Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 3 z 46 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 1360

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Radziu1916 Zobacz posta
    Najlepszy byłby Steve Bruce. Chodzi w dresie, ma doświadczenie w premier league, nie musi krzyczeć bo straszy samą twarzą.
    Ależ chciałbym zobaczyć jego przywitanie ze Stanislawem Levym przed meczem

Legionista Awatar Jestem
    Strach się bać!:
    Temur Kecbaja jest jednym z głównych kandydatów do objęcia posady trenera Legii Warszawa. Dariusz Mioduski rozmawiał już z Gruzinem – dowiedział się „Przegląd Sportowy”.
    Były selekcjoner Gruzji i obijał się w drugoligowych ruskich drużynach plus epizody na Cyprze i Grecji.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Ja pierdole. On się nic nie uczy i każdym kolejnym krokiem tylko się pogrąża.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Gintleman Awatar księciuniu
    BlondPinokio, zastanów się dopóki nie jest jeszcze za późno.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Strach się bać!:

Były selekcjoner Gruzji i obijał się w drugoligowych ruskich drużynach plus epizody na Cyprze i Grecji.
    Kilku lat w Famaguscie nie nazwałbym "epizodem", zwłaszcza, że awansował z cypryjskim klubem do LM, gdzie dwukrotnie remisował z Werderem Brema, remisował z Interem i potrafił wygrać z Panathinaikosem.
    I mistrozstwo w 2008 jest ostatnim osiągnieciem tego klubu na krajowym podwórku.

[EDIT:
    w 2015-6 był jeszcze trenerem APOELu Nikozja. Rozwiązano z nim kontrakt na 4 kolejki przed końcem sezonu. Jego zespól prowadził w tym momencie w tabeli 4 punktami i ostatecznie zdobył mistrzostwo.]

Kecbaja nie jest trenerem moich marzeń, pełna korupcji liga cypryjska, trochę greckiej... ale nie zakłamujmy rzeczywistości.
    To jest (byłby) jednak jakościowy skok w porównaniu z poprzednikami.

Ma więcej doświadczenia w prowadzeniu seniorów niż Berg, Magiera, Jozak, Klafuric i nawet Hasi (w momencie gdy obejmował Legię) razem wzięci. Jakies sukcesy też.
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 19-04-2018 o 06:53
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Numer

Czy można już pisać że Loczek to sabotażysta?

Legionista Awatar Runi
    Nie ma szans na Gruzina. Zbyt duże doświadczenie w seniorskiej piłce.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Numer Zobacz posta

Czy można już pisać że Loczek to sabotażysta?
    Musi być jakieś przekłamanie w tej tabeli. Od 2004 do 2009 naliczyli 22 mecze? To w samych kwalifikacjach do europejskich pucharów i w pucharach chyba tyle natrzaskał.

EDIT: Co dlaej nie oznacza, że chciałbym tu Gruzina w roli trenera.
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 19-04-2018 o 09:29

Mioduski nie ma już komfortu w eksperymentach. Jak teraz da dupy, to już jest dla niego stryczek.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Musi być jakieś przekłamanie w tej tabeli. Od 2004 do 2009 naliczyli 22 mecze? To w samych kwalifikacjach do europejskich pucharów i w pucharach chyba tyle natrzaskał.
    Zliczone są tu właśnie tylko mecze w pucharach.

Legionista Awatar Bootleg
    Vrba albo Markiewicz jedyne opcje, które by mnie ucieszyły
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Ciechanowiak(L)
    Darku wyjmij Gattuso z Milanu😂

Ci co chcieli Nawałkę to chyba muszą obejść się smakiem. Po wczorajszym meczu raczej Adam nie będzie chciał przyjść jak usłyszał nasze przyśpiewki w stronę Górnika

Miodek dawaj jakiegoś Kozaka, tylko znów nie zrób literówki aby nie wyszedł Jozak.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Zliczone są tu właśnie tylko mecze w pucharach.
    No to też przekłamanie.
    Z APOELem Nikozja w niecały sezon 37 spotkań w pucharach?

Legionista Awatar alfa
    Ale to dotyczy tylko dawnego okresu, kiedy transfermarkt nie dodawał meczów na bieżąco z gorszych lig.

Legionista
    Jak tak bardzo chcecie poznać całkowity bilans Gruzina z Anorthosisu, to macie na eng wiki.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Mioduski nie ma już komfortu w eksperymentach. Jak teraz da dupy, to już jest dla niego stryczek.
    Ot co. Pytanie czy ma budżet?

Legionista Awatar grodzisk1
    Qbas napisał na TT takie zdanie:
    A propos: czynione są starania by był Pan Trener.

