Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 273

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [34. kol. Ekstraklasy 2017/18, 06.05.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Marcino
    Otóż to. Motywacja jest chyba u wszystkich taka sama, skoro czołówka non stop gubi punkty i kopie się po czole. Za parę lat nikt nie pamięta w jaki sposób, ale widzi to co stoi w gablocie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Ciekawe, czy nastroje byłyby podobne, gdyby Lech nie zremisował w Płocku...

Na początek plan, że wszystko w naszych nogach, trzeba wygrać i nie oglądać się na resztę, a teraz usprawiedliwienie tej wczorajszej mizerii. ...
    Bo nadal wszystko jest w naszych nogach.

A wynik nie jest zły, bo oprócz nas w tym meczu dwa punkty, na swoim boisku, stracił również nasz bezpośredni rywal w walce o tytuł, więc to jest „inny” remis niż z Płockiem lub Górnikiem. A i pewnie sobotni wynik Lecha miał na to wpływ, bo pozwalał na przyjęcie takiej bezpiecznej „taktyki” (nazwijmy to taktyką ).
    A gra… no cóż, dwa udane dryblingi i zero celnych strzałów
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    I powiedz tak szczerze czy znając wynik Lecha z soboty nie brałbyś tego punktu wczoraj w ciemno?
    Widząc te wczorajsze męczarnie? Pewnie, że tak. Kierując się romantyczną wizją Legii walczącej w każdym meczu - oczywiście nie.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Ten stadion od kilku sezonów nam nie leży, w tygodniu wygrany finał PP, a tu lament. Oczywiście, że fajnie byłoby wygrać, ale ten punkt z tego boiska jest cenny.
    Mógłbyś rozwinąć co znaczy "nie leży"? Przecież pomijając ten mecz za Jozaka, to poprzednim razem JB wygrała u siebie w...2009 (nawet była statystyka podczas meczu - że tylko 1 zwycięstwo Jagi w ostatnich 10 meczach). Chyba, że mówiłeś o kibicach. To tak, jakoś nam "nie leży ten stadion".

Cytat Zamieszczone przez Runi
    Na farcie czyli jak?
    Wylosowane w chipsach ? Rzut kośćmi ?
    Czy zasłużenie jako drużyna ,która zdobyła najwięcej punktów w sezonie?
    Broni zaciekle Brosa, uważa, że Legia zdobywa mistrzostwa na farcie, mianuje piłkarzy z eLką na piersi "łajzami".. Wyczuwam jakiegoś agenta z Poznania/Podlasia.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 07-05-2018 o 08:51

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Mógłbyś rozwinąć co znaczy "nie leży"? Przecież pomijając ten mecz za Jozaka, to poprzednim razem JB wygrała u siebie w...2009 (nawet była statystyka podczas meczu - że tylko 1 zwycięstwo Jagi w ostatnich 10 meczach). Chyba, że mówiłeś o kibicach. To tak, jakoś nam "nie leży ten stadion".

Broni zaciekle Brosa, uważa, że Legia zdobywa mistrzostwa na farcie, mianuje piłkarzy z eLką na piersi "łajzami".. Wyczuwam jakiegoś agenta z Poznania/Podlasia.
    A może chciałbym żeby Legia wygrała ligę będąc lepszą a nie tylko dlatego że liga jest tak słaba że przy większej chęci nawet Arka mogła by być mistrzem.Liczyłem że wczoraj zdobędziemy trzy punkty udowadniając że jednak zasługujemy na ten tytuł a co sezon jest gorzej...
    Szanujmy się!

Jeżeli doczołgamy się do Poznania z komfortem remis - MP bez względu na wszystko to mamy duże szanse na sukces. Dlatego mimo tego, że byłem bliski wydłubania sobie oczu pilotem, szanuję wczorajszy remis.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Mateusz351 Zobacz posta
    A może chciałbym żeby Legia wygrała ligę będąc lepszą a nie tylko dlatego że liga jest tak słaba że przy większej chęci nawet Arka mogła by być mistrzem.Liczyłem że wczoraj zdobędziemy trzy punkty udowadniając że jednak zasługujemy na ten tytuł a co sezon jest gorzej...
    Szanujmy się!
    Czyli jeżeli Legia zdobędzie mistrzostwo = zdobędzie najwięcej punktów w lidze to nie będzie lepsza od pozostałych?
    Co jest wyznacznikiem "lepszości" ?
    Ilość wymienionych podań, zdobytych bramek, klasyfikacja fair play czy liczba punktów po 37 kolejkach?

