Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 6 z 23 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 180 z 674

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista Awatar Marcino
    Do Legii II go
    Niech ogarnie awans w przyszłym sezonie.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Rozumiem, że trener przychodzi ze swoim sztabem, ale może po prostu przeszłaby opcja, żeby ewentualnie trener Klaf został na stanowisku drugiego trenera, asystenta czy kogoś w tym rodzaju? Wiem, że jeszcze jeszcze Vuko, ale w zasadzie to Klafurić teraz najlepiej zna drużynę i jeśli nasze gwiazdy go akceptują to może dobrze, jakby został...

Do czego ma zostać? Przecież my przy dzisiejszej bryndzy nie mamy czego szukać w pucharach.

Jakoś z Vuko nikt nie ma problemu, ale fakt, że nie potrzeba nam raczej aż tylu asystentów. Tak tylko luźno myślałem o jakiejkolwiek roli dla niego, bo wydaje się, że się nieźle wkomponował w zespół.
    z Vuko trochę inna sytuacja - jest od lat związany z Legią, zna szatnie doskonale i jest takim dodatkowym asystentem, który się uczy dopiero. U Jozaka był, ale tak naprawdę jego rola była chyba bardzo marginalizowana. Jestem wręcz przekonany, że Jozak absolutnie nic z nim nie konsultował.

Tutaj mamy Klafuricia, który ma znacznie większe doświadczenie. Był tym pierwszym asystentem u Romeo, teraz jako pierwszy doprowadzi prawdopodobnie zespół do dubletu i miałby być którymś tam z kolei asystentem u nowego trenera..?
    Sam Dean nawet by nie poszedł na coś takiego...

Do czego ma zostać? Przecież my przy dzisiejszej bryndzy nie mamy czego szukać w pucharach.
    *********** maruderzy na rumuńską albo deszczową, tam wam będzie niewątpliwie lepiej. Jeszcze żebyście potrafili konstruktywnie pokrytykować, przedstawić jakieś argumenty i rozwiązania, to tylko potraficie pierdolić jak dziewczynki, a potem będziecie się tasować do gry drużyny za parę miesięcy.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 15-05-2018 o 09:22

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

*********** maruderzy na rumuńską albo deszczową, tam wam będzie niewątpliwie lepiej. Jeszcze żebyście potrafili konstruktywnie pokrytykować, przedstawić jakieś argumenty i rozwiązania, to tylko potraficie pierdolić jak dziewczynki, a potem będziecie się tasować do gry drużyny za parę miesięcy.
    Wystarczy obejrzeć co drugi mecz Legii w tym sezonie by dojść do wniosku, że w Europie się odbijemy od drużyn z Kazachstanu bądź innych Azerbejdżanów. Nie trzeba być maruderem żadnym, by wysnuć taką opinię.

Legionista
    z Vuko trochę inna sytuacja - jest od lat związany z Legią, zna szatnie doskonale i jest takim dodatkowym asystentem, który się uczy dopiero. U Jozaka był, ale tak naprawdę jego rola była chyba bardzo marginalizowana. Jestem wręcz przekonany, że Jozak absolutnie nic z nim nie konsultował.

Tutaj mamy Klafuricia, który ma znacznie większe doświadczenie. Był tym pierwszym asystentem u Romeo, teraz jako pierwszy doprowadzi prawdopodobnie zespół do dubletu i miałby być którymś tam z kolei asystentem u nowego trenera..?
    Sam Dean nawet by nie poszedł na coś takiego...

jest tu jakiś admin, naprawdę nie chce mi się odpisywać parchowi, trzymajmy jakiś poziom forum.

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    jest tu jakiś admin, naprawdę nie chce mi się odpisywać parchowi, trzymajmy jakiś poziom forum.
    i ty ten poziom trzymasz pisząc takie merytoryczne posty. ładnie się zaprezentowałeś.

Wystarczy obejrzeć co drugi mecz Legii w tym sezonie by dojść do wniosku, że w Europie się odbijemy od drużyn z Kazachstanu bądź innych Azerbejdżanów. Nie trzeba być maruderem żadnym, by wysnuć taką opinię.
    potrzeba tu trenera + 2-3 wzmocnień. naprawdę niemożliwe do realizacji.

