Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 674

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Probierz (bo to śmieć i kurva)
    Przede wszystkim płaczek, biedactwo któremu wszyscy rzucają kłody pod nogi a on przecież jest ostatnim sprawiedliwym.

i Ojrzynski (wuefista)
    Dlaczego wuefista? Potrafi zjednać szatnię, drugi raz z rzedu z drewnianą Arką wszedł do finału PP (jeszcze raz i będzie na poziomie Bjelicy ), w pucharach w dwumeczu 4-4 z Midtjylyjytylylland (my z duńczykami w dwumeczu 1-1).
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Tylko trener z jajami typu Czerczesow, który zburzy układ panujący w klubie. Każdy inny zostanie stąd zwolniony po pół roku, maks roku, ponieważ lokalne gwiazdy będą miały inny pomysł na funkcjonowanie zespołu.

Także mile widziany tyran, który wypierdoli stąd Jędrzejczyka, zblazowanego Pazdana, Mączyńskiego plus kilku zasiedziałych figurantów bez ambicji, który urządzili tu sobie ciepły kurwidołek.

Tym kimś miał być Jozak. Miał mieć ponoć twardą rękę, silną osobowość i pełne poparcie Blond Pinokia na robienie potrzebnej czystki.

Tym razem skupiłbym się na szukaniu kogoś, kto "przy okazji" ma pojęcie o trenowaniu seniorskich, męskich drużyn piłkarskich
    Ostatnio edytowane przez księciuniu ; 18-04-2018 o 15:34
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Dlaczego wuefista? Potrafi zjednać szatnię, drugi raz z rzedu z drewnianą Arką wszedł do finału PP (jeszcze raz i będzie na poziomie Bjelicy ), w pucharach w dwumeczu 4-4 z Midtjylyjytylylland (my z duńczykami w dwumeczu 1-1).
    Nie wiem dlaczego dla Kijka, ale dla mnie Ojrzyński zawsze będzie wuefistą, bo... uczył mnie wuefu w szkole. Na pewno przez ostatnie lata bycia trenerem mocno podszkolił swój "warsztat", ale to chyba nie jest ta półka trenerów, na którą powinniśmy spoglądać.

Chociaż Jozak to nie nie była żadna półka, a Mioduski go wziął "na ładne oczy".

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Tym kimś miał być Jozak. Miał mieć ponoć twardą rękę, silną osobowość i pełne poparcie Blond Pinokia na robienie potrzebnej czystki.

Tym razem skupiłbym się na szukaniu kogoś, kto "przy okazji" ma pojęcie o trenowaniu seniorskich, męskich drużyn piłkarskich
    To może Bogdan Wenta. Na bank dogadałby się z Mioduskim w wielu dziedzinach.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Chmielo

Kawka nie wyklucza herbatki.

A co do poparcia prezesa... mógł mu pozwolić dograć sezon, później podziękować za pracę, zatrudnić kogoś nowego i zaorać ten cyrk w szatni. Teraz się po prostu ośmieszył i wyszedł na jelenia.
    A Melanż Trwa...

Gintleman Awatar księciuniu
    ... ale może będzie (ośmieszonym) prezesem Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    No właśnie drewniana. Ja naprawdę chciałbym żeby grali w piłkę nożną nie w rugby. Oczekujemy gry w pucharach, goli a tutaj rozważania o Ojrzynskim.
    Korona Arka grały dopóki miały siłę i w miarę wybiegane. No super na utrzymanie z Arka wystarcza tylko czy tego my chcemy? Futbol polegający na wyrzutach z autu Zbozienia i może coś z tego będzie. No świetnie.
    To jeszcze weźmy Michniewicza to się zamurujemy w każdym meczu.

Na forum wielkie wymagania od piłkarzy sukcesy wyniki ach och ale na trenera by brali Ojrzynskiego....

A już najzabawniejsze jest jak czytam, że Letieri chujowy ale Ojrzynski to super.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 18-04-2018 o 15:48
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"wykonamy gigantyczną pracę aby znaleźć nowego trenera"

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

#teamJedza

Legionista
    Nie rozumiem. Połowa tutaj chce powrotu Czerczesowa, i jednocześnie ta sama połowa wyśmiewa pomysł z Ojrzyńskim. Pomiędzy futbolem prezentowanym przez jednego i drugiego nie ma aż takiej przepaści. W obu przypadkach, gdy brak "świeżości" i wybiegania to i granie się kończy.

Legionista Awatar Chmielo
    ... ale może będzie (ośmieszonym) prezesem Mistrza Polski i zdobywcy Pucharu Polski
    Daj Boże.

