Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 2345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 218

Wątek: Legia - Wisła Płock [35. kol. Ekstraklasy 2017/18, 09.05.2018, godz. 18:00]

Legionista
    Sytuacja na pierwszy rzut oka wygląda komfortowo, ale nie wydaje mi się, żeby taka była..
    Gramy teraz z Górnikiem, który walczy o nawet 3 miejsce i w Poznaniu, gdzie kurwy wyjdą nie mniej zmotywowane, jakby mecz rozstrzygał czy oni zdobędą mistrza, nie Jaga.
    W weekend niewalczące już o nic Zagłębie puści Białemu, a na koniec Płock, który możliwe, że też już nie będzie o nic walczył (pozostaje liczyć, że Furman i Michalak odpowiednio zmobilizują kolegów).

W ostatnich dwóch mega gównianych meczach zdobylismy 4pkt. Tyle potrzebujemy w ostatnich dwóch. Dla mnie sprawa jest prosta - z taką grą to się nie ma prawa powtórzyć. Musimy zacząć grać coś w PIŁKĘ i dołożyć do tego maksimum walki i zaangażowania. Innej rady nie ma.

Legionista
    W końcu VAR nam oddał to, co zabrał w Kielcach. Spalony Kuchego minimalny, ale jednak ewidentny (!).
    Furman o to chodzi. Perfidnie z premedytacją. Jednak Legia zostaje w głowie i w sercu na całe życie
    Liga jest ciekawa.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Gramy teraz z Górnikiem, który walczy o nawet 3 miejsce i w Poznaniu, gdzie kurwy wyjdą nie mniej zmotywowane, jakby mecz rozstrzygał czy oni zdobędą mistrza, nie Jaga.
    W weekend niewalczące już o nic Zagłębie puści Białemu, a na koniec Płock, który możliwe, że też już nie będzie o nic walczył
    Teorii spiskowych c.d.

Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    Teorii spiskowych c.d.
    Sklej pizdę jebana pyro

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    Teorii spiskowych c.d.
    Ja pierdole ty jesteś jakiś oderwany od rzeczywistości czy niedojebany?
    To teoria spiskowa, że większość nie lubi Legii i chętnie życzyłoby mistrza takiemu Białemustokowi? Zresztą nawet jakby tak nie było, to Lubin gra już rekreacyjnie i nie widzę ich w starciu z czująca krew Jagą. Tutaj nie mamy co liczyć na rywali- to chcę przekazać.

Legionista
    Na całe szczęście po boisku biegają piłkarze, a nie kibice. W erze drużyn złożonych z najemników nie wierze w teorie że drużyna A miałaby odpuścić drużynie B, żeby zwiększyć szansę na niezdobycie mistrzostwa drużyny C

Szczególnie że wg. mnie jakby dokładniej się przyjrzeć sytuacji to Lubin jako ośrodek raczej pro poznański powinien spiąć poślady na Jagę, bo ich wygrana to jedyny realny scenariusz żeby KKS nadal pozostał w walce o mistrza

Zresztą nawet jakby tak nie było, to Lubin gra już rekreacyjnie i nie widzę ich w starciu z czująca krew Jagą. Tutaj nie mamy co liczyć na rywali- to chcę przekazać.
    Dokładnie, chciałbym widzieć Legię nie kalkulującą w meczu z Górnikiem

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Kilka luźnych wniosków na dziś:
    1. Ważne 3 wyszarpane punkty, mam nadzieję, że dadzą "paliwo" na jeszcze dwie bitwy
    2. Gra jest słaba w ****... nie ma co się oszukiwać... puchary przy takiej postawie kończymy w rundzie przedwstępnej.... niestety
    3. Część zawodników po sezonie out: Eduardo, Pasquato, Phillips to jednak nie ta półka... lepiej już dawać szansę młodym
    4. Szymański... no ma chłopak chęci, umiejętności jakieś są ale.... na Boga zacznij chłopie chodzić na siłkę i nabierz trochę masy, a już przede wszystkim zacznij używać prawej nogi!!! bez tego nigdy nie wyjdziesz poza poziom ekstraklapy...
    5. Wygrać w niedzielę z Górnikiem, może Jaga coś straci w niedzielę i ruszamy na starówkę
    O ile Eduardo to nieporozumienie i emeryt, Pasquato miewał tylko przebłyski i zaraz skończy 29 lat, o tyle Philipps narazie pokazał przyzwoitą grę i jest właśnie młody. Rok starszy od Niezgody. I jemu dałbym szansę.
    koko koko Skorza spoko...