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Bez przesady, nie można tego brać tak dosłownie. Gramy bez trenera, bez przygotowania, bez napastnika, a mimo wszystko wygląda to coraz lepiej i na boisku i w gablocie. Może i nawinie, ale wierzę, że ogarnięty trener typu ten Fischer i wymiana kilku ananasów na lepszych+ powroty dadzą dużo wyższą jakość. W pucharach mamy elegancki współczynnik, który daje rozstawienie, więc grupa wcale nie jest taka niemożliwa.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Suicide squad Zobacz posta
    Byłbym w stanie zrozumieć tę wypowiedź, gdybyśmy niejednokrotnie odpadli z rybakami czy innymi pasterzami. Ale to nie to forum i nie ten klub.
    Daj mi przykłady tego niejednokrotnego odpadania poza poprzednim sezonem ( jeżeli Astane i szeryfów uznamy za pasterzy).

Cytat Zamieszczone przez Makrel Zobacz posta
    Oglądasz też co drugi mecz ligi Kazachstanu lub Azerbejdżanu czy tak piszesz na podstawie flashcora lub wypowiedzi Rzeźniczaka?
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 15-05-2018 o 10:13

Petrescu albo Hapal to byłoby trafne rozwiazanie

Legionista Awatar Benek
    Szansa dla Klafuricia? (5)
    Prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski nie wyklucza scenariusza, w którym pełniący obowiązki pierwszego trenera Dean Klafurić zostanie w klubie na kolejny sezon. – Mamy trzech kandydatów na stanowisko trenera. Rozmowy trwają. „Klaf” jest na tej liście – powiedział „Przeglądowi Sportowemu” właściciel lidera Lotto Ekstraklasy.
    Legia. Net
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar dilbert
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Legia. Net
    Osobiście jestem w obozie zwolenników myśli, że zostawiając na stanowisku "Klafa" zwyczajnie prosimy się o kłopoty w nadchodzącym czasie. Jeśli zdobędziemy mistrzostwo będzie sztos, wiadomo - radość, euforia, wszyscy na fali i grzechy zapomniane. Natomiast później będzie trzeba ogarnąć transfery, planować na kilka miesięcy do przodu, w międzyczasie przyjadą drużyny z pastucholandii, albo właśnie solidne ekipy z Europy... i czy po raz kolejny mamy być akademią dla przyszłych trenerów?

Chociaż jak Loczek ma kolejnego managera-teoretyka z płynnym angielskim wyciągnąć z kapelusza, to rzeczywiści niech zostawi już tego Klafa...

Legionista Awatar midzi
    Jeśli w weekend będzie minimum remis niezależnie od stylu do Klaf zostanie na 100%. Widać, że Mioduski nie lubi zmian ad hoc, a jedyne jakie akceptuje to zmiany systemowe (vide odejście Magiery i przyjście całej nowej struktury).

Także dla miłośników nowych nazwisk mam podpowiedź. Nazwisko nowego-starego trenera jest praktycznie przesądzone

Legionista Awatar Peer
    Cytat Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
    Jeśli w weekend będzie minimum remis niezależnie od stylu do Klaf zostanie na 100%. Widać, że Mioduski nie lubi zmian ad hoc, a jedyne jakie akceptuje to zmiany systemowe (vide odejście Magiery i przyjście całej nowej struktury).

Także dla miłośników nowych nazwisk mam podpowiedź. Nazwisko nowego-starego trenera jest praktycznie przesądzone
    Nie żartuj. Jak dla mnie, to Klaf zostanie na stanowisku tylko wtedy, gdy Miodek nie dogada się z tymi, których chce na stanowisko trenera. Oczywiście wtedy powie, że Klafurić doskonale się sprawdził, zna drużynę itd, ale jestem zdania, że jednak zmiana nastąpi, jeśli jakiś poważny trener, typu Fischer będzie chciał do nas przyjść.

Legionista Awatar dilbert
    wiadomo, tylko Jasio Urban

Legionista Awatar midzi
    Zmiana Klafa to zamiana całego bałkańskiego sztabu. Mioduski po 10 miesiącach stwierdzi, że jego genialny pomysł to niewypał?

Szansą jest wyciągnięcie jakiegoś bałkańskiego szkoleniowca o uznanym nazwisku.

Urban? Trzeci raz bym tej twarzy już nie zdzierżył.

Legionista Awatar Peer
    Zmiana Klafa to zamiana całego bałkańskiego sztabu. Mioduski po 10 miesiącach stwierdzi, że jego genialny pomysł to niewypał?

