Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 9 z 46 PierwszyPierwszy ... 567891011121319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 270 z 1360

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Podaj jeden merytoryczny powód, dla którego Mioduch zatrudniając kompletnego amatora i kończąc sezon z trenerem od kobiecej piłki, kończy rozgrywki z dubletem...

Żeby nie było... nie podoba mi się perspektywa zatrudniania Brzęczka. Już nie chodzi o jakieś sukcesy typu awans do europejskich pucharów itp. Wisła Płock nie miała jakiegoś stylu, ułożonej gry, żeby powiedzieć - "Brzęczek zrobił tam świetną robotę i fajnie, gdyby taki futbol zaszczepił też przy Łazienkowskiej". Jeśli przyjdzie to będzie to kolejny trener z przypadku po Urbanie, Bergu, Hasim, Magierze i Jozaku. Naprawdę dziwi, że nie stać nas na kogoś takiego jak Gula, czyli szkoleniowca z pewnymi osiągnięciami, z dużą perspektywą i dającego realne nadzieje na to, że w końcu zatrudniamy kogoś na dłużej.
    Ale na chvj odwracasz kota ogonem.
    Mioduch zatrudnia "kompletnego amatora..." Nie dlatego że ma przeczucie tylko że działa po omacku, eksperymentuje, kompletnie nie daje żadnych powodów aby pomoc w odniesieniu sukcesu. Po prostu "albo się uda albo nie" - super. Jeśli tobie ton wystarcza aby taki ktoś chociaż był kandydatem na trenera to spoko...

Co do akapitu o Guli w pełni się zgadzam.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    No żadnych i w związku z tym będziemy powtarzać ten błąd to 6 miesięcy?
    Skoro zdobył dublet i awansował do pucharów, a później zostawił klub na ostatniej prostej do kolejnego tytułu to chyba nie było tak źle, prawda?

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Ale na chvj odwracasz kota ogonem.
    Mioduch zatrudnia "kompletnego amatora..." Nie dlatego że ma przeczucie tylko że działa po omacku, eksperymentuje, kompletnie nie daje żadnych powodów aby pomoc w odniesieniu sukcesu. Po prostu "albo się uda albo nie" - super. Jeśli tobie ton wystarcza aby taki ktoś chociaż był kandydatem na trenera to spoko...

Co do akapitu o Guli w pełni się zgadzam.

No ja pierdole. Bo Leśnodorski to nie działał po omacku z Bergiem, Hasim, czy Magierą. Wtedy nie krytykowałeś, teraz jesteś w pierwszym szeregu do rozliczenia. Wtedy też byłeś pewien, że wszystko skończy się po naszej myśli? W sumie to pewnie tak, bo prezesem był wizjoner, a teraz nieudacznik.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 27-05-2018 o 23:57
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Skoro zdobył dublet i awansował do pucharów, a później zostawił klub na ostatniej prostej do kolejnego tytułu to chyba nie było tak źle, prawda?
    Było genialnie, potwierdził to w kolejnych miejscach pracy.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar bloniaq
    A możesz podać jeden jakis, wiarygodny, merytoryczny powód że on sobie poradzi? Bo rozumiem że takie powody są?
    Niestety kolego, źle rozumiesz. Ja po prostu tylko i wyłącznie dla własnej higieny psychicznej nie będę sobie wpierdalał już od dziś, że jak przyjdzie Brzęczek to będzie ch.ujowo, bo jak będzie chu.jowo to jeszcze zdąże się o tym przekonać, nawkurwiać, nanarzekać i nazatruwać życia swoim bliskim, ewentualnie forumowiczom i ewentualnie panu w spożywczaku. Nie muszę tego robić od czerwca skoro spokojnie zdążę to zrobić od np 10. kolejki. Ba, nawet stać mnie na to, żeby półświadomie widzieć to wszystko bardziej kolorowo niż wskazywałby rozum, bo w sumie - jaka to kurvva różnica czy założe sobie na ten moment że sobie poradzi, czy że sobie nie poradzi? To nie jest jakiś wyścig, kto pierwszy napisze jak będzie, wbrew temu jak wyglądają dyskusje na forum.

