Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 18 z 23 PierwszyPierwszy ... 8141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 540 z 674

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista
    Klaf wywiera presją na Miodku, że ma niby oferty w jakimś Wpisdudalekosporze

Legionista Awatar Raffels
    Klafurić miał tu być tymczasowo, zrobił wynik i dał do myślenia. Ale pisanie, że powinien teraz unieść się honorem bo Legia rozważa różne opcje jest tak śmieszne, że szkoda na to słów.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    No Zizu czas udowodnić, że jesteś fachowcem
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Legionista Awatar Puszer
    Yhy, czyli tak to sobie Miodek sprytnie wymyślił Gra medialna, że niby Brzęczek, a tak naprawdę czekał aż Zidane ogłosi oficjalnie, że odchodzi. Tak samo pewnie gra medialna, że interesujemy się Frankowskim a w rzeczywistości to czekamy na oficjalne ogłoszenie Ronaldo o odejściu

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Mioduski leci ostro. Z Zizu to od razu po LM idziemy .

Teraz jeszcze CR7 i Lewy na zmiennika Niezgody .

Legionista
    Nie proście o Zidana, bo Montellę dostaniemy

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    No Zizu czas udowodnić, że jesteś fachowcem
    Co to za fachowiec. Z taką kadrą to i sprzątaczka by zdobyła trzy razy z rzędu LM. Nie dla Zizu w Legii.

Legionista
    Chvja tam wygrał ! Mistrzem Polski nie jest !

Legionista
    https://www.legia.net/wiadomosci,733...ada_dzien.html

W sumie jeśli się potwierdzi, to będziemy świadkami małej porażki Mioduskiego. Nie był w stanie znaleźć Legii trenera.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Dużą porażką jest w mojej opinii sposób pozostawienia Deana na ławce, na start zrobił mu -5 do autorytetu. Z drugiej strony co miał zrobić jak nikt "poważny" nie chciał tu przyjść.
    Klaufuric osiągnie tak czy siak sukces. Spełnia niezbędne kryteria:
    - grają ludzie z najlepszą aktualną formą
    - nie uczy piłkarzy kwadratowych jaj
    - dobrze reaguje na sytuację na boisku dokunując odpowiednich zmian
    - nie jest ujem w szatni jak Besnik.
    Na Boga! Przecież on wygrał wszystko co mógł, jeden remis w Białymstoku. Nawet wychwalany pod niebiosa Czerczesow w rundzie finałowej nie miał do Klaufa podjazdu. Trzeba było go zostawić od razu jak nie wypaliły pierwsze 3 opcje z notesu i walnąć korpo gadkę, a tak niesmak pozostanie.
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 31-05-2018 o 18:34
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Mioduski będzie musiał teraz nadrobić wizerunkową rysę transferami.

Gdzie ta rysa na wizerunku? Poważnie pytam?

Klafurić był ostatecznością co idzie wyczytać w tekstach ludzi z legijnych portali, czy wywiadów z Mioduskim. A sięganie po plan nie B tylko D jest w moim odczuciu taką rysą. I piszę to jako osoba w pełni neutralna w trwających przekrzykiwaniach Mioduski VS Leśnodorski, którą interesuje tylko dobro klubu, a nie udowadnianie swoich racji i pisanie "a nie mówiłem". Mam nadzieję, że Klafuriciowi się uda, nie dojdzie do focha primadonn, które zostaną dobrze przygotowane fizycznie do sezonu(co jest kluczowe) i odpowiednio wzmocnione.

Legionista Awatar crolick
    Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Gdzie ta rysa na wizerunku? Poważnie pytam?
    Żaden poważny trener nie chciał brać roboty bo:
    - albo za mało płacili
    - albo nikt nie chciał brać udziału w cyrku i zwalnianiu co pół roku
    - albo nie wiedzieli czy trener jest dostępny na rynku
    W efekcie zostajemy z Klafem, który otrzymał od zarządu wiadomość w stylu "No sorry z braku laku to już zostań"

Tak to jest poważna rysa wskazująca na to, że nie do końca była przemyślana cała szopka z trenerem po sezonie. Miałoby to zupełnie inny wydźwięk, gdyby DM po MP powiedział wprost "Klaf zostaje z nami na kolejny sezon, zrobił wspaniałą robotę i wierzę, że wprowadzi nas do LM". A teraz takie pitolenie to będzie robienie dobrej miny do złej gry...

