Ankieta: Z dwojga złego wolę:

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 17 z 46 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 510 z 1360

Wątek: Najlepszym trenerem Legii byłbym ja. A jeżeli nie ja, to…

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    No widzisz pajacu i taka z tobą rozmowa.
    Jaka rozmowa? To, że pokazałem Ci, że bredzisz, chcesz mnie obrazić i nie wyszło?

Nie kompromituj się już chłopie, ***** się znasz i po raz kolejny to pokazałeś. Jak chcesz kogoś ośmieszyć to się lepiej przygotuj.

Nie chodzi o to czy się znam czy nie. Historię z Eduardo znałem, Ty upierałeś się, że dotyczy ona Mauricio. To wszystko. Grałeś kozaka i ubliżałeś.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 30-05-2018 o 16:17
    #teamMioduski

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Jaka rozmowa? To, że pokazałem Ci, że bredzisz, chcesz mnie obrazić i nie wyszło?
    Wg Ciebie bredze wg innych nie.

No wiadomo nikt się nie zna tak jak Ty będąc pod biurkiem u Mioducha.

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 30-05-2018 o 16:17
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

Legionista
    Zamiast pierdolić, samemu się gloryfikować i pisać kto kogo zaorał, nie możecie po prostu wyłożyć wszystkich kart na stół, powiedzieć ocb dokładnie i skonfrontować to z informacjami rywala?

Forumka oceni.

To przecież każdy napisał. On że chodzi o Eduardo ja ze o Mauricio.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Bogusław zarządzał Legią w sposób intuicyjny, wręcz ręczny. Proste, ręczne sposoby już nie wystarczą. I w tym miejscu są potrzebne moje kompetencje strategiczne."
    Pudel o stadionie
    W przyszłości oczywiście trzeba będzie go powiększyć. Mamy projekt, ale to jeszcze nie jest czas na to, żeby go wdrażać. Na razie chcemy mieć komplet widzów na każdym meczu. Marzy mi się tłum chętnych po karnety i do wykupienia miejsc vipowskich.

No widzisz, czyli jednak coś tam wiesz. Brawo
    Już całkowicie bez znaczenia jest, fakt że tyle ile on dostawał na mieszkanie pod stołem to spokojnie miesięczna pensja właśnie takiego Żurkowskiego w Legii.
    Żurkowskiego wyciągniętego z 3 ligi, czy Żurkowskiego wyciągniętego z Górnika? Bo to 2 różni goście do negocjowania wynagrodzenia.

Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Żurkowskiego wyciągniętego z 3 ligi, czy Żurkowskiego wyciągniętego z Górnika? Bo to 2 różni goście do negocjowania wynagrodzenia.
    Wyciągniętego powiedzmy rok temu z Górnika (wtedy była jeszcze na to szansa).
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar crolick
    Kijek - nie kumam o co afera? O to że piłkarz dostaje kasę na mieszkanie?

Lorenzo - ocb z Eduardo? (nie słucham Weszło)

Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Kijek - nie kumam o co afera? O to że piłkarz dostaje kasę na mieszkanie?
    Nie że dostaje kasę bo to oczywiste.
    Opisałem wczesniej o co. O PRowe rozegranie tego oraz o kwotę.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

A "jakiś tam swoich niusikow" mam więcej niż Ci się wydaje. Tylko po co je pisać?
    Żeby na forum było weselej?
    Jeśli prawda jest, że wczoraj po treningu w Płocku odbyła się rozmowa, w której podobno tylko Furman nie chciał brać udziału to nie liczyłbym dzisiaj na cuda. No ale zobaczymy...
    Jestem np. Ciekaw czy Furman dzisiaj wystąpi. Dąbrowski też dwa tygodnie temu nie grał bo był taki przemeczony i nie pasował do taktyki.

Legionista
    Kijek

No i ?
    "Jeśli to prawda" więc w czym problem?
    Nie napisałem tego jako pewnik tylko chyba dość jasno wręcz przeciwnie więc słabo. Probuj dalej.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista Awatar Chmielo
    To już pod "linki ,fotki ,dowcipy" podchodzi.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Jeżeli w gabinetach przy Ł3 wyborowi nowego trenera towarzyszy podobna "dyskusja", to ja będę nawet zadowolony z Klafa