Jak pokazuje historia, nie wszystko co wygląda na pierwszy rzut oka na ch.ujnię taką ch.ujnią się okazuje. A ja, bazując na swoim skromnym życiowym doświadczeniu, nie będę udawał, jak już ostatnio pisałem, że potrafię coś racjonalnie przewidzieć składając informacje z forumki, twittera i pseudo niusów jakichś pajaców Włodarczyków w marynarkach z szafy klauna. Nie zamieniłem z Brzęczkiem ani słowa, nie znam statystyk z In-Statu, nie analizowałem kogo na swej drodze piłkarskiej i trenerskiej spotkał, od kogo się uczył, jak podchodzi do swoich obowiązków, co jest jego faktyczną zaslugą w Wiśle Płock, a co wymysłem dziennikarzy, ani czy jest duszą towarzystwa czy gryzipiórkiem-analitykiem, a są to aspekty, które moim zdaniem mają znaczenie. I śmiem twierdzić, że gros tych głosów powyżej jest w tej samej sytuacji informacyjnej co ja, ale zgodnie z efektem Krugera-Dunninga, nie przeszkadza to w ferowaniu konkretnych diagnoz i sądów. Ok. Będzie chu.jnia - trudno, na pewno tego nie przegapię. Będzie dobrze - to będzie dobrze. Nie bój się, nie będę się chełpił że "a nie mówiłem", bo ja nic nie mówię - nikomu moja ocena nie jest do szczęścia potrzebna.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 28-05-2018 o 00:06
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
    Było genialnie, potwierdził to w kolejnych miejscach pracy.
    Ale co to ma do rzeczy? Tutaj zrobił dublet, w pucharach musiał grać ze Skabą i Dvaliszvilim w składzie, dodatkowo wprowadzając młodzież. Nie byłem jego zwolennikiem i cieszyłem się z odejścia, ale nie zapowiadałem totalnej katastrofy. Podobnie uważam teraz. Taki Brzęczek może się sprawdzić, ale może być też kolejną wtopą i bezsensowną stratą czasu. W mojej ocenie bliżej mu do tego drugiego, lecz nie jestem w stanie teraz wyrokować, że będzie spektakularną porażką.
    A Melanż Trwa...

No ja pierdole. Bo Leśnodorski to nie działał po omacku z Bergiem, Hasim, czy Magierą. Wtedy nie krytykowałeś, teraz jesteś w pierwszym szeregu do rozliczenia. Wtedy też byłeś pewien, że wszystko skończy się po naszej myśli? W sumie to pewnie tak, bo prezesem był wizjoner, a teraz nieudacznik.
    Sto razy pisalem, że Hasi to największa sportowa wtopa Leśnego podczas jego prezesury więc zamknij mordę.

I pisałem że Lesnodorski może nie znał się na piłce i nie oczekuje tego od prezesa klubu. Ważne jest to kim ten człowiek się otacza, jakimi doradcami i tymi oficjalnie i nie oficjalnie. I Lesny wiele razy działał po omacku. To różni go od kodziarza że jemu wychodziło. Tyle.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Niestety kolego, źle rozumiesz. Ja po prostu tylko i wyłącznie dla własnej higieny psychicznej nie będę sobie wpierdalał już od dziś, że jak przyjdzie Brzęczek to będzie ch.ujowo, bo jak będzie chu.jowo to jeszcze zdąże się o tym przekonać, nawkurwiać, nanarzekać i nazatruwać życia swoim bliskim, ewentualnie forumowiczom i ewentualnie panu w spożywczaku. Nie muszę tego robić od czerwca skoro spokojnie zdążę to zrobić od np 10. kolejki. Ba, nawet stać mnie na to, żeby półświadomie widzieć to wszystko bardziej kolorowo niż wskazywałby rozum, bo w sumie - jaka to ******* różnica czy założe sobie na ten moment że sobie poradzi, czy że sobie nie poradzi? To nie jest jakiś wyścig, kto pierwszy napisze jak będzie, wbrew temu jak wyglądają dyskusje na forum.