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    No to też przekłamanie.
    Z APOELem Nikozja w niecały sezon 37 spotkań w pucharach?
    Tylko dla tego Anorthosisu nie zliczali występów ligowych

Tu możesz sobie szczegółowo go filtrować po klubach/sezonach/rozgrywkach.
    https://www.transfermarkt.pl/temur-k...l/trainer/4994

Legionista Awatar alfa
    nie dla Legii

Trener Gino Lettieri podpisał nowy kontrakt z Koroną Kielce. Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2020 roku.

Lettieri prowadzi Koronę od 5 czerwca minionego roku. Kielczanie zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli Ekstraklasy. Ponadto pierwszy raz od sezonu 2006/07 doszli do półfinału Pucharu Polski.

Legionista
    Dzięki Bogu.

Legionista
    Ponoć Marta Ostrowska jest blisko licencji Pro ...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Tylko dla tego Anorthosisu nie zliczali występów ligowych

Tu możesz sobie szczegółowo go filtrować po klubach/sezonach/rozgrywkach.
    https://www.transfermarkt.pl/temur-k...l/trainer/4994
    Ok. Rozumiem.
    Chociaż to dziwaczne zestawienie, żeby z jednego klubu filtrować jakąś część danych a z innych inną.
    No ale tak, jak piszesz, to te liczby mają teraz sens.

Legionista Awatar arni87
    Arsene Wenger po sezonie odchodzi z Arsenalu.
    ,,Jeszcze na mnie nie nadeszła pora, ale na pewno już wkrótce wrócę na stałe do Polski, do Warszawy, która nadal pozostaje dla mnie najpiękniejszym miastem świata. (...)
    Może wrócę do swojej ukochanej Legii ..."

Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta
    Za stary i bez sukcesów.

Legionista Awatar Marcino
    Probierz na temat objęcia posady w Legii:

- Ja trenerem Legii? Nie ma tematu. Byłbym nie fair wobec [prezesa klubu, profesora Janusza] Filipiaka. Do momentu jak mnie nie zwolni, będę pracować w Cracovii i nawet nie podejmę jakichkolwiek rozmów.

- Ktoś do mnie dzwonił zza granicy, chcieli mnie wziąć z dnia na dzień, ale nawet tego nie rozważałem, ponieważ profesor Filipiak dał mi za dużo zaufania w trudnych momentach, żeby teraz po prostu nagle zmienić podejście. Uważam, że mamy ciekawy projekt. Dochodzą mnie różne słuchy, ale uważam, że profesor bardzo dużo tutaj włożył, chce się cieszyć tą piłką i mam nadzieję, że wszystko się powiedzie. Najistotniejsze dla mnie jest to, że w najtrudniejszych momentach nie był przeciwko mnie. Tutaj od samego początku czułem zaufanie, a teraz, jak widać, zespół jest zupełnie inny.

- Już słyszałem, że byłem kiedyś w Poznaniu na kawie, a w tym czasie byłem ze znajomymi, oglądaliśmy mecz w Katowicach. Legia nigdy nie zatrudni Probierza, bo Legia woli zagranicznych trenerów. Najlepiej dać kogoś, kto się uczy, to jest najfajniejsze, bo Polak zawsze może coś powiedzieć. Probierz i Legia to chyba nie pasuje i nie wierzę, by ktoś się odważył mnie tam zatrudnić. Ludzie by tego nie przeżyli, bo Probierz zawsze wojuje z Cracovią i wszystkim by tego brakowało, a po drugie, w trudnych momentach zagraniczni trenerzy zawsze są lepsi. Dlatego cieszę się, że biorą do siebie wynalazki i może będą następne.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.
    26.08.2018 Najwyższa ligowa porażka od 46 lat - Quo Vadis Legio ?

coraz chudszy Awatar Kijek
    Uffffff.

Chociaż w przypadku tych wynalazków to akurat ma racjęi. Mioduch raczej nas nie zaskoczy.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Za stary i bez sukcesów.
    ale znany ze stawiania na młodzież

no i może znalazłby sposób na odpalenie formy u Eduardo

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ot co. Pytanie czy ma budżet?
    A to jakieś usprawiedliwienie?Leśniodorski przejmował klub z gigantycznymi długami po ITI i jakoś dał radę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez arni87 Zobacz posta

No właśnie.
    Dear Arsene,
    We have just heard about your departure at the end of the season from Arsenal. We all know perfectly well your love for football, for interesting projects and for the development of young footballers. Legia Warsaw may be a new, extremely developmental project for you. This is the most important club in the Polish capital. This is a club with a huge base of fanatical fans who love their colors. This is a club that for a personality like you can be, on the one hand, a real challenge, and on the other hand a base to create something new. A project that will make your name and the club as a stand-out in the European arena.
    Come to us as a manager or as a co-owner, and you can be sure that the whole capital will support you. Fanatics will always be with you. You will give us a great football, we will give you our love and support that no coach in the world has.
    Legia Warsaw supporters.
    Z cytrusów najbardziej lubię ogórki małosolne!!!

Uprawnienia umieszczania postów