Liczą się tylko i wyłącznie trzy pkt, choć ciekawe jest że Legia zaczęła grać jak było 2-2, wreszcie wysoko zaczęli wychodzić do Wisły. A tak to przez większość meczu stali na swojej połowie i wybijali piłkę. Zostało już naprawdę nie wiele, wcale nie uważam że Jaga bez problemu wygra z Lubinem. Teraz to znów Jaga będzie pod wielką presją a jak radzą sobie nasze eksportowe drużyny(Jaga, Lech) pod presją to widać w rundzie mistrzowskiej. Swoją drogą jak ktoś już pisał, nasze przygotowanie fizyczne to jakiś kabaret. Wygrywamy w niedziele i jesteśmy MISTRZEM!!!!

Legionista
    Ktoś poza Holuskiem jest zagrożony kartkami w meczu z Górnikiem?

Legionista Awatar klinton
    Niby już kilkanaście godzin po meczu, ale oczy bolą dalej. Wyglądało to bardzo mizernie. Niesamowite jest to, że gramy stojanowa, a i tak jesteśmy liderem. Ta liga jest po prostu śmieszna.

Mam nadzieję, że wczoraj po raz ostatni widzieliśmy na boisku w barwach Legii Eduardo. Dno, kryminał, żenada. Trzymanie w klubie tak bezproduktywnego grajka jest, co najmniej, bezsensowne. Kurvicy można dostać oglądając jego "grę".

Legionista Awatar Budyń_70
    No niestety ale Edek nadaje się co najwyżej do orlikowej gry z kolegami.

Zachowanie obrony i całej drużyny przy golu na 2:2 to jakaś kpina. Nic tylko pogratulować, piłka spada (z tej świecy) kilka sekund a oni tylko patrzą jak spada...

Legionista Awatar RONVE
    Żenująca postawa grajków i świetny mecz Pana Piłkarza Arka Malarza, 3 pkt zdobyte dla nas przez Wisłę Płock, w niedziele jednak tak łatwo nie będzie. Nie przypuszczałem ze to kiedykolwiek napiszę ale patrząc na gre Antolica tęsknię za Kopczyńskim, ten człowiek jest absolutnym analfabetą piłkarskim, on w zasadzie nie potrafi nic, ani wyprowadzić piłki, ani celnie ją podać, przyjąć, szybkościowo wygląda jak ja z nadwagą, jego obecność na boisku to dla mnie nielada zagadka. Następny, Eduardo, najlepszy defensywny napastnik Legii w jej dziejach, Berg byłby szczęśliwy posiadając tego piłkarza, patrząc na jego grę wolałby naprawdę jakiegoś gówniarza który może i będzie popełniał błędy ale coś będzie dawał drużynie. Astiz i Mauricio to kupa śmiechu,wybaczcie ale wczoraj przyglądałem sie grze obu Panów wyjątkowo dobrze i niewiarygodne na jakim szrocie my jedziemy po Mistrzostwo, generalnie 3/4 grajów jest do wyrzucenia, wolę oglądać polskich młodych piłkarzy niż szrot szrotów z zagranicy. Pozytywy poza Malarzem? Kuchy który wszedł i zrobił swoje pomimo małego spalonego, Szymański momentami chociaż za ten słupek i powinien dostać w czambo, no i Cafu który znalazł się tam gdzie miał się znaleźć no i Broź (o tempora o mores, że ja to piszę) wyglądał dużo lepiej niż Vesovic na prawej obronie. Generalnie czeka nas teraz bardzo dużoooo wysiłku żeby pokonać Górnik i serio trzymać kciuki za Zagłębie bo inaczej w Poznaniu będzie piekło, Mistrza nie zdobędzie Lech ale zrobi wszystko żebyśmy i my nie zdobyli go, teraz wychodzi minimalistyczne podejście do meczu z Jagiellonią.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Liczą się tylko i wyłącznie trzy pkt, choć ciekawe jest że Legia zaczęła grać jak było 2-2, wreszcie wysoko zaczęli wychodzić do Wisły. A tak to przez większość meczu stali na swojej połowie i wybijali piłkę. Zostało już naprawdę nie wiele, wcale nie uważam że Jaga bez problemu wygra z Lubinem. Teraz to znów Jaga będzie pod wielką presją a jak radzą sobie nasze eksportowe drużyny(Jaga, Lech) pod presją to widać w rundzie mistrzowskiej. Swoją drogą jak ktoś już pisał, nasze przygotowanie fizyczne to jakiś kabaret. Wygrywamy w niedziele i jesteśmy MISTRZEM!!!!
    Z tym mistrzostwem to spokojnie. Gramy następny mecz z Górnikiem, który pokazał nam między innymi w Pucharze Polski, że jest mocną drużyną i ciężko się z nimi gra. Walczą o podium, bo Leszki to straszną zadyszkę złapali. Ostatni mecz gramy właśnie z Lechem, który na mecz z nami wyjdzie najsilniejszą jedenastką i choćby o nic nie grali już, to pojedynek z nami zawsze jest dla nich jednym z ważniejszych meczy w sezonie.