Mam nadzieję, że do Gdyni wysłano już podziękowania, że łaskawie nie mają chęci na tytuł.

Gintleman Awatar księciuniu
    Szanujmy się!
    Czyli Arka nie będzie mistrzem, bo nie chciała.
    Ciekawe, inspirujące, napisz coś jeszcze...
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Czyli jeżeli Legia zdobędzie mistrzostwo = zdobędzie najwięcej punktów w lidze to nie będzie lepsza od pozostałych?
    Co jest wyznacznikiem "lepszości" ?
    Ilość wymienionych podań, zdobytych bramek, klasyfikacja fair play czy liczba punktów po 37 kolejkach?

Mam nadzieję, że do Gdyni wysłano już podziękowania, że łaskawie nie mają chęci na tytuł.
    Będzie lepsza bo ktoś musi być tym pierwszym.Nawet w A-klasie ktoś będzie liderem mimo ze grają tam słabe drużyny a ten sezon chyba jest porównywalny do tych niższych lig.Cieszyć się można z dominacji,że naprawdę było się lepszym w tym lidze a po wczorajszym to juz nawet nie jest wyścig żółwi...Dla mnie sezon sie skończył.Mam nadzieję ze w przerwie dojdzie do dużych przetasowań i od nowego sezonu zaczniemy grać jak na Legię przystało
    Tyle!

Legionista Awatar Runi
    Będzie lepsza bo ktoś musi być tym pierwszym.Nawet w A-klasie ktoś będzie liderem mimo ze grają tam słabe drużyny a ten sezon chyba jest porównywalny do tych niższych lig.Cieszyć się można z dominacji,że naprawdę było się lepszym w tym lidze a po wczorajszym to juz nawet nie jest wyścig żółwi...Dla mnie sezon sie skończył.Mam nadzieję ze w przerwie dojdzie do dużych przetasowań i od nowego sezonu zaczniemy grać jak na Legię przystało
    Tyle!
    Będzie lepsza (najlepsza), bo zdobyła najwięcej punktów.
    I to nie ważne czy mistrzostwo zdobywa się po 37 wygranych czy po 37 remisach.
    W obydwu przypadkach do klubowej gabloty dopiszemy +1.

Legionista Awatar Piasedam1
    Piłkarskie szachy. Ewidenta gra na remis z zachowaniem sił na kolejne mecze. Dean chyba liczy na Nasze dwie wygrane z Plockiem i Zabrzem przy remisie Jagi z Lechem feta po Zabrzu. Oby się tylko nie przeliczyli i nie było paniki przed meczem z Zachodem.

Tyle!
    A ja ci przypomne, że w latach 2000-2012 były dwa mistrzostwa i każde kolejne wszyscy braliby w ciemno. A teraz jakieś wymagania, że za brzydkie i za mało punktów. Śmieszne, że dla ciebie się sezon skończył, bo dla mnie nie i trzymam kciuki, żeby mimo tych wszystkich zmian w klubie i wymiany sztabu i polowy zawodników zdobyć mistrza jeszcze teraz.
    Z tą Arką to nie będę komentował, ale jeżeli dla ciebie to jest tylko kwestia chęci to rzeczywiście można pisać takie głupoty.
    Większość dziennikarzy w Polsce nie rozumie, że w tym roku liga jest po prostu bardzo wyrównana, a te słabsze kluby poszły mocno do przodu.
    Gdybyśmy wygrali 37 męczy w sezonie to plakaliby, że liga słaba, bo Legia nie ma z kim rywalizować. To są ludzie zawsze nastawieni na narzekanie.
    Jaki by nie był mistrz to biorę go w ciemno, bo na tym to polega. Cieszy mnie samo pokonanie innych drużyn w kraju, a nie tylko wstęp do pucharów.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Piłkarskie szachy. Ewidenta gra na remis z zachowaniem sił na kolejne mecze. Dean chyba liczy na Nasze dwie wygrane z Plockiem i Zabrzem przy remisie Jagi z Lechem feta po Zabrzu. Oby się tylko nie przeliczyli i nie było paniki przed meczem z Zachodem.
    To jest Ekstraklasa. Jeszcze może być tak, że do Poznania pojedziemy jako wicelider bez szans na tytuł.