Niemniej nie będzie czego świętować. Ja bynajmniej nie odczuwam chęci oraz potrzeby marszu na Starówkę i fetowania też żenady z parodystami. Także ewentualne sukcesy będę świętował w wąskim gronie, przy piwku, bez specjalnej podjarki. Równie dobrze mógłbym kupić dobrego szampana i wysłać go do Poznania lub Białegostoku z podziękowaniami za ich nieudolność.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Daj Boże.

Niemniej nie będzie czego świętować. Ja bynajmniej nie odczuwam chęci oraz potrzeby marszu na Starówkę i fetowania też żenady z parodystami. Także ewentualne sukcesy będę świętował w wąskim gronie, przy piwku, bez specjalnej podjarki. Równie dobrze mógłbym kupić dobrego szampana i wysłać go do Poznania lub Białegostoku z podziękowaniami za ich nieudolność.
    Etam, jestem pewien, że jeżeli zdobędziemy mistrza, ogrywając Lecha w ostatniej kolejce to jeżeli nie będziesz w Poznaniu to pierwszy zawitasz na Starówce Przecież tam się nie chodzi aby świętować z piłkarzami tylko z Kibolami
    312meczów*
    65 goli*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Nie rozumiem. Połowa tutaj chce powrotu Czerczesowa, i jednocześnie ta sama połowa wyśmiewa pomysł z Ojrzyńskim. Pomiędzy futbolem prezentowanym przez jednego i drugiego nie ma aż takiej przepaści. W obu przypadkach, gdy brak "świeżości" i wybiegania to i granie się kończy.
    Pewnie dlatego, gdyż charyzma tych obu Panów jest na zupełnie innym poziomie.
    Oczywiście in + dla Staszka.

Cytat Zamieszczone przez Marymoncki Dżon Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego dla Kijka, ale dla mnie Ojrzyński zawsze będzie wuefistą, bo... uczył mnie wuefu w szkole. Na pewno przez ostatnie lata bycia trenerem mocno podszkolił swój "warsztat", ale to chyba nie jest ta półka trenerów, na którą powinniśmy spoglądać.

Chociaż Jozak to nie nie była żadna półka, a Mioduski go wziął "na ładne oczy".
    A ja nigdzie nie napisałem, że chciałbym Ojrzyńskiego na naszym stołku. Po prostu chciałem się dowiedzieć dlaczego wuefista

No właśnie drewniana. Ja naprawdę chciałbym żeby grali w piłkę nożną nie w rugby. Oczekujemy gry w pucharach, goli a tutaj rozważania o Ojrzynskim.
    Korona Arka grały dopóki miały siłę i w miarę wybiegane. No super na utrzymanie z Arka wystarcza tylko czy tego my chcemy? Futbol polegający na wyrzutach z autu Zbozienia i może coś z tego będzie. No świetnie.
    Grali na miarę swoich możliwości. To akurat plus, że dostosował styl do umiejętności a nie cudował z jakimiś 4-3-3

To jeszcze weźmy Michniewicza to się zamurujemy w każdym meczu.
    To akurat podobny typ co Probierz. Najmądrzejszy z całej wsi.

Na forum wielkie wymagania od piłkarzy sukcesy wyniki ach och ale na trenera by brali Ojrzynskiego....

A już najzabawniejsze jest jak czytam, że Letieri chujowy ale Ojrzynski to super.
    Skoro mamy ściągać tylko takich grajków z zagranicy, którzy są o wiele lepsi od krajowych to róbmy identycznie z trenerami. Bo jeśli mamy zatrudniać jakiegoś Iordanescu czy Finka to ja wole Ojrzyńskiego. Ta sama półka.

Niestety wątpię, żeby loczek wyłożył kasę na Staśka czy Markewycza.

Nie sądzę aby Markiewicz to był jakiś drogi. Ale generalnie wpisuje się w profil poważnego Pana Trenera.
    MIODUSKI Z LEGII WON!

"Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."... i zatrudnił Klafurica

#teamJedza

Legionista Awatar Raffels
    Nie sądzę aby Markiewicz to był jakiś drogi. Ale generalnie wpisuje się w profil poważnego Pana Trenera.
    Z tym, że on ma 67 lat, bliżej niż dalej do emerytury.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Aha czyli chcemy kogoś z doświadczeniem ale młodego?
    Kurcze to chyba tylko Nagelsmann by tutaj pasował............

To jaki maksymalnie wiek będzie akceptowalny?
    MIODUSKI Z LEGII WON!