Jagiellonia na nasze nieszczęście mierzy się z Zagłębiem, które nie gra o nic i Wisłą, która po następnej kolejce też może dołączyć do tego grona. Nie ma co wróżyć z fusów, bo ta liga jest tak beznadziejna, że Jaga może przegrać swój mecz z Miedziowymi 0-4, a my z Zabrzem 0-5 i wszystko będzie się rozstrzygać na Bułgarskiej.

W niedzielę z rana wszyscy do kościoła się modlić o mistrza

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ja pierdole ty jesteś jakiś oderwany od rzeczywistości czy niedojebany?
    To teoria spiskowa, że większość nie lubi Legii i chętnie życzyłoby mistrza takiemu Białemustokowi? Zresztą nawet jakby tak nie było, to Lubin gra już rekreacyjnie i nie widzę ich w starciu z czująca krew Jagą. Tutaj nie mamy co liczyć na rywali- to chcę przekazać.
    Wymień choć jeden mecz w tej grupie mistrzowskiej z tego sezonu a było ich 16 gdzie ktoś się komuś podłożył.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez BartekM Zobacz posta
    Na całe szczęście po boisku biegają piłkarze, a nie kibice. W erze drużyn złożonych z najemników nie wierze w teorie że drużyna A miałaby odpuścić drużynie B, żeby zwiększyć szansę na niezdobycie mistrzostwa drużyny C

Szczególnie że wg. mnie jakby dokładniej się przyjrzeć sytuacji to Lubin jako ośrodek raczej pro poznański powinien spiąć poślady na Jagę, bo ich wygrana to jedyny realny scenariusz żeby KKS nadal pozostał w walce o mistrza

Dokładnie, hciałbym widzieć Legię nie kalkulującą w meczu z Górnikiem
    Cytat Zamieszczone przez Runi
    Wymień choć jeden mecz w tej grupie mistrzowskiej z tego sezonu a było ich 16 gdzie ktoś się komuś podłożył.
    Tu nie chodzi o to, że ktokolwiek się położy, ale co sami powtarzamy, że w naszej lidze jest najważniejsze? bieganie, zaangażowania, walka. U Jagi będzie to na 120%, u Lubinian może 50%, w czym też nie pomaga fakt, że po prostu wszyscy nam życzą utraty MP. Płock będzie podobnie.
    A Legia? Młody, nie kalkulujący Górnik, walczący o puchary i 3 miejsce nawet, gdzie te chłopaki nie myślą teraz o tym, że "*****, będzie trzeba wcześniej zacząć przygotowania i jechać do jakiegoś jebanego Afganistanu" i Lech, który gwarantuję, że zagra o honor, jakby sam bił się o mistrza (chyba, że kibice coś odpierdolą, najebią im liści, panienki się obrażą i puszczą na złość mecz Legii, ale to chyba scenariusz sci-fi).
    Wszystko zależy od nas, ale będzie kurewsko ciężko. Z taką grą jak ostatnio, z problemami zdrowotnymi kluczowych zawodników..

