Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 115 z 115

Wątek: Legia - Korona Kielce [33. kol. Ekstraklasy 2017/18, 27.04.2018, godz. 20:30]

Legionista
    Parę kamyczków do ogródka:
    Pasquato na skrzydle się nie sprawdził. Tam powinien grać Kucharczyk. Włochowi lepiej szło, gdy grał w środku pola. Pytanie, czy tym razem nie odpowiadała mu pozycja, czy po prostu poprzedni mecz mu wyszedł, bo był wypadkiem przy pracy.
    O Szymańskim sporo dobrego powiedziano, ale jego wyjście z kontrą w pierwszej połowie było fatalne... Zejście do boku i zmarnowanie okazji. Kuchy z Niezgodą pokazali, jak to się robi.
    Kucharczyk wszedł na 10 minut. I nie zaistniał mimo iż graliśmy w przewadze. Cała Legia grała ten ostatni kwadrans słabo. Jakby to nam zdjęto zawodnika. myślałem, że Michał coś rozrusza. A tu nic.
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez St.Maro Zobacz posta
    A to nie jest tak, że dotyczy to bramkarza? W sensie, że jak to bramkarz sfaulował na karnego (np. w sytuacji sam na sam) to nie daje się bramkarzowi czerwonej kartki bo to wtedy by była podwójna kara - jednak czerwona dla bramkarza to trochę inaczej niż czerwona dla zawodnika z pola.
    "Kaźdy faul w polu karnym, który pozbawia przeciwników realnej szansy na zdobycie bramki, a nie jest próbą zagrania piłki, jest nadal karany czerwoną kartką"

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Cała Legia grała ten ostatni kwadrans słabo. Jakby to nam zdjęto zawodnika. myślałem, że Michał coś rozrusza. A tu nic.
    Nie rozruszał gdyż ponieważ nie otrzymywał podań w dogodnych dla siebie sytuacjach, gdzie mógł pojechać z piłą po skrzydle, ale koledzy woleli go nie widzieć i klepać bide w szerz boiska.
    Tak to wyglądało niestety.

Legionista Awatar wawrzula
    Cała Legia grała ten ostatni kwadrans słabo. Jakby to nam zdjęto zawodnika. myślałem, że Michał coś rozrusza. A tu nic.
    Po karnym mieliśmy ustawiony mecz i drużyna ewidentnie zaczęła grać w poprzek i do tył. Po co się mieli szarpać? W głowach pewnie już mieli środowy mecz. Przynajmniej tak ja to widzę.
    Walka przez 75min dała efekty. W końcu widać tu zalążek drużyny i światełko w tunelu w drodze po mistrzostwo.
    Lech zlekceważył rywala, do tego nie wytrzymał presji.
    Frankowski skandaliczny.
    Dzisiaj liczę na Wisłę. Po słabym meczu z nami i przygodach podczas podróży na Białoruś, może urwą punkt.

Legionista Awatar Budyń_70
    Co pokazuje, że zmiana Kuchego w tym akurat momencie meczu nie miała żadnego sensu.
    To było marnowanie jego potencjału.
    Rozumiem, że Kuchy miał wejść i wszedł, bo taki był przedmeczowy plan, ale reagując na wydarzenia boiskowe, Klafurić mógł od tego odstąpić.
    Choć zapewne miało to na celu podtrzymanie morale zawodnika i tylko to tłumaczy taką a nie inną decyzję.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez wawrzula Zobacz posta
    przygodach podczas podróży na Białoruś,
    Coś więcej?

Edit. Dziękować.
    Ostatnio edytowane przez Darex13 ; 29-04-2018 o 22:30

Legionista Awatar wawrzula
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Coś więcej?
    https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozn...potracil-losia

Legionista Awatar RONVE
    Pierwsza połowa do zapomnienia, w zasadzie w klimatach większości meczów w tym sezonie, po przerwie cieszy zdecydowanie inna reakcja zespołu chociaz końcówka to znowu powrót do tego co grali w pierwszej połowie. Kilku piłkarzy nadal nie zachwycać, Philips, Holousek w obronie momentami tragicznie, Vesovic nadal gra jakby był nierozgarnięty, ma przebłyski, Hama słabiutko tym razem. Pazdan i Malarz niezłe występy Szymański spoko ale ma słabe momenty, oczekuje od niego więcej pomyślunku. Ciesza 3 pkt, oby tak dalej nawet jeśli nie błyszczą.

Legionista Awatar Jestem
    Kilka osób czepia się potwornie Philippsa a był czołowym piłkarzem w tym meczu, tak, tak, był w ścisłej czołówce!
    Nie rozumiem dlaczego wrażenia artystyczne mają być ważniejsze od wykonanej pracy?
    Proszę tutaj są pełne statystyki i jakim cudem niektórzy jadą po Philippsie jak burej suce to ja nie wiem:
    https://legia.net/wiadomosci,73046-s...na_kielce.html
    Przecież on wspólnie z Remym robili ten mecz! Trzeba tylko rzucić okiem na te statystyki bez uprzedzeń w stylu "ale on podawał na alibi do najbliższego kolegi", otóż nie, tak nie było!