Legionista Awatar Lorenzo
    Cytat Zamieszczone przez crolick Zobacz posta

Lorenzo - ocb z Eduardo? (nie słucham Weszło)
    Napisałem, że Jędza dostaje gigantyczną kasę na miesiąc za podstawę, wyjściówki i premie, a dodatkowo kasę na mieszkanie (5-7 tysięcy złotych), mimo tego, że ma swoje na własność. Oczywiście to, że w tym samym poście nie wspomniałem o sytuacji mieszkaniowej Eduardo oznacza, że robię Mioduskiemu dobry PR.. A z Eduardo jest tak, że przy pensji 220-230 tysięcy euro, dostaje 12-13 tysięcy złotych na mieszkanie i przy jego wyborze miał kilka "dziwnych" wymagań: minimum 100 metrów, duży taras od strony południowej i tego typu przez co pół klubu szukało mu tego apartamentów. Ogólnie to śmieszna historia, bo facet skromny, a z wyborem mieszkania był mały cyrk. Czyli, ogólnie to sieje propagandę, bo wypominam Jędzy dodatek mieszkaniowy, a przecież Eduardo ma jeszcze więcej!

Z mojej strony to tyle, sprawa dotyczy Eduardo, a nie Mauricio (co potwierdzili też w Stanie Futbolu), a resztę niech oceni każdy sobie sam.
    Ostatnio edytowane przez Lorenzo ; 30-05-2018 o 17:46
    #teamMioduski

No widzisz ty wiesz o 12 000 dla Eduardo a ja wiem o kwocie ponad 3krotnie większej dla Mauricio. Tyle. Bez odbioru.

Ps. Tym którym nie podoba się co pisze jest na forum taka funkcja jak ignorowanie postów. Ja używam, polecam.
    MIODUSKI Z LEGII WON!
    Miro, hvala za sve.

Pudel o BL
    Pudel o stadionie

Legionista
    My tu gadu gadu a tymczasem Mioduski z kodziarza awansował na Mioducha. Jeszcze chwilka i awansuje na "Pana Darka"

Cytat Zamieszczone przez PTPTPT Zobacz posta
    My tu gadu gadu a tymczasem Mioduski z kodziarza awansował na Mioducha. Jeszcze chwilka i awansuje na "Pana Darka"
    tez to wyłapałem
    Obaj siebie warci: znawcy tłita i relacji Stanowskiego.

My tu pitu pitu a przydupas kodziarza podał nazwisko:

https://www.transfermarkt.com/sergiy.../trainer/10892

Ktoś coś wie o tym trenerze/piłkarzu?
    Dziękuje Dobranoc.

Legionista
    jaki przydupas?

A on juz nie gra w pilke?

Legionista Awatar Jaco
    http://rfbl.pl/serhij-rebrow/
    Poza tym lubił wypić.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Buzz
    Żałość kvrwa bierze, jak się czyta, jak rzekomo dwaj kibice Legii obrażają się i wyzywają w taki prostacki sposób. Wypad na onet! Wszystkie tematy rozpierdolone w pizdu przez was. Ja pierdole, jak dwie zasmarkane gimnazjalistki się zachowujecie. Ile wy macie lat, dzieci internetu... Podejrzewam, że max 12.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
    Żałość kvrwa bierze, jak się czyta, jak rzekomo dwaj kibice Legii obrażają się i wyzywają w taki prostacki sposób. Wypad na onet! Wszystkie tematy rozpierdolone w pizdu przez was. Ja pierdole, jak dwie zasmarkane gimnazjalistki się zachowujecie. Ile wy macie lat, dzieci internetu... Podejrzewam, że max 12.
    W takim razie kontaktom na linii Lorenzo-Darek powinna się przyjrzeć Państwowa Inspekcja Pracy (zatrudnianie nieletnich) i prokuratura (inne rzeczy )
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 30-05-2018 o 21:57

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Buzz Zobacz posta
    Sugerujesz, że pod Kijka się jakaś jego latorośl w wieku gimnazjalnym podszywa?
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar Buzz
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Sugerujesz, że pod Kijka się jakaś jego latorośl w wieku gimnazjalnym podszywa?
    Oczywiście, że nie. Próbuję zrozumieć dziecinne i internetowe sprzeczki dwóch dorosłych facetów, którzy pewnie mają jakieś tam swoje życie. To po prostu żałosne.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    W takim razie kontaktom na linii Lorenzo-Darek powinna się przyjrzeć Państwowa Inspekcja Pracy (zatrudnianie nieletnich) i prokuratura (inne rzeczy )
    Nie ma żadnych kontaktów , Lorenzo to Darek i tyle.

Legionista Awatar bloniaq
    ja pierdole, trochę powagi koledzy
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar STP

za WP:

Media: Dean Klafurić rozchwytywany. "Chorwat dostał oferty z Rosji i Turcji, ale priorytet ma Legia"
    Dwa kluby z Rosji i jeden Turcji miały przedstawić oferty dla Deana Klafuricia. Według chorwackich mediów szkoleniowiec chciałby jednak przedłużyć kontrakt z Legią, ale ta wciąż nie podjęła decyzji.