Piszesz też o nie kalkulowaniu, a jak wygramy w najbliższej kolejce my i Jaga, to nawet nie chce mi się myśleć, co my zagramy na Bułgarskiej.. Białystok do potęgi będzie. Może lepiej zremisować z Górnikiem, żeby wyszli tam, orali ziemię i grali o zwycięstwo? serio się zastanawiam..

Legionista Awatar świrek88
    Cytat Zamieszczone przez eR_ Zobacz posta
    Ktoś poza Holuskiem jest zagrożony kartkami w meczu z Górnikiem?
    Astiz, Pasquato, Mączyński i teraz jeszcze Mauricio

Legionista Awatar Runi
    Praktycznie o mistrzostwo grają/grały trzy drużyny, dwie kolejne o ligę Europy. Teoretycznie Lubin, Wisła i Korona powinny grać z mniejszym zaangażowaniem niż te pięć klubów. Nie widziałem tego w żadnym meczu. Nie widziałem też aby którakolwiek z drużyn przeszła obok meczu w myśl zasady "Każdy byle nie Legia".
    Zanim zaczęła się runda mistrzowska część osób miała już gotową tabelę na koniec sezonu. Ci odpuszczą tym, Ci tamtym, a inni muszą oddać za puchar, a i jeszcze Zagłębie nam za Dąbrowskiego.
    Naprawdę skończmy z tym pisaniem scenariuszy, bo w tej lidze wystarczy grać POPRAWNIE.

Legionista Awatar Bonhart
    J caly czas podziwiam ludzi, ktorzy mysla, ze pilkarze maja jakies klubowe sympatie i antypatie. Dla nich liczy sie kasa, a ta podnosza za zdobyte punkty i miejsce w tabeli. Podejrzewam, ze wiekszosc zawodnikow Zaglebia ma centralnie w doopie kto bedzie mistrzem. Owszem, moga grac bardziej na luzie, ale brak presji psychicznej czesto potrafi byc atutem.
    Poza tym naprawde wazniejsze jest zeby nasi pilkarze podeszli maksymalnie skoncentrowani do meczu z Gornikiem, bo akurat Lecha ton leja prawie wszystkie druzyny w grupie mistrzowskiej.

Zagłębie Lubin : Arka poprzedni sezon....
    Ale i tak najważniejsze żeby wygrać z Górnikiem i nie patrzeć na innych.
    Ostatnio edytowane przez asid73 ; 10-05-2018 o 08:59

Legionista Awatar KRA
    Na gorąco, zaraz po meczu oszalałem ze szczęścia, pomyślałem "mamy to!". Teraz z perspektywy parunastu godzin i po meczu w Poznaniu optymizm nieco uleciał. Nad naszą grą nie będę się rozwodził, bo i nie ma nad czym, a Jaga wygląda na to, że złapała drugi oddech. Biorąc pod uwagę, że gramy z młokosami z Zabrza, a potem na Bułgarskiej to kvrewsko brakuje mi tego jednego punktu więcej przewagi lub tego, że po zasadniczym nie byliśmy przed Jagiellonią.

Choćby się waliło i paliło, a Górnik na nas siedział przez cały mecz, trzeba zrobić absolutnie wszystko, żeby to zwycięstwo wyszarpać. Raz, że przybliży nas ono o punkt do tytułu, a dwa otworzy drogę Płockowi do walki o puchary w ostatniej kolejce z Jagą.
    Będzie ciężko.