Jak pokazuje historia, nie wszystko co wygląda na pierwszy rzut oka na ch.ujnię taką ch.ujnią się okazuje. A ja, bazując na swoim skromnym życiowym doświadczeniu, nie będę udawał, jak już ostatnio pisałem, że potrafię coś racjonalnie przewidzieć składając informacje z forumki, twittera i pseudo niusów jakichś pajaców Włodarczyków w marynarkach z szafy klauna. Nie zamieniłem z Brzęczkiem ani słowa, nie znam statystyk z In-Statu, nie analizowałem kogo na swej drodze piłkarskiej i trenerskiej spotkał, od kogo się uczył, jak podchodzi do swoich obowiązków, co jest jego faktyczną zaslugą w Wiśle Płock, a co wymysłem dziennikarzy, ani czy jest duszą towarzystwa czy gryzipiórkiem-analitykiem. I śmiem twierdzić, że gros tych głosów powyżej jest w tej samej sytuacji informacyjnej co ja, ale zgodnie z efektem Krugera-Dunninga, nie przeszkadza to w ferowaniu konkretnych diagnoz i sądów. Ok. Będzie chu.jnia - trudno, na pewno tego nie przegapię. Będzie dobrze - to będzie dobrze. Nie bój się, nie będę się chełpił że "a nie mówiłem", bo ja nic nie mówię - nikomu moja ocena nie jest do szczęścia potrzebna.
    No spoko, a ja z przyjemnością napiszę za 3 miesiące "a nie mówiłem" chciałbym się pomylić ale na dzień dzisiejszy pomysł z Brzęczykiem nie daje ZADNYCH powodów aby myśleć że to się uda. Dokładnie tak jak z Hasim, Jozakiem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Sto razy pisalem, że Hasi to największa sportowa wtopa Leśnego podczas jego prezesury więc zamknij mordę.

I pisałem że Lesnodorski może nie znał się na piłce i nie oczekuje tego od prezesa klubu. Ważne jest to kim ten człowiek się otacza, jakimi doradcami i tymi oficjalnie i nie oficjalnie. I Lesny wiele razy działał po omacku. To różni go od kodziarza że jemu wychodziło. Tyle.
    Grzeczniej buraku. Nikt ci tu nie ubliża, także kontroluj dałna.

No, bo Mioduskiemu nie wyszło... zdobył tylko dublet. Ja pierdolę, co za gość.

Ebengenge, Mazurek, Wandzel... to byli za to zajebiści doradcy.

Bloniaq świetnie to podsumował. Za dużo bukmacherki chłopie, bo teraz będziesz o wszystko robił zakłady i pisał scenariusze. Ten się wypnie tamtemu w rundzie finałowej, Kucharczyk zacznie w pierwszym składzie, Mioduch spektakularnie umoczy, a później same pudła i wychodzisz na zwykłego głupka. Ogarnij się człowieku.
    A Melanż Trwa...

Grzeczniej buraku. Nikt ci tu nie ubliża, także kontroluj dałna.

No, bo Mioduskiemu nie wyszło... zdobył tylko dublet. Ja pierdolę, co za gość.

Ebengenge, Mazurek, Wandzel... to byli za to zajebiści doradcy.

Bloniaq świetnie to podsumował. Za dużo bukmacherki chłopie, bo teraz będziesz o wszystko robił zakłady i pisał scenariusze. Ten się wypnie tamtemu w rundzie finałowej, Kucharczyk zacznie w pierwszym składzie, Mioduch spektakularnie umoczy, a później same pudła i wychodzisz na zwykłego głupka. Ogarnij się człowieku.
    Nie miałam na myśli ani Wandala, Ebebebebege czy Mazurka a tak pisząc pokazujesz tylko że gowno wiesz

Mioduch zdobył dublet dobra weź.
    Pisałem mioduch to nic nie zdobył wszystko co robił to przejebal. Teraz przepierdala znowu chociażby rozważając tego Brzeczka to pokazuje jego ignorancję.

A jeśli chodzi o pozostała treść to tylko mogę się zaśmiać pod nosem. Dziękuję nie narzekam. Pozdrawiam sympatyków.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Nie miałam na myśli ani Wandala, Ebebebebege czy Mazurka a tak pisząc pokazujesz tylko że gowno wiesz

Mioduch zdobył dublet dobra weź.
    Pisałem mioduch to nic nie zdobył wszystko co robił to przejebal. Teraz przepierdala znowu chociażby rozważając tego Brzeczka to pokazuje jego ignorancję.

A jeśli chodzi o pozostała treść to tylko mogę się zaśmiać pod nosem. Dziękuję nie narzekam. Pozdrawiam sympatyków.
    Nie, no... ty wiesz wszystko najlepiej. Udowodniłeś to śmiałymi tezami w czasie tego sezonu, które wymieniłem w poprzednim poście.

A przepraszam, w typerku Ekstraklasy byłeś wyżej, czyli musisz się "znać".
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar bloniaq
    Nie wiem Kijek jak to z Twojej strony wygląda, nie obraź się, staram się czytać Twoje posty z jakąśtam dozą sympatii, ale te "obiektywne" ważenie argumentów w kwestiach Miodek vs. Leśny to mniej więcej podobnie jak te stare kodziary trąbiące na fb o tym że Kaczyński to 13. grudnia spał do południa.
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Podaj jeden merytoryczny powód, dla którego Mioduch zatrudniając kompletnego amatora i kończąc sezon z trenerem od kobiecej piłki, kończy rozgrywki z dubletem...
    Chujowatość ekstraklasy. Tylko i wyłącznie. Przegraliśmy 11!!! meczów, tylko słabości rywali zawdzięczamy tego mistrza.

No spoko, doceniam. Mam prawo go nie lubic ? Mam. Mam prawo mówić że jego działalność to tylko w oparciu o PR jego klakierkow. Na razie nie ma startu do BL. Jak zasłuży to uwierz, docenie.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar beka
    Bogus wróć.
    podsumujmy:
    1. Berg znalazl sie w Legii, bo w el. LE spoko zagralo Molde. Dla przypomnienia, Molde bylo prowadzone przez Solskjaera - on Legii nie chcial prowadzic, ale powiedzial, ze jego kolega z druzyny chcialby sie sprawdzic jako trener.
    2. Czerczesowa przywiozl w teczce Piekarski, bo byl potrzebny strazak na juz.
    3. Hasi to nastepny wizjoner. Co prawda cala Belgia wiedziala, ze to musi jebnac, ale jaki klub by sie klopotal sprawdzeniem jak sobie kandydat na trenera radzil w dotychczasowych miejscach?
    4. Kolejny pozar do gaszenia, wiec tym razem przyszedl Magiera. Ten sam, ktorego doswiadczenie w pilce seniorskiej to 11 meczow, a w juniorskiej byl taki dobry, ze go Legia wczesniej wyjebala w mocno srednim stylu.

Taka to reke Lesnodorski mial do trenerow, ze o dlugofalowych wizjach nie wspomne

Chujowatość ekstraklasy. Tylko i wyłącznie. Przegraliśmy 11!!! meczów, tylko słabości rywali zawdzięczamy tego mistrza.
    ale tez wygralismy wiecej niz w takim 2015/2016, gdzie Legia Czerczesowa rozjezdzala te lige wedlug niektorych (ale tylko u siebie ) Poza tym ta liga w ostatnich latach generalnie byla chujowa, a nie zawsze sie udawalo MP zdobyc (w 2014/2015 Lech zdobyl tyle samo punktow co Legia w tym sezonie)

Jakich dowodów oczekujesz? Gość wypadł słabo zarówno w Gdańsku jak i w Katowicach, no dla spotęgowania sytuacji mógłby jeszcze zlecieć z ligi, ale chyba takie dokonania mogą sugerować, że na LM to papierów raczej nie ma.
    mozna np oczekiwac, ze wyciaga wnioski z wpadek w poprzednich klubach, na co wskazywalyby wyniki w Wisle P

No spoko, doceniam. Mam prawo go nie lubic ? Mam. Mam prawo mówić że jego działalność to tylko w oparciu o PR jego klakierkow. Na razie nie ma startu do BL. Jak zasłuży to uwierz, docenie.
    nie strasz nie strasz Mialo nie byc dubletu, ale jak na zlosc wyrobili sie. To teraz pozostaja europejskich puchary. Jak tutaj wyciagna grupe LE to co wtedy pozostanie? Czepnac sie, ze za Bodka odpadalismy z el LM przez babe, ktora nie znala prostego regulaminu, gdy Mioduski to tylko LE?
    Ostatnio edytowane przez beka ; 28-05-2018 o 00:57

Cytat Zamieszczone przez eR_ Zobacz posta
    A wcześniej, te 4 poprzednie tytuły, to był efekt naszej zajebistości? Kalkulacja Czerczesowa w meczu z Lechią i ostatni mecz z Pogonią, wyścig do końca z Piastem albo zeszłoroczna sraczka, czy aby Jagiellonia nie wygra z Lechem?

Zmienianie szkoleniowców w środku sezonu, zimowa wyprzedaż najlepszych zawodników: Radović i uwaga: Nikolić, Prijović, Bereszyński. Coroczny zaciąg szrotu w końcówce okienka transferowego, bo ponoć czekaliśmy na "okazje", które nigdy się nie trafiały. Trenerzy z łapanki, którzy w większości zdobywali tu swoje pierwsze i jedyne trofea.... to niby nie był fart i słabość ligi, tylko przemyślane i w pełni profesjonalne działanie.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    podsumujmy:
    1. Berg znalazl sie w Legii, bo w el. LE spoko zagralo Molde. Dla przypomnienia, Molde bylo prowadzone przez Solskjaera - on Legii nie chcial prowadzic, ale powiedzial, ze jego kolega z druzyny chcialby sie sprawdzic jako trener.
    2. Czerczesowa przywiozl w teczce Piekarski, bo byl potrzebny strazak na juz.
    3. Hasi to nastepny wizjoner. Co prawda cala Belgia wiedziala, ze to musi jebnac, ale jaki klub by sie klopotal sprawdzeniem jak sobie kandydat na trenera radzil w dotychczasowych miejscach?
    4. Kolejny pozar do gaszenia, wiec tym razem przyszedl Magiera. Ten sam, ktorego doswiadczenie w pilce seniorskiej to 11 meczow, a w juniorskiej byl taki dobry, ze go Legia wczesniej wyjebala w mocno srednich okolicznosciach.
    1. A to Berg był niewypałem?
    2. Może i przywiózł w teczce Piekarski ale wówczas to Mioduch się upieral przy innych WÓWCZAS GDYBY NIE BL I MW TO CZERCZESOVABYNIE BYLO
    3. Hasi już pisałem.
    4. Legia za Magiery na jesieni była najlepiej grająca Legia w ostatnich 10 latach.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Prezio
    Jerzy Brzęczek trener (cyt. z wikipedii):
    Na początku lutego 2010 roku Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa. Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora.
    17 listopada 2014 roku został trenerem Lechii Gdańsk. Dnia 1 września 2015 roku został zwolniony. Od końca września 2015 trener GKS Katowice. 11 lipca 2017 roku został trenerem Wisły Płock.

Nadaje się?