Szansą jest wyciągnięcie jakiegoś bałkańskiego szkoleniowca o uznanym nazwisku.

Urban? Trzeci raz bym tej twarzy już nie zdzierżył.
    Przecież już stwierdził, zwalniając Jozaka. Z resztą kto tam jeszcze został z tego zaciągu? Kepcija tak czy inaczej zostanie, bo to chyba on był głównym nabytkiem Mioduskiego. Reszta jest mało znacząca jednak.

Legionista Awatar midzi
    Jozaka to zwolnił rychło, ale ze względów wizerunkowych.

Jego tłumaczenia nie mieściły się w żadnym ramach podręcznika zarządzania kryzysowego.

Legionista Awatar Peer
    Jozaka to zwolnił rychło, ale ze względów wizerunkowych.

Jego tłumaczenia nie mieściły się w żadnym ramach podręcznika zarządzania kryzysowego.
    Być może, ale kryzys zażegnany, sytuacja uspokojona, pójdzie za głosem ludu i, mam nadzieję, rozsądku.
    No chyba, że nikogo nie dogada.

Legionista

Nie lubi zmian adhoc, tylko dwóch trenerów z dwóch ogólnie wypierdolonych wypierdolił adhoc.

Legionista Awatar midzi
    Zmiana na Magierę ad hoc? Przecież wiele miesięcy obgadywał zaciąg bałkański po rozmowach z Jozakiem na konferencjach UEFA.

Btw, to Majewski twierdzi, że trener jest już znany i nie jest to żaden kolejny wuefista..

Legionista Awatar syrokomla
    Btw, to Majewski twierdzi, że trener jest już znany i nie jest to żaden kolejny wuefista..
    Stefan Majewski?
    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Legionista Awatar Jestem
    Jest taki jeden wolny geniusz myśli trenerskiej z Bałkanów od kilku dni i nawet trochę po polsku już nawija, Nenad mu czy jakoś tam ...

Obecne sukcesy Klafa i przewidywany w niedzielę remis spowodują duży ból głowy Miodkowi w poniedziałek i to nie tylko w wyniku nadużycia napojów rozluźniających. I tak ma być, to ma być olbrzymi ból głowy z obydwu powodów jednocześnie, dlatego nie będzie nam grozić jakiś szrot trenerski tylko albo konkretne propozycja albo Klaf zostanie na kolejne pół sezonu do zimy, być może nawet następnej, jeśli dobrze pójdzie w pucharach?

p.s. Widać było wyraźnie jaki "ciepły" był już Miodek bezpośrednio po meczu z Górnikiem - ale piszę o tym z sympatią i z obowiązku "reporterskiego"

p.p.s. Ludzie, nieco więcej optymizmu! Wprawdzie nie wysyłam Was na bułgarską ale walnijcie sobie jakiś królewski antydepresant albo ze dwa lub nawet trzy i od razu świat się zrobi przyjaźniejszy.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Kucharz
    Rozumiem, że trener przychodzi ze swoim sztabem, ale może po prostu przeszłaby opcja, żeby ewentualnie trener Klaf został na stanowisku drugiego trenera, asystenta czy kogoś w tym rodzaju? Wiem, że jeszcze jeszcze Vuko, ale w zasadzie to Klafurić teraz najlepiej zna drużynę i jeśli nasze gwiazdy go akceptują to może dobrze, jakby został...
    Według mnie to nasze gwiazdy po prostu wyjątkowo nie akceptowały Jozaka i poganiając go osiągnęły już swój cel. Co nie znaczy jednak, że akceptują Klafa Po prostu nadal punktując za niego tak jak za poprzednika, popełniliby sportowe samobójstwo. Więc składając to wszystko do kupy, raptem wyniki się pojawiły
    A już tak bardziej serio to sądzę, że z Klafem długo by im po drodze nie było. Tym grajkom na dłuższą metę po prostu potrzebny jest autorytet, gość, który coś osiągnął jako piłkarz lub szkoleniowiec, a nie trener damskiej drużyny z dubletem w CV.

Legionista Awatar (L)ukasz
    Lubię statystykę i cyferki, więc podsumowanie naszych ostatnich kilku lat w E37 i za rządów po ITI.