Osobny akapit dla Eduardo. Wiperd@laj pozorancie! Kvrwa, 45-letni Dziakanowski by od Ciebie lepiej wczoraj zagrał. Do momentu wejścia Kuchego graliśmy w 10. Mam nadzieję, że pedale nie pojawisz się już na boisku w barwach Legii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Praktycznie o mistrzostwo grają/grały trzy drużyny, dwie kolejne o ligę Europy. Teoretycznie Lubin, Wisła i Korona powinny grać z mniejszym zaangażowaniem niż te pięć klubów. Nie widziałem tego w żadnym meczu. Nie widziałem też aby którakolwiek z drużyn przeszła obok meczu w myśl zasady "Każdy byle nie Legia".
    Zanim zaczęła się runda mistrzowska część osób miała już gotową tabelę na koniec sezonu. Ci odpuszczą tym, Ci tamtym, a inni muszą oddać za puchar, a i jeszcze Zagłębie nam za Dąbrowskiego.
    Naprawdę skończmy z tym pisaniem scenariuszy, bo w tej lidze wystarczy grać POPRAWNIE.
    Myślę, że jednak jest różnica pomiędzy początkiem rundy mistrzowskiej, gdzie dobra gra w tych 7 meczach mogła dać spokojnie awans na 3-4 miejsce w tej posranej lidze, a ostatnimi 2 meczami sezonu, gdzie jedynym pytaniem jest 6 czy 7 miejsce?
    I ciekawe jaka to olbrzymia różnica w kasie..
    Zresztą ja mówię przede wszystkim, że nie możemy patrzeć i liczyć na rywali. Skupiamy się na sobie, a przeciwko mamy do końca drużyny, którym motywacji nie zabraknie. Chyba nikt nie wątpi.

Legionista Awatar Runi
    My (kibice) zaczęliśmy tworzyć mityczny obraz zawodników walczących za barwy.
    Jeśli już jeżdżą to dlatego, że mają :
    - kasę do podniesienia
    - sportowe ambicje patrz. przykładowa Liga Mistrzów co równa się z większą kasą lub krajowe tytuły co również wiąże się z dodatkowymi pieniążkami.
    - mecz z nami , który jest świetnym "oknem wystawowym" na świat

Poza jakimiś wyjątkowymi jednostkami,które są emocjonalnie powiązani z klubami wszystkim jest obojętnie kto będzie mistrzem jeżeli nie oni sami.

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    bo akurat Lecha ton leja prawie wszystkie druzyny w grupie mistrzowskiej.
    I właśnie tego się obawiam, że wszyscy Ich leją, a z Nami może Im się udać. Totalny zakaz podawania piłkarzom w przerwie i podczas meczu niedzielnego wyniku Jagi. Z drugiej strony po dwóch gongach Płocka nie poddali się i wyszarpali zwycięstwo więc raczej psycha ma się dobrze. Pyry po porażce z Krakowem (do ktorej zapewne dojdzie bo Wisła przy dobrych wynikach ma szanse na puchary) zagra z Nimi na pełnej.
    Robić swoje i cieszyć się już w niedziele😁

Legionista Awatar Benek
    Myślę, że te wszystkie dywagacje nie mają sensu bo już od lat (z jednym wyjątkiem) Legia ma pewną cechę, której nie ma Lech ani tym bardziej Jaga i świetnie to opisał Stanowski:

Legia jest jednak w tą drużyną, która jak już ma przybić obrazek do ściany, to zazwyczaj po prostu to robi. Nie gubi gwoździ, nie szuka młotka, nie uderza się w palec. Prosta robota. Inni wiecznie z jakimiś problemami.
    I dlatego uważam, że jeśli jadąc do Poznania będziemy potrzebować resmiu to ten remis tam zdobędziemy i już

Legia Mistrz!!!
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    My (kibice) zaczęliśmy tworzyć mityczny obraz zawodników walczących za barwy.
    Jeśli już jeżdżą to dlatego, że mają :
    - kasę do podniesienia
    - sportowe ambicje patrz. przykładowa Liga Mistrzów co równa się z większą kasą lub krajowe tytuły co również wiąże się z dodatkowymi pieniążkami.
    - mecz z nami , który jest świetnym "oknem wystawowym" na świat

Poza jakimiś wyjątkowymi jednostkami,które są emocjonalnie powiązani z klubami wszystkim jest obojętnie kto będzie mistrzem jeżeli nie oni sami.
    a to teraz w odniesieniu do naszego klubu, powiedz mi proszę jakie są problemy, że tak często jest u nas brak tego zaangażowania?
    - nie ma kasy za zwycięstwa?
    - brak sportowych ambicji, nie chcą grać w pucharach?
    - brak rywala w lidze, jakim jest Legia dla reszty

Pytam zupełnie poważnie. To co napisałeś ma sens, tylko ciekaw jestem jak z tego wybrniesz w naszym kontekście

Generalnie potwierdzasz, że się wiele drużyn spina na Legię.. wszyscy chcą bić mistrza, a czy nie łatwiejsze od "spięcia" na mistrza, jest "niespięcie" na bezpośredniego rywala mistrza?