Legionista Awatar Kucharz
    Patrząc na przebieg wczorajszego meczu nie byliśmy w stanie ugrać‡ nic wię™cej niż ten 1 pkt. Z tego się™ cieszę™, bo jestem przekonany, że za Jozaka byśmy to przegrali. A jeszcze dodając do tego utrzymanie przewagi nad dwoma rywalami do tytułu (z czego z jednym mecz mamy już za sobą…), kolejkę™ mniej do koń„ca oraz fakt, że cią…gle nie musimy liczyć‡ na potknięcia innych, to naprawdę™ nie wygląda na złą sytuację™.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    To jest Ekstraklasa. Jeszcze może być tak, że do Poznania pojedziemy jako wicelider bez szans na tytuł.
    I ciężko już wyczuć od czego to wszystko zależy. Podziwiam tych co grają z sukcesem u buka

Legionista Awatar trzeci
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    I ciężko już wyczuć od czego to wszystko zależy. Podziwiam tych co grają z sukcesem u buka
    To ktoś obstawia ekstraklasę?

Cytat Zamieszczone przez trzeci Zobacz posta
    To ktoś obstawia ekstraklasę?
    Piłkarze.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    A ja ci przypomne, że w latach 2000-2012 były dwa mistrzostwa i każde kolejne wszyscy braliby w ciemno. A teraz jakieś wymagania, że za brzydkie i za mało punktów. Śmieszne, że dla ciebie się sezon skończył, bo dla mnie nie i trzymam kciuki, żeby mimo tych wszystkich zmian w klubie i wymiany sztabu i polowy zawodników zdobyć mistrza jeszcze teraz.
    Z tą Arką to nie będę komentował, ale jeżeli dla ciebie to jest tylko kwestia chęci to rzeczywiście można pisać takie głupoty.
    Większość dziennikarzy w Polsce nie rozumie, że w tym roku liga jest po prostu bardzo wyrównana, a te słabsze kluby poszły mocno do przodu.
    Gdybyśmy wygrali 37 męczy w sezonie to plakaliby, że liga słaba, bo Legia nie ma z kim rywalizować. To są ludzie zawsze nastawieni na narzekanie.
    Jaki by nie był mistrz to biorę go w ciemno, bo na tym to polega. Cieszy mnie samo pokonanie innych drużyn w kraju, a nie tylko wstęp do pucharów.
    Nie pozostaje nic innego jak przyklasnąć. Nie zgodzę się tylko z jednym: może i słabi poszli do przodu, ale to my przede wszystkim, na przestrzeni ostatnich lat zanotowaliśmy regres, i to spory. 2 lata temu Vadis, Gui, Prijo i Niko, a można doliczyć i Moulina który swoje wnosił do gry, a teraz? Przy całym dużym szacunku, ale chwalimy się Jarkiem, Szymańskim, nadal liczymy na Kinga czy zrywy Hamy, o Rado nie wspomnę (!!!). A to zdecydowanie nie ten rozmiar kapelusza.

A Ty Mateuszu się ogarnij, bo po raz pierwszy napisałeś post dłuższy niż jedno zdanie i wyszło takie pierdolenie, że głowa mała.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Ważne że nie przegrali.
    Wynik na pewno lepszy dla nas niż Jagi. Gra tragiczna, tylko że grają tak większość sezonu, z tą różnicą że przeważnie przegrywali takie mecze.

Podziwiam optymizm ludzi którzy wierzyli że wygramy wszystkie mecze do końca.
    Zawsze tracilismy punkty w grupie mistrzowskiej i to gdy Legia była mocniejsza kadrowo i na ławce zasiadali Trenerzy a nie "Pan trener", "wuefista", czy jak tam jeszcze niedawno był nazywany Klafurić.
    Ja tylko chciał bym wierzyć że ten wczorajszy marazm w ataku był spowodowany świetowaniem PP a nie tym, że grali w tygodniu i po prostu nie mają sił na mecze co 3 dni.

Jeżeli wyszarpią zwycięstwa w dwóch kolejnych meczach, to remis z Lechem wezmę z pocałowałem, nawet jak cały mecz miała by być taktyka ala obrona Częstochowy.
    Mistrz to mistrz.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez mkf303 Zobacz posta
    Mistrz to mistrz.
    Mistrz to Mistrz - jasna sprawa i nie ma nad czy deliberować, liczy się to co w gablocie, piękny ból dupy będących na pozostałych miejscach tabeli oraz świętowanie

Oglądałem wczorajszy mecz i to wyglądało tak, że grajki wyszli na boisko prosto z baru. Legii nie chciało się ewidentnie grać, a Jaga była zbyt słaba żeby cokolwiek zrobić. Żałosna ta extraklapa. A Niezgoda skoro nie czuje się na siłach aby grać, to po co wychodzi...

Dobra, dobra. Panie i Panowie, nie zapomnijmy w przyszłości odpowiednio przywitać na Ł3 Bezjaka (za oplucie Pazdana) i Novikovasa, który bił gorące brawa za to zagranie.

