Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 240 z 263

Wątek: Wisła Kraków - Legia [32. kol. Ekstraklasy 2017/18, 22.04.2018, godz. 18:00]

Naszym atutem w walce o mistrza jest doświadczenie. Ani Lech ani Jagielonia nie jest przygotowana do gry w ciągłej presji. Choć szczerze powiem że wydaję mi się że nie damy rady zdobyć trzeci raz z rzędu mistrzostwa, ale na pewno będzie bardzo ciekawie do samego końca. Wraca Rado, Eduardo, a wiadomo co z Mąką?

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości: http://forum.hejlech.pl/index.php?/t...page__st__9160

Naprawdę jakbyśmy mieli przegrać mistrza to oby ten tytuł nie trafił do Poznania. Niedojebanie mózgowe na poziomie nieosiągalnym dla większości naszych przeciwników w Polsce.
    Poziom absurdu ich forum mogę porównać jedynie z naszą postacią z pegasusa.
    Widzew nas podobnie nienawidzi ale tam potrafią jeszcze jako tako ocenić sytuacje.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    I ten co tworzył maszynkę do wyrywania teraz okazał się figurką. Yszty wkurve, nie wiem jak tego człowieka nazwać.
    Tworzył, ale nie stworzył.

Legionista
    Czemu Jędzy zabrakło nawet na ławce? Kontuzja, zbyt długie świętowanie czy Co?
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    Mnie niezmiennie irytuje strasznie to, że kopacze są traktowani jak święte krowy. Niemal oficjalnie się komentuje, że "grali przeciwko Jozakowi i dobrze że tego strasznego pana już nie ma", a o piłkarzach nic. Każdy kto sabotował mecz bo mu się trener nie podoba jest dla mnie dożywotnią mendą.

Oficjalnie się komentuje? ale gdzie?
    I kto niby miał grać przeciw Jozakowi? Najbardziej przeciw, teoretycznie, powinien być Kucharczyk, a to on parę razy Legii d... ratował, a przy okazji i Jozakowi.
    Więc kto? Remy z Antolicem i Vesovicem? Mieli dobre wejście w zespół, a coraz bardziej gasną. Gasli za Jozaka, za Klafa póki co Antolic stał się klonem Masłowskiego (tryb ninja), a wrzutki Vesovica to gwarantowana strata.
    Pasquato grał przeciw Jozakowi? No nie, bo... nie grał.
    Pazdan od kilku spotkań (jeszcze za Jozaka) złapał wyższą formę - tak by zapewnić sobie misjce na MŚ - nie wystrzelił w ciągu dwóch spotkań. Jędza jak był słaby, tak dalej jest.
    koko koko Skorza spoko...

Ogółem dobry mecz z naszej strony. Chciałbym, żeby Pasquato dostał chociaż połowę tego czasu i zaufania co Hamalainen.
    No i niech naprawią Vesovicia, bo chłop był wczoraj nonstop wypuszczany prawą stroną gdzie miał 1vs1 z obrońcą i nie mieliśmy z tego żadnych korzyści.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar KRA
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Naszym atutem w walce o mistrza jest doświadczenie. Ani Lech ani Jagielonia nie jest przygotowana do gry w ciągłej presji. Choć szczerze powiem że wydaję mi się że nie damy rady zdobyć trzeci raz z rzędu mistrzostwa, ale na pewno będzie bardzo ciekawie do samego końca. Wraca Rado, Eduardo, a wiadomo co z Mąką?
    W 2015 pisano w podobnym tonie. Wygraliśmy PP, mieliśmy mecz u siebie, przewaga psychologiczna była po naszej stronie (Lech do wtedy regularnie zbierał w czapę na Ł3) i co? Zesrało się. Potem to my nie wytrzymaliśmy ciśnienia i mimo wpadki Lecha z Jagą nie wygraliśmy we Wrocławiu, a potem w Gdańsku.

W tym roku (bogatszy o doświadczenia z zeszłego) nie lekceważyłbym jednak Jagielloni, bo gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Ja mam tylko dwa życzenia na tę końcówkę: wygrać PP i jechać do Poznania z realnymi szansami na tytuł. Jeden mecz - wszystko się może zdarzyć. Cały sezon zbieraliśmy po głowie więc może jednak los się do nas uśmiechnie na te ostatnie tygodnie.

A co do wczoraj, to czasy się jednak zmieniły. Jeszcze parę lat temu jechaliśmy na Reymonta po pewny wpierd*l, a teraz na miękko wygrywamy tam nie prezentując oszałamiającego stylu. Fajnie, że jesteśmy dalej w grze, Jeszcze 5 zwycięstw i widzimy się pod Zygmuntem.