Sezon Punkty Przewaga Miejsce na koniec sezonu Trener Właściciel Prezes UEFA
    2017/2018* 63 (20-4-11) +3 1. Magiera/Jozak/Klaufuric Mioduski Mioduski blamaż z Boratem
    2016/2017 73 (21-10-6) +2 1. Hasi/Magiera Mioduski/Leśnodorski Leśnodorski/Mioduski Faza grupowa LM
    2015/2016 73 (21-10-6) +3 1. Berg/Czerczesow Mioduski/Leśnodorski Leśnodorski Ostatnie miejsce w fazie grupowej LE
    2014/2015 70 (21-7-9) -1 2. Berg Mioduski/Leśnodorski Leśnodorski Wyjście z grupy LE z pierwszego miejsca.
    2013/2014 81 (26-3- +10 1. Urban/Berg Mioduski/Leśnodorski Leśnodorski Odpadnięcie z LM ze Steua i ostatnie miejsce w grupie LE
    2012/2013 67 (20-7-3) +6 1. Urban ITI Kosmala/Leśnodorski Odpadnięcie z eliminacji LE z Rosenborgiem
    2011/2012 53 (15-8-7) -3 3. Skorża ITI Kosmala Drugie miejsce w grupie LE.

Obojętnie kto nas trenuje jest w stanie ugrać 20-21 zwycięstw w sezonie. Jedynym sezonem gdzie odskoczyliśmy reszcie stawki był pierwszy sezon po ITI, gdzie graliśmy Radovicem, Kucharczykiem i Dwaliszwilim. Strzeliliśmy wtedy rekordowe 75 bramek przy 35 straconych, co nam dało przewagę 10 punktów nad drugim zespołem.
    Obecny sezon jest najgorszy pod względem strzeleckim.
    Liczba straconych goli mniej więcej była równa przez cały okres.
    Czy odpadamy z Kazachami, czy gramy w Lidze Mistrzów, to dorobek punktowy jest mniej więcej taki sam.

Co gorsza, w ostatnich latach nasi przeciwnicy mniej więcej potrafili ugrać taką samą liczbę zwycięstw co my.

Przez ten okres mieliśmy i człowieka z nazwiskiem (Berg), człowieka pracującego w dobrym klubie (Hasi), wychowanka klubu (Magiera) oraz ówczesnego uzdolnionego polskiego trenera (Urban) oraz człowieka z uznanej szkółki piłkarskiej (Jozak). Kazdy model sprawdził się tak samo. Wszystko zależało od zgrania drużyny i długości ławki rezerwowych. Tam gdzie graliśmy dobrze w pucharach, to odbijało się to czkawką w lidze. Jak nie mieliśmy ławki, to Radović ciągnął zespół.
    Jak mieliśmy Prijovica i Nikolica, to strzelaliśmy po 70 goli w sezonie.

Podsumowując, bez trafionych transferów ten zespół może trenować ktokolwiek. Efekt będzie podobny.

Nawiasem mówiąc, to możecie się śmiać z Kucharczyka, ale to jest jedyny piłkarz w tym zespole, który gra od 9 lat i prezentuje stabilną formę.

Nie do końca w temacie trenera LEGII, ale to jest bardzo ciekawe.. Bjelica ma zostać ogłoszony nowym trenerem.. Dinama Zagrzeb
    Trzeba przyznać, że jak to się uda, to gość będzie mógł całować rączki Rutkowskiego i Klimczaka. Dla Chorwata praca w Dinamie jako pierwszy szkoleniowiec to najwyższa nobilitacja. I to niezłe zagranie na nosie Jozakowi, który wypowiadał się po meczu z Lechem, że dobrze zrobili, że nie zatrudnili Nenada w Zagrzebiu..

Gdzie on tak niby twierdzi?

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Daj mi przykłady tego niejednokrotnego odpadania poza poprzednim sezonem ( jeżeli Astane i szeryfów uznamy za pasterzy).
    Nie zrozumieliśmy się. Miałem na myśli tych co odpadli z rybakami, czyli Lech Poznań. Nie Legię.
    Mistrz, mistrz, LEGIA MISTRZ!!!

Legionista Awatar Piasedam1
    Pan Brzęczek był ponoć na rozmowach w sprawie objęcia Legii.

Cytat Zamieszczone przez Piasedam1 Zobacz posta
    Pan Brzęczek był ponoć na rozmowach w sprawie objęcia Legii.
    Mam nadzieję, że to taki żart. To już lepiej zostawić Klafa - albo super trener z zachodu albo nie robić zmian.

Uprawnienia umieszczania postów