Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 101617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 571 do 600 z 675

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    A mnie najbardziej w tej dyskusji cieszy,że słowo "kodziarz" stalo sie jedna z najgorszych mozliwych obelg
    Rzadko na forum wchodzisz, to Cię ten defetyzm, marudzenie i ciągłe pierdolenie jak to jest chu.jowo, nie drażni. W sumie to kodziarnia faktycznie robi to samo.

edit: W zasadzie jak to przemyślałem, to jednak forum sprawiło, że ten "kodziarz" brzmi bardziej neutralnie niż kiedyś, skoro zostaje się nim bez żadnego powodu...
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 03-06-2018 o 11:44
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Adin
    chyba mozna rozwiać wątpliwości co do trenera. Po wypowiedziach kodziarza i Jacka Zielińskiego widać, ze trenerem będzie Klaf
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    To się zdziwią jak zobaczą najmniejszą ilość sprzedanych karnetów od lat

Sugerujesz że nie kupisz karnetu bo Klaf zostanie nowym/starym trenerem? Co do *****?
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Ilość sprzedanych karnetów zależy od tego jak im pójdzie w kwalifikacjach LM a nie kto prowadzi drużynę.
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar wawrzula
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Sugerujesz że nie kupisz karnetu bo Klaf zostanie nowym/starym trenerem? Co do *****?
    Też tego nie ogarniam.
    Mieszkam w Łodzi, w zeszłym sezonie 17 spotkań na Ł3. Na nadchodzący sezon karnet oczywiście kupiony. Do głowy by mi nie przyszło, by od tego uzależniać zakup karnetu.

Legionista Awatar Marcino
    7 z 8 spotkań Klaf wygrał. Były to spotkania o najwyższym priorytecie. Mógł przechrzanić PP i MP, wygrał wszystko pod ogromną presją. Jeśli pod presją wyszło wszystko to ch... mnie obchodzi czy on nie przeszkadzał, czy miał wiedzę. Liczy się efekt.

Już raz odszedł Nam trener co wszystko wygrał i wiadomo jak się to skończyło.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista
    Tomasz Włodarczyk‏ @wlodar85 15 min.15 minut temuWięcej

Jutro Legia oficjalnie ogłosi, że na stanowisku trenera zostaje Dean Klafurić. Przez weekend toczyły się rozmowy kontraktowe. Trener w tygodniu przedstawiał swoją koncepcję rozwoju drużyny. Do jutra wyjaśni się, czy dostanie nowego asystenta.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Pan "info z balu" to jest akurat tak pewny, że nie ma sobie co zaprzątać głowy jego newsami. Już zdążył błysnąć w tym okienku z Kędziorą w Lechu.

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Pan "info z balu" to jest akurat tak pewny, że nie ma sobie co zaprzątać głowy jego newsami. Już zdążył błysnąć w tym okienku z Kędziorą w Lechu.
    Akurat teraz ma rację, ale raczej to od kilku dni nie było zbyt trudne do dedukcji, bo w sumie Klaf był "najpoważniejszym" kandydatem z obecnie dostępnych.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 03-06-2018 o 17:10
    #teamMioduski

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Akurat teraz ma rację, ale raczej to od kilku dni nie było zbyt trudne do dedukcji, bo w sumie to był najpoważniejszym kandydatem.
    Tak na dobrą sprawę jedynym w sumie.
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Legionista Awatar Benek
    Już nie mogę się doczekać co powie Miodek na konferencji Oby tylko nie wspominał nic o dlugofalowej wizji
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Tak na dobrą sprawę jedynym w sumie.
    Statystycznie Klaf będzie do wyjebki w okolicy września jeśli podtrzyma staty innych co zostali na dłużej. Stasiek będzie już bezrobotny i wypoczęty po Mundialu więc ten sezon zapowiada się dobrze. Miodek słuchaj jak cię błaga lud, ze Staśka ponownie trenera zrób

Legionista Awatar Adin
    prędzej podchody pod Nawałkę może robić, jeśli klaf się nie sprawdzi
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Legionista
    Do LM po ćwierćwieczu Legię wprowadził trener, który (jak się wówczas wydawało) był pomyłką ćwierćwiecza. Po czym Prezes zatrudnił Romeo, który Hasiemu ten zaszczytny tytuł odebrał w mig. Kilku trenerów "na lata" okazało się trenerami "na lato". Aż w końcu drużynę przejął trener tymczasowy, z doświadczeniami w żeńskim futbolu. Wygrał 7 z 8 meczów, zdobył PP i MP. I na koniec z "trenera do lata" ma szansę stać się trenerem "na lata".

Co tu się wyprawia z trenerami od paru lat to jest lekka groteska. Czas nas uczy pogody...

Legionista Awatar Raffels
    Z drugiej strony Klafurić zna już tych zawodników, ma z nimi jakiś kontakt co w kontekście przygotowań do pucharów(po krótkiej przerwie) stawia go przed kimś, kto przyszedł by tutaj z zewnątrz. Podejrzewam, że dział sportowy i tak będzie się rozglądał za kimś na jego miejsce, bo nie sądzę by został w Legii po pierwszym kryzysie. Gorzej, że jak nie będzie fazy grupowej pucharów to może być problem ze znalezieniem kogoś w naszych realiach finansowych.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Gorzej, że jak nie będzie fazy grupowej pucharów to może być problem ze znalezieniem kogoś w naszych realiach finansowych.
    A teraz nie było tego problemu? Wysypały się inne opcje, to został Klafurić i oczywiście życzę mu powodzenia.
    Mam nadzieję, że jutro nie odbędzie się żadna "szopka" związana z tą decyzją i wciskanie kitów wszystkim dookoła.

