Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 932

Wątek: Dean Klafurić. Trener na połowę lata

Cytat Zamieszczone przez Kucharz Zobacz posta
    Wydaje mi się, że Robert nie pisał o nauce w kontekście Nawałki
    Dokładnie tak. Nawałka jest dla mnie skreślony na starcie bo dostępny będzie kiedy przygotowania do sezonu będą się zbliżać ku końcowi. Na co nie możemy sobie pozwolić, bo tu trzeba wszystko od początku układać, a nie wchodzić na gotowe..

Legionista
    Cała ta liga to jeden wielki kryzys.

Nic się nie zmieni bo według mnie to on właśnie prowadził Legię a Jozak robił tylko za maskotkę.

To komplementowanie Klafuricia na konferencji to była jakaś groteska.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    To komplementowanie Klafuricia na konferencji to była jakaś groteska.
    Co takiego o nim powiedzieli?

Legionista Awatar Marcino
    Porażką tego klubu są takie zagrania, że widzą co Jozak odpierd... nie mieli planu B. Teraz drżyjmy o wszystko do końca sezonu. Ja osobiście boję się kogo zatrudnią następnego.

Legionista Awatar Paramonow
    Cytat Zamieszczone przez Tibo Zobacz posta
    Co takiego o nim powiedzieli?
    Kepcija stwierdził z pełnym przekonaniem i poważną miną, że to bardzo doświadczony trener. Kurtyna.

Cytat Zamieszczone przez Paramonow Zobacz posta
    Kepcija stwierdził z pełnym przekonaniem i poważną miną, że to bardzo doświadczony trener. Kurtyna.
    Dodał też, że z drużyną U-13 wychodził już z podobnych opresji.
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    A co osiagneli jako trenerzy przed Legia Urban, Berg i Magiera? A jednak przyczynili sie do jednego z lepszy okresow w historii klubu (to tak apropo tez postu Cypisa)
    Urban był dobrym piłkarzem, znał realia i ligę. Berg był dobrym piłkarzem. Magiera .....mieszkał w Legii i znał realia. To są w ogóle nieporównywalne kandydatury (przy całym moim krytycyzmie do Urbana i Berga). Od Jozaka lepszy był nawet Hasi. Tak samo zresztą jak od Klafuricia.

Po przespaniu się z informacją o nowym "trenerze", a także po zapoznaniu się z relacją z konferencji mogę jedynie powiedzieć, że Głowa nadal nie zrozumiała co idzie nie tak. Jeszcze niech ogłosi referendum w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych...

Zatrudnienie Klafuricia na 7 meczów odbieram jako policzek wymierzony w całą społeczność naszego Klubu. Jest to absolutny skandal.

Zmierzamy prosto ku kompletnej katastrofie i to na wszystkich frontach - sportowym, marketingowym, finansowym, frekwencyjnym etc.
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 15-04-2018 o 17:49
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    Zmierzamy prosto ku kompletnej katastrofie i to na wszystkich frontach - sportowym, marketingowym, finansowym (..)
    Rozwiniesz?

PS

Hasi - 1,17 pkt na mecz
    Magiera - 1,90 pkt na mecz
    Jozak - 1,89 pkt na mecz
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 15-04-2018 o 18:10
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Z.
    A to nie widać?

No, dobrze.... brak pucharów, utrata rankingu, długoletnie kontrakty paralityków (ogromne obciążenia finansowe), spadająca na łeb na szyję frekwencja, śmierć dział marketingowego.

Oczywiście - dostrzegam wady poprzedniego zarządu, ale nowy nadał tym wadom spektakularnego charakteru.
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Legionista Awatar Raffels
    Urban był dobrym piłkarzem, znał realia i ligę. Berg był dobrym piłkarzem. Magiera .....mieszkał w Legii i znał realia. To są w ogóle nieporównywalne kandydatury (przy całym moim krytycyzmie do Urbana i Berga). Od Jozaka lepszy był nawet Hasi. Tak samo zresztą jak od Klafuricia.

Po przespaniu się z informacją o nowym "trenerze", a także po zapoznaniu się z relacją z konferencji mogę jedynie powiedzieć, że Głowa nadal nie zrozumiała co idzie nie tak. Jeszcze niech ogłosi referendum w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych...

