Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Prawnik do rozwodu w Krakowie

Legionista

Prawnik do rozwodu

Panowie trudna sprawa, brat został podany o rozwód z orzeczeniem o winie przez swoją żonę. WIna zdecydowanie nie jest z jego strony, ale żona zbierała sobie miesiacami na niego haki. I teraz brat jest zdruzgotany i nie wie co robić. Czy znacie jakiegoś prawnika, który pomógłby w tej sprawie? I czy w Polsce sądy rzeczywiście zawsze są za kobietą? Bo czytam sobie trochę w sieci historie innych i za wesołe nie są.
    Ostatnio edytowane przez lupo ; 17-04-2018 o 09:52

Legionista
    Jak nie było winy po twojej stronie, to raczej nie masz się czego obawiać. Wszystko trzeba udowodnić i na wszystko mieć twarde dowody. W przeciwnym razie pojawia się słowo przeciwko słowu. Czyli domniemanie niewinności.

Legionista
    Ale ja tutaj nie piszę o sobie, ale o moim bracie. On ma problem, nie ja. Nic złego nie zrobił, wiadomo, że czasami wyrwało mu się kilka słow, ale aktualna ( jeszcze) żona wszystko nagrywała, zapisywała. Ogolnie przykra sprawa bo włamała sie na jego facebooka i narobiła sobie screenów. Nie ma na nich daty i to na pewno jest na plus ale czy takie screeny mogą byc uznane jako dowód w sądzie????
    A i jeszcze ponawiam pytanie o prawnika ponieważ wielu się reklamuję i praktycznie każdy ma napisane,ze zajmuje się rozwodami ale jak wiadomo to jeden prawnik drugiemu nierówny.

Dobra papuga trochę kosztuje, ale bez tego ani rusz, bo zostaniesz w taki sposób wyrolowany, że nawet nie zdajesz sobie sprawy. A później sprawa o obniżenie alimentów ciągnie się miesiącami.

Ten rozwód to będzie gdzie w Krakowie czy w Warszawie? Bo to jest można powiedzieć warszawskie forum

Legionista
    Pomyliło mi się, ale później nie mogłem tego odkręcić. W Warszawie.

Uprawnienia umieszczania postów