Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 30 z 46 PierwszyPierwszy ... 2026272829303132333440 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 900 z 1360

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
    Keller - jestem na TAK!
    Może sam zainteresowany się wypowie?

http://forum.legionisci.com/member.php?u=74008

Legionista Awatar Gabro
    A'propos tego szwajcarskiego doradcy zarządu

Janekx89
    @janekx89

Według moich informacji J.Keller jest faworytem i optuje za nim ten doktorek Szwajcar, doradca prezesa.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Dobra dawać konfe po meczu z Lechia i nowa miotla z Luksemburgiem
    Dziękuje Dobranoc.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    A'propos tego szwajcarskiego doradcy zarządu
    Niech się wreszcie do czegoś przyda.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Z.
    Skoro ten Keller taki dobry to czemu a) wylądował w Union b) jest bezrobotny?

Bilans 36 wygranych 17 remisów 24 porażki jak na Schalke to nie jest jakaś mega rewelacja.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

A dlaczego swojego czasu wzięliśmy Vadisa, a nie Modricia? Z podobnego powodu rozważamy Kellera, a nie Kloppa.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Skoro ten Keller taki dobry to czemu a) wylądował w Union b) jest bezrobotny?

Bilans 36 wygranych 17 remisów 24 porażki jak na Schalke to nie jest jakaś mega rewelacja.
    Miał w pierwszym sezonie 4 miejsce, w drugim 3. Są to osiągnięcia na poziomie tych które miał Stasiek. Trafienie do drugiej Bundesligi też nie jest upokorzeniem, poziom tej ligi i tak przewyższa naszą (o co specjalnie nie trudno).
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Bo umieć opierdolić (Czerczesow), a nie tylko się drzeć (Hasi), to też jest sztuka.

Cytat Zamieszczone przez Beziooo Zobacz posta
    Miał w pierwszym sezonie 4 miejsce, w drugim 3. Są to osiągnięcia na poziomie tych które miał Stasiek. Trafienie do drugiej Bundesligi też nie jest upokorzeniem, poziom tej ligi i tak przewyższa naszą (o co specjalnie nie trudno).
    W mocniejszej, bardziej poukładanej i wyrównanej lidze.

Legionista Awatar Tomi
    Tomasz Urban z Eleven (dla mnie osobiście gość z najwiekszą wiedzą o Bundeslidze) o Kellerze.

https://twitter.com/tom_ur/status/10...574691845?s=19

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Jeśli Mioduski podpisze kontrakt z Kellerem, będzie to sukces dla klubu i dla prezesa.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 03-08-2018 o 17:09

Legionista Awatar syrokomla
    Głupi by ten Keller był, gdyby sie zgodził w tym nadzym cyrku pracować

Legionista Awatar Puszer
    Ciężko mi uwierzyć w to, że Miodek weźmie doświadczonego trenera, który faktycznie jest TRENEREM. Skończy się pewnie jak zawsze, jakimś totalnym no-namem bez doświadczenia albo Ojrzyńskim i znowu będzie chujnia. Obym się mylił.

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Legionista
    W Schalke Keller zarabiał 1,2 mln EUR rocznie, czy ktoś może widział gdzieś informację, ile zarabiał w Unionie?

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez drops Zobacz posta
    W Schalke Keller zarabiał 1,2 mln EUR rocznie, czy ktoś może widział gdzieś informację, ile zarabiał w Unionie?
    O Matko! Słabo to widzę A wiadomo dlaczego wywalili go z Unionu? Gorzała?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    O Matko! Słabo to widzę A wiadomo dlaczego wywalili go z Unionu? Gorzała?
    Na szwabskiej stronie napisali, że jego zwolnienie było szokiem dla niego i kibiców, że miało jakiś zwrot w jakości gry przynieść. Tak jak ktoś wcześniej pisał zwrot polegał na zyebaniu się z 4 na 9 miejsce w tabeli.
    No i Niemcy sugerują, że prędzej czy później znowu wyląduje w Bundeslidze, więc markę to on cały czas ma.

To się nie uda.

Legionista
    w dostępnych z wierzchu artykułach pojawia się tylko klasyczna gadka, że w ostatnich tygodniach gra zespołu nie spełniała pokładanych przez zarząd oczekiwań i potrzebny był nowy impuls. W chwili zwolnienia Union zajmował 4 miejsce w 2 Bundeslidze po 16 kolejkach - za FC Nurnberg, Holstein Kiel i Fortuną Dusseldorf. I raczej można wyczytać, że to zwolnienie zaskoczyło zarówno dziennikarzy, jak i samego zainteresowanego.

W czerwcu 2017 (jeszcze w czasie pracy w Unionie) był przymierzany do Sunderlandu
    Ostatnio edytowane przez drops ; 03-08-2018 o 17:44

coraz chudszy Awatar Kijek
    Za dobrze to wygląda czyli czekamy na #KellerniedlaLegii

Takiego trenera bym propsowal ale wiadomo, że Mioduch to spierdoli.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

04.06 zatrudnił Klafurica
    31.07 "nie jestem w stanie myśleć o zmianie trenera"
    01.08 Klafuric zwolniony.