Może jako piłkarz? (cyt. z wikipedii):
    Brzęczek rozpoczął karierę w zespole Rakowa Częstochowa. Po wyjeździe z Częstochowy grał kolejno w Olimpii Poznań, Lechu Poznań, Górniku Zabrze, GKS-ie Katowice, Tirolu Innsbruck, LASK, Maccabi Hajfa, Sturmie Graz, FC Kärnten oraz Wacker Tirol. Latem 2007 roku, po dwunastu latach gry poza krajem, podpisał roczny kontrakt z Górnikiem Zabrze, który 15 kwietnia 2008 roku przedłużono o kolejny rok. W styczniu 2009 rozwiązał kontrakt z klubem i na zasadzie wolnego transferu przeszedł do Polonii Bytom, gdzie był grającym asystentem trenera Marka Motyki. Latem 2009 roku zakończył karierę.

Wolę Klafa.

A wcześniej, te 4 poprzednie tytuły, to był efekt naszej zajebistości? Kalkulacja Czerczesowa w meczu z Lechią i ostatni mecz z Pogonią, wyścig do końca z Piastem albo zeszłoroczna sraczka, czy aby Jagiellonia nie wygra z Lechem?
    .
    A Czerczesow jak przychodził to ile miał straty do Piasta? 11?

Jagiellonia - Lech to przypomnij kto był wtedy właścicielem klubu....?
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 28-05-2018 o 01:05
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar beka
    1. A to Berg był niewypałem?
    2. Może i przywiózł w teczce Piekarski ale wówczas to Mioduch się upieral przy innych WÓWCZAS GDYBY NIE BL I MW TO CZERCZESOVABYNIE BYLO
    3. Hasi już pisałem.
    4. Legia za Magiery na jesieni była najlepiej grająca Legia w ostatnich 10 latach.
    Berga i Magiere mozna ocenic po. A co mieli na swoja obrone jak byli zatrudniani? Magiera jako byly pilkarz Legii + gorzej niz z Hasim byc nie moze, a Berg mial sie napatrzyc na Fergusona przy pracy. No faktycznie niesamowite doswiadczenie.
    Ad Czerczesowa - pamietam te gadki Lesnodorskiego z czasow konfliktu, ze musieli uzyc podstepu, zeby zatrudnic Czerczesowa. I taka mial Lesnodorski z nim zajebista relacje, ze nawet mu sie dupy nie chcialo ruszyc na pozegnalna konferencje prasowa. A miedzy Czerczesowem a Mioduskim jest do dzisiaj ogromna niechec, z wielkim trudem ja ukrywali jak ten pierwszy wpadl na Legie nie tak dawno temu.

Jagiellonia - Lech to przypomnij kto był wtedy właścicielem klubu....?
    to jeszcze przypomnij kto byl prezesem i wspolwlascicielem do marca. Bo sprowadzanie calego sezonu ligowego do jednego meczu nie bardzo ma sens.

A Czerczesow jak przychodził to ile miał straty do Piasta? 11?

Jagiellonia - Lech to przypomnij kto był wtedy właściciel klubu....?
    No i? To, że roztrwonili tę 11 punktową stratę to nie jest dowód beznadziejności tych rozgrywek? To samo, jak tegoroczna postawa Lecha, który miał tytuł na wyciągnięcie ręki...

Wtedy trenerem był święty Jacenty. Kiedy ten niedobry Mioduch miał zrobić rewolucję, w marcu, kiedy było już po zamknięciu okienka transferowego? Bo chyba pamiętasz, kto miał takie umowy z grajkami, że puszczał ich w połowie sezonu, a w ich miejsce sprowadzał Necida i inny szrot.

PS beka Berg był scoutem Norwich, ale Kijek już wtedy wiedział, że to będzie znakomity wybór.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    to jeszcze przypomnij kto byl prezesem i wspolwlascicielem do marca. Bo sprowadzanie calego sezonu ligowego do jednego meczu nie bardzo ma sens.
    No wybacz ale już od stycznia nie było tajemnicą że Mioduch latał po klubie i blokował wszystkie dzialania, blokowanie transferow, szukanie haków, jego dziwne "audyty", wprowadzanie swoich ludzi.
    Przypomnij sobie jak wtedy wyglądało to styczniowe okienko.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar beka
    szkoda, ze z tym blokowaniem nie byl skuteczniejszy - nie byloby Necida czy Chukwu. Zreszta, do 1 stycznia rozegrano 20 kolejek, poprzednia ekipa miala czas sie wykazac w tym czasie.

