w dupe. Oni nie potrafia grac o cos. Zreszta czego wymagac od klubu, w ktorym liderem jest kapitan Palka, czyli typ, ktory dolozyl swoje do kazdej kompromitacji w ostatnich latach. Klubu, w ktorym przy chujowej grze kibice liza pilkarzy po fiutach, bo to nie ich wina, ze kolejny mecz w plecy. To przeciez wina Legii, Warszawy, sedziego, PZPN, komisji ligi, wesz(L)o czy kundla pierdzacego gdzies w stepach Kazachstanu.

Legionista Awatar Bonhart
    Ja to wszystko wiem, sa czerstwi.Nie mowie ze z nimi orzegramy. Tylko to jest zawsze jeden mecz...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Lech ma trzech trenerów ?
    No tak Wisła tylko dwóch
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Nie, również uważam, że zagrał kijowo (jak jeszcze kilku), wspomniałem tylko tych, którzy mi najbardziej zapadli w pamięć/zaszli za skórę. A antyfanem talentu Pasquato jestem od dawna
    Pasquato: Chcę zostać w Legii na wiele lat

http://legia.com/aktualnosci/pasquat...iele-lat-58682

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Pasquato: Chcę zostać w Legii na wiele lat

http://legia.com/aktualnosci/pasquat...iele-lat-58682

Przyda się do robienia pizzy w Sports Barze

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta

Ps> Jesli druzyna bylaby w formie to spoko, wierzylbym, ze bez problemu sobie poradza. Ale oni jada na duzym farcie i indywodualnych przeblyskach. Oby to szczescie potrwalo jeszcze te dwie kolejki.
    A że suma szczęścia i pecha zwykle na koniec jednak wychodzi na zero... Też mam spore obawy i nie podzielam huraoptymizmu niektórych forumowiczów. I Górnik i Lech zepną się na nas maksymalnie. A jak będziemy grać tak jak z Wisłą to czarno to widzę.

P.S. No i w Lechu może być efekt nowych trzech mioteł.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    16.08.2018 - Dzień HAŃBY. Panie Mioduski - Panu już dziękujemy.
    MISIO KAZEK NA PREZESA!!!

Proponuję poczekać ze spekulacjami przynajmniej do niedzieli po 20:00. Ta liga jest taka, że nawet najtęższe mózgi czy inne superkomputery przy niej wysiadają. Tu w niczym nie ma pewności. Równie dobrze mogą wtopić wszyscy trzej główni kandydaci do mistrzostwa (Lech ma jeszcze teoretyczne szanse). Jak też może się sprawdzić dowolna inna kombinacja. Zresztą wystarczy poczytać typy, jakie wrzucają na legioniści mędrcy mniejsi i więksi. Tam chyba jeszcze nigdy nikt nie trafił 3 meczów. Nesesery ciągle pozostają puste. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że 13.05 to będzie nasz szczęśliwy dzień!
    #MioduskiWON

Uprawnienia umieszczania postów