Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Półfinały (05.05.2018 - 06.05.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,120

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Półfinały (05.05.2018 - 06.05.2018)

    05.05 15:30 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg
    05.05 16:00 SCO, Aberdeen - Hibernian
    05.05 18:30 CZE, Slavia Praga - Pilzno
    05.05 19:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets
    05.05 19:30 HUN, Videoton - Ferencvaros
    05.05 20:00 ISR, B. Jerusalem - H. Beer Sheva
    05.05 21:30 POR, Sporting - Benfica
    06.05 14:30 BEL, Club Brugge - Anderlecht
    06.05 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
    06.05 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz

    Dogrywka
    05.05 16:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna
    05.05 17:00 BEL, Zrinjski - Siroki Brijeg
    05.05 17:00 SVK, Trnava - Dun. Streda
    05.05 19:45 ROM, CFR Cluj - CS U. Craiova
    06.05 15:20 SVK, Trencin - Zilina

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/2
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    leh71 - Meazza (0-1-1, 13-14)
    rey - emil83 (1-0-2, 29-31)

  2. #2
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,586
    05.05 15:30 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    05.05 16:00 SCO, Aberdeen - Hibernian 2-0
    05.05 18:30 CZE, Slavia Praga - Pilzno 0-1
    05.05 19:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    05.05 19:30 HUN, Videoton - Ferencvaros 0-1
    05.05 20:00 ISR, B. Jerusalem - H. Beer Sheva 2-0
    05.05 21:30 POR, Sporting - Benfica 1-0
    06.05 14:30 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
    06.05 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    06.05 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0


    Dogrywka
    05.05 16:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 0-1
    05.05 17:00 BEL, Zrinjski - Siroki Brijeg 1-0
    05.05 17:00 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.05 19:45 ROM, CFR Cluj - CS U. Craiova 2-0
    06.05 15:20 SVK, Trencin - Zilina 1-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  3. #3
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,789
    05.05 15:30 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 3-1
    05.05 16:00 SCO, Aberdeen - Hibernian 2-0
    05.05 18:30 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-1
    05.05 19:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    05.05 19:30 HUN, Videoton - Ferencvaros 2-1
    05.05 20:00 ISR, B. Jerusalem - H. Beer Sheva 2-1
    05.05 21:30 POR, Sporting - Benfica 2-1
    06.05 14:30 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
    06.05 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-2
    06.05 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0


    Dogrywka
    05.05 16:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-0
    05.05 17:00 BEL, Zrinjski - Siroki Brijeg 2-0
    05.05 17:00 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-1
    05.05 19:45 ROM, CFR Cluj - CS U. Craiova 2-0
    06.05 15:20 SVK, Trencin - Zilina 2-1

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,271
    05.05 15:30 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    05.05 16:00 SCO, Aberdeen - Hibernian 0-1
    05.05 18:30 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-2
    05.05 19:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    05.05 19:30 HUN, Videoton - Ferencvaros 1-1
    05.05 20:00 ISR, B. Jerusalem - H. Beer Sheva 0-1
    05.05 21:30 POR, Sporting - Benfica 2-1
    06.05 14:30 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-2
    06.05 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    06.05 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 2-0

    Dogrywka
    05.05 16:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-2
    05.05 17:00 BEL, Zrinjski - Siroki Brijeg 1-1
    05.05 17:00 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.05 19:45 ROM, CFR Cluj - CS U. Craiova 2-0
    06.05 15:20 SVK, Trencin - Zilina 1-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,294
    05.05 15:30 RUS, Lok. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    05.05 16:00 SCO, Aberdeen - Hibernian 2-0
    05.05 18:30 CZE, Slavia Praga - Pilzno 1-0
    05.05 19:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    05.05 19:30 HUN, Videoton - Ferencvaros 2-0
    05.05 20:00 ISR, B. Jerusalem - H. Beer Sheva 0-1
    05.05 21:30 POR, Sporting - Benfica 1-1
    06.05 14:30 BEL, Club Brugge - Anderlecht 2-1
    06.05 16:00 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    06.05 16:30 AUT, Salzburg - Sturm Graz 1-0

    Dogrywka
    05.05 16:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-1
    05.05 17:00 BEL, Zrinjski - Siroki Brijeg 1-0
    05.05 17:00 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.05 19:45 ROM, CFR Cluj - CS U. Craiova 1-1
    06.05 15:20 SVK, Trencin - Zilina 2-0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •