Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 277

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [34. kol. Ekstraklasy 2017/18, 06.05.2018, godz. 18:00]

Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Sam jesteś Białoruś. Obrażaj sobie kibiców Jagiellonii jak przyniesie Ci to ulgę, ale za taką terminologię w stosunku do regionu Polski należy Ci się reprymenda.
    http://forum.legionisci.com/showthre...74#post1550874 --> 1693
    to nie obrazanie to historia

Legionista Awatar bloniaq
    Nie ze wszystkiego trzeba być dumnym. Nie piszemy na forum nazw klubów małą literą, to chyba bez takich gimnazjalnych "pocisków" też jakoś damy radę. Już pomijam, że posiadamy też flagę Wilno Lwów w polskich barwach, więc zapisywanie Białegostoku/Podlasia/Białostoczan do Białorusi jest, delikatnie mówiąc, niekonsekwentne, szczególnie u osób jakoś zaangażowanych w kibicowskie klimaty.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 06-05-2018 o 12:55
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Wiecej dystansu ludzie, szkoda tematu na takie debaty..

Legionista
    bloniaq

O panie...a śpiewałeś kiedyś Polonia K, Polonia S?

Poza tym mówiąc na nich Białoruś to chyba bardziej chodzi o ich mentalność, czy nie?

Drużyna o aspiracjach gry w Europie dłużej niż do końca wakacji powinna być w stanie uniknąć blamażu i przegrania wszystkich trzech ligowych potyczek z drużyną pokroju Jagi, która w Eurpie znaczy mniej niż Szeryf Tyraspol

Wygrana będzie krokiem milowym w kierunku obrony MP

Legionista Awatar bloniaq
    Jako pochodzącemu z Podlasia kibicowi Legii - mi to przeszkadza. Rozumiem Włóczykiju, że po tekstach o "wawce", "warszafce" też zaapelujesz o dystans. Ostatnio częsciej widywane na forum sformułowanie "majster" ma dosyć krótki czas reakcji. Owszem - szkoda tematu - ale tak jak być biernym wobec takich tekstów, równie łatwo jest ich nie stosować.

Utrwalanie stereotypu jakiejś "mentalności białoruskiej" albo "ukraińskiej" wcale nie jest korzystne z punktu widzenia człowieka dbającego o interes narodowy. Chociaż rozumiem, że dla wielu to akurat to są zbyt zawiłe zawiłości.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 06-05-2018 o 13:50
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Bonhart
    Marzy mi sie w koncu jakis naprawde dobry mecz, z nasza realna przewaga i przeswiadczeniem, ze kolejne bramki sa kwestia czasu. Z monolitem w obronie, dokladnymi podaniami i duza iloscia okazji. Dajciendzis panowie ognia, w ramach rekompensaty za te meczarnie kibicow w tym sezonie.

PS> Te wrzutki o Bilorusi jako zywo przypominaja mi teksty z forum Lecha odnosnie Azji... Nie znizajmy sie do ich poziomu bo nizej juz tylko wodorosty.

Legionista
    bloniaq nie odpowiedziałeś, czy śpiewałeś piosenkę o Polonii.

Poza tym idąc Twoim tokiem rozumowania, to nie powinno się przeklinać na żaden klub, no bo przecież to są polskie zespoły, kibice są Polakami itp.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta

Poza tym idąc Twoim tokiem rozumowania, to nie powinno się przeklinać na żaden klub, no bo przecież to są polskie zespoły, kibice są Polakami itp.
    kto co śpiewał to jednak ważny aspekt forum poza tym i tak wiadomo, że Jagiellonia jest zboczona ...

Legionista Awatar Raffels

Jak chcesz to przeklinaj tutaj, wyzywaj wszystkie kluby, ciekawe ile czasu moderatorzy wytrzymają.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Jak chcesz to przeklinaj tutaj, wyzywaj wszystkie kluby, ciekawe ile czasu moderatorzy wytrzymają.
    Nie mam takiej potrzeby robić tego na forum. I wg mnie nie tylko o forum chodziło w tej całej rozkminie

Bloniaq - tak kończąc dyskusję, bo nie ma co gadać o tym - absolutnie nie miałem na celu obrazić nikogo pochodzącego z Podlasia i całego regionu. Po prostu ten śmieszny klubik tak się kojarzy, nie tylko ze względu na położenie, ale też zachowania chociażby właśnie rozgrywające się na Słonecznej..

