Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 41 z 46 PierwszyPierwszy ... 31373839404142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,230 z 1360

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

4 dni dokladnie, mowil ze 2 tygodnie od zwolnienia Klaufa
    Kucharczyk? Sky is the limit

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Lol.
    Nie bądź zalosny. Co ma wspólnego jedno z drugim? I nie dorabiaj ideologii na sile.

A przede wszystkim to chyba nie zrozumiałeś posta.
    Powiedzial glowny propagandzista forum.

To Ty nieustannie podkreslasz pochodzenie, czy poglady Miodka, jakby to bylo jedyna przyczyna jego zjebanych decyzji.
    Przyklad Lesnego po prostu pokazuje ze samo umoczenie w ITI nie musi byc decydujace.

coraz chudszy Awatar Kijek
    A jakie miał "umoczenie" Lesny w ITI oprócz tego, że rozpoczął bycie prezesem pod koniec czasów ITI. Jeśli prowoniesz to z przeszłością Mioduskiego to zwyczajnie gówno wiesz.

Jeśli nie rozumiesz w jakim celu "nieustannie podkreślam pochodzenie" to zwyczajnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez grassofobik Zobacz posta
    Dawać tego trenera z luxemburga
    Swoją drogą - Dino jest synem Klausa Toppmoellera - świetnego trenera z Bundesligi (m.in finalista Champions League z Bayerem)
    Jesli tatuś go wspiera, to może rzeczywiście warto go wziąć
    koko koko Skorza spoko...

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    Mioduski dużo mówił.
    Coś o wchodzeniu na wyższy poziom.
    Cos o tytanicznej pracy.
    I wreszcie coś, że będzie inaczej, lepiej, bardziej profesjonalnie.
    Wczoraj wszystko było widać.

A jakie miał "umoczenie" Lesny w ITI oprócz tego, że rozpoczął bycie prezesem pod koniec czasów ITI. Jeśli prowoniesz to z przeszłością Mioduskiego to zwyczajnie gówno wiesz.

Jeśli nie rozumiesz w jakim celu "nieustannie podkreślam pochodzenie" to zwyczajnie nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
    Dla mnie to ludzie obracajacy sie w podobnym towarzystwie.

Popraw mnie jezeli sie myle, bo wiedze swoja czerpie tylko z tego co przeczytam, nie mam zadnych info ze srodka tak jak Ty, ale czy nie bylo tak ze Lesny zostal tym prezesem tak troszke po znajomosci? Do prasy przebijalo sie ze byl "przyjacielem rodziny" jednego z zalozycieli ITI?

Co do Miodka to bylem zdziwiony ze
    wykupil Lesnego, bo dalem sie nabrac narracji, ze Miodek tylko pilnuje zeby zostaly splacone dlugi ITI i mu na klubie nie zalezy. Ale pewnie kolejny raz mi powiesz ze o niczym nie mam pojecia.
    Masz tak szeroka wiedze od srodka, to bys uchylil rabka tajemnicy i powiedzial ile jeszcze sie bedziemy skazani na Miodka, czy kogo kolwiek kto za nim stoi.

1. To, że to jest podobne towarzystwo biznesowe to nie trudno. Przecież ta towarzyska Warszawa biznesowa tam zapewne każdy się zna.

Kiedyś ktoś do BL poszedł i mu zaproponował stanowisko w czasach ITI, kiedy to Mioduch był tak w RN.

2. Nikt za tym nie stoi. Mioduch chciał pokazac wszystkim, że ma większego i jaki to on będzie lepszy w posiadaniu i zarządzaniu klubem. No to pokazuje.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Kompetencje strategiczne

Cytat Zamieszczone przez mkf303 Zobacz posta
    Popraw mnie jezeli sie myle, bo wiedze swoja czerpie tylko z tego co przeczytam, nie mam zadnych info ze srodka tak jak Ty, ale czy nie bylo tak ze Lesny zostal tym prezesem tak troszke po znajomosci? Do prasy przebijalo sie ze byl "przyjacielem rodziny" jednego z zalozycieli ITI?
    Nie martw się, fan Trenerovića też wie tyle ile wyczyta w komentarzach na Legia.net i twiterze. Leśnodorski jest po prostu z innej opcji politycznej, on preferuje bycie bardziej Nowoczesnym, to tam ma kolegów. Od dawna powiązany z rodziną Walterów. Ma szerokie kontakty polityczno-biznesowe w środowisku obecnego Petru i niegdysiejszego Palikmiota. O opcjach prorosyjskich nie wspominając. Podobnie zresztą jak jego przydupas Frendzel.

A Mioduski został "kodziarzem", bo miał zdjęcie z wyznawcą tego ugrupowania. A tak na dobrą sprawę całą polską politykę ma w dupie, bo siedzi w Szwajcarii. Tutaj ma "jako takie" kontakty biznesowe.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez PAWELLO11 Zobacz posta
    Jeszcze pewnie z tydzień. Który trener tu przyjdzie mając w perspektywie odpadnięcie z kelnerami? Nikt sobie nie chce brudzić rąk

Legionista Awatar Lillo
    Mioduch byłby może i dobrym prezesem, gdyby miał od czasu do czasu "jako takie" kontakty z bazą

Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Mioduch byłby może i dobrym prezesem, gdyby miał od czasu do czasu "jako takie" kontakty z bazą
    Dlatego nie rozumiem jego decyzji, że postanowił sam być prezesem. Wystarczyłoby, gdyby został właścicielem. Prezesa mógł mianować - człowiek z branży, będący na miejscu, ogarniający ten burdel.
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Lillo
    Np kto?
    A tak kompromituje się jako prezes, właściciel i człowiek.
    Ostatnio edytowane przez Lillo ; 10-08-2018 o 16:26

A tam dobrym. Byłby świetnym prezesem, byle jak najdalej od Legii.