Kompetencje strategiczne

Nie Mioduch spierdoli, tylko gosc nawet na nas nie spojzy

To zależy. Głównie od tego czy Mioduski zaryzykuje sypnięciem kasy. Ale takie ryzyko każdy by zrozumiał. Jeśli chodzi o oczekiwane rezultaty na pewno mniejsze od Jozaka i Klafurica. I to on byłby tutaj największą gwiazdą. Paru leserów wziąłby za mordy. Wciąż to tylko gdybanie. Narobią nam smaku, potem "Próbowaliśmy Panie, nie udało się".

Pozytyw trzymania tego szwajcarskiego doradcy jest też taki, że Darek przynajmniej próbuje (tak myślę) uchodzić przy nim za rozsądnego i nie chce się przed nim skompromitować. Tamten wymyśla nazwiska z górnej półki, (może) uruchamia kontakty, a na koniec wyląduje w Legii Ojrzyński.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 03-08-2018 o 18:00

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez syrokomla Zobacz posta
    Nie Mioduch spierdoli, tylko gosc nawet na nas nie spojzy
    Jeśli Jędza ma 800tys. ojro rocznie, Jozak miał 600tys, to bańka dla Kellera nie wygląda na wygórowany kontrakt. Bądźmy przy nadziei bo ten Keller coraz bardziej mi się podoba Gorzej może być z ekipą jeśli będzie chciał kilku swoich wziąć ze sobą.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Banka dla Kellera to 2 bańki ze sztabem, albo lepiej. W dodatku musiałby być zainteresowany, a na prawde nie kazdy jest jak Jedrzejczyk, zeby sobie życia poza Legia nie wyobrażać.

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Za dobrze to wygląda czyli czekamy na #KellerniedlaLegii

Takiego trenera bym propsowal ale wiadomo, że Mioduch to spierdoli.
    Propsy od Kijka - Mioduch, to jest warte świeczki, a nawet mszy!

Dobra, "hold your horses" wiadomo, że to nie wyjdzie i skończy się na jakimś pastuchu typu Ojrzynski albo jakąś Ojrzynkopodobna wersja tylko z zagranicznym paszportem. Ale przyznaję gdyby się udało tego gościa to bym pogratulował bo jak wiadomo obiektywizm to podstawa w moich postach.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."...

Kompetencje strategiczne

Legionista Awatar Raffels
    Ojrzyńskiego od pastuchów wyzywać...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar trzeci
    Z tym Kellerem to naprawdę może się udać. Tylko Darek przed podpisaniem nie może mu powiedzieć, że nie będzie mógł korzystać z jednego obrońcy, bo ten ma za wysoki kontrakt.

Legionista
    Podobno Keller juz w Warszawie

Legionista
    żeby tylko się nie okazało, że naprawdę nazywa się Psikutas bez "s"

Legionista Awatar Somebody
    Generalnie ten Keller wygląda aż za dobrze jak na nasze możliwości finansowe, ale w sumie mamy jeden przykład, który pokazuje, że i z Legii można wyjść w świat i dostać ciekawą ofertę będąc trenerem. Staszek miał co prawda w CV kilka poważnych drużyn, ale pierwszy, poważny sukces w postaci dubletu zdobył z Legią. Jakimś cudem wystarczyło to do objęcia posady selekcjonera reprezentacji Rosji, a teraz Staszek odznaczany jest orderami przez Putina i jest tam bohaterem narodowym. Nie twierdzę, że Keller od razu dostanie propozycję zastąpienia Loewa, ale jakaś ciekawa posada mogłaby mu się trafić. Napocić by się dużo nie musiał, a mistrzostwo w CV zawsze fajnie wygląda

Z nieco dziwniejszych przykładów - Hasi się u nas skompromitował, a już po roku objął bardziej renomowany Olympiacos Pireus, który w Lidze Mistrzów grywa nie raz na 20 lat, tylko bardzo regularnie.

Jeżeli Mioduski potrafiłby sprzedać Legię jako ciekawy projekt, to dla takiego gościa mistrzostwo/dublet i fajna gra w europejskich pucharach może być bardzo ciekawą opcją. Ciężko będzie rywalizować z klubami 1 czy 2 Bundesligi, bo może cierpliwie czekać aż w roli strażaka zatrudni go kto inny, ale jeżeli ten szwajcarski doktor ma się nam do czegoś przydać, to to jest właśnie ten moment. Inna sprawa, że Mioduski po przygodzie z Jozakiem chyba nie bardzo będzie potrafił uwiarygodnić swoją wizję budowania klubu przed bądź co bądź poważnym gościem.

Ps. Czy ten Szwajcar, który teraz optuje za Niemcem nie mówił jakiś czas temu, że powinniśmy szukać polskiego trenera?

Cytat Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
    Podobno Keller juz w Warszawie

Podobno czyli? Jakieś podanie źródła?
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Kompetencje strategiczne

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Jeśli Jędza ma 800tys. ojro rocznie, Jozak miał 600tys, to bańka dla Kellera nie wygląda na wygórowany kontrakt. Bądźmy przy nadziei bo ten Keller coraz bardziej mi się podoba Gorzej może być z ekipą jeśli będzie chciał kilku swoich wziąć ze sobą.
    Ale jak to?
    Trochę brzuchol wystaje, ale przecież nie zajdę w ciążę!
    koko koko Skorza spoko...

Uprawnienia umieszczania postów