Zatrudnienie Klafuricia na 7 meczów odbieram jako policzek wymierzony w całą społeczność naszego Klubu. Jest to absolutny skandal.

Zmierzamy prosto ku kompletnej katastrofie i to na wszystkich frontach - sportowym, marketingowym, finansowym, frekwencyjnym etc.
    W takim razie co należało według ciebie zrobić? Kto tu przyjdzie na 6 kolejek przed końcem z ryzykiem przegrania walki o tytuł?
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Z.
    Natychmiast podziękować wszystkim Chorwatom i dać pracować Vuko ew. Zielińskiemu. Wrócić do tego do czego zawsze wraca każdy klub, gdy jest na skraju katastrofy - do swoich źródeł.

My kontynuujemy projekt organizowany przez facetów, którzy machną ręką i uciekną od razu jak się kaska skończy. I nie ma nad nimi żadnej kontroli.

Legionista
    Jakie zatrudnienie na 7 meczów skoro on ma normalnie kontrakt do końca sezonu. Nikt nikogo nie zatrudniał na 7 meczów.

Legionista Awatar Raffels
    I Vukovic cudownie uratuje ten zespół? Proszę cię...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Kempes
    Szczerze mówiąc nie wiem jakie obecnie rozwiązanie byłoby najlepsze. Vuković to niestety również "żaden" trener, a swoje zalety (znajomość klubu, serce do niego etc.) może cały czas uskuteczniać bo jest blisko. Ja "mam nadzieje", że chodziło głównie o jakieś niesnaski na linii Jozak-drużyna, a nie to że panowie nie wiedzieli jak grać. Swoją drogą znów trochę upieka się piłkarzom i już mnie to poważnie wk-rwia bo zawodnicy o takiej klasie bez trenera na ławce powinni powieźć u siebie Zagłębie Lubin.

W kwestii nowego sezonu na chwilę obecną mam dość wynalazków tylko coraz bardziej krzyczy we mnie opcja Polak, który zna ligę, zna Legię, odniósł sukces w mniejszym zespole, i który tylko wchodzi i ustawia klocki po swojemu, a nie uczy się nazwisk czy gdzie są Gliwice. Brosz, Bartoszek, Marcin Kaczmarek, Brzęczek.. Wiem, że to może brzmieć śmiesznie lub "cotypierdolisz", ale mam aktualnie załamkę.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Jakie zatrudnienie na 7 meczów skoro on ma normalnie kontrakt do końca sezonu. Nikt nikogo nie zatrudniał na 7 meczów.
    Który trzeba było natychmiast rozwiązać razem wraz z rozwiązaniem kontraktu jego szefa.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    I Vukovic cudownie uratuje ten zespół? Proszę cię...
    No w uratowanie tego sezonu to wierzą już chyba tylko w gabinecie zarządu.

Nie oczekiwałbym od Vuko choćby 3 wygranych

Chodzi o przywrócenie minimum równowagi w Klubie.

Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    . Ja "mam nadzieje", że chodziło głównie o jakieś niesnaski na linii Jozak-drużyna, a nie to że panowie nie wiedzieli jak grać. .
    I zapewne niesnaski miną skoro treningi nadal będzie prowadził funfel Jozaka

A to nie widać?

No, dobrze.... brak pucharów, utrata rankingu, długoletnie kontrakty paralityków (ogromne obciążenia finansowe), spadająca na łeb na szyję frekwencja, śmierć dział marketingowego.

Oczywiście - dostrzegam wady poprzedniego zarządu, ale nowy nadał tym wadom spektakularnego charakteru.
    Zdaje się, że bagaż w postaci długoterminowych kontraktów dla paralityków do spuścizna po Leśnodorskim.

Nie widziałem też, żeby ktoś podpisał wieloletnim kontrakt z Jozakiem, tak jak to miało miejsce w przypadku Berga, czy Hasiego.

W tym roku mamy realne szanse na mistrza i Puchar Polski, więc brak pucharów bym się nie martwił.

Frekwencja spadała sukcesywnie. Wszystko uratował awans do Ligi Mistrzów i stulecie klubu, które zaciemniły nieco ogólny trend.