Legionista Awatar rey
    Ewentualnie jeszcze by przeszło wszystko w miarę bez rys, gdyby rozmowy z jego ewentualnym następcą były utrzymane w tajemnicy. Można by powiedzieć, że "zastanawialiśmy się nad zmianą, sondowaliśmy rynek, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że DK udowodnił swoją wartość i zostawiamy go dalej". A tak wyszło jak wyszło.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Ewentualnie jeszcze by przeszło wszystko w miarę bez rys, gdyby rozmowy z jego ewentualnym następcą były utrzymane w tajemnicy. Można by powiedzieć, że "zastanawialiśmy się nad zmianą, sondowaliśmy rynek, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że DK udowodnił swoją wartość i zostawiamy go dalej". A tak wyszło jak wyszło.
    To już pewne, że nie będzie nowego trenera? Mioduski, czy raczej klub, ogłosił to oficjalnie?
    Cytat Zamieszczone przez Bary89
    Zastanawia mnie ile jeszcze tu będziecie ciskali po tym Mario. Wyraził swoją opinię o Magierze i tyle, czy musimy tu kochać każdego zawodnika i trenera Legii (...). Fakty są takie że Magiera dokonał niezlego wyczynu ale nie oszukujmy się to był jego obowiązek. O ile po jesieni i po meczach z Realem czy nawet Lechią można nim było być zauroczonym o tyle wiosnę miał fatalną i tego się chyba nie da ukryć. Przy.... się do niego niczym.. Szkoda gadać 😃

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    To już pewne, że nie będzie nowego trenera? Mioduski, czy raczej klub, ogłosił to oficjalnie?
    tak, na forum. ustami swojego wiernego Sancho Pansy (chociaż są tez tacy, co twierdzą, że to sam Pan Dariusz )

Cytat Zamieszczone przez Lorenzo
    Spokojnie, zostanie duet Rado/Klaf.

Legionista Awatar rey
    Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    Nie. Bazujemy chwilowo na tekście P. Kamienieckiego z legia.net
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Nie. Bazujemy chwilowo na tekście P. Kamienieckiego z legia.net
    Tylko, że ten sam autor twierdził kilka dni temu, że to Brzęczek zostanie trenerem
    304mecze*
    62 gole*
    52 asysty*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mogą ulec zmianie

Czyli wiele wskazuje na opcje oszczędnościową, eksperymentalną (nadal trzeba tak twierdzić pomimo kilku wygranych meczów z rzędu za Klafa, co moim zdaniem było efektem odreagowania po Jozaku i żenującej konkurencji ligowej w tym roku), lub jedyną dostępną i uj wie co jeszcze. Kodziarz uczy się tego biznesu w tempie mocno średnim. Być może przeceniam go i w tym względzie. Klafuric prowadził treningi, Sos pilnował obciążeń i tego jak piłkarze na nie reagują. Jozak sie zapewne wtrącał, mieszał i wku.rwiał piłkarzy. Jakie były efekty przez dużą część rundy wszyscy widzieliśmy. Powtarzanie tego procesu (z drobną/istotną zmianą->brak Jozaka i wkrótce okaże się, która opcja była bliższa prawdy) jest mega ryzykowne. Sytuacja z prowizorką powtarza się z sezonu na sezon i zdziwię się mocno jeśli latem i jesienią ten "plan" wypali. Jeśli się nie uda, to wk.urwi jeszcze bardziej, bo można się było tego spodziewać.

Mam jeszcze nadzieję, naiwnie licząc że ktoś z kierujących klubem ma spójny plan, wie co robi i potrafi wyobrazić sobie jakie przyniesie to efekty. Cóż, czekamy na konkretne ruchy. Sporo też będzie zależeć od nowych i klasowych grajków, jeśli w ogóle takowi się pojawią w oknie transferowym.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 01-06-2018 o 18:45

Cytat Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
    Kodziarz
    Czy możesz wkleić zdjęcie Mioducha z wieców KODu / list intencyjny / działania sugerujące poparcie / cokolwiek co łączy go z tym śmiesznych ruchem? Z góry dzięki.
    https://www.youtube.com/watch?v=gU8wwm4YfkQ
    Panie Leśnodorski, dziękuję za Wielką Legię!