Dean Klafurić zdobył tytuł z Legią, ale wciąż nie jest pewne czy pozostanie przy Łazienkowskiej. Szkoleniowiec nadal bowiem nie przedłużył kontraktu z Wojskowymi, a w mediach niemal codziennie pojawiają się nazwiska trenerów, którzy mieliby go zastąpić na stanowisku.

W międzyczasie zaskakujące informacje napłynęły z Bałkanów. Jak donosi Hrvoje Tironi, tymczasowy opiekun mistrzów Polski przyciągnął zainteresowanie zagranicznych klubów. Co więcej, dziennikarz goal.com pisze, że jego rodak "otrzymał już nawet trzy poważne propozycje: dwie z Rosji i jedną z Turcji".

Według jego informacji, pod koniec tygodnia Klafurić ma rozmawiać z warszawskimi działaczami o przedłużeniu współpracy. To ma być priorytetem dla Chorwata. Jeśli jednak się nie powiedzie, to skorzysta z powyższych ofert.

45-latek prowadzi drużynę ze stolicy od 15 kwietnia. Wcześniej był asystentem Romeo Jozaka.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
    Napisałem, że Jędza dostaje gigantyczną kasę na miesiąc za podstawę, wyjściówki i premie, a dodatkowo kasę na mieszkanie (5-7 tysięcy złotych), mimo tego, że ma swoje na własność. Oczywiście to, że w tym samym poście nie wspomniałem o sytuacji mieszkaniowej Eduardo oznacza, że robię Mioduskiemu dobry PR.. A z Eduardo jest tak, że przy pensji 220-230 tysięcy euro, dostaje 12-13 tysięcy złotych na mieszkanie i przy jego wyborze miał kilka "dziwnych" wymagań: minimum 100 metrów, duży taras od strony południowej i tego typu przez co pół klubu szukało mu tego apartamentów. Ogólnie to śmieszna historia, bo facet skromny, a z wyborem mieszkania był mały cyrk. Czyli, ogólnie to sieje propagandę, bo wypominam Jędzy dodatek mieszkaniowy, a przecież Eduardo ma jeszcze więcej!

Z mojej strony to tyle, sprawa dotyczy Eduardo, a nie Mauricio (co potwierdzili też w Stanie Futbolu), a resztę niech oceni każdy sobie sam.
    Co by nie mówić, to wszystko jest kasa wyjebana w błoto.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez STP Zobacz posta

za WP:

Media: Dean Klafurić rozchwytywany. "Chorwat dostał oferty z Rosji i Turcji, ale priorytet ma Legia"
    Dwa kluby z Rosji i jeden Turcji miały przedstawić oferty dla Deana Klafuricia. Według chorwackich mediów szkoleniowiec chciałby jednak przedłużyć kontrakt z Legią, ale ta wciąż nie podjęła decyzji.

Dean Klafurić zdobył tytuł z Legią, ale wciąż nie jest pewne czy pozostanie przy Łazienkowskiej. Szkoleniowiec nadal bowiem nie przedłużył kontraktu z Wojskowymi, a w mediach niemal codziennie pojawiają się nazwiska trenerów, którzy mieliby go zastąpić na stanowisku.

W międzyczasie zaskakujące informacje napłynęły z Bałkanów. Jak donosi Hrvoje Tironi, tymczasowy opiekun mistrzów Polski przyciągnął zainteresowanie zagranicznych klubów. Co więcej, dziennikarz goal.com pisze, że jego rodak "otrzymał już nawet trzy poważne propozycje: dwie z Rosji i jedną z Turcji".

Według jego informacji, pod koniec tygodnia Klafurić ma rozmawiać z warszawskimi działaczami o przedłużeniu współpracy. To ma być priorytetem dla Chorwata. Jeśli jednak się nie powiedzie, to skorzysta z powyższych ofert.

45-latek prowadzi drużynę ze stolicy od 15 kwietnia. Wcześniej był asystentem Romeo Jozaka.
    Gość nawet nie zna za dobrze angielskiego, to gdzie on za granicą ma pracować.. Tutaj ma Mieszka, Rado, Vuko to jakoś ta komunikacja wygląda, ale w takiej Turcji..? Ktoś na głowę upadł (ktoś kto takie ploty daje)

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Gość nawet nie zna za dobrze angielskiego, to gdzie on za granicą ma pracować.. Tutaj ma Mieszka, Rado, Vuko to jakoś ta komunikacja wygląda, ale w takiej Turcji..? Ktoś na głowę upadł (ktoś kto takie ploty daje)
    Smuda był selekcjonerem Reprezentacji Polski a nie zna ani polskiego, ani angielskiego .

Uprawnienia umieszczania postów