Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Ćwierćfinały (28.04.2018 - 29.04.2018)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,107

    Mistrzostwa Typerów Wiosna 2018 - Ćwierćfinały (28.04.2018 - 29.04.2018)

    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege

    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/4
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Yanks - leh71 (0-0-3, 13-21)
    SirKruszon - Meazza (2-1-1, 37-32)
    Rulkoś - rey (0-0-3, 9-19)
    emil83 - Ciechu (2-0-2, 34-36)

  2. #2
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    8,586
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 3-0
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 1-1
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-1
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0


    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 0-1
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-2
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 2-0
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-1
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 0-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  3. #3
    Legionista Awatar Rulkoś
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Ciechanów
    Posty
    1,875
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-1
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 2-0
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 2-1
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 1-0
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0


    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1-2
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-2
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 2-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-1
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 1-1
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,271
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 3-1
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 1-1
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-2
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-2

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2-0
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-1
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 1-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-0
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 1-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,293
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-0
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 3-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 2-1
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 1-0
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1-0
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-1
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 2-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-1
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 1-0

  6. #6
    Legionista Awatar Yanks
    Dołączył
    10.2008
    Skąd
    Rakowiec/Konstancin
    Posty
    8,992
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 1-1
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 0-1
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 1-0
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 2-0
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-1

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1-0
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-1
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 1-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 0-1
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 1-0
    Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

  7. #7
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    928
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 1-1
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 2-0
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 1-2
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 2-0

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1-0
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-1
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 2-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-1
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 2-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  8. #8
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1,784
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-1
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 2-1
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 2-1
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 2-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1-1
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-2
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 1-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-0
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 1-1

  9. #9
    Legionista Awatar SirKruszon
    Dołączył
    07.2008
    Skąd
    zDŚ
    Posty
    3,162
    28.04 17:00 CRO, Din. Zagreb - Rijeka 2-0
    28.04 20:30 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
    29.04 13:00 SCO, Celtic - Rangers 2-0
    29.04 14:30 NED, Ajax - Alkmaar 2-0
    29.04 15:30 RUS, Zenit Petersburg - CSKA Moskwa 1-1
    29.04 16:30 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    29.04 18:00 CYP, APOEL - Apollon 1-2
    29.04 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    29.04 18:00 TUR, Galatasaray - Besiktas 0-1
    29.04 19:45 ROM, FCSB - CFR Cluj 1-0

    Dogrywka
    28.04 15:30 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2-1
    29.04 18:30 UKR, Vorskla - Dyn. Kyiv 0-2
    29.04 19:00 I liga, Chojniczanka - Wigry Suwałki 1-1
    29.04 20:00 ISR, H. Haifa - M. Tel Aviv 1-2
    29.04 20:30 BEL, Gent - St. Liege 1-0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •