Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 150 z 277

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [34. kol. Ekstraklasy 2017/18, 06.05.2018, godz. 18:00]

Legionista Awatar Bootleg
    Przy takiej grze ten remis należy brać z pocałowaniem w rękę... mecz mega słaby w naszym wykonaniu. Druga połowa trochę lepsza, ale generalnie ofensywa bardzo słabo...
    Always look on the bright side of life!

Tak rozbijając ten mecz na 4 45 minutowe połowy, 2 Legii i 2 Jagiellonii, to było dzisiaj 45 minut zaangażowania Jagiellonii, i ani minuty piłki na zawodowym poziomie. Grały 2 "eksportowe" drużyny. Remy i Hamalainen poniżej jakiegokolwiek poziomu, Kucharczyk zanim ponownie zacznie grać piętką powinien opanować zwykłe granie na 1 kontakt. Szymański nie wiem dlaczego gra ciągle z prawej strony skoro prawą nogą nie gra nawet najprostszych piłek i zawsze schodzi do lewej.

W ogóle poważne rozważanie opcji z zostawieniem Klafurica było dla mnie niepojęte. Za dużo eksperymentów w ostatnich latach. Nie ma co się tym zajmować teraz. Jeśli zdobędzie tytuł mistrzowski - chwała mu za to na zawsze. I tyle.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Dramat. No ale pojechali po remis remis osiągnęli, natomiast gra dramatyczna. Dwa mecze u siebie, oba wygrać i zobaczymy co to da. Moi zdaniem 6 punktów u siebie i to wystarczy na fete po Górniku...
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Dramat. No ale pojechali po remis remis osiągnęli. Dwa mecze u siebie, oba wygrać i zobaczymy co to da. Moi zdaniem 6 punktów u siebie i to wystarczy na fete po Górniku...
    To zależy. Czy i z jakim skutkiem zadziała spółdzielnia. Niektórym puchary są niepotrzebne.

Legionista Awatar Jestem
    Zwycięski remis!
    Cóż, to było widać od początku: "gramy na remis a jak coś się uda to jeszcze lepiej", czyli plan minimum wykonany.

p.s. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego sanki na Pazdanie to tylko żółta a nie czerwona? Ja po prostu tego nie rozumiem. Kiedyś to by była ewidentna czerwona, ale teraz ja już nie rozumiem i jeszcze reakcja bandyty, coś tam Pazdkowi wrzucał zamiast przeprosić!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Antares
    Co to był za mecz? Dużo meczów w życiu oglądałem, ale takiego, żeby było tylko podań w aut i do przeciwników to nie pamiętam. Wyglądali jakby wczoraj całą noc chlali, a dzisiaj im kazali wyjść na 40-stopniowy upał. Jedyne Antolić w drugiej połowie coś biegał, reszta się snuła. Remy miewał lepsze i gorsze mecze, ale zawsze na tym boisku był dzik, a dzisiaj ciągle spóźniony i każdy kontakt z piłką to podanie w aut lub do przeciwnika.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar r9robins
    Z taką grą remis jest sukcesem, ewidentnie nie było paliwa.
    Prawdopodobnie za dużo balowania po finale PP.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Trochę lodu na głowy dla tych, którzy snują plany o zostawieniu Klafuricia. Przeprowadził zmiany tak nielogiczne, że głowa mała.
    Też nie rozumiem tego przesadnego optymizmu co do Klafurica. Jeżeli on chciał grać na remis z dość przeciętna Jagiellonią to ja nie mam pytań. Po pierwszej połowie liczyłem, że w kolejnych minutach drugiej tą Jagę zjedzą i tylko zbierają na to siły. Była opcja żeby realnie przybliżyć się do radości z tego mistrzostwa już po meczu z Górnikiem, ale oczywiście znów będą pewnie emocje do końca.

