Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MarkoOHT
    Legionista
    • 03.2008
    • 1316

    #31
    Zamieszczone przez Kijek
    Probierz (bo to śmieć i kurva)
    Przede wszystkim płaczek, biedactwo któremu wszyscy rzucają kłody pod nogi a on przecież jest ostatnim sprawiedliwym.

    i Ojrzynski (wuefista)
    Dlaczego wuefista? Potrafi zjednać szatnię, drugi raz z rzedu z drewnianą Arką wszedł do finału PP (jeszcze raz i będzie na poziomie Bjelicy ), w pucharach w dwumeczu 4-4 z Midtjylyjytylylland (my z duńczykami w dwumeczu 1-1).
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

    Komentarz

    • księciuniu
      Gintleman
      • 10.2010
      • 21054

      #32
      Zamieszczone przez Chmielo
      Tylko trener z jajami typu Czerczesow, który zburzy układ panujący w klubie. Każdy inny zostanie stąd zwolniony po pół roku, maks roku, ponieważ lokalne gwiazdy będą miały inny pomysł na funkcjonowanie zespołu.

      Także mile widziany tyran, który wypierdoli stąd Jędrzejczyka, zblazowanego Pazdana, Mączyńskiego plus kilku zasiedziałych figurantów bez ambicji, który urządzili tu sobie ciepły kurwidołek.

      Tym kimś miał być Jozak. Miał mieć ponoć twardą rękę, silną osobowość i pełne poparcie Blond Pinokia na robienie potrzebnej czystki.

      Tym razem skupiłbym się na szukaniu kogoś, kto "przy okazji" ma pojęcie o trenowaniu seniorskich, męskich drużyn piłkarskich
      Ostatnio edytowany przez księciuniu; 38978.
      Lubię sobie jebnąć posta.

      „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

      Komentarz

      • Marymoncki Dżon
        Legionista
        • 04.2014
        • 165

        #33
        Zamieszczone przez MarkoOHT
        Dlaczego wuefista? Potrafi zjednać szatnię, drugi raz z rzedu z drewnianą Arką wszedł do finału PP (jeszcze raz i będzie na poziomie Bjelicy ), w pucharach w dwumeczu 4-4 z Midtjylyjytylylland (my z duńczykami w dwumeczu 1-1).
        Nie wiem dlaczego dla Kijka, ale dla mnie Ojrzyński zawsze będzie wuefistą, bo... uczył mnie wuefu w szkole. Na pewno przez ostatnie lata bycia trenerem mocno podszkolił swój "warsztat", ale to chyba nie jest ta półka trenerów, na którą powinniśmy spoglądać.

        Chociaż Jozak to nie nie była żadna półka, a Mioduski go wziął "na ładne oczy".

        Komentarz

        • Jaco
          Legionista
          • 10.2003
          • 19648

          #34
          Zamieszczone przez księciuniu
          Tym kimś miał być Jozak. Miał mieć ponoć twardą rękę, silną osobowość i pełne poparcie Blond Pinokia na robienie potrzebnej czystki.

          Tym razem skupiłbym się na szukaniu kogoś, kto "przy okazji" ma pojęcie o trenowaniu seniorskich, męskich drużyn piłkarskich
          To może Bogdan Wenta. Na bank dogadałby się z Mioduskim w wielu dziedzinach.
          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
          "
          Janusz Waluś - czekaMY!

          Komentarz

          • Chmielo
            Legionista
            • 08.2010
            • 10142

            #35
            Zamieszczone przez księciuniu
            Tym kimś miał być Jozak. Miał mieć ponoć twardą rękę, silną osobowość i pełne poparcie Blond Pinokia na robienie potrzebnej czystki.

            Tym razem skupiłbym się na szukaniu kogoś, kto "przy okazji" ma pojęcie o trenowaniu seniorskich, męskich drużyn piłkarskich
            Kawka nie wyklucza herbatki.

