Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 23 z 46 PierwszyPierwszy ... 1319202122232425262733 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 690 z 1360

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta

Zobaczymy czy tania opcja okaże się słuszną. Czasem nie ryzykując, ryzykuje się jeszcze bardziej (paradoksalnie)
    Oczywiście, ale przydałaby się nam odrobina stabilizacji w okresie letnim, czyli w momencie kiedy nie wymienia się połowy składu z uwagi na start w europucharach. Większe ruchy zdecydowanie lepiej robić zimą, bo rzadko kiedy na wiosnę gramy w Europie, a jak wiadomo w lidze wszystko jest do nadrobienia.
    Jest szansa, że nie przepieprzymy w tym roku Super Pucharu i nie zleją nas beniaminkowie na start ligi, choć w tym roku od jednego z nich by nie bolało (ZS)

Klaf podoba się wielu osobom, bo jest skromny i nie ******** głupot w wywiadach.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 05-06-2018 o 10:38
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar brachu
    Jak widać młodzi trenerzy teraz są w modzie ,a nie jakieś stare pryki co by chcieli od razu samograja. Klaf i ten nowy trener na starcie mi się już podobają z racji swojego wieku i podejścia do zawodu. Mniej gadania więcej pracy ( coś jak Magiera - chociaż jak go ostatnio posłuchałem u młodego Pędzla to po 20min miałem już dość jego słodkiego pierdzenia o ciężkiej pracy ). Klaf wydaje sie być kolesiem który wie gdzie pracuje i jakie są oczekiwania . Cała szopa to przeciąganie tego bo faktycznie wyszlo to słabo.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

https://legionisci.com/news/74431_Sl...rowizorka.html
    AMEN
    E: nie czytałem tematu a widzę, że już spora dyskusja odnosnie tego tekstu. Hehe Panu Chmielu radziłbym ogladanie meczów na trzezwo bo pojecia o pilce to Ty nie masz pieć meczow obejrzal i swiruje znawce hehe
    Ostatnio edytowane przez Rakieta11 ; 05-06-2018 o 10:44

Legionista Awatar mski
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Dawidziuk jak widać niezależnie czy w klubie czy już poza klubem to nadal w pozycji klęczącej przed Mioduskim....
    Kwestia oceny ale skoro tak uwazasz.

Legionista Awatar bloniaq
    Qbas znowu natchnął swoją kwiczącą trzódkę, niczym Mati Kijowski kodziarnie
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Marcino
    Klaf podoba się wielu osobom, bo jest skromny i nie ******** głupot w wywiadach.
    przypominam, że gość jeszcze nawet nie PRZEGRAŁ, nie wspominając nawet o serii porażek.
    Jozaka też super się słuchało dopóki wygrywał, sam się złapałem na to.. A potem czar prysł..

Legionista Awatar rey
    Nie wiem, możliwe. Zapewne kwestia po której stronie się stoi. No nic.

Aby tym razem Mioduch kodziarz miał rację a Klafuric żeby się okazało że popracuje tu dłużej niż do końca roku...
    Ja tam stałem od początku po stronie Leśnego, ale staram się do Mioduskiego podchodzić obiektywnie.

A co do ostatniego zdania - tego się trzymajmy.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Qbas znowu natchnął swoją kwiczącą trzódkę, niczym Mati Kijowski kodziarnie
    ,, Z drugiej zaś strony, nie od dziś wiadomo, że prowizoryczne rozwiązania w Polsce często się sprawdzają i to na długo. Oby więc i tym razem było tak samo.,,
    taka jest puenta także sie tam nie podniecaj. Wszyscy maja nadzieje, że bedzie git

Legionista Awatar Adin
    chyba czas na temat o naszym nowym/starym trenerze, bo tu zaczyna się robić syf. ??
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Gintleman Awatar księciuniu
    Jest, tylko w temacie ma 'tymczasowy". Ale w sumie każdy trener jest tymczasowy
    http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=17365
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Jest, tylko w temacie ma 'tymczasowy". Ale w sumie każdy trener jest tymczasowy
    http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=17365
    Oj księciuniu potrafisz poprawić humor....leżę i kwiczę

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Rakieta11 Zobacz posta
    https://legionisci.com/news/74431_Sl...rowizorka.html
    AMEN
    E: nie czytałem tematu a widzę, że już spora dyskusja odnosnie tego tekstu. Hehe Panu Chmielu radziłbym ogladanie meczów na trzezwo bo pojecia o pilce to Ty nie masz pieć meczow obejrzal i swiruje znawce hehe
    Obiecuję poprawę. Od dzisiaj rzucam alkohol, a każdy mecz obejrzę minimum 3 razy. Mam nadzieję, że te działania pomogą mi dorobić się tytułu "znawcy piłki", tak jak Pan Qbas.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 05-06-2018 o 21:22
    A Melanż Trwa...

