Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 678910
Pokaż wyniki od 271 do 277 z 277

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [34. kol. Ekstraklasy 2017/18, 06.05.2018, godz. 18:00]

Gintleman Awatar księciuniu
    No to przecież pisałem, że „...nie będzie tak, że tylko oni mogą!!”
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Kończąc temat faulu Bezjaka na Pazdanie:

Cytat Zamieszczone przez Komisja Ligi
    Komisja Ligi informuje, że rozpatrzyła sprawę Romana Bezjaka z meczu Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa w 34. kolejce. Po meczu pojawiły się sugestie, że piłkarz opluł rywala, ale po szczegółowej analizie materiału wideo i po otrzymaniu wyjaśnień obu stron, Komisja nie dopatrzyła się zachowania naruszającego przepisy dyscyplinarne. Tym samym Komisja nie znalazła podstaw do nałożenia kary na zawodnika i nie wszczęła postępowania.

Wcale a wcale nie zależy mi na kartce do niego ale czy komisja nie może nałożyć kartki po takim faulu?

Legionista
    30 tys. Zł w zawieszeniu na rok - kara dla Jagi śmiech na sali
    10 tys. Zł dla nas za solidarność piłkarzy
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    30 tys. Zł w zawieszeniu na rok - kara dla Jagi śmiech na sali
    10 tys. Zł dla nas za solidarność piłkarzy
    Nasze też w zawieszeniu czy płatne asap?

Tak jak już pisałem wcześniej, nie wejdziemy na coraz większą liczbę stadionów pod byle pretekstem albo będą nas czołgać przed bramami stadionów - sektorówka za duża, flagi zabronione i pewnie szaliki też zaczną przeszkadzać ze względów bezpieczeństwa - można kogoś takim szalikiem udusić albo sam się ktoś może zaplątać i udławić ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Nasze nie jest w zawieszeniu.

To jest wielka kompromitacja Komisji, Ekstraklasy i całej Polski. Za cyrki się kary nie dostaje, za sprzeciw cyrkom owszem. Szok.

Legionista Awatar Jestem
    To ja się dziwię, że Legia nie dostała kary za ostatni mecz w Poznaniu, przecież jakbyśmy przegrali to nie byłoby prawdopodobnie, a według komisji na pewno, żadnych rozrób, to była warszawska prowokacja w Poznaniu wymagająca odpowiedniej kary!

p.s. W pewnym programie TV to szydercza propozycja Legii przeniesienia meczu z Poznania do Warszawy była największym problemem i wzbudziła największy niesmak, a nie brak zgody na rozdanie trofeów!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Uprawnienia umieszczania postów