Natychmiast podziękować wszystkim Chorwatom i dać pracować Vuko ew. Zielińskiemu. Wrócić do tego do czego zawsze wraca każdy klub, gdy jest na skraju katastrofy - do swoich źródeł.

My kontynuujemy projekt organizowany przez facetów, którzy machną ręką i uciekną od razu jak się kaska skończy. I nie ma nad nimi żadnej kontroli.
    Zieliński już raz bawił się w trenera. Pamiętasz z jakim skutkiem? Vuković zaś jest od robienia atmosfery i to wszystko. Pierwiastek bandy świrów Ojrzyńskiego przeniesiony z Kielc. Co to w ogóle za pomysły?
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Który trzeba było natychmiast rozwiązać razem wraz z rozwiązaniem kontraktu jego szefa.
    Niby dlaczego? Każdy podpisuje kontrakt indywidualnie.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Zdaje się, że bagaż w postaci długoterminowych kontraktów dla paralityków do spuścizna po Leśnodorskim.
    Szczególnie te z dwóch ostatnich okienek, a życie pokazuje że jakieś 90% tego to szrot dramatyczny.

W tym roku mamy realne szanse na mistrza i Puchar Polski, więc brak pucharów bym się nie martwił.
    Chciałbym żebyś miał rację, ale ........

Zieliński już raz bawił się w trenera. Pamiętasz z jakim skutkiem? Vuković zaś jest od robienia atmosfery i to wszystko. Pierwiastek bandy świrów Ojrzyńskiego przeniesiony z Kielc. Co to w ogóle za pomysły?
    Pewnie, że pamiętam. To nie jest pomysł na kolejny sezon tylko na jakieś cudowne wejście do pucharów psim swędem w tym roku. No i wzięcie tych ludzi nie byłoby wstydem. A to już - jak widać - bardzo wiele.

Kwestii frekwencji nawet nie skomentuję

Cytat Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
    Niby dlaczego? Każdy podpisuje kontrakt indywidualnie.
    Ah czyli selekcjoner kobiet nie miał żadnego wpływu na ten pasztet? Nie podpowiadał Jozakowi, bo jest chytry?
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 15-04-2018 o 18:32

Legionista

Jak można zatrudnić kogoś na 7 spotkań, jak w klubie zatrudniony jest od września?

Legionista Awatar Z.
    Czepiaj sie czepiaj - to Cię uratuje

Ale masz, niech Ci będzie:

powierzenie roli pierwszego trenera Klafuricowi jest absolutnym skandalem.

Może być?

Legionista Awatar beka
    W kwestii nowego sezonu na chwilę obecną mam dość wynalazków tylko coraz bardziej krzyczy we mnie opcja Polak, który zna ligę, zna Legię, odniósł sukces w mniejszym zespole, i który tylko wchodzi i ustawia klocki po swojemu, a nie uczy się nazwisk czy gdzie są Gliwice. Brosz, Bartoszek, Marcin Kaczmarek, Brzęczek.. Wiem, że to może brzmieć śmiesznie lub "cotypierdolisz", ale mam aktualnie załamkę.
    przeciez oni wszyscy to wynalazki i zaliczyli jedna, max dwie dobre rundy (w klubach bez presji i oczekiwan). Sytuacja tak jak z kupowaniem Mraza czy Angulo, bo zaliczyli dobra runde, tyle ze konsekwencje duzo gorsze.
    Odsuwajac kwestie pozasportowe jedyny polski trener w zasiegu* to Probierz - w Jagielloni pokazal powtarzalnosc wynikow i umiejetnosc latania dziur po transferach wychodzacych. Pozostaje tylko jedna kwestia - czy Wisla i Lechia nauczyly go zarzadzania ego w szatni czy nadal bedzie radzic sobie tylko w klubach, w ktorych ma status bozka.