Legionista
    I pomyśleć, że gdybyśmy mieli trenera i nie sprowadzali tyle zagranicznego szrotu to pod Zygmuntem widzielibyśmy się już w najbliższy piątek.

Skandal po meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa. Aleksandar Vuković został oblany piwem

https://twitter.com/1985warszawa/sta...15604463935488

coraz chudszy Awatar Kijek
    Straszne. Przeżył?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta
    Skandal po meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa. Aleksandar Vuković został oblany piwem

Przedsmak fety Mu zrobili😁

Legionista Awatar 171torwar
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Mam nadzieje, ze zabraklo go z decyzji Trenera. Jak zobaczylem sklady mega mnie to ucieszylo. Kompletnie jest bez formy/checi do gry.
    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Legionista
    Prijo by wypił
    gdzie ta Legia z tamtych lat

Cieszy że piłkarze przypomnieli sobie jak się gra w piłkę. Płynne przejścia z obrony do kontrataków, gra z polotem. Wisła wyglądała jak dzieci we mgle. Miło się to oglądało, oby z meczu na mecz grali jeszcze lepiej.

Ten VAR to kompletne nieporozumienie. Sędzia dał niesłusznie drugą żółtą kartkę Niezgodzie, przez ponad pół godziny graliśmy w 10. W takim meczu, gdzie remis czy porażka mógł pozbawić nas nadziei na trzecie z rzędu MP. Jaki jest sens używania VAR, jak nadal sędzia może wypaczyć wynik meczu?

Jak zobaczyłem że wpuszczają do gry Małeckiego, to pomyślałem tylko nie on. Na szczęście jest bez formy i nic nie nawywijał.

Oby tak dalej Legio, wygląda na to, że znowu piłkarze tworzą drużynę.
    #MioduskiWON

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Viper_86 Zobacz posta

Raczej Paśniewski, kierownik drużyny. Vuko dostał rykoszetem zawartości
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Dobry mecz wreszcie. Kuchy, Pasquato, Pazdan, Astiz i Malarz super. Hama i Vesovic dobrze. Jest swiatelko w tunelu.
    Moin, moin was geht?

Legionista
    warto zauważyć, że grali mega prostą piłkę
    przerzut, obiegający obrońca, wycofanie do środkowego pomocnika
    prosto i wystarczyło

Cytat Zamieszczone przez bofff Zobacz posta
    prosto i wystarczyło
    W polskiej lidze wystarczy grać prosto żeby wszystkich lać. Skomplikowane schematy, taktyki itp to może stosować Barcelona.

Legionista Awatar RONVE
    Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości: http://forum.hejlech.pl/index.php?/t...page__st__9160

Naprawdę jakbyśmy mieli przegrać mistrza to oby ten tytuł nie trafił do Poznania. Niedojebanie mózgowe na poziomie nieosiągalnym dla większości naszych przeciwników w Polsce.
    No stary przecież to wiadomo że niedoj... mózgowe u nich to tradycja, kompleksy i schizofrenia to chleb powszedni w Poznaniu. Śpiewanie piosenek o nas gdy świętowali Mistrza, ciągły spisek sędziów w całej Polsce przeciwko nim abyśmy tylko my mieli Mistrza, pierdolenie o słoikach jako kibicach klubu, podczas gdy u nich to wygląda tak samo z przyjezdnymi, wypierania sie że graja na licencji Amici, absolutni debile

Legionista Awatar Dolu

A jakbyśmy mieli mistrza zdobyć to tylko w ten sposób
    http://ekstraklasa.tv/bramki/lech-le...ly-klub/bzevgl

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    No stary przecież to wiadomo że niedoj... mózgowe u nich to tradycja, kompleksy i schizofrenia to chleb powszedni w Poznaniu. Śpiewanie piosenek o nas gdy świętowali Mistrza, ciągły spisek sędziów w całej Polsce przeciwko nim abyśmy tylko my mieli Mistrza, pierdolenie o słoikach jako kibicach klubu, podczas gdy u nich to wygląda tak samo z przyjezdnymi, wypierania sie że graja na licencji Amici, absolutni debile
    No tak, ale sugerowanie, że niby Wisła się podłożyła to już wyższy poziom absurdu. Chujkom ciężko jest nawet przyznać, że Gumny powinien wylecieć z boiska, ale już kontaktu Wasilewskiego z Niezgodą nie widzą.

Cytat Zamieszczone przez Dolu Zobacz posta
    A jakbyśmy mieli mistrza zdobyć to tylko w ten sposób
    http://ekstraklasa.tv/bramki/lech-le...ly-klub/bzevgl
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
    Uraz stopy.

Legionista
    Dzięki za info.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Uraz stopy.
    Pewnie byl dzien otwarty na jego inwestycji
    Suicide: VAR nie jest nieporozumieniem, tylko jest nim „sedzia” Zlotek, nie umiejacy z niego korzystac.