Proszę, dla leniwców najważniejsze liczby:
    liczba podań, celne i procenty
    6. Chris Philipps 92 84 91%
    44. William Remy 77 68 88%

Top3 InStatIndex:
    Remy 327
    Pazdan 315
    Philipps 303

Porównajcie to sobie z indexami najlepszych z Korony plus dokładniej popatrzcie w inne top3 i wszystko jasne, tylko JEDEN JEDYNY zawodnik Korony ma lepszy InstatIndex od Chrisa w tym meczu, ludzie myślcie trochę więcej zanim napiszecie bzdury do kwadratu!

Jeszcze raz powtórzę, w piłce nożnej nie liczą się wrażenia artystyczne tylko skuteczność i wykonana praca na boisku!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar KRA
    Panowie, brawa za ten mecz. Jeszcze 4 + Finał PP.

Mnie osobiście bardzo ucieszyło dobre wejście Radovicia. Pewnie wykonany rzut karny, bez rażących strat, udane dryblingi. Przyda się na końcówkę sezonu.

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Panowie, brawa za ten mecz. Jeszcze 4 + Finał PP.

Mnie osobiście bardzo ucieszyło dobre wejście Radovicia. Pewnie wykonany rzut karny, bez rażących strat, udane dryblingi. Przyda się na końcówkę sezonu.
    A ja mam wrażenie, że on cały czas rusza się jak wóz z węglem i jego wejścia na boisko przy wynikach bardziej stykowych niż 3-0 są ryzykowne. Chęć holowania piłki ciągle ta sama, ale szybkość już nie ta i rywalowi o wiele łatwiej zabrać mu piłkę niż jeszcze w poprzednim sezonie. Przy 3-0 czy 4-1 jak rywalom już nie za bardzo się chce go naciskać, jego wejścia są może i ok, ale w innym wypadku, to ja bym go trzymał na ławie.

Legionista
    Popieram przedmowce. Rado nie ma dynamiki stąd indywidualnie nic nie zrobi. Jest przewidywalny i wolny. Moglby wykorzystac doswiadczenie i grac duzo klepki, szybkich podan, ale zdecydowanie nie dryblingow i przebojowych wejsc.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Kilka osób czepia się potwornie Philippsa a był czołowym piłkarzem w tym meczu, tak, tak, był w ścisłej czołówce!
    Nie rozumiem dlaczego wrażenia artystyczne mają być ważniejsze od wykonanej pracy?
    Proszę tutaj są pełne statystyki i jakim cudem niektórzy jadą po Philippsie jak burej suce to ja nie wiem:
    https://legia.net/wiadomosci,73046-s...na_kielce.html
    Przecież on wspólnie z Remym robili ten mecz! Trzeba tylko rzucić okiem na te statystyki bez uprzedzeń w stylu "ale on podawał na alibi do najbliższego kolegi", otóż nie, tak nie było!

Proszę, dla leniwców najważniejsze liczby:
    liczba podań, celne i procenty
    6. Chris Philipps 92 84 91%
    44. William Remy 77 68 88%

Top3 InStatIndex:
    Remy 327
    Pazdan 315
    Philipps 303

Porównajcie to sobie z indexami najlepszych z Korony plus dokładniej popatrzcie w inne top3 i wszystko jasne, tylko JEDEN JEDYNY zawodnik Korony ma lepszy InstatIndex od Chrisa w tym meczu, ludzie myślcie trochę więcej zanim napiszecie bzdury do kwadratu!

Jeszcze raz powtórzę, w piłce nożnej nie liczą się wrażenia artystyczne tylko skuteczność i wykonana praca na boisku!
    Zauważ, że kto nie gra na tej pozycji to zbiera pretensje, uwagi, jest słaby, za mało daje drużynie itd. Taki nasz forumowy standard zjebki.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    A ja mam wrażenie, że on cały czas rusza się jak wóz z węglem i jego wejścia na boisko przy wynikach bardziej stykowych niż 3-0 są ryzykowne. Chęć holowania piłki ciągle ta sama, ale szybkość już nie ta i rywalowi o wiele łatwiej zabrać mu piłkę niż jeszcze w poprzednim sezonie. Przy 3-0 czy 4-1 jak rywalom już nie za bardzo się chce go naciskać, jego wejścia są może i ok, ale w innym wypadku, to ja bym go trzymał na ławie.
    Kto wie, może właśnie takie będzie miał zadania na te ostatnie mecze? Wejść, poholować trochę piłki, dać się sfaulować, o ile oczywiście wynik będzie na to pozwalał. Dla mnie jest to wciąż piłkarz nietuzinkowy, jak na polską ligę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Zauważ, że kto nie gra na tej pozycji to zbiera pretensje, uwagi, jest słaby, za mało daje drużynie itd. Taki nasz forumowy standard zjebki.
    Nieprawda. Jodłowiec i Moulin zazwyczaj (albo bardzo często) byli chwaleni za swoje występy i oprócz odbiorów dawali czasem jakieś bramki lub asysty.
    Natomiast Philipps to półka Kopczyńskiego. Nie wiem co oznaczają te instaty i skąd je biorą, ale to co ja widzę na boisku w wykonaniu Luksemburczyka (!) to celne podania do najbliższego/do tyłu, czasem jakiś przechwyt/odbiór, głupie straty i podania do przeciwnika na kontrę. Gra do przodu - zero. Powolne i dostojne poruszanie się po placu gry.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Natomiast Philipps to półka Kopczyńskiego. Nie wiem co oznaczają te instaty i skąd je biorą, ale to co ja widzę na boisku w wykonaniu Luksemburczyka (!) to celne podania do najbliższego/do tyłu, czasem jakiś przechwyt/odbiór, głupie straty i podania do przeciwnika na kontrę. Gra do przodu - zero. Powolne i dostojne poruszanie się po placu gry.
    Test - ile głupich strat miał Phillips w meczu? A ile odbiorow?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Defensywny ŚP to jest zdecydowanie najbardziej niewdzięczna funkcja na całym placu gry i od zawsze na zawsze najbardziej niedoceniana.
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee
    Chodzi o tworzenie syndromu oblężonej twierdzy. "Nie wińcie nas. Byłby mistrz, tylko sędziowie, var i dziennikarze z Warszawy..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Musiałbym obejrzeć mecz jeszcze raz, żeby Ci odpowiedzieć; a nie mam na to ochoty.

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Musiałbym obejrzeć mecz jeszcze raz, żeby Ci odpowiedzieć; a nie mam na to ochoty.
    Bardzo rzeczowa odpowiedź.
    Dziękuję.
    Tyle warte są Twoje opinie na temat Philippsa.

Legionista
    Bardzo rzeczowa odpowiedź.
    Dziękuję.
    Tyle warte są Twoje opinie na temat Philippsa.
    Twoja odpowiedź jest tyle samo warta.
    A najlepsza nie jest świadomość, że koledzy cię wspierają.
    Tylko to, że ty wspierasz ich.

Legionista Awatar tomla
    Cytat Zamieszczone przez Henio Zobacz posta
    Twoja odpowiedź jest tyle samo warta.
    Akurat crolick zadał dobre pytanie i trafnie podsumował odpowiedź.

Legionista
    NIe bardzo odróżniam stratę głupią od mądrej.
    https://legionisci.com/news/74052_St...na_Kielce.html

Według statystyk miał 5 strat i dwa udane odbiory.
    Ja w tym spotkaniu do Philippsa zastrzeżenie miałem jedno - za dużo leżał.
    A tak poza tym, dobrze trzymał tył i grał bezpiecznie. To, czego od zawodnika na jego pozycji bym oczekiwał.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale ja nie wartościowałem występu Philippsa.
    A pełne statystyki podał już Jestem w swoim poście - wystarczyło wejść sprawdzić i na tej podstawie oceniać grę zawodnika.
    Ale jak widać niektórych to przerasta

Edit:
    Yevaud - ja też nie rozróżniam, ale terminu użył Gelo85.

Swoją drogą np uważałem, że Remy zagrał dużo lepiej od Philippsa, był bardziej aktywny, więcej biegał, lepiej się ustawiał.
    I co? I dupa - w statach Luksemburczyk ma więcej przebiegniętych kilometrów, mimo że na mniejszej intensywności.
    Ostatnio edytowane przez crolick ; 30-04-2018 o 20:10

Legionista Awatar tomla
    NIe bardzo odróżniam stratę głupią od mądrej.
    Też nie widziałem "mądrych" strat ,bo pewnie nie istnieją . Lecz określenie "głupiej straty" istnieje. Jest to zazwyczaj strata piłki w wyniku nonszalanckiego zagrania , zabawy z piłką w celu ośmieszenia przeciwnika itp.

Legionista
    Yevaud - ja też nie rozróżniam, ale terminu użył Gelo85.

Swoją drogą np uważałem, że Remy zagrał dużo lepiej od Philippsa, był bardziej aktywny, więcej biegał, lepiej się ustawiał.
    I co? I dupa - w statach Luksemburczyk ma więcej przebiegniętych kilometrów, mimo że na mniejszej intensywności.
    Wiem, że to Gelo85 użył terminu.
    A i Remy mnie się na DM podoba. Te pare razy, co wystąpił, zawsze szukał gry, w przeciwnieństwie do chowających się za rywalami Antolica i Philippsa.
    Natomiast w tym spotkanu Philipps wreszcie zagrał to, czego ja od tego najbliżej bramki ustawionego DMa bym oczekiwał.

Uprawnienia umieszczania postów