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    A teraz nie było tego problemu? Wysypały się inne opcje, to został Klafurić i oczywiście życzę mu powodzenia.
    Mam nadzieję, że jutro nie odbędzie się żadna "szopka" związana z tą decyzją i wciskanie kitów wszystkim dookoła.
    A w sprawie transferów to oni coś w ogóle działają? Czy takie skoncentrowanie było przez ostatnie tygodnie na tym by ostatecznie nic się nie zmieniło, że nikt się nie zajmował wzmocnieniami? Swoją drogą, to z kim my w tej Warce mamy sparingi? Bo wydaje mi się, że w kwestii przygotowań, które ruszają za tydzień też niewiele wiadomo(chyba, że nie zauważyłem informacji).

Legionista Awatar Bootleg
    Nie mam nic do Klafuricia i życzę mu jak najlepiej... patrząc jednak z boku to pomimo, że ostatnimi laty coś tam pograliśmy w Europie, zdobywamy hurtem puchar i mistrza to dalej dla trenerów w Europie pozostajemy wyborem 3 kategorii... To przykre. Przy takim budżecie, stadionie, kibicach, będąc stolicą blisko 40 milionowego kraju nie być w stanie wyjąć fachowca który mógłby naprawdę pchnąć nas szczebel wyzej... ehhh. Nie zebym specjalnie tesknił ale najwięcej dobrego to chyba u nas z ostatnich trenerów zrobił Berg.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Nie mam nic do Klafuricia i życzę mu jak najlepiej... patrząc jednak z boku to pomimo, że ostatnimi laty coś tam pograliśmy w Europie, zdobywamy hurtem puchar i mistrza to dalej dla trenerów w Europie pozostajemy wyborem 3 kategorii... To przykre. Przy takim budżecie, stadionie, kibicach, będąc stolicą blisko 40 milionowego kraju nie być w stanie wyjąć fachowca który mógłby naprawdę pchnąć nas szczebel wyzej... ehhh. Nie zebym specjalnie tesknił ale najwięcej dobrego to chyba u nas z ostatnich trenerów zrobił Berg.
    Pytanie jaka jest dostępność takich trenerów pod kątem Legii.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Jestem ciekaw kolejnego ruchu DM w okolicach sierpnia/września...

Taką amatorszczyzną jako Polska liga stoimy po uszy w gównie! Po co było to pierdolenie o szukaniu doświadczonego trenera?

Czesi przez ostatnie 20 lat meldowali się ok 10 razy w fazie grupowej Ligi Mistrzów...

Dinamo czy Bate też wyglądają trochę poważniej od całej tej naszej śmiesznej ligi

Mentalnie cofamy się do mrocznych czasów ITI...sternik klubu nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu klubu

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Ofert podobno przyszło ponad setkę, pytanie dlaczego nikt nie dostał wybrany.

Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Ofert podobno przyszło ponad setkę, pytanie dlaczego nikt nie dostał wybrany.
    Chukwu też dostał ofertę z b klasy chyba także widzisz...

Legionista
    Sonda zadecydowała Klaf, powodzenia!

Oderint, dum metuant - Niechaj nienawidzą, byleby się bali.

coraz chudszy Awatar Kijek
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

Powodzenia trenerze, przestańcie cały czas szukać dziury w całym. Wspierajmy Legię!!!!

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Powodzenia trenerze, przestańcie cały czas szukać dziury w całym. Wspierajmy Legię!!!!
    I wszystko w temacie.

Legionista Awatar Bonhart
    Cos czuje ze na przekor wszelkim prognozom Klaufuric wypelni swoj kontrakt... No chyba ze faktycznie po mundialu beda celowac w jakies duze nazwisko (w co watpie).
    Najblizszy sprawdzian niebawem - eliminacje do pucharow. Jesli awansuje do LE to mysle ze spelni oczekiwania kibicow i prezesow.

Legionista Awatar trzeci
    Do sztabu szkoleniowego jako asystent trenera zostanie dołączony Ivan Prelec. 30-letni Chorwat ostatnio był szkoleniowcem HNK Gorica, z którym awansował do pierwszej ligi. Wcześniej Prelec m.in. pełnił rolę trenera w słynnej z wychowania piłkarzy światowego formatu akademii Dinama Zagrzeb, gdzie prowadził drużyny U15, U16 i U17 oraz asystenta w młodzieżowych reprezentacjach Chorwacji U16 i U17.
    Znamy już następcę Klafa.

Miał być trener z doświadczeniem, a kolejny sezon klub z ponad stuletnią tradycją będzie prowadził gość który te doświadczenia zaczyna dopiero zbierać. Powodzenia, pierwsza weryfikacja już w sierpniu, a nie daj Boże w lipcu.

Uprawnienia umieszczania postów