PS beka Berg był scoutem Norwich, ale Kijek już wtedy wiedział, że to będzie znakomity wybór.
    Nie nie wiedziałem.ale jak pokazało życie to był chujowy wybór...ojebanie celticu itp. dramat
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Nie nie wiedziałem.ale jak pokazało życie to był chujowy wybór...ojebanie celticu itp. dramat
    No, a później Saganowski jako defensywny napastnik, kompromitujące przepierdolenie mistrzostwa na rzecz Poznania, następnie wstyd w pucharach i lidze, gdzie trzeba było awaryjnie szukać strażaka...

Ale tak to już z tobą jest, że pamiętasz epizody. Celtic Berga, 3 miesiące Magiery, a resztę puszczasz w niepamięć. Magiera też był zajebistym trenerem. To, że był bliski powtórzenia wyczynu Bergusona i o mały włos nie przegrał tytuły z Jagiellonią, a później skompromitował nas podwójnie w europejskich pucharach to taki mały, nic nieznaczący szczególik.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 28-05-2018 o 01:20
    A Melanż Trwa...

Idąc twoim tokiem rozumowania to Guardiola to chujowy trener bo nie wygrał LM z City i powinni go wyjebać, chujwo wybrali trenera.

I jak tu Cię nie obrażać skoro jesteś idiotą ?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Idąc twoim tokiem rozumowania to Guardiola to chujowy trener bo nie wygrał LM z City i powinni go wyjebać bonchujwo wybrali trenera.

I jak tu Cię nie obrażać skoro jesteś idiotą ?
    Dedukcja to nie jest twoja najmocniejsza strona.

PS sprawdź gamoniu z jaką przewagą MC wygrał ligę, jaką grali piłkę (nie był to okres 3 miesięcy ), okoliczności odpadnięcia z LM itp., zanim kolejny raz napiszesz coś równie idiotycznego.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 28-05-2018 o 01:24
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar beka
    ale znowu - latwo Berga czy Magiere oceniac po. Na czas zatrudniania nie bylo merytorycznych przeslanek ku temu, ze dadza rade.

Przypomnij sobie jak wtedy wyglądało to styczniowe okienko.
    pamietam bardzo dobrze:
    -sprzedaz obu napastnikow w imie polityki dobrego zycia z pilkarzami,
    - wypozyczenie Necida bez szans na jego wykupienie (z tego co mozna bylo wyczytac),
    - kupno Chukwu, bo przeciez dobrze zagral przeciwko Legii 4 lata wczesniej,
    - najwyzszy kontrakt w lidze dany obroncy. Kwota wzbudzila watpliwosci przy zalozeniu, ze Jedrzejczyk bedzie prezentowac poziom jak za Czerczesowa...

Idąc twoim tokiem rozumowania to Guardiola to chujowy trener bo nie wygrał LM z City i powinni go wyjebać, chujwo wybrali trenera.
    idac logika kibicow Legii Guardiola nie moglby nigdy zostac trenerem Barcelony, bo nie prowadzil wczesniej z sukcesami druzyny z wyzszej albo ten samej polki

Dedukcja to nie jest twoja najmocniejsza strona.

PS sprawdź gamoniu z jaką przewagą MC wygrał ligę, jaką grali piłkę (nie był to okres 3 miesięcy ), okoliczności odpadnięcia z LM itp., zanim kolejny raz napiszesz coś równie idiotycznego.
    Nie równie idiotycznego tylko coś co tak samo Ciebie zaora. Z Bogiem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Nie równie idiotycznego tylko coś co tak samo Ciebie zaora. Z Bogiem.
    Idź się chłopie prześpij. Ostatnio nie masz najlepszej passy.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    w tamtych sezonach gubiliśmy masę punktów przez grę w pucharach i była to zwyczajna kalkulacja, o tym sezonie tego powiedzieć nie można.

Uprawnienia umieszczania postów