nie sądzę żeby i to pomogło, jedyny kontakt z piłką jaki miałeś to jak za małolata na bramkę cię wysyłali, a aktualnie z piłką na brzuchu hehe także pij se, ale staraj się nie komentować

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Rakieta11 Zobacz posta
    nie sądzę żeby i to pomogło, jedyny kontakt z piłką jaki miałeś to jak za małolata na bramkę cię wysyłali, a aktualnie z piłką na brzuchu hehe także pij se, ale staraj się nie komentować
    A ty to wróżka, że tyle o mnie wiesz hehe? Zawsze tak sobie wizualizujesz rozmówcę? hehe
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    Nieśmiertelne mądrości są nieśmiertelne
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Ale w sumie każdy trener jest tymczasowy
    ,
    a temat znowu aktulany
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

To na kogo stawiacie? Gielda nazwisk rozpoczęta Nawalka na urlopie, więc szykuje się ktoś inny.

Legionista Awatar klinton
    Cytat Zamieszczone przez bondxxx Zobacz posta
    To na kogo stawiacie? Gielda nazwisk rozpoczęta Nawalka na urlopie, więc szykuje się ktoś inny.
    Skoro na urlopie, to może dlatego nazwisko poznamy za 2 tygodnie.

Legionista
    Najchętniej to ja bym widział Abela Ferreirę, ale dla nas to za wysokie progi niestety :/
    Kepcija, Klafurić, Lorenzo OUT -> Zadziałało

Dobry trener IN, Lenie z szatni OUT -> Zadziałaj

Legionista Awatar Strudzio
    Tak przy okazji, czy to oznacza że obecnie Legia opłaca 2 trenerów (Magiere ponoć no i Klafa)? To jeszcze 3 dojdzie do kompletu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Strudzio Zobacz posta
    Tak przy okazji, czy to oznacza że obecnie Legia opłaca 2 trenerów (Magiere ponoć no i Klafa)? To jeszcze 3 dojdzie do kompletu.
    Skoro Magierę i tak opłaca, to .... Jacek wróć?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar KRA
    Z polskich trenerów to tylko Nawałka. Patrzy się teraz na niego i ocenia tylko przez pryzmat powoływania Peszki i nieudanego mundialu, a to trener który potrafił podnieś reprę z totalnego dna. Kilku piłkarzy wynalazł specjalnie dla kadry, z kilku wyciągnął maksa, ogarnął Lewego. Wcześniej z powodzeniem prowadził i Wisłę i Górnika, także ja jestem na tak.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Skoro Magierę i tak opłaca, to .... Jacek wróć?
    Jacek przecież wybrał długofalową pracę w PZPN i właśnie kompetuje sobie sztab do swojej kadry.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
    Wcześniej z powodzeniem prowadził i Wisłę i Górnika, także ja jestem na tak.
    Z tym powodzeniem to ja bym się tak nie rozpędzał.

Legionista Awatar Peer
    Musi to być trener z naszego kręgu kulturowego, w miarę doświadczony, z jakimiś osiągnięciami, żeby nie dał sobie wejśc na glowę i miał jakiś autorytet. Dużo, jak na nasze obecne możliwości i raczej na nie wiadomo kogo nie ma co liczyć. Z dostępnych nazwisk rzucają się w oczy np. Markiewicz, Silhavy czy (niestety) Ketsbaja.

Legionista
    O Kecbaja mógłby się dogadać z Veso i Anto. Takie same nieokrzesane pajacyki.

Z całym szacunkiem dla Pana Ojrzyńskiego ale nie jest to trener który moim zdaniem udźwignął by ciężar prowadzenia Legii. Jego znakiem firmowym jest walka i długie wyrzuty z autu. Z polskich trenerów: Nawałka lub Nowak.

Legionista
    Ile oglądałeś mecżów Arki w zeszłym sezonie? W ilu grali drwalisimo?

Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Ile oglądałeś mecżów Arki w zeszłym sezonie? W ilu grali drwalisimo?
    Wszystkich meczy nie oglądałem (jeszcze aż tak mi w dekiel nie poszło żeby Arkę Gdynia oglądać), lecz to co widziałem ok 10 meczy mogę spokojnie stwierdzić że drużyna walczyła tylko tyle i aż tyle. Resztę pozostawiam bez komentarza.

A może Radoslav Latal..?

Legionista
    Największym mankamentem Ojrzyńskiego jest trenerskie CV. Jakby go nie miał, pewnie ta kandydatura rozpatrywana byłaby cieplej

Uprawnienia umieszczania postów