Ten remis to jak zwycięstwo. Pierwsza połowa to było oczekiwanie na egzekucję. Wierzę, że ten punkt da nam mistrzostwo Polski. Ale strach pomyśleć jak oni wyjdą grać na Bułgarską...

Legionista Awatar Raffels
    Dramat. No ale pojechali po remis remis osiągnęli, natomiast gra dramatyczna. Dwa mecze u siebie, oba wygrać i zobaczymy co to da. Moi zdaniem 6 punktów u siebie i to wystarczy na fete po Górniku...
    Nie wierzę w jakiekolwiek punty Jagiellonii w Poznaniu po takim meczu, gdzie jeździli na dupach przez 90 minut. W Krakowie ew. Lech może się potknąć, ja uważam, że w Poznaniu będzie finał.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Nie wierzę w jakiekolwiek punty Jagiellonii w Poznaniu po takim meczu, gdzie jeździli na dupach przez 90 minut. W Krakowie ew. Lech może się potknąć, ja uważam, że w Poznaniu będzie finał.
    ta chujnie tlumacze sobie faktem ,ze w sorde my wygrywamy z Plockiem a w Poznaniu pada remis. Inaczej tego sobie nie potrafie wylumaczyc dlaczego tak zagrali chujowo - wszyscy .
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Legionista Awatar Lillo
    Z taką grą to na te 6 pkt przydało by się 6 meczów.

Legionista Awatar jkp
    Przede wszystkim, to to beznadziejny mecz Klafa. Zagraliśmy 5 obrońcami (Remy to nie przechodził połowy). Po 45 minutach w których nie zbliżyliśmy się do bramki Jagi trener zdejmuje jedynego napastnika.
    Do tego Klaf rozbija 3 która grała w PP i sadza na ławce Philipsa, który w PP z parze z Antolicem grał zajebiście. Gra natomiast Hama, który nie gra nic od dwóch miesięcy.
    Plusem jedynie wynik. Oby 6 pkt u siebie i na Lecha na mecz o nic, w tej rundzie, o ile się Panom Piłkarzom łaskawie chce, ogórków golimy

Najsłabszy występ W.Remy od przyjścia do Legii

Legionista Awatar brachu
    przeciez Niezgoda gra z blokadą od finalu pucharu Polski i w pierwszej polowie praktycznie byl obok meczu. Bardziej martwi postawa Remiego , Hamy i znow Kucharczyka. Czemu wszedl Rado a nie Cafu ?

Vesovic nie potrafi przyjąć piłki, Remy wywala ją po autach, Kucharczyk podaje do przeciwnika, Hamalainen traci każde podanie, Hlousek jest elektryczny a reszta chowa się za rywalami... i wywozimy remis

Na plus Pazdan i Astiz, no i Phillips wniósł trochę spokoju. Jagiellonia może i grała "ładniej" , ale Malarz to się chyba nawet nie spocił.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista
    Wynik zdecydowanie lepszy, niż gra (bo chyba tylko najbardziej niepoprawni optymiści nie wkalkulowywali straty punktów w Białymstoku). A punkt jest bezcenny. W środę zrobić swoje i modlić się o podział punktów w Poznaniu (wielce prawdopodobny).

Legionista
    Nadal wszystko zależy od nas i to najważniejsze. Natomiast poziom sportowy tego widowiska przyprawił o ból głowy.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Vesovic nie potrafi przyjąć piłki, Remy wywala ją po autach, Kucharczyk podaje do przeciwnika, Hamalainen traci każde podanie, Hlousek jest elektryczny a reszta chowa się za rywalami... i wywozimy remis

Na plus Pazdan i Astiz, no i Phillips wniósł trochę spokoju. Jagiellonia może i grała "ładniej" , ale Malarz to się chyba nawet nie spocił.
    Bardzo adekwatny komentarz do dzisiejsz postawy naszych piłkarzy.....pelna zgoda.