Jeszcze raz powtarzam też, bo chyba zbyt dosłownie niektórzy potraktowali to "puści" - nie mowię, że Zagłębie się sprzeda, położy, w sposób bezczelny odda ten mecz, ale po prostu nie będą się zabijać i myślę, że przegrają to spotkanie bez większej historii. oczywiście nasza liga jest popierdolona, więc to może być za mało i jak nie wpakują sami sobie piłki do bramki, to Jaga nic nie ustrzeli i będzie waliła głową w mur, ale jakoś na to bym nie liczył.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 10-05-2018 o 09:23

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Myślę, że te wszystkie dywagacje nie mają sensu bo już od lat (z jednym wyjątkiem) Legia ma pewną cechę, której nie ma Lech ani tym bardziej Jaga i świetnie to opisał Stanowski:

I dlatego uważam, że jeśli jadąc do Poznania będziemy potrzebować resmiu to ten remis tam zdobędziemy i już

Legia Mistrz!!!
    A ja bym taki pewien nie był i dlatego (pomijajac nawet kwestię fety) bardzo, ale to bardzo, bym chciał potknięcia Jagiellonii w najbliższej kolejce, tak, żebyśmy nie musieli jechać po brakujący punkt do Poznania (bo wtedy to raczej z nadzieją będę patrzył na Wisłę Płock, a nie na naszych kopaczy).
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    Ale jedno nie wyklucza drugiego Tak samo jak jestem pewien, że zdobędziemy te 4 pkt uważam że Jaga nie zdobędzie 6 Przyjdzie im walczyć o naprawdę mistrzostwo w dodatku z drużyną która też raczej będzie o coś walczyć to się poprostu obsraja
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista
    Runda zasadznicza skończyła się po 30 kolejkach.

Obecnie jest za nami 5 kolejek z rudny dodatkowej z podziałem na grupę mistrzowską i spadkową.

Taka ciekawostka i prognoza na przyszłośc w oparciu o dane z ostatnich 5 kolejek, z zaznaczeniem, że to tylko zabawa, bo coś takiego jak wyciąganie wniosków z gry zespołów ekstraklay jest przedsięwzięciem karkołomnym.

W grupie mistrzowskiej Wisła Kraków dołączyła do Legii i potrafiła wygrać spotkanie u siebie!
    Póki co na 20 spotkań, Legia u siebie wygrała 2 razy, a Wisła raz.
    Żaden inny zespół nie potrafił odnotowac zwycięstwa w domu.

Patrząc na kolejną kolejkę od strony gospodarzy:

Zagłębie u siebie dostaje w dziób - Jaga 3 punkty.
    Wisła Kraków porażka i zwycięstwo - Lech 1 punkt
    Legia u siebie 66% zwycięstw - Legia 3 punkty

Lech odpada z walki o MP.
    Legia 3 punkty przed Jagielonią.

Ostatnia kolejka - Jaga u siebie wygrać nie potrafi.
    MP zostaje w Warszawie.
    Jacek Magiera, Romeo Jozak i Dean Klafuric dostają ładny wpis w CV - wywalczyli MP i PP.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Poza tym naprawde wazniejsze jest zeby nasi pilkarze podeszli maksymalnie skoncentrowani do meczu z Gornikiem, bo akurat Lecha ton leja prawie wszystkie druzyny w grupie mistrzowskiej.
    Ja się obawiam, że to nie jest problem koncentracji czy dekoncentracji tylko braku sił. Zarówno w Białym jak i wczoraj wyglądało jakby jechali już na oparach co zresztą w wywiadzie pomeczowym potwierdza Vesović. Ja się na tym nie znam więc może są jakieś cudowne metody żeby to zmienić do niedzieli ale tak na logikę naprawdę ciężko w to uwierzyć.

Na usprawiedliwienie wczorajszej padaki można jedynie dodać, że graliśmy jednak poważnie osłabieni brakiem Niezgody i Pazdana.

Uprawnienia umieszczania postów