* Nawalka nie po to wykrecil wyniki zycia z polska reprezentacja, zeby moentyzowac to za gowniane pieniadze w Ekstraklasie zamiast w Chinach/na Bliskim Wschodzie

a Jozak byl dobrym dyrektorem sportowym, ot co. Mourinho byl slabym pilkarzem, a Gary Neville dobrym pilkarzem + kozackim ekspertem. A pozniej praca jako trenera ich obu zweryfikowala.

pierwszy trener jest zwolniony, normalna rzecza jest, ze na krotki czas druzyne przejmuje jego asystent. Tutaj jedynie mozna miec pretensje do Mioduskiego, ze nie ma listy nastepcow na kilka tygodni przed koncem kontraktu Jozaka (ktory w razie dobrych wynikow mogl sie po prostu zawinac do lepszego klubu).
    Nie wiem jak bylo w srodku klubu, na treningach, ale nie mam problemu z wyobrazeniem sobie sytuacji, gdy asystent realizuje plan pierwszego trenera uwazajac, ze on by to zrobil inaczej (lepiej). Dlatego tez nie bylbym w 100% pewien, ze zostawienie Klafurica bedzie oznaczac wierna kontynuacje tego co bylo w ostatnich miesiacach (ale tez nie spodziewam sie efektu wow).
    Wspominasz o tym, ze Vuko powinien przejac druzyne. Idac Twoja logika Vuko powinien poleciec najpierw z Hasim, pozniej z Magiera.
    Ostatnio edytowane przez beka ; 15-04-2018 o 18:52

Legionista Awatar Kempes
    I zapewne niesnaski miną skoro treningi nadal będzie prowadził funfel Jozaka
    D.Tuzimek zadał na konferencji to naturalne dla wszystkich pytanie, co to za zmiana skoro wchodzi do gry asystent, który praktycznie współtworzył grę zespołu. Miodek odpowiedział tajemniczo, że te pytania wynikają z różnicy bycia na zewnątrz i wewnątrz. Mam nadzieje (wiem, dużo jej..) i zakładam, że prezes ma olej w głowie, sam sobie nie chce szkodzić, i że Z CZEGOŚ ta decyzja wynika. Na pewno pamięta, że ma Vukovica czy Zielińskiego. Może doszło do takiego burdelu, że "każdy lepszy" niż Jozak.

Niezależnie od scenariusza - po raz kolejny nie wolno zapomnieć o dupodajnych piłkarzach, którzy z jednym trenerem pojadą Lubin 5:0, a z innym przejebią. Sabotaż czy brak zaangażowania u grajków jest największym grzechem z możliwych. Bo Jozaka można skreślić, ale to nie jego wina, że ktoś mu dał szansę, a on podjął wyzwanie.
    Jesteś panem własnego losu.

Szczególnie te z dwóch ostatnich okienek, a życie pokazuje że jakieś 90% tego to szrot dramatyczny.

Pewnie, że pamiętam. To nie jest pomysł na kolejny sezon tylko na jakieś cudowne wejście do pucharów psim swędem.

Ah czyli selekcjoner kobiet nie miał żadnego wpływu na ten pasztet? Nie podpowiadał Jozakowi, bo jest chytry?
    Nie no, Chukwu to pomysł Mioduskiego. Podobnie jak danie najwyższego kontraktu w lidze obrońcy, czy chęć podkurwienia rywala oferując super kontrakt Finowi grającemu w kratkę...

W tygodniu rewanż z Górnikiem, gdzie zaczynamy z handicapem w postaci bramkowego remisu z Zabrza i perspektywa finału ze zwycięzcą pary Korona-Arka. W lidze sytuacja analogiczna do tego, co dzieje się od kilku sezonów. Nie rozumiem czemu niby miałbym wątpić w to, że uda się zgarnąć oba trofea.

A może grajmy bez szkoleniowca, a zespół niech poprowadzi trio Pazdan-Mączyński-Jędrzejczyk? To też jest jakiś pomysł. Co Ty na to?

Patrząc na wpływ, jaki mają na decyzje w klubie i resztę drużyny uważam, że byłoby to optymalne rozwiązanie.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    W lidze jeden punkt straty do lidera, a wszyscy grają chujowo. W Pucharze Polski dobry start do dwumeczu z Górnikiem. Faktycznie, wszystko przejebane.