Legionista Awatar b.
    Zastanawia mnie wypowiedź tego pedala Złotka, że w wiadomej sytuacji mógł podjąć 4 decyzje i z każdej by się wybronił.

Czyli można wywnioskować, że według niego kontakt był, ale nie na karny i Jarosław dołożył od siebie. (bo gdyby nie było kontaktu to skąd 4 różne decyzje? wówczas tylko jedna - żółtko dla Jarosława).

Pomijając już to, że od tego ten cały VAR jest, żeby w takich sytuacjach z niego skorzystać, to dlaczego spośród 4 decyzji wybrał tę NAJBARDZIEJ NIEKORZYSTNĄ DLA NAS? Przecież powinien wybrać po środku - jeśli był pewny, że Jarosław był lekko zahaczony, ale nie na rzut karny (), to logiczne jest, że powinien nie dyktować karnego, ale też nie dawać DRUGIEJ ŻÓŁTEJ.

A ten pedał wybiera opcję, że mimo kontaktu wyrzuca Jarosława z boiska i gramy przez 30 minut w 10-tkę.

Także Mariusz, chuuj ci do dupy drukujący śmieciu.

-----------

Ameryki nie odkryję, ale jaka ta nasza liga jest nieprzewidywalna

Niemal równy miesiąc temu, w meczu z Wisłą na własnym boisku (co powinno być atutem) nie zrobiliśmy sztycha.

Mija miesiąc i ta sama Wisła na własnym boisku (co powinno być atutem) nie robi sztycha w meczu z nami

----------------

Zostało 6 meczów, każdy arcyważny, a spotkania z Arką, Jagiellonią i (mam nadzieję) z Lechem supermegaarcyważne.

Nieważne jak, trzeba w najbliższych 5 meczach wyszarpać 5 zwycięstw i mecz sezonu na Bułgarskiej

Walczyć trenować!

Legionista Awatar Marcino
    Wiadomo, w piątek tylko zwycięstwo, ale rywale zagrają pod presją:

27.04.2018 (PT) godz. 20:30 Legia Warszawa - Korona Kielce
    28.04.2018 (SO) godz. 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze
    29.04.2018 (ND) godz. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Jedyny plus, że wszyscy z TOP3 grają u siebie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

Legionista Awatar Tadek
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Wiadomo, w piątek tylko zwycięstwo, ale rywale zagrają pod presją:

27.04.2018 (PT) godz. 20:30 Legia Warszawa - Korona Kielce
    28.04.2018 (SO) godz. 20:30 Lech Poznań - Górnik Zabrze
    29.04.2018 (ND) godz. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Jedyny plus, że wszyscy z TOP3 grają u siebie.
    jakoś nie widzę Lecha grającego pod presją z Górnikiem "1-6" Zabrze...nawet jeśli Górnik ma perspektywę na puchary (czyt. szybkie odpadnięcie z jakimiś albańczykami)

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez bofff Zobacz posta
    prosto i wystarczyło
    Dokładnie. Jeśli potrafi się skutecznie grać prosto i szybko, to można wygrać z każdą drużyną w tej lidze. Zastanawiałem się, czy przypadkiem piach, który prezentowała Legia Jozaka nie wynikał z tego, że on starał się na siłę wprowadzić 4-3-3 i specyficzne zadania boiskowe dla piłkarzy. Widać było, że kompletnie nie wiedzą co mają robić na boisku. Brak zgrania, zero wytrenowanego wyjścia na pozycje, bieganie w złych sektorach. Modliłem się, żeby Klafurić wrócił do 4-2-3-1 i na szczęście tak się stało. Znany system + prosta gra i widać efekty jak na dłoni. Pomijam oczywiście padakę jaką zaserwował RTS na własnym terenie
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

https://legionisci.com/news/74004_Re...ochana_ma.html

"nie otrzymało opłaconego żarcia"

Bodziach serio? Trzymajmy fason! Zajebiscie mnie to razi w oczy.

Legionista
    Już widzę jak grają o to, żeby mieć krótsze urlopy i w czerwcu jechać do jakiejś Albanii albo Armenii.
    Nie oszukujmy się. Sezon dla Górnika, Korony, Zagłębia i Wisły K. się skończył.
    Pierwsza kolejka rundy mistrzowskiej była dla bukmacherów, przy okazji ktoś wtajemniczony zarobił.
    Tytuł rozstrzygnie się w bezpośrednich meczach Legii, Lecha i Jagiellonii, ew. Wisła P. może coś namieszać.
    W najbliższej kolejce prowadząca trójka zdobywa po 3 punkty, bez żadnych wątpliwości. Prawdziwa gra zaczyna się w następnej kolejce, gdzie gramy w Białymstoku.

Uprawnienia umieszczania postów