Proponuje trochę lodu na głowę dla tych wszystkich , którzy tak krytykują dzisiejszy punkt w Białymstoku. Przypominam że w środę graliśmy finał PP, a w przyszłą środę gramy z Wisłą Płock co daje 3 mecze w 7 dni. Prawie rok temu Legia Magiery też zremisowała w Białymstoku po kapitalnym meczy z Lechem granym 3 dni wcześniej i wygranym 2:0. Tamten mecz do bólu przypominał dzisiejszy. Też graliśmy totalną padakę ale w ostateczności tamten punkt dał nam mistrzostwo.

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Wynik zdecydowanie lepszy, niż gra (bo chyba tylko najbardziej niepoprawni optymiści nie wkalkulowywali straty punktów w Białymstoku). A punkt jest bezcenny. W środę zrobić swoje i modlić się o podział punktów w Poznaniu (wielce prawdopodobny).
    W ten podział to akurat nie wierzę, bo choć Lech gra piach, to mimo wszystko po tak grającej Jadze (to nie Jaga dzisiaj grała dobrze, tylko my mega słabo) przejedzie się jak po burej suce.

Legionista Awatar brachu
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    W ten podział to akurat nie wierzę, bo choć Lech gra piach, to mimo wszystko po tak grającej Jadze (to nie Jaga dzisiaj grała dobrze, tylko my mega słabo) przejedzie się jak po burej suce.
    mieli sie przejechac po Wisle Plock ktora tez wczoraj zagrala mega slabo.

Legionista Awatar Benek
    Grali na remis i remis dostali. Co prawda szkoda że ich nie rozjebali ale najważniejszy cel końcowy. Pozostało 7 pkt...

Dean jeszcze 3..
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
    mieli sie przejechac po Wisle Plock ktora tez wczoraj zagrala mega slabo.
    Ale daj Bóg aby tak się nie stało

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    To zależy. Czy i z jakim skutkiem zadziała spółdzielnia. Niektórym puchary są niepotrzebne.
    Dajmy już spokój spółdzielnią i rozkładaniem nóg . Póki co to spółdzielnia działa tak że Lech w rundzie mistrzowskiej w czterech meczach zdobył cztery punkty .

Legionista Awatar Runi
    Jeżeli w tragicznym meczu rywal na poziomie Jagielloni nie stwarza żadnej sytuacji bramkowej to jak zagramy solidnie to rozumiem , że przez cały mecz nie wyjdą z połowy ? A przy świetnym meczu z pola karnego? Zagraliśmy bezczelnie wyrachowany futbol na remis . Bardzo dobry w defensywie ale kosztem braków w ofensywie.

Legionista Awatar beka
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    taaa, do tego Gornik mial przed nimi rozlozyc nogi, a Wisla P miala stanowic latwe 3 pkt

Jak na kazdy "hit' ekstraklasy nie nastawialem sie na nic spektakularnego, ale to co zobaczylem -

Legionista Awatar Chmielo
    Szczęście, że w tym roku ominął nas kataklizm w postaci europejskich pucharów, bo w tej fazie sezonu trzeba byłoby im leżaki postawić na boisku. A tak to cudem udało się ustać przez te 90 minut. Chwała im, a trenerowi gratuluję wyrachowania.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Ja nie widziałem żadnego wyrachowania. Tylko duże odległości od zawodników przeciwnika, podania w aut i do zawodników w innych strojach, stwarzające dla nich groźne sytuacje bramkowe.
    Tylko słabości i indolencji zawodników z Podlasia zawdzięczamy remis. Nie żadna taktyka i wyrachowanie.

Dzisiaj mecz w naszym wykonaniu był okropny, nawet nie graliśmy z kontry. Chociaż mam wrażenie, że sędzia raz pochopnie odgwizdał spalonego w baaardzo dogodnej dla nas sytuacji. Może ktoś wyłapie i pokaże. Podanie do Kuchego (bodaj od Philippsa), który mógł wystawić później koledze do pustaka.

Uprawnienia umieszczania postów