#teamJedza

Legionista Awatar Raffels

Wiek przedemerytalny.
    Nagelsmann To by stracił szatnię po jednym treningu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Może Wenger? Jeśli po sezonie zdecydują się go zwolnić(a są takie obawy, ze względu na spadek wartości marketingowej klubu).
    Albo Jorge Jesus, on nie zarabia tak dużo, wywalić połowę kadry i może starczy na pół jego pensji(w Sportingu zarabia ledwo 8mln Euro).

Ale i tak najlepszą opcją na trenera byłby Jędrzejczyk albo Radović, ewentualnie obaj na raz.

Legionista Awatar Piasedam1
    Wenger to nie... no chyba, ze6zadowolimy się 4 miejscem co roku😁

Legionista Awatar Loko
    Ja w dalszym ciągu stawiam na Jana Żurka
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Oczekiwanie z zatrudnieniem trenera do końca sezonu, to raczej nie jest najlepszy pomysł, bo choć wciąż mamy szansę na dublet, a żenujący poziom ligi zaciemnia sytuację, to patrząc z drugiej strony, z podobnym prawdopodobieństwem możemy skończyć bez pucharów, a sadzanie w najważniejszym etapie sezonu na ławce eksperta od juniorskiej piłki kobiecej, trochę wygląda na omen katastrofy. A w następnym sezonie będziemy bronić dziesięciu bergowskich punktów do rankingu i brak pucharów skazuje nas na brak rozstawienia i przebijanie kolejny raz przez jakiegoś Spartaka, albo nawet dwóch, bo w tym sezonie będą startowały zmiany w kwalifikacjach.

No ale jak ma się wizje, to ma się czas. Tylko wizje mają swoją drogę, a rzeczywistość swoją i jak dziś przegramy, to pożar zamieni się w pożogę i nawet szwajcarski doktor tego nie ugasi.

Całe szczęście, że Górnik jest wycieńczony, to może się uda. Wieczorem będziemy mądrzejsi.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Z tym, że on ma 67 lat, bliżej niż dalej do emerytury.
    Szlag, to faktycznie ni jak nie pasuje do długofalowego projektu

Legionista
    IMO fizycznie pewnie będziemy wyglądać lepiej niż Górnik, który nie dosyć, że z wyjazdu wracał(Białystok) to i na wyjazd jedzie, a nasze gwiazdki oba mecze u siebie.

Ze skrajności w skrajność. A ktoś 45-50 letni, kto zaczął karierę trenerską po 30, to nie może być l i doświadczony już i nie-stary?
    67 lat to naprawdę już sporo i jak pisałem wczoraj - pewnie nieprzypadkowo od 2 lat nie zasiada już na ławce trenerskiej.
    Aczkolwiek.. wiadomo ile trenerzy pracują. Jak będzie więcej niż 2-3 lata to będzie sukces, więc jak ma gościu chęci i energię to jak najbardziej tak.

Najlepszy byłby Steve Bruce. Chodzi w dresie, ma doświadczenie w premier league, nie musi krzyczeć bo straszy samą twarzą.

Legionista Awatar beka
    o to to. Rozni ich postura, was i wiek (i w efekcie lista klubow widoczna w transfermarkt).

Legionista Awatar Lillo
    Cytat Zamieszczone przez Radziu1916 Zobacz posta
    Najlepszy byłby Steve Bruce. Chodzi w dresie, ma doświadczenie w premier league, nie musi krzyczeć bo straszy samą twarzą.
    To może Tony Pulis, ten to jeszcze wpierdolke nosi

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Loko Zobacz posta
    Ja w dalszym ciągu stawiam na Jana Żurka
    Jezu...

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Bielsko ponoć jest po AWFie . Mógłby nawet połączyć funkcje trenera , skauta i dyrektora sportowego . Ma mój głos .

Tylko, że Czerczesow(którego bardzo lubię, ale nie chciałbym teraz w Legii-ten sam casus co Nawałk z MŚ) potrafi sobie wywalczyć respekt u zawodników. Ojrzyńskiego by gwiazdki baletnice zaraz zjadły.

Markiewicz to jest zdecydowanie na papierze opcja najlepsza i marzenie. A pewnie będzie jakiś typ z 2 bundesligi.

Nie rozumiem, co macie do Ojrzyńskiego. Ani to pewne, że gwiazdki Go wyśmieją, może szatnia za Nim pójdzie. Tym bardziej, że u niego piłkarze przynajmniej jeżdżą na tyłkach a to tutaj leży problem. Dodatkowo facet ma wyniki. PP, SP. Jedynie derby trójmiasta zawsze w czape. No, ale derby to jeszcze długo nam nie grożą

Uprawnienia umieszczania postów