Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678
Pokaż wyniki od 211 do 227 z 227

Wątek: Dean Klafurić. Tymczasowy trener Legii

Legionista Awatar Runi
    Brawo brawo. Kto by pomyślał , żeby dwa dni pod rząd kopać piłkę po 2 godzinki.

Gintleman Awatar księciuniu
    Pazdan poniekąd potwierdził, że teraz "trenerem" jest starszyzna
    - Zawodnicy nie są od oceniania trenera. Taki czy inny, nieważne. Musimy się zmobilizować jako drużyna. Są w tym zespole piłkarze, którzy mogą to poukładać. Musimy się skupić na swojej pracy. Jasne, jeden trener poświęca więcej czasu taktyce, drugi motywacji, ale na boisko wychodzą piłkarze - podsumował Michał Pazdan
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pazdan poniekąd potwierdził, że teraz "trenerem" jest starszyzna
    To jeżeli trenerem dla stranierich ma być taki Kuchy, to ja się nie dziwię, że tutaj są takie podziały i kwasy

Gintleman Awatar księciuniu
    Jakby oni się tego "trenera" słuchali, to byłoby to z korzyścią i dla nich, i dla klubu
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Bardziej może naśladowali, bo tak - jakby walczyli jak Kuchy wszyscy to byłoby nieźle. Ale już Kuchego przemewiajacego, mobilizującego resztę jakoś wyobrazić sobie nie mogę

Fajne kulisy:

W tym temacie, bo w filmie można zobaczyć Deana w akcji.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
    Fajne kulisy:

W tym temacie, bo w filmie można zobaczyć Deana w akcji.
    Po meczu od razu mi się rzuciło w oczy, że za Jozaka prawie w ogóle nie było filmów z szatni, z radości w szatni, itp. Jozak wywalony i to wróciło powoli. Te kulisy w sumie trochę wybieliły u mnie obraz Klafuricia i minimalnie większą nadzieję mi gość dał na koniec sezonu. Najbardziej mi się podobała końcówka- nie świętujemy niewiadomo jak i jutro trening! Miesiąc temu jeszcze by były 2 dni wolnego po takim meczu!
    Pozostaje mieć nadzieję, że razem z Vuko uratują jeszcze ten sezon

Na tym filmiku świetnie widać jak to rzekomo "Kuchy omijał oraz ignorował trenera"!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

O, i nawet godo po angielsku. Woytku, wiem, że cię bardzo frapowała ta kwestia.

Pytanie tylko takie, czy nowy trener coś zdziała. Znowu będzie chciał sprowadzić zawodników i kolejne pieniądze będą wydane. Jozak tak narozrabiał, że wyrzucił sporo kasy w błoto i to mnie najbardziej irytuję. Co do Klafurića, jest wielką niewiadomą.
    Ostatnio edytowane przez Owo49 ; 21-04-2018 o 16:12

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Dean jeszcze 6 wygranych i nie będziesz tymczasowym , Lokowaty nie odważy cię zwolnić. Będziesz też legendą za życia , osiem meczów jako pierwszy trener i dwa trofea . Będziesz miał także genialne statystyki po sezonie , 100 % zdobytych punktów w lidze i 100% wygranych w PP .
    Ostatnio edytowane przez Ivan Drugi ; Wczoraj o 22:33

Legionista Awatar Paramonow
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Dean jeszcze 6 wygranych i nie będziesz tymczasowym , Lokowaty nie odważy cię zwolnić. Będziesz też legendą za życia , osiem meczów jako pierwszy trener i dwa trofea . Będziesz miał także genialne statystyki po sezonie , 100 % zdobytych punktów w lidze i 100% wygranych w PP .
    Oby nam się spełniło, nie mam nic przeciwko. A tak swoją drogą, to dobre zmiany z Wisełką Dean zrobił.

Piłka Nożna to bardzo często sport przewrotny, powiedzcie jeśli Klafurić zdobywa dublet, zostaje czy wylatuje?

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Piłka Nożna to bardzo często sport przewrotny, powiedzcie jeśli Klafurić zdobywa dublet, zostaje czy wylatuje?
    Napiszę jeszcze lepiej, wyobraźcie sobie że:
    Legia gra coraz lepiej, gromi Jagę, Lecha na wyjeździe, zdobywa MP z konkretną przewagą, Klaf buduje atmosferę, a Miodek odpala go jak wcześniej razem z BL Staśka i rzuca w media: Szukamy innego trenera, mamy inną wizję.
    Pełno na ziemi ludzi, co nie zasługują by do nich mówić.

Legionista Awatar RONVE
    Ja tam bym nie przesadzał z tym chwaleniem Deana, po prostu się nie wpier... jak Janas onegdaj a piłkarze jakoś tam to sobie poukładali

Legionista Awatar brachu
    fajne kulisy ;-) widać ,że lepiej się dogaduje z grajkami. No i w końcu ktoś żyje na tej ławce i w szatni.
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Cytat Zamieszczone przez RONVE Zobacz posta
    Ja tam bym nie przesadzał z tym chwaleniem Deana, po prostu się nie wpier... jak Janas onegdaj a piłkarze jakoś tam to sobie poukładali
    Jak widać, to też trzeba umieć. Widać było u grajków wiarę we własne umiejętności - więcej pojedynków 1 na 1(nawet w środku pola), brak paniki i kopania na pałę. Wisła miała sytuacje tylko po naszych indywidualnych błędach, a nie z powodu złego ustawienia całej formacji czy ogólnie "zagubienia" na boisku.

Wychodzi na to, że Jozak podobnie jak Hasi może i coś tam potrafi, ale zdolności interpersonalne to u nich leżą i kwiczą.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Uprawnienia umieszczania postów