Legionista Awatar Z.
    Cytat Zamieszczone przez beka Zobacz posta
    Z - idąc Twoją logiką Vuko nie powinno być już w klubie, bo Mioduski powinien go wyrzucic razem z Magiera
    Uwierz, że mam świadków którzy potwierdzą, że byłem szczere zdziwiony że Vuko sam nie zrezygnował. Wydawało mi się to zupełnie naturalne.

Jeżeli Mioduski uważał, że Jozak jest korzystniejszym rozwiązaniem dla Klubu od Magiery () to zupełnie naturalne byłoby pogonienie Vuko. Zakładam jednak, że Mioduski miał resztki instyntku samozachowawczego i zostawił Vuko jako tego, który wie jak wygląda Boguski czy którą nogą lepiej gra Peszko.

Myślę, że Jozak i Klafurić nie ogarniają tego do dziś

Cytat Zamieszczone przez Kempes Zobacz posta
    D.Tuzimek zadał na konferencji to naturalne dla wszystkich pytanie, co to za zmiana skoro wchodzi do gry asystent, który praktycznie współtworzył grę zespołu. Miodek odpowiedział tajemniczo, że te pytania wynikają z różnicy bycia na zewnątrz i wewnątrz. Mam nadzieje (wiem, dużo jej..) i zakładam, że prezes ma olej w głowie, sam sobie nie chce szkodzić, i że Z CZEGOŚ ta decyzja wynika.
    Zapewne wynika z tego, że Mioduski nadał nie odkrył, że dał się wrobić w całą plejadę chorwackich magików ergo nadal wierzy, że to odpali, a problemem był tylko Jozak.

No, jak się interesuje piłka kilka miesięcy to może rzeczywiście nie należy go winić, że w to wierzy

Nie no, Chukwu to pomysł Mioduskiego. Podobnie jak danie najwyższego kontraktu w lidze obrońcy, czy chęć podkurwienia rywala oferując super kontrakt Finowi grającemu w kratkę...
    Mówię o następnych okienkach. Zamiast Chukwu i innych, o których piszesz wpakowaliśmy się w kilku kolejnych tego typu gości (prawda to, że Hildeberto ma kontrakt na 5 lat?!). Zakładam, że pucharów nie będzie więc jestem bardzo ciekawy skąd Klub weźmie hajs na ich utrzymanie i jednocześnie znalezienie kogoś do gry

A może grajmy bez szkoleniowca, a zespół niech poprowadzi trio Pazdan-Mączyński-Jędrzejczyk? To też jest jakiś pomysł. Co Ty na to?

Patrząc na wpływ, jaki mają na decyzje w klubie i resztę drużyny uważam, że byłoby to optymalne rozwiązanie.
    No, dokładnie tak uważa Mioduski od momentu zwolnienia Magiery. Myślałem, że może mu przeszło, ale zatrudnił (dla Mario - powierzył trenowanie pierwszej drużyny) Klafuricia.

Ja - tak jak pisałem - uważam że to skandal i wstyd.

Cytat Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    W lidze jeden punkt straty do lidera, a wszyscy grają chujowo. W Pucharze Polski dobry start do dwumeczu z Górnikiem. Faktycznie, wszystko przejebane.
    Damy radę!
    Ostatnio edytowane przez Z. ; 15-04-2018 o 18:58

Legionista Awatar beka
    Jeżeli Mioduski uważał, że Jozak jest korzystniejszym rozwiązaniem dla Klubu od Magiery () to zupełnie naturalne byłoby pogonienie Vuko. Zakładam jednak, że Mioduski miał resztki instyntku samozachowawczego i zostawił Vuko jako tego, który wie jak wygląda Boguski czy którą nogą lepiej gra Peszko.
    od tego w klubie sa analitycy. To jakiej jakosci sa dostarczane przez nich dane i jak z nich korzysta sztab to juz pytania, na ktore odpowiedz zna niewielkie grono ludzi.

Legionista
    Jedna wielka amatorka. Tu nie ma czego bronić. Zatrudnia się pseudo trenera, daje mu się wielkie możliwości i mamy efekty. Kasa władowana w szrot, beznadziejna gra. Dramat. Teraz kolejny eksperyment

Legionista Awatar Z.
    I właśnie dlatego, że "od tego w Klubie są analitycy" to Klub ma 11 porażek.

Uprawnienia umieszczania postów