Legionista Awatar grodzisk1
    Skończmy z konwenansami. Kurwy z Białorusi znowu nie wpuściły naszych kibiców z flagami.

Legionista Awatar Marcino
    Bo im się chyba wydaje: nie wpuścimy ich, ale skoro przyjechali to niech wejdą, ale bez oflagowania, a flagi niech zostawią w depozycie i wtedy Jaga odegra się na akcji -50 ...
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar dilbert
    Z taką małomiasteczkową mentalnością nigdy nic wielkiego nie osiągną. I kurła bardzo dobrze

A czy tzw. mentalność Polonistów rzutuje na całą populację Warszawiaków?
    Kibice Jagiellonii z Podlasia nienawidzą kibiców Legii bo są bici, lżeni i upokarzani odkąd pamiętam co nie oznacza, że cały Białystok, a tym tym bardziej Podlasie ma jakąś wyimagowaną "białoruską mentalność".
    Nie ma Polaków gorszych i lepszych biorąc za kryterium miejsce zamieszkania bądź pochodzenia.
    Ilekroć jestem na Podlasiu służbowo jestem wręcz zażenowany faktem ich otwartości, gościnności i szczerej życzliwości wobec obcych.

A teraz Legio jazda z k*****i !
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Legionista Awatar Chmielo
    Jedziemy.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    A czy tzw. mentalność Polonistów rzutuje na całą populację Warszawiaków?
    Kibice Jagiellonii z Podlasia nienawidzą kibiców Legii bo są bici, lżeni i upokarzani odkąd pamiętam co nie oznacza, że cały Białystok, a tym tym bardziej Podlasie ma jakąś wyimagowaną "białoruską mentalność".
    Nie ma Polaków gorszych i lepszych biorąc za kryterium miejsce zamieszkania bądź pochodzenia.
    Ilekroć jestem na Podlasiu służbowo jestem wręcz zażenowany faktem ich otwartości, gościnności i szczerej życzliwości wobec obcych.

A teraz Legio jazda z k*****i !
    Ale przecież to się tyczy klubu Jagielloni, a nie Podlasia jako takiego.

Czyli od ku**w wypada wyzywać a od Białorusinów nie?

Legionista Awatar Chmielo
    Czyli od ku**w wypada wyzywać a od Białorusinów nie?
    Tak, a teraz skończ temat i skup się na meczu...
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Strudzio
    Przypominam że Białorusini stanowili większość w Królestwie Polskim, obecnie jedyni sąsiedzi z którymi nie mamy zatargów. Także mówienie o mentalności "Białoruskiej" w kontekście "zły, pojebany, chujowy" jest trochę nie na miejscu. "Białystok" wystarczy
    JAZDA Z QRWAMI!!!!!!!!!!!!

Legionista Awatar P56
    Ma ktoś może jakiś link do transmisji?

Legionista Awatar Jestem
    Jagiellonia wydała na swojej stronie oświadczenie: "Niedzielny mecz Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa odbył się bez udziału kibiców gości. Nasz Klub pragnie odnieść się do zaistniałej sytuacji.
    Kutafony tylko zapomniały podać wynik meczu!!!

p.s Pogrubienie w cytacie ode mnie...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

link ?

Legionista Awatar Jestem
    Onet
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

A jakis stream? Bede wdzieczny za PW

Cytat Zamieszczone przez Julek Zobacz posta
    A jakis stream? Bede wdzieczny za PW

http://darmowa-telewizja.online/canal/

Mieliśmy dominować a nie potrafimy kilku podań wymienić bez straty...

Legionista Awatar Budyń_70
    Kuźwa, na razie słabizna, a Hama mocno pracuje na lebiegę meczu - same straty.

Legionista Awatar Piasedam1
    Niech się Jaga wyszumi i spuchnie.

Legionista Awatar Jestem
    Adam do zmiany bo inaczej będzie czerwień w drugiej połowie

Poza tym tylko spokój nas może uratować

Uprawnienia umieszczania postów