            A co do poparcia prezesa... mógł mu pozwolić dograć sezon, później podziękować za pracę, zatrudnić kogoś nowego i zaorać ten cyrk w szatni. Teraz się po prostu ośmieszył i wyszedł na jelenia.
            A Melanż Trwa...

            Komentarz

            • księciuniu
              Gintleman
              • 10.2010
              • 21054

              #36
              ... ale może będzie (ośmieszonym) prezesem Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski
              Lubię sobie jebnąć posta.

              „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

              Komentarz

              • Kijek
                Taksówkarz
                • 06.2004
                • 12345

                #37
                Zamieszczone przez MarkoOHT
                Dlaczego wuefista? Potrafi zjednać szatnię, drugi raz z rzedu z drewnianą Arką wszedł do finału PP (jeszcze raz i będzie na poziomie Bjelicy ), w pucharach w dwumeczu 4-4 z Midtjylyjytylylland (my z duńczykami w dwumeczu 1-1).
                No właśnie drewniana. Ja naprawdę chciałbym żeby grali w piłkę nożną nie w rugby. Oczekujemy gry w pucharach, goli a tutaj rozważania o Ojrzynskim.
                Korona Arka grały dopóki miały siłę i w miarę wybiegane. No super na utrzymanie z Arka wystarcza tylko czy tego my chcemy? Futbol polegający na wyrzutach z autu Zbozienia i może coś z tego będzie. No świetnie.
                To jeszcze weźmy Michniewicza to się zamurujemy w każdym meczu.

                Na forum wielkie wymagania od piłkarzy sukcesy wyniki ach och ale na trenera by brali Ojrzynskiego....

                A już najzabawniejsze jest jak czytam, że Letieri chujowy ale Ojrzynski to super.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; 2370.
                Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

                Komentarz

                • Tibo
                  Legionista
                  • 04.2017
                  • 1015

                  #38
                  Nie rozumiem. Połowa tutaj chce powrotu Czerczesowa, i jednocześnie ta sama połowa wyśmiewa pomysł z Ojrzyńskim. Pomiędzy futbolem prezentowanym przez jednego i drugiego nie ma aż takiej przepaści. W obu przypadkach, gdy brak "świeżości" i wybiegania to i granie się kończy.
                  team LEGIA

                  Komentarz

                  • Chmielo
                    Legionista
                    • 08.2010
                    • 10142

                    #39
                    Zamieszczone przez księciuniu
                    ... ale może będzie (ośmieszonym) prezesem Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski
                    Daj Boże.

                    Niemniej nie będzie czego świętować. Ja bynajmniej nie odczuwam chęci oraz potrzeby marszu na Starówkę i fetowania też żenady z parodystami. Także ewentualne sukcesy będę świętował w wąskim gronie, przy piwku, bez specjalnej podjarki. Równie dobrze mógłbym kupić dobrego szampana i wysłać go do Poznania lub Białegostoku z podziękowaniami za ich nieudolność.
                    A Melanż Trwa...

                    Komentarz

                    • Benek
                      Legionista
                      • 09.2011
                      • 16120

                      #40
                      Zamieszczone przez Chmielo
                      Daj Boże.

                      Niemniej nie będzie czego świętować. Ja bynajmniej nie odczuwam chęci oraz potrzeby marszu na Starówkę i fetowania też żenady z parodystami. Także ewentualne sukcesy będę świętował w wąskim gronie, przy piwku, bez specjalnej podjarki. Równie dobrze mógłbym kupić dobrego szampana i wysłać go do Poznania lub Białegostoku z podziękowaniami za ich nieudolność.
                      Etam, jestem pewien, że jeżeli zdobędziemy mistrza, ogrywając Lecha w ostatniej kolejce to jeżeli nie będziesz w Poznaniu to pierwszy zawitasz na Starówce Przecież tam się nie chodzi aby świętować z piłkarzami tylko z Kibolami
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

                      jest tylko jeden King!!!!