Aha i jeszcze jedno:
    jak to jest, że przyjeżdża sobie Jaga do stolicy, rzuca piro w sektor rodzinny, wychodzi z sektora (i łapie wpierdziel) a następnie my obrywamy walkowerem, a taka Jaga nie podlega karom za nie wpuszczenie kibiców gości na sektor ?
    Powód znajdą zawsze, czemu komisja ligi tego nie widzi ? Ten problem jest zdecydowanie zamiatany pod dywan, jest bardzo cicho o tym.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 07-05-2018 o 11:31

Dobra, dobra. Panie i Panowie, nie zapomnijmy w przyszłości odpowiednio przywitać na Ł3 Bezjaka (za oplucie Pazdana) i Novikovasa, który bił gorące brawa za to zagranie.

Aha i jeszcze jedno:
    jak to jest, że przyjeżdża sobie Jaga do stolicy, rzuca piro w sektor rodzinny, wychodzi z sektora (i łapie wpierdziel) a następnie my obrywamy walkowerem, a taka Jaga nie podlega karom za nie wpuszczenie kibiców gości na sektor ?
    Powód znajdą zawsze, czemu komisja ligi tego nie widzi ? Ten problem jest zdecydowanie zamiatany pod dywan, jest bardzo cicho o tym.
    Poprawność polityczna nie pozwala, o dzikusach źle nie można mówić...

Legionista Awatar Peer
    Kafurić chyba za bardzo w siebie uwierzył i dziś kompletnie nie trafił ze składem i dwoma zmianami(dobra jedynie zmiana Phillipsa).
    O grze nie ma co więcej pisać, bo każdy widział, że był dramat. Widać, że w głowach mieli to, żeby nie przegrać. Przypomina mi się sytuacja z meczem w Gdańsku za Czerczesowa- oszczędzić siły w meczu wyjazdowym i skupić się na domowym(w tym wypadku na obu- z Petrochemią i Górnikiem). Patrząc na obecną formę, w zasadzie brak Niezgody, to ten remis należy docenić. Najlepszy komentarz do tego mecz, jaki przeczytałem:
    Legia głównie skupiła się na tym by nie stracić bramki i nie przegrać tego meczu, w sumie zabiła ten mecz, a Jaga nie potrafiła tego wykorzystać. Czasami jak nie możesz wygrać to nie przegraj, gdyby Legia była tak wcześniej konsekwencji to już by miał mistrza
    Ps. Gra grą, ale zachowanie piłkarzy przed meczem- wzorowe. Widać, że jeszcze coś z charakteru tam pozostało.

Legionista Awatar Bonhart

.
    Co Ty bredzisz czlowieku? Nikt nikogo nie oplul ani z tego powodu nie bil brawo...

Legionista Awatar alfa
    widać na powtórce jak Novikovas drze japę i klaszcze na ławce rezerwowych

Legionista Awatar Kucharz
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Robi to za interwencję Bezjaka, a nie za jego rzekome oplucie Pazdana (nie widziałem powtórki z bliska, więc się powstrzymam z osądami czy tam jakaś ślina pociekła).

Legionista Awatar Mistarz
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Co Ty bredzisz czlowieku? Nikt nikogo nie oplul ani z tego powodu nie bil brawo...
    Zajrzyj tutaj. Moim zdaniem opluł Pazdana.

https://twitter.com/Chemical1/status/993200417935896577

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Robi to za interwencję Bezjaka, a nie za jego rzekome oplucie Pazdana (nie widziałem powtórki z bliska, więc się powstrzymam z osądami czy tam jakaś ślina pociekła).
    To, czy śliną tam pociekła to sprawa drugorzędną. Już sam fakt, że jakiś pajac ma waty do byłego gracza swojego klubu, reprezentanta kraju w którym gra, po tym jak mu zrobił niemal sanki, jest żałosne.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Krok po kroku:

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...811328/video/1

- nie wydaje mnie się, że taka reakcja akurat tylko za powstrzymanie Pazdka

https://twitter.com/Chemical1/status...896577/video/1

- tutaj również widać, że ten gest nie miał nic wspólnego z przeprosinami

https://twitter.com/KonradMazur89/st...805632/video/1

- i dlatego dziwi taka zbyt łagodna reakcja oraz pojednanie naszego obrońcy z tym drwalem
    (ale pewnie zwijając się na murawie, nie widział tego co działo się tuż po...)
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 07-05-2018 o 14:26

Uprawnienia umieszczania postów