Nie mogę. Powiedzmy, że jestem jego hejterem i pluję. Niech się wykaże w Europie, bo zdobycie MP i PP bardzo cieszy, ale robił dużo by tego nie było. Jak pisałem, żenująca konkurencja ligowa (może nie licząc Jagi) go uratowała. Teraz czas wywindować ten klub do góry - jak zapowiada. A nie tylko lansować się w mediach. Czekam na efekty. Zapowiedzi nie wystarczą. Póki co jest prowizorka i kombinatorstwo w letnim okienku rok temu, a potem to samo ze sztabem szkoleniowym. Amatorka, a niby buduje struktury pod silnego europejskiego średniaka - tak przynajmniej na każdym kroku deklaruje. Pozuje na wizjonera, kogoś kto zbuduje coś wielkiego. Fakty tego nie potwierdzają. Jakoś mi się to nie dodaje.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 01-06-2018 o 18:36

Legionista Awatar Mefedronowe Love
    Przecież Mioduch pier**li, że aż miło. Kij z tym, że Jozak został zatrudniony, tylko dlatego, że zależało nam na dr. sportowym i to był główny warunek. Podobno. Plus, rzekomo Romeo miał postawić na młodzież, skoro tak promował ich w Chorwacji. Teraz co? Zmiana koncepcji? :v

Dokładnie o tym pisze. To pier.dzenie o wizji, to dorabianie ideologii pod coś, co nie istnieje. Nie pisze tutaj o akademii, ale o strukturze i organizacji klubu, o której Mioduski też wspomina. Pozostawienie tego sztabu, albo ten Brzęczek do wielkich słów Dariusza nie pasują.

Nie posrajcie się. Jest dublet. Były niezłe transfery. Boiska będą budowane jest już pozwolenie. Teraz oby trener się sprawdził w końcu i będzie grać gitara.

Jeszcze gdyby ktoś chciał się przyjeb*ć, że Leśny też odpierdalał prowi*orkę to może i racja. Tylko miał więcej szczęścia to raz, a dwa, że nie pier*olił, aż takich głupot. Chyba, że zapomniałem o czymś. Także no.

Skończ. Bo zadyszki dostaniesz. Nie wychodzi mu wszystko tak jak trzeba. Ale gablota z pucharami się powiększa. I co ma w mediach mówić? Kajać się? Prosić o wybaczenie hejterow internetowych. Ma plan na rozwój klubu i się go trzyma. Ja trzymam kciuki aby w przyszłości miał więcej szczęścia.
    Cytat Zamieszczone przez Mefedronowe Love Zobacz posta
    Jeszcze gdyby ktoś chciał się przyjeb*ć, że Leśny też odpierdalał prowi*orkę to może i racja. Tylko miał więcej szczęścia to raz, a dwa, że nie pier*olił, aż takich głupot. Chyba, że zapomniałem o czymś. Także no.

Cytat Zamieszczone przez FlashGordon Zobacz posta
    Skończ. Bo zadyszki dostaniesz. Nie wychodzi mu wszystko tak jak trzeba. Ale gablota z pucharami się powiększa. I co ma w mediach mówić? Kajać się? Prosić o wybaczenie hejterow internetowych. Ma plan na rozwój klubu i się go trzyma. Ja trzymam kciuki aby w przyszłości miał więcej szczęścia.
    Plan? Wcześniej było gadanie, że zatrudnienie Romeo jest specjalnie pod rozwój młodzieży. A teraz? Ch*j w młodzież i czekajmy, aż akademię wybudują. Prawda jest taka, że dublet dubletem, ale poziom tej śmiesznej ligi jest żałosny. Skoro Jagiellonia czy Lech, nie umieją wygrać ligi z najgorszą Legią od lat to ja nie mam pytań. Grunt, że Darek obudził się prawie w czas i wyj*bał na zbity pysk Jozaka bo wtedy byłby jeden wielki chu*j do szczania.

A kogo to jebie że poziom ligi żałosny. Ważne że my wygrywamy trofea a nie amica i bialystok. Więc skończ pierdolić, jak się nie podoba barcelone oglądaj w laliga.
    Cytat Zamieszczone przez Mefedronowe Love Zobacz posta
    Plan? Wcześniej było gadanie, że zatrudnienie Romeo jest specjalnie pod rozwój młodzieży. A teraz? Ch*j w młodzież i czekajmy, aż akademię wybudują. Prawda jest taka, że dublet dubletem, ale poziom tej śmiesznej ligi jest żałosny. Skoro Jagiellonia czy Lech, nie umieją wygrać ligi z najgorszą Legią od lat to ja nie mam pytań. Grunt, że Darek obudził się prawie w czas i wyj*bał na zbity pysk Jozaka bo wtedy byłby jeden wielki chu*j do szczania.

Uprawnienia umieszczania postów