                      *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

                      Komentarz

                      • Budyń_70
                        Legionista
                        • 07.2016
                        • 9231

                        #41
                        Zamieszczone przez Tibo
                        Nie rozumiem. Połowa tutaj chce powrotu Czerczesowa, i jednocześnie ta sama połowa wyśmiewa pomysł z Ojrzyńskim. Pomiędzy futbolem prezentowanym przez jednego i drugiego nie ma aż takiej przepaści. W obu przypadkach, gdy brak "świeżości" i wybiegania to i granie się kończy.
                        Pewnie dlatego, gdyż charyzma tych obu Panów jest na zupełnie innym poziomie.
                        Oczywiście in + dla Staszka.

                        Komentarz

                        • MarkoOHT
                          Legionista
                          • 03.2008
                          • 1316

                          #42
                          Zamieszczone przez Marymoncki Dżon
                          Nie wiem dlaczego dla Kijka, ale dla mnie Ojrzyński zawsze będzie wuefistą, bo... uczył mnie wuefu w szkole. Na pewno przez ostatnie lata bycia trenerem mocno podszkolił swój "warsztat", ale to chyba nie jest ta półka trenerów, na którą powinniśmy spoglądać.

                          Chociaż Jozak to nie nie była żadna półka, a Mioduski go wziął "na ładne oczy".
                          A ja nigdzie nie napisałem, że chciałbym Ojrzyńskiego na naszym stołku. Po prostu chciałem się dowiedzieć dlaczego wuefista

                          Zamieszczone przez Kijek
                          No właśnie drewniana. Ja naprawdę chciałbym żeby grali w piłkę nożną nie w rugby. Oczekujemy gry w pucharach, goli a tutaj rozważania o Ojrzynskim.
                          Korona Arka grały dopóki miały siłę i w miarę wybiegane. No super na utrzymanie z Arka wystarcza tylko czy tego my chcemy? Futbol polegający na wyrzutach z autu Zbozienia i może coś z tego będzie. No świetnie.
                          Grali na miarę swoich możliwości. To akurat plus, że dostosował styl do umiejętności a nie cudował z jakimiś 4-3-3

                          To jeszcze weźmy Michniewicza to się zamurujemy w każdym meczu.
                          To akurat podobny typ co Probierz. Najmądrzejszy z całej wsi.

                          Na forum wielkie wymagania od piłkarzy sukcesy wyniki ach och ale na trenera by brali Ojrzynskiego....

                          A już najzabawniejsze jest jak czytam, że Letieri chujowy ale Ojrzynski to super.
                          Skoro mamy ściągać tylko takich grajków z zagranicy, którzy są o wiele lepsi od krajowych to róbmy identycznie z trenerami. Bo jeśli mamy zatrudniać jakiegoś Iordanescu czy Finka to ja wole Ojrzyńskiego. Ta sama półka.

                          Niestety wątpię, żeby loczek wyłożył kasę na Staśka czy Markewycza.
                          Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

                          Komentarz

                          • Kijek
                            Taksówkarz
                            • 06.2004
                            • 12345

                            #43
                            Nie sądzę aby Markiewicz to był jakiś drogi. Ale generalnie wpisuje się w profil poważnego Pana Trenera.
                            Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

                            Komentarz

                            • R.
                              Legionista
                              • 02.2007
                              • 9675

                              #44
                              Zamieszczone przez Kijek
                              Nie sądzę aby Markiewicz to był jakiś drogi. Ale generalnie wpisuje się w profil poważnego Pana Trenera.
                              Z tym, że on ma 67 lat, bliżej niż dalej do emerytury.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

                              Komentarz

                              • Kijek
                                Taksówkarz
                                • 06.2004
                                • 12345

                                #45
                                Aha czyli chcemy kogoś z doświadczeniem ale młodego?
                                Kurcze to chyba tylko Nagelsmann by tutaj pasował............

                                To jaki maksymalnie wiek będzie akceptowalny?
                                Wśród tych co na kolanach, iść wyprostowanym.

                                Komentarz

                                Pracuję...