Dzisiaj trening jedynki prowadził trener przygotowania fizycznego zespołów U14 i U15 naszej akademii. Czyżby #sosOUT ?

Cytat Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
    Np kto?
    Nie znam krawaciarzy.

Legionista
    To już chyba wiadomo, na kogo czeka Mioduch:
    http://www.sport.pl/pilka/10,65080,2...oxSportLinkImg
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar grodzisk1
    Dawidziuk pisze na TT, że nowy trener jest już w Warszawie. I nie jest to Ojrzyński.

Prośba o wklejanie info bo człowiek nie ma twittera to nic nie wie
    Dziękuje Dobranoc.

Cytat Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
    Dawidziuk pisze na TT, że nowy trener jest już w Warszawie. I nie jest to Ojrzyński.
    Druga część się zgadza. Napisał że nie ma teraz tematu Ojrzyńskiego w Legii. Natomiast o tym , że trener jest w Warszawie to była ironia. Na tweet gościa że idzie na miasto poszukać trenera Dawidziuk odpisał że istnieje prawdopodobieństwo że go spotka/znajdzie bo w Warszawie jest 2 mln trenerów

Legionista Awatar Strudzio
    Jeszcze napisał że na rewanż ma być już nowy trener.

I ze coś więcej może powiedzieć po meczu z Piastem(aż tam konto założyłem)
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista

Adam Dawidziuk‏ @AdamDawidziukObserwowanyObserwujesz
    @AdamDawidziuk

W odpowiedzi do to @milczar90 @Vlad_CS i jeszcze 5osób
    Nie Polak

Adam nie strasz bo zabrzmiało jak by to miał być kolejny **** amator jakiś. Wlej trochę nadziei w zbolałe Legijnego serca!

Adam Dawidziuk‏ @AdamDawidziuk 5 min5 minut temuWięcej
    W odpowiedzi do to @Irak_Piotr @Vlad_CS i jeszcze 5osób
    Spokojnie, bez nerwów

Ostatnio edytowane przez Układ ; 10-08-2018 o 21:09
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar uho
    jeżeli Dawidziuk nie kręci sobie beki to nowy trener to https://www.transfermarkt.com/sa-pin.../trainer/12110 czyli całkiem, całkiem ...

Gintleman Awatar księciuniu
    Tez o RSP słyszałem.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Klaf by wyszedł na tych leszczy 352, ofensywnie dojechał i po pierwszej połowie byłoby 3:0 dla nas.
    I nawet bym się nie zdziwił, gdyby w poniedziałek klub, jako nowego trenera, przedstawił Klafa
    Złoty słońca blask dokoła,
    Orzeł biały wzlata w wzwyż,
    Dumne wznieśmy w górę czoła,
    Patrząc w Polski znak i w krzyż!

Polsce niesiem odrodzenie,
    Depcząc podłość, fałsz i brud,
    W nas mocarne wiosny tchnienie,
    W nas jest przyszłość, z nami lud!

Naprzód idziem w skier powodzi,
    Niechaj wroga przemoc drży!
    Już zwycięstwa dzień nadchodzi,
    Wielkiej Polski moc to my!
    Wielkiej Polski moc to my!

Cytat Zamieszczone przez swiety1916 Zobacz posta
    I nawet bym się nie zdziwił, gdyby w poniedziałek klub, jako nowego trenera, przedstawił Klafa
    To by była nowość.
    Gra na przywrócenie trenera. A nie na zwolnienie
    Decyzja również wpisywałaby się w "strategię prowadzenia drużyny by Mioduski", dzięki skrajnej niekonsekwencji.

Na pewno mając alternatywę przywrócenie Klafuricia, Ojrzyński lub Nawałka. Klaf jest najlepszym wyborem.

A ten Sa Pinto. Patrząc na profil transfermarkt - nie jest "za dobry na Legię", nie wygląda też tragicznie, więc jeśli coś jest w tej plotce to niech idzie już na jutrzejszy trening

Cytat Zamieszczone przez uho Zobacz posta
    jeżeli Dawidziuk nie kręci sobie beki to nowy trener to https://www.transfermarkt.com/sa-pin.../trainer/12110 czyli całkiem, całkiem ...
    A możesz wskazać gdzie Dawidziuk to mówi / sugeruje?

Ps. "Całkiem całkiem" średnia długość pracy w jednym klubie ...pół roku. A niech upierdoli to wszystko kodziarz
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 10-08-2018 o 21:54
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Gintleman Awatar księciuniu
    Mnie też on się średnio podoba, ale tak raczej będzie. Rozmawiają.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar uho
    A możesz wskazać gdzie Dawidziuk to mówi / sugeruje?

Ps. "Całkiem całkiem" średnia długość pracy w jednym klubie ...pół roku. A niech upierdoli to wszystko kodziarz
    https://twitter.com/AdamDawidziuk/st...13809250828288 chodzi o tweeta tego irassa bo on napisał o Pinto.

i całkiem bo w ostatniej swojej robocie, jak dobrze patrzę, zdobył wicemistrzostwo ze Standardem Liege jak na ich budżet, pozycje w lidze po rundzie zasadniczej to mega wynik.
    Ostatnio edytowane przez uho ; 10-08-2018 o 22:06

Legionista
    Jeśli to on rzeczywiście, to kolejne zapowiedzi z jeszcze niedawna: "trener powinien być z naszego kręgu kulturowego, rozumiejący mentalność". Poszły się pierdolić.
    Z drugiej strony może jego nazwisko i renoma spowoduje, że gwiazdeczki nie wejdą mu tak szybko na łeb.
    Ostatnio edytowane przez Układ ; 10-08-2018 o 22:15